Skocz do zawartości
mahonek

40 czy 60 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Aha

Ja jak w empikoPodobnych sklepach nie mogłem znaleźć to do Centrów Sony nawet nie zagladałem już... Błąd W końcu dostałem jakąś podobno jedną z ostatnich ocalałych, w Świecie Gier.

W sumie to najważniejsze że mam swoją PS3 Pozostaje mi czekać na GoW3 i MGS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to najważniejsze że mam swoją PS3

Racja! Najważniejsze, że jest i dostarcza adrenaliny

Teraz tylko pozostaje grać i czekać na kolejne gorące premiery...

(i może trochę więcej wolnego czasu by się przydało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(i może trochę więcej wolnego czasu by się przydało)

O tak !

Zwłaszcza teraz jak mi przybyły FF XII, DMC3 i Assassin's Creed do przejścia

dostarcza adrenaliny

PS2 i PS3 to jedne z rzeczy przez które mój nick od czasu do czasu nie pokrywa się z moim stanem ducha Ostatnio coraz częściej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS2 i PS3 to jedne z rzeczy

Trochę uduchowienia!

A nie od razu "rzeczy", nie wolno tak mówić o Naszych PS3

przez które mój nick od czasu do czasu nie pokrywa się z moim stanem ducha

I bardzo dobrze, tak trzymaj

Z niecierpliwością czekam na Wipeout HD, Tekken 6 i Unreal Tournament 3... będzie się działo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coprawda mam 60tke (wtedy nie bylo jeszcze 40tek) ale jakbym teraz kupowal to wybralbym ta z mniejszym dyskiem. A to dlatego ze granie w tytuly z PS2 mnie nie interesuje, mniejsza ilosc portow USB to nie problem a dysk jest niewiele wiekszy - jak chcesz wiecej miejsca wymieniasz sobie dysk na jakis porzadny, cos jak 200 - 300GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie od razu "rzeczy", nie wolno tak mówić o Naszych PS3

Psieplasiam !

Jak powinienem był napisać xD ? Może "urządzenia"? Huh ?

ale jakbym teraz kupowal to wybralbym ta z mniejszym dyskiem

Ja bym wybrał 60 ze względu na czytnik kart pamięci ( w kompie nie mam a tak specjalnie kupowac to nie chce jakoś )

no i moze te dobrze działające gry z PS2 na HD Ready/Full HD jakbym miał... Daje cośkolwiek ten upscaling ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze te dobrze działające gry z PS2 na HD Ready/Full HD jakbym miał... Daje cośkolwiek ten upscaling ?

cudów nie znajdziesz. Krawędzie są poszarpane a piksele duże. A niektóre gry (typu GTA:SA) wyglądają wręcz tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daje cośkolwiek ten upscaling ?

Jesli cos daje to ja chyba tego nie zauwazylem - te pare tytulow z ps2 jakie widzialem na ps3 wygladalo na hdtv bardzo kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli możesz to 60... jeśli z kasą gorzej to 40.. Obie będą działać świetnie i dostarczą wiele zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę stówek więcej do takiego sprzętu lepiej dołożyć i kupić 60kę niż później stękać i rozpowiadać wszystkim: "Myślałem, że to będzie lepsze."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czas obecny wersja z 60Gb stoi od ok 2300zł-2600zł ( Starter pack rzecz jasna ). Nie ma sensu już raczej go kupować, chyba, że natrafi się na dobrą okazję jeszcze. Mi udało się zdążyć i wydałem 2100zł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna rzecz która naprawdę jest warta uwagi to tylko czytnik kart pamięci ( ale to też można sobie taki pod usb podłączany zakupić więc chyba problemu nie ma) - ja tam kasę na 60 miałem, ale jak wyczytałem na tym forum, że na jakieś wyższe obroty wchodzi, to zacząłem spoglądać w stronę 40tki - i co się okazało? 40 tka jest bardziej cicha i to jest fakt - jak ją kupiłem i po 5-6 godz. grania w Motorstorma wiatraczek ani na chwilę nie wzmógł swojej pracy - wniosek? chcesz mieć ciszej bierz 40tkę (dysk fakt , że przydałby się większy, bo kilkanaście demek, trailerów, savóv i pełen - ale ile razy można w te same dema grać? poza tym jak już wymienie to na pewno nie na 60 tylko conajmniej ze 160-200)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku mialem taki sam problem. Mialem kupic 60 ale nigdzie nie mozna bylo jej dostac wiec wybralem 40. Jestem z niej bardzo zadowolony. 2 porty USB mi wystarczą (chyba że sprzętu przybędzie . Wsteczna kompatybilnosc tez nie jest mi potrzebna, bo PS3 kupilem po to aby grac w next-genowe gry, i poza tym wiekszosc hitow z PS2 juz przeszedlem na czarnulce, ktorej niestety padl laser. Jezeli chodzi o te karty pamieci to tez nie ubolewam nad tym, bo jak chce cos zrzucic to podlaczam do USB moje PSP z karta 2gb i jest ok Takze polecam wersje 40GB, napewno sie nie zawiedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początku mialem taki sam problem. Mialem kupic 60 ale nigdzie nie mozna bylo jej dostac wiec wybralem 40. Jestem z niej bardzo zadowolony. 2 porty USB mi wystarczą (chyba że sprzętu przybędzie . Wsteczna kompatybilnosc tez nie jest mi potrzebna, bo PS3 kupilem po to aby grac w next-genowe gry, i poza tym wiekszosc hitow z PS2 juz przeszedlem na czarnulce, ktorej niestety padl laser. Jezeli chodzi o te karty pamieci to tez nie ubolewam nad tym, bo jak chce cos zrzucic to podlaczam do USB moje PSP z karta 2gb i jest ok Takze polecam wersje 40GB, napewno sie nie zawiedziesz.

No i poprostu ta wersja jest stworzona dla takich osób jak ty Ja od początku nie chciałem tego modelu. Interesowała mnie tylko wersja z 60Gb. W 50% dla kompatybilności wydałem te 400zł więcej, ale też dla potrzebnych 4 USB, oraz większej pojemności... Jeśli chodzi o głośność to dla mnie nie ma kompletnie znaczenia to że 40ka jest cichsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początku mialem taki sam problem. Mialem kupic 60 ale nigdzie nie mozna bylo jej dostac wiec wybralem 40. Jestem z niej bardzo zadowolony. 2 porty USB mi wystarczą (chyba że sprzętu przybędzie . Wsteczna kompatybilnosc tez nie jest mi potrzebna, bo PS3 kupilem po to aby grac w next-genowe gry, i poza tym wiekszosc hitow z PS2 juz przeszedlem na czarnulce, ktorej niestety padl laser. Jezeli chodzi o te karty pamieci to tez nie ubolewam nad tym, bo jak chce cos zrzucic to podlaczam do USB moje PSP z karta 2gb i jest ok Takze polecam wersje 40GB, napewno sie nie zawiedziesz.

No i poprostu ta wersja jest stworzona dla takich osób jak ty Ja od początku nie chciałem tego modelu. Interesowała mnie tylko wersja z 60Gb. W 50% dla kompatybilności wydałem te 400zł więcej, ale też dla potrzebnych 4 USB, oraz większej pojemności... Jeśli chodzi o głośność to dla mnie nie ma kompletnie znaczenia to że 40ka jest cichsza.

POST DO USUNIĘCIA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o te karty pamieci to tez nie ubolewam nad tym, bo jak chce cos zrzucic to podlaczam do USB moje PSP z karta 2gb i jest ok

Dobre rozwiązanie tylko nie każdy ma PSP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xan

Siemka

A ja mam pytanie dotyczące bardziej monitora/telewizora (lub coś w tym stylu) otóż:

zdecydowałem sie na zakup ps3 wersji 40 i mam telewizor 21 cali JVC (crt) ;P i chciałem sobie dokupić jakiś monitor lub telewizor za okolo 500-700 zł

wiem ze to nie za duża kwota no ale możecie mi coś doradzić

Z góry dzięki. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka

A ja mam pytanie dotyczące bardziej monitora/telewizora (lub coś w tym stylu) otóż:

zdecydowałem sie na zakup ps3 wersji 40 i mam telewizor 21 cali JVC (crt) ;P i chciałem sobie dokupić jakiś monitor lub telewizor za okolo 500-700 zł

wiem ze to nie za duża kwota no ale możecie mi coś doradzić

Z góry dzięki. Pozdro

Od tego jest inny wątek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xan

to bardzo bym był wdzięczny jak by mi go ktoś przeniósł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam mało wejść usb w 40GB to można kupić przedłużkę ; p a nawet dwie ; o która ma 4 wyjścia usb każda i jedną podpinamy w jedno usb a drugą w drugie i możemy 8 sprzętów podłączyć :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałęm 60. cena niewiele wyzsza a dodatkowy pad + 2 gry juz rekompenusją cene +400.. nie mowiac o kompatibilnosci, usb, kartach pamieci i wiekszm dysku. a swoją drogą ciekawe dlaczego cena idzie w góre? kupiłem starter packa 60GB z dwoma padami motorstorm i R:FOM pod koniec pazdziernika za 1999PLN a teraz ja widze ze stoi powyzej 2K to troche dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Kupiłem 60-tkę ze względu na wsteczną kompatybilność, gdyż w ogóle nie miałem ps2, a tak poza tym:

-4 porty usb nie są

-ps3 chodzi, jak dla mnie, wystarczająco cicho

-dysk twardy w sam raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bebbop
Ja wybrałęm 60. cena niewiele wyzsza a dodatkowy pad + 2 gry juz rekompenusją cene +400.. nie mowiac o kompatibilnosci, usb, kartach pamieci i wiekszm dysku. a swoją drogą ciekawe dlaczego cena idzie w góre? kupiłem starter packa 60GB z dwoma padami motorstorm i R:FOM pod koniec pazdziernika za 1999PLN a teraz ja widze ze stoi powyzej 2K to troche dziwne...

To normalne zjawisko. Ludzie pragna PS3 z dyskiem 60 GB, poniewaz najbardziej zalezy im na wstecznej kompatybilnosci. Towar jest trudno dostepny ( w sklepach brak ), wiec sprzedawcy winduja sobie ceny, gdyz wiedza ze konsole i tak sprzedadza, ze wzgledu na duze zainteresowanie towarem, ktorego praktycznie juz nigdzie nie ma. Podstawowe prawo ekonomii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×