Skocz do zawartości
DaraS

Blur

Rekomendowane odpowiedzi

Super że ją tak oceniacie bo właśnie ją zakupiłem hehehehhe i dotego wziołem splinta dla porównania ktos chętny do gry pisać na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś jeszcze powiedzieć, czy w grze jest split online?

Chodzi mi o to, czy jak gram na splicie z kimś u mnie to czy możemy jednocześnie śmigać w necie?

Bo chyba właśnie było to nawet gdzieś reklamowane, ale głowy nie daję, dlatego wolę już spytać kogoś kto grę ma i sprawdził i wie na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już grę pograłem trochę singla i również trosze multi i mogę powiedzieć ze ta gra jest mega zajebista nie ma się co zastanawiać jest naprawdę świetna i nie ma co porównywać do split... jest dużo lepsza od dema ss;v ma wielki potencjał !! trochę ogrania i wiele miłych wieczorów przy grze wyjętych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keil, witaj w gronie zadowolonych posiadaczy Blur!

Przynajmniej upewniam się w tym, że mam w miarę dobry gust :D

Challenge, które dają dodatkowych fanów w multi są też fajnie pomyślane, bo skłaniają do takiego, a nie innego korzystania z power- upów, a tym samem powodują grę jeszcze ciekawszą :)

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie uczę się rozsądnego korzystania z power upow aby móc poszaleć na multi gdyż nie jest łatwo ale 5 rank już wpadł hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tez gre mam od wczoraj ale dopiero dzis czas byl na granie. Wy mi powiedzcie jak ja mam uciec przed tymi kulami ognia co mnie gonia?? Pozatym faktycznie ta gra jest nawet taktyczna, czego ja sie nauczyc musze. Dla mnie bowiem wyscigi to jechanie jak najplynniej i prosto :) dodawajcie mnie do znajomych to cos polatamy. dzis online ludzi bylo 356 wiec az tak zle tez nie jest. Flo i mattaman dodaalem was do kontaktow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie sie bronie tak : bariera jak mam albo jak widze ze we mnie leci i mam miny to stawiam Je :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok garść porad:

Przed Shunt (czerwony samonaprowadzający się pocisk) można bronić się na wiele sposobów:

- jeśli zrobimy ostry zakręt przy bandzie, shunt nie wyrobi i trafi w nią

- bariera, która broni przed wszystkimi atakami to dobry pomysł!

- jeśli mamy na zbyciu Shunt wystrzelmy go do tyłu! Tym sposobem ataki się zneutralizują -

TUTAJ HINT OGÓLNY DO STOSOWANIA POWER UPów: każdy z nich (oprócz naprawy i bariery) można wystrzelić zarówno w przód i w tył! Sterujemy nimi lewą gałką ;)

- jak ktoś wspominał mina, też dobry pomysł

- Bolt, również można zestrzelić nadlatujący pocisk, trzeba dwóch strzałów (albo po prostu ja zawsze pudłuje za pierwszym :D)

- Barge również zadziała, trzeba jednak wyczekać, aż pocisk będzie naprawdę blisko!

@Sir Siekier, już zaakceptowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro pojawiła się podejrzana aukcja dotycząca Blura:

http://allegro.pl/item1076796394_blur_hit_juz_jest_ps3.html

Radzę uważać, ponieważ nie dość, że cena daje od razu do myślenia, to jeszcze opis aukcji skopiowany żywcem od kogoś innego.

No i rzecz jasna 0 komentarzy też od razu zmusza do przemyślenia zakupu.

Co prawda opis do bani, ale i tak widziałem gdzieś taki sam.

Także napalonym radze uważać, a idiocie naciągaczowi gratuluję braku rozumu...

PS.

Aukcje też zgłosiłem już do allegro.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja jestem jakiś dziwny, ale końcowe creditsy są świetnie zrobione :D

A on-line podoba mi się coraz bardzie i przykuwa mnie na dłuższe chwile do konsoli mimo, że czasu nie wiele :P

Jeszcze się wypowiem co do ceny, ja kupiłem zaraz po premierze za 199zł i nie żałuje ani złotówki z tej kwoty, także jeśli jest okazja kupić za 150 bierzcie, bo ja chcę drugą część ]:->

Co do tej aukcji - Patricko dobra robota, trzeba informować mniej zorientowanych, żeby nie dali się nabierać na aukcje wyłudzaczy.

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje mozliwosc sterowania autem za pomoca strzalek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje mozliwosc sterowania autem za pomoca strzalek?

...no nie żartuj że masz zamiar grać strzałeczkami :sweat: nie wygodniej gałeczką?? (bez skojarzeń proszę :tongue: )

a co do blur to widzę że powoli schodzi z ceny ;P to dobrze... bo już dawno nie grałem ze znajomymi w wyścigówki ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem już Blura, przy dobrych lotach powinien być jutro u mnie.

Ale znając naszą pocztę to pewnie dopiero w czwartek do mnie przyjdzie, mam nadzieję że nie później.

Zresztą prawdziwe online zostawiam sobie na potem, bo teraz jedynie czasu na singla starczy.

W każdym razie kto ma Blura może mnie dodać do znajomych jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mowie wam nalezy turaj skrecic ekipe i potem ruszac online grajac w teamie. zabawa jest przednia |:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kolegi wyżej; da się kierować strzałkami.

gra jest megazajebista i polecam ja szczerze każdemu!! ja narazie mniej gram gdyż nie pozwala czas ale zostawię chyba ta grę na dłuuuuugo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no nie żartuj że masz zamiar grać strzałeczkami :sweat: nie wygodniej gałeczką?? (bez skojarzeń proszę :tongue: )

a co do blur to widzę że powoli schodzi z ceny ;P to dobrze... bo już dawno nie grałem ze znajomymi w wyścigówki ;P

Nie potrafie grac gałką, strzalki mi o wiele bardziej odpowiadaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze sie da, sam gram strzalkami. latwiej sie tez strzela do tylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj dostałem swoją kopię.

Naprawdę gra wciąga jak cholera, świetnie się gra!

Grałem singla, ale potem jak zacząłem grać multi z errorem i flo to już było bagno, z którego trzeba siłą wyciągać.

Naprawdę polecam każdemu kto się zastanawia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano było całkiem fajnie razem poszaleć, bo to inaczej niż szaleństwem nazwać nie można. Momentami konkretna rozwałka, emocje, a i fajnie było sobie trochę pogadać :P

Kupujcie Blura i dołączajcie do naszej wesołej ekipy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoho, pszczolki moje kochane! :) Tak tak ludzie to co oni mowia to prawda najwyzsza. Nie wierzcie ze z tej gry wyrzuca tak czesto jak ja wyrzucam smieci :) Online jest super i naprawde nie ma zadnych problemow. Tak jak pozatym mowili poprzednicy, zabawa przednia, ci dwa wyzej to rasowi wyscigowcy i snajperzy. Jest propozycja aby grac jutro ok godziny 19-20. Zapraszamy wszystkich, moze uda sie skolowac ekipe na granie w teamie. Jakby cos to dodawajcie mnie do kontaktow i ja wszystko jutro ustawie. Pozdro i zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoho, pszczolki moje kochane! :)

o.0 ok xD Przemilczę ;P Czyli decyzja zapadła... KUPUJE BLUR :thumbsup: jeszcze nie wiem kiedy ale musze mieć tą grę... a split/screen na 4 jak sie sprawdza??? Pewnie różni sie graficznie od singla ;/ ale nie tnie się itd. przy większej rozwałce... co nie? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj kupuj. Ja sobie mówiłem, że najpierw singiel, a potem multi, a stało się zupełnie odwrotnie.

Fajne jest rozwiązanie, że w multi od nowa zdobywamy fury, nie ma tak, że w singlu sobie zrobimy najlepsze i dawaj do multi z nimi.

Osobna drabinka w singlu jak i w multi.

A jak zagrasz z nami to zobaczysz jaka miła atmosfera panuje ^^ Szczególnie jak jeden drugiego z trasy wyrzuci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×