Skocz do zawartości
mahonek

40 czy 60 ?

Rekomendowane odpowiedzi

heh .. mi brakuje usb xD a mam 4, jeden pad zawsze sie laduje, myszka, klawa, psp a jeszcze przydaloby sie eyetoya kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robson

ja jak uslyszalem, ze mam zaplacic 300 pln wiecej za smieszne 20gb dysku, 2 dodatkowe porty usb, ktorych i tak nie bede uzywal bo mam wszystko wireless, czytniki kart pamieci, ktorych tez nigdy nie uzyje, to nie mialem watpliwosci.

Ludzie, przeciez na PC za 300 pln mozna kupic dysk 400gb, wstydzili by sie dorzucac 20gb, moim zdaniem ta oferta Sony to lekkie przegiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybralem wersję 60GB z kilku powodów. Po pierwsze PS2 mialem w wersji Silver Satin i muszę powiedzieć, że wykonanie tej konsoli bylo oględnie rzecz ujmując nieciekawe. Plastik w tej wersji byl malowany, a nie barwiony (tak jak to bylo na początku), dlatego spod każdej rysy na obudowie prześwitywal wstętny plastik z wewnątrz. Nie oszukujmy się obnizki cen konsol nie biorą się z niczego, dostajemy tańszy sprzęt, ale gorszą jakość wykonania i gorsze podzespoly.

Po drugie mam kolekcję klasyków z poprzednich konsol, w które lubię sobie czasem przyciąć, gdy nie ma na rynku nic interesującego np. FF7, FFX czy seria MGS.

Konkluzja: jeśli nie zależy Ci na powyższych rzeczach to wesja 40GB styknie Ci w zupelności, jeśli jest inaczej to zastanów się nad wersją 60GB. 300 zl to nie majątek, a bajery mogą się kiedyś przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jak uslyszalem, ze mam zaplacic 300 pln wiecej za smieszne 20gb dysku, 2 dodatkowe porty usb, ktorych i tak nie bede uzywal bo mam wszystko wireless, czytniki kart pamieci, ktorych tez nigdy nie uzyje, to nie mialem watpliwosci.

Ludzie, przeciez na PC za 300 pln mozna kupic dysk 400gb, wstydzili by sie dorzucac 20gb, moim zdaniem ta oferta Sony to lekkie przegiecie.

Zgadzam się jedynie co do pojemności dysku. Mogli dać ponad 120 GB (X360Elite). Co do portów USB to mi brakuje a sprzetu będzie przybywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja jak uslyszalem, ze mam zaplacic 300 pln wiecej za smieszne 20gb dysku, 2 dodatkowe porty usb, ktorych i tak nie bede uzywal bo mam wszystko wireless, czytniki kart pamieci, ktorych tez nigdy nie uzyje, to nie mialem watpliwosci.

Ludzie, przeciez na PC za 300 pln mozna kupic dysk 400gb, wstydzili by sie dorzucac 20gb, moim zdaniem ta oferta Sony to lekkie przegiecie.

Dysk rozumie,czytniki też ale USB było jest i bedzie potrzebne Najlepiej jak najwiencej bo huby to ino oszpecą Czarnulę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jak uslyszalem, ze mam zaplacic 300 pln wiecej za smieszne 20gb dysku, 2 dodatkowe porty usb, ktorych i tak nie bede uzywal bo mam wszystko wireless, czytniki kart pamieci, ktorych tez nigdy nie uzyje, to nie mialem watpliwosci.

Ludzie, przeciez na PC za 300 pln mozna kupic dysk 400gb, wstydzili by sie dorzucac 20gb, moim zdaniem ta oferta Sony to lekkie przegiecie.

Co do dopłacania 300 PLN za 20 GB dysku to się chyba koledze pomyliło to przecież odwrotnie nowsza jest ta konsola z 40 Gb czyli Sony obniżyło cenę, a nie każe dopłacać, a tych 60 Gb już praktycznie na rynku nie ma.

Mam osobiście 60Gb i ostatnio dorwałem książeczkę z czasopisma PSW (angielskie) w której stoi czarno na białym, że powinienem mieć dwa wyjścia HDMI, a moja 60-tka ma tylko jedno, kupiona była w starter packu i jej tył wygląda bardziej ubogo niż tej 60-tki widzianej w PSW. Czy ktoś może odpowiedzieć na pytanie jakie wersje PS3 mają dwa wyjścia HDMI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest 1.

Być może 2xHDMI było tylko w USA i pewnie w starszych modelach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jest 1.

Być może 2xHDMI było tylko w USA i pewnie w starszych modelach

uff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem wczoraj w e....u 60 z 2 padami z 2 grami za 1999 i uwazam ze warto bylo

w "sklepie dla idiotow" 40 z 2 padami kosztowala 1799 , wiec za 200 wiecej dostalem gre + 20 GB dysku hdd + wsteczna kompatybilnosc z ps2 ( moze ograniczona ale zawsze cos ) a poniewaz ps3 jest moja pierwsza kosola to ta kompatybilnosc jest mi na reke poniewaz jest pare gier w ktore planuje zagrac jeszcze z czasow ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[!--quoteo(post=32042:date=:name=wojnar)--][div class=quotetop]CYTAT(wojnar) [a href=index.php?act=findpost&pid=32042][{POST_SNAPBACK}][/a][div class=quotemain][!--quotec--]U mnie też jest 1.

Być może 2xHDMI było tylko w USA i pewnie w starszych modelach

Pierwotnie PS3 miało mieć 2 złącza HDMI,6 portów USB(4 z przodu,2 z tyłu) oraz 3 gniazda Gigabit Ethernet.Sony jednak nigdy nie wydało tej wersji konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwotnie PS3 miało mieć 2 złącza HDMI,6 portów USB(4 z przodu,2 z tyłu) oraz 3 gniazda Gigabit Ethernet.Sony jednak nigdy nie wydało tej wersji konsoli

Dziki za info ale ta "legenda" pokutuje w wielu publikacjach, jesteś pewien, że nie było takich wykonań w USA albo Japonii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po krótkiej przerwie

Właśnie dzisiaj zakupiłem nowiutką PS3 40GB ! :F

I odrazu mam kilka pytań na początek

Macie jakieś rady na początek ? Co mam robić ? Czy po prostu giera w środek i zerwana nocka ?

Na razie jest wersja 2.0

P.S

Mam kilka filmów nagranych na zwykłe płytki (CD-R) i czy można je jakoś otworzyć w konsolce ?! hmm ?

Dzięki za odpowiedzi

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal ściąganie jak masz podłączoną konsole do neta i GRAĆ GRAĆ!

Drugie pytanie nie potrafię odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziki za info ale ta "legenda" pokutuje w wielu publikacjach, jesteś pewien, że nie było takich wykonań w USA albo Japonii?

Na 100% NIE było w seryjnej produkcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 100% NIE było w seryjnej produkcji...

He He to tak jak ze szpinakiem gość się pomylił o jedno miejsce znaczące (przecinek postawił w złym miejscu) i do tej pory wciskają go dzieciom bo zdrowy, że ma dużo żelaza, a tak naprawdę ma tyle co sałata. Nikt nigdy nie widział PS3 z dwoma HDMI a wszędzie jej pełno. Dzięki MAATSS za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He He to tak jak ze szpinakiem gość się pomylił o jedno miejsce znaczące (przecinek postawił w złym miejscu) i do tej pory wciskają go dzieciom bo zdrowy, że ma dużo żelaza, a tak naprawdę ma tyle co sałata. Nikt nigdy nie widział PS3 z dwoma HDMI a wszędzie jej pełno. Dzięki MAATSS za odpowiedź.

widzieć to pewnie widział, ale nie widział działającego (tylko stojące obudowy który około 2005 roku stały na różnych targach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele

liczysz na gry z PS 2 tylko 60 gb

liczysz na cene 40 gb

teraz nie KUPISZ 60 gb nowej wersji bynajmiej w moim kraju w IRLANDI juz nie spotkasz nigdzie tylko 40

TERAZ na swieta wyszly nowe startpacki

Ja bym kupil 40 gb (tzn tak zrobilem)

i moja miala gratis | 2x pad , 2 gry czyli uncharted i fifa 08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne jak dotąd były PACK'i PS3. Kiedy ja kupowałem były dwie wersje do wyboru. 40gb z jednym padem za 1600 i 60gb z dwoma padami i dwoma grami. Jakby nie liczyć Staretpack 60gb+pad+2 gry bardziej się opłacał i tego też kupiłem.

1. Usb - jak ma ktoś KiM to pewnie przydatne. Fajnie, ze są 4 ale na dwóch też by było git.

2. Czytnik kart - z tego sie akurat cieszę bo w laptopie mi nie działa a korzystam z cyfrówki.

3. Kompatybilność wsteczna - taka bierna opcja. 99% czasu pewnie nie uzywana przez większość z nas ale przydatna na te chwile kiedy chcemy pograć np w tekkena 5 a jedyna dostępna akurat wersja to ta na ps2 (mówię o tej dostępności w stylu: siedzimy i pijemy czy coś innego;) i chce na się pograć więc pytanie:" kto może mieć tekkena?")

4. Dysk - sam nie doszedłem jeszcze nawet do 25% ale na PC'cie cierpiałem już na nagłe braki miejsca na dysku.

Nie zmienia to faktu, że kupiłem 60gb bardziej ze względu na wyposarzenie zewnętrzne niż wewnętrzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy mozna jeszcze w Polsce gdzies kupic 60-tke ?

I czy 40-tka ma WIFI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można (oficjalnie) chyba że allegro, albo resztki na magazynie jakiegoś sklepu.

Tak 40 ma wifi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim 35 tys. "mieście" mam 8 kumpli z PS3, z tego 5 z 40Gb i żadnemu z nich laser nie padł (za to kumplowi z Włocławka tak, ale wymiana konsoli odbyła się od ręki jeszcze tego samego dnia). Nie widzę problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie można (oficjalnie) chyba że allegro, albo resztki na magazynie jakiegoś sklepu.

Dzisiaj widziałem w Centrum Sony (Warszawa) i nie wyglądała jak "resztki na magazynie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym Centrum Sony w Warszawie widziałeś 60 ?? O.o Jak kupowałem w listopadzie to były problemy żeby startera dostać... źle szukałem ? T_T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W którym Centrum Sony w Warszawie widziałeś 60 ?? O.o

Jak kupowałem w listopadzie to były problemy żeby startera dostać... źle szukałem ? T_T

W tym głównym przy al. Jana Pawła II

Tam też (dwa tygodnie wcześniej) zdecydowałem się na zakup PS3 Movie Pack 40GB.

Co do dostępności to praktycznie do ostatniej chwili czekałem na nowe startery,

obniżki (np. w electromarketach) czy jakieś specjalne promocji... nie doczekałem się.

Trochę zirytowany ruszyłem do Centrum Sony i o dziwo znalazłem to co chciałem kupić,

czyli właśnie Movie Pack (Spider-Man 3 BD) 40GB za 1599zł (i były też 60GB).

Oni się nie reklamują, bo nie muszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×