Skocz do zawartości
kill

Lara Croft And The Guardian Of Light

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz może jak uruchomić te darmowe dodatki ? skórki Kane and Lynch oraz Map pack 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ile giga zajmuje lara??? z paczami oczywiście

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem kupiłem grę i nie mogę w nią grać cały czas jest tylko trial.Próbowałem usunąć to 6kb i ściągnąć ponownie z poziomu gry lecz gdy wchodzę w pss z poziomu gry wyskakuje napis NO CONTENT WAS FOUND. co zrobić jakieś rady, może powinienem usunąć trial i ściągnąć ponownie jak myślicie pomoże to??? confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nie zaszkodzi to. sciagnij triala i zainstaluj go, pozniej sciagnij aktywacje do pelnej wersji. teraz dopiero uruchom gre.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nie zaszkodzi to. sciagnij triala i zainstaluj go, pozniej sciagnij aktywacje do pelnej wersji. teraz dopiero uruchom gre.

Pomogło thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za takie pieniadze napewno warto. nie zawiedziesz sie. gra moze nie ma platyny, ale jest troche leveli do przescia. do tego dochodzi co-op i juz spokojnie mozesz wydac swoje zl :) dodatki tez wyszly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za takie pieniadze napewno warto. nie zawiedziesz sie. gra moze nie ma platyne, ale jest troche leveli do przescia. do tego dochodzi co-op i juz spokojnie mozesz wydac swoje zl :)

Przekonałeś mnie raczej ; ]. Aktualnie ściągam triala. Jeszcze trochę to potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra obecnie jest w promocji, chyba 26zł, więc jeżeli ktoś nie grał jeszcze, naprawdę warto kupić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jest ktoś chętny do gry w CO-OP ? PSN id - venoxious

Chętnie zrobię trofeum z wymaxowaniem pktów za level, oraz chętnie przejdę grę w trybie CO-OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka, miłą odskocznia od pudełkowych tytułów. Świetny co-op, grając samemy tracimy większość zabawy. Grafika w przerywnikach, zaskoczenie na plus.

Udało mi się nawet namówić do wspólnej gry dziewczynę, co nawet nie było trudne bo w dzieciństwie katowała godzinami Tomb Raidera na PC. biggrin.gif

Nawet sprawnie nam to szło, bo sterowanie jest przyjazne dla nieawansowanych.

Twin Stick Shooter jest idealną grą dla pary hardcorowiec/ casual.

W planszókach 2D trochę się nudzę, a FPS czy TPS są raczej trudne opanowania dla grających od czasu do czasu.

Jak ktoś się jeszcze załapie na tą obniżkę 50% to grzech nie kupić za 24zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj grę, i jestem z niej zadowolony. Wie ktoś, czy opłaca się kupić "Chalange Packi" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Może ktoś pogra ze mną w coopa? Brakuje mi kilku trofików :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna i wogole ale mam pewien problem, otoz po zainstalowniu gry zajebiscie mi wszystko zwolnilo na sonce cale menu sie wczytuje dosc dlugo gry sie dluzej wczytuja, a co do samej Lary to podczas grania wiesza sie jak salona poprostu nie da sie grac.

Myslalem ze to winna dysku ale nie bo jak gre usune to wszytsko wraca do normy.

Ma ktos jakies problemy z gra, albo wie jak ja u mnie naprawic z gory wielkie dzieki.

mam podobny problem chociaż nie występuje on wedle jakichś reguł, ot raz idzie plansza płynnie, a innym razem tak ścina, że nie da się grać, kogoś też to jeszcze spotkało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem z multi. Nie wiem czy to wina dzisiejszych prac przy PSN ale często mnie rozłącza. Pisze że użytkownik opuścił grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przypadła ta gra do gustu pograłem z godzinę i na razie tego nie ruszam ale na pewno przejdę ją do końca to może zdanie zmienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie lara dla posiadaczy ps+ jest za free usiłuje pobrać i odziwo gra waży tylko 6kb ;p jakis blad czy co? pobieram instaluje ale gry nie ma :P wie ktos o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze?

Larę ukończyłem już daaaawno temu, jednak chętnie zagram w coopa, przy okazji wbiję w końcu brakujące pucharki. Jeśli masz headset, zapraszaj śmiało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×