Skocz do zawartości
Gość BieŃ

80710092 error

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BieŃ

Przy laczeniu z Psnet jak i podczas Internet test pokazuje mi ,,The connection to the server timed out 80710092,, polaczenie pc-ps3,ustawienia auto. jak i wpisanie manualnie niczego nie zmienia..pomocy..fw 2.01..

jak pinguje ps3 wszystko wyglada ok..zapory winxp wyl. wbudowany firewall tez (za pomoca xpantispy)...juz nie mam pomyslu...pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje się na początku, czy przy testowaniu NAT type ? Jak się łączysz ? Bezpośrednio czy przez router ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BieŃ
Pokazuje się na początku, czy przy testowaniu NAT type ? Jak się łączysz ? Bezpośrednio czy przez router ?

Error pokazuje sie podczas testu (2 krok - internet connection),net leci do kompa, podlaczony z ps3 kablem dol. do zestawu kiedys wszystko gralo..potem mialem pauze od ps net.(w tym czasie zrobilem formata jak i wgralem nowy fw 2.01) teraz chce sie podpiac by zassac patcha do ac i mam walka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz:

Polaczenia sieciowe>Wlasciwosci lacza ktore dostarcza internet (u mnie to Neostrada TP)>Zaawansowane i tam Udostepnianie polaczenia internetowego, wszystko zaznaczyc fajka.

Jezeli to juz masz zrobione to nie umiem pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×