Skocz do zawartości
szaman999

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem ostatnio u kuzyna, który właśnie ma EFLC

Gdy odpaliłem The lost and Damned obraz był strasznie ziarnisty

W opcjach nie było można wyłaczyć tego filtru i nie wiem czy to jest winna telewizora czy gry

Gdy to zobaczyłem odrazu odpaliłem The ballad of guy Tony i robiłem to co w gta się najcześciej robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę w sprawie osob, ktore martwia sie o nie odkryte trofea. Wczoraj wyszedl patch to GTA iv usprawniajacy je o nowe trofea. Ma on 22 MB i przy najblizszym uruchomieniu gta-ka ;) owy patch sie pobierze. Pamietajmy, ze aby patche do gier sie pobieraly, przed wlaczeniem gry musimy sie zalogowac do PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto kupuje dodatki do gta4??? Piszcie na priv to sobie pogramy ;) Oczywiście najpierw zostaje nam cierpliwie czekać ;)

A tak po za tym to od którego dodatku zaczniecie zabawę??? Ja najpierw chcę przejść ten słabszy czyli TLaD... a później TBoGT ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na nowy tytuł to bardzo nie wiele szczególnie że nowe dobre gry zawsze ( prawie zawsze ) kosztują 200 zł ;/

Bardzo miły zabieg ze strony Rockstar w kierunku Peestrójkowców biggrin.gif

no ale to jest tylko dodatek a nie calak, w Neo jest reklama za 119 to i tak chyba duzo jak na dodatek, no ale co zrobić ...trzeba kupicbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się ile czasowo zajmuje przejście tych dodatków? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się ile czasowo zajmuje przejście tych dodatków? 

Czytałem że 20+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin ?! :shok: całkiem sporo jak na dodatki. zważywszy na to że wychodzi wiele gier , nie dodatków których przejście zajmuje dużo mniej niż 10 h ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin ?! :shok: całkiem sporo jak na dodatki. zważywszy na to że wychodzi wiele gier , nie dodatków których przejście zajmuje dużo mniej niż 10 h ...

2 dodatki = 20h

1 dodatek = powiedzmy. ok 10h

Jak dla mnie to zdecydowanie za malo jak na obszar, oraz zakres mozliwosci jakim jest Liberty City.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że że to całkiem przyzwoicie jak na (jakby na to nie patrzeć) dodatek. Zważywszy że ostatnio wychodzą takie gry które można łyknąć w jedno popołudnie (i wieczór) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dodatki = 20h

1 dodatek = powiedzmy. ok 10h

Jak dla mnie to zdecydowanie za malo jak na obszar, oraz zakres mozliwosci jakim jest Liberty City.

Racje... mogli się bardziej postarać... w końcu w Liberty City jest sporo ciekawych lokacji które mogli by jakoś wykorzystać... no ale cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że mogliby to jeszcze bardziej rozbudować, więcej misji i wszystkiego i zawołać za to kolejne 60 dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racje... mogli się bardziej postarać... w końcu w Liberty City jest sporo ciekawych lokacji które mogli by jakoś wykorzystać... no ale cóż...

Mój rekord GTA IV to 11h, więc dla mnie spoko czas, chyba że to czas twórców, w takim razie lipa <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord GTA IV to 11h, więc dla mnie spoko czas, chyba że to czas twórców, w takim razie lipa <_<

jak pytalem na forum xboxa dawno, to ponoc Ballade mozna ukonczyc w 6-7h ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym PSX Extreme w tabeli premier jest ze wychodzi 31 III 2010, ja dotarlem do informacni, ze 16 IV 2010. Ma ktos jakies pewne informacje?

zrodelko:

http://www.vgreleases.com/ps3/ReleaseDate-326049.aspx

16.04 na bank. Na poczatku byla data 31.03 ale zostala zmieniona. Dzwonilem przed chwila do sklepu w ktorym zlozylem preorder (w UK) i powiedzieli ze na pewno 16.04.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio u kuzyna, który właśnie ma EFLC

Gdy odpaliłem The lost and Damned obraz był strasznie ziarnisty

W opcjach nie było można wyłaczyć tego filtru i nie wiem czy to jest winna telewizora czy gry

Gdy to zobaczyłem odrazu odpaliłem The ballad of guy Tony i robiłem to co w gta się najcześciej robi wink.gif

Z tego co pisali ludzie na forum xbox'a można ten filtr bez problemu wyłączyć. Może nie dokładnie przeszukaliście opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ;P nawet pisali na stronie Rockstar Games ;P "...The new release date for Episodes from Liberty City - and the two downloadable episodes The Lost and Damned and The Ballad of Gay Tony - on those platforms is now April 13th in North America and April 16th in Europe..."

Strasznie źle odczułem tą zmianę premiery ;/ sądziłem że akurat na święta będę miał w co pograć a tu lipa... ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie miałem taką nadzieję, że pogram w Święta... normalnie już szalałem, a kumplom w szkole już odechciewało się mnie słuchać jak mówiłem o tych dodatkach i ile jeszcze do premiery... a tu ciach obsuwa... :o Swoją drogą to dziwne Xboxowcy dostali normalną grę taką jaką R* zaplanowało, a SONY musi coś tam wyciąć/ocenzurować...

Edytowane przez Skreedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cenzurowanie to rzeczywiście głupota, ale podobno to jakaś zawartość w radiu lub coś w tym stylu więc nie ma co się obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cenzurowanie to rzeczywiście głupota, ale podobno to jakaś zawartość w radiu lub coś w tym stylu więc nie ma co się obawiać.

Dokładnie po jaki ch*j ta cenzura!!?? W końcu gra i tak jest +18!! ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko najbardziej mnie ciekawi czemu Microsoft się nie doczepił do niczego i wydał takie same wydanie w US i EU, a SONY się do czegoś doj**** i w EU będziemy mieć zmienioną zawartość, przesunęła się premiera również w US oraz premiera wersji PC która z tym nic nie ma wspólnego... -.-' Bo tak to można by było sobie sprowadzić z USA, a tak trzeba czekać. Ale nic, stało się, cierpliwości... której, przynajmniej mi, już mało zostało... :D

Edytowane przez Skreedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY chciało udowodnić że ich wersja GTA EfLC będzie bardziej na poziomie xD to tak samo mogli by usunąć broń i wszelką przemoc w GTA xD Przecież to sama przyjemność posłuchać przekleństw w GTA ;) sam uśmiech się na twarz ciśnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu pamiętali historię z muzyką LBP. Nieodpowiednia treść to nie tylko odpadające głowy i przekleństwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz przypomnieć co było z muzyką do lbp? Opcja szukaj nic nie podsunęła. Co do cenzurowania dodatków do GTA 4 to chyba nic konkretnego nikt nie wie bo może to dotyczyć muzyki, cut-scenek albo jakiś innych "prawie nic nie znaczących" przy całej zawartości kawałków gry. No i jest także dosyć kontrowersyjny motyw podrywania oraz seksu(oczywiście w ciuchach) dziewczyn w klubach. To może zostać usunięte.

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może chodzi o poprawienie czegoś na lepsze, nikt nie powiedział że będą coś cenzurować, wątpię by Rockstar sobie pozwoliło. Wniosek wyszedł od SCEE a ma opóźnić premierę na całym świecie również na PC. Moim zdaniem chodzi o jakieś techniczne poprawki, które wg zapewnień Sony nie mają nic wspólnego z ratingiem, z czego można wywnioskować ze nie chodzi o jakieś kontrowersyjne treści. Możliwe że nawet się tego nie wychwyci w grze, ludzie łatwo wychwycą zmiany w radiu czy "internecie" a na pewno będą tacy co porównają wersje PS3/360 pod tym katem, wątpię by chodziło o cenzurę.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×