Skocz do zawartości
plaga

Jaki Kabel - Czym Co Do Czego. (Ps3 Do Vga-1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

moze w amli masz ustawione wejscie sygnalu coaxialne zamiast optyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jak przełącze kabel do DVD to DTS działa, więc to nie amplituner. Tym samym kablem podłączam do PS3 i ta sama płyta z DTS nie działa.

Acha, jak puszcze muze, jakiekolwiek MP3 to jakoś dźwięku jest beznadziejna. Muza z gry jest idealna, ładnie gra, DTS działa, jak podłącze dysk przenośny 2,5 cala, to muza gra, ale jakość jest beznadziejna i znów test na DVD gra bardzo ładnie. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PS3 masz ustawioną opcję Bitstream czy Linear PCM dla dzwięku przez optyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotarła do mnie przed chwila gra ale wywala mi błąd "you cannot play this game at this current video output setting. co mam zrobić? od razu mówię ze ps3 jest podłączone czinczem, konsola jest ntsc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za gra?

Sprawdź w video settings jakie masz dopuszczone rozdzielczości. Może masz tylko 576i a nie ma 720i/p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tą grą jest gta iv, dodam jeszcze ze mam zwykły tv.

edit// chodzi o to ? sellect all resolutions that are supported by your TV

i mam

-standard (ntsc)

-480p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to, że tak powiem tu leży pies pogrzebany...

Być może kabel component by coś pomógł, ja na 18 letnim tv grałem w demo GT5P które działało w rozdzielczości 1080p...

480p to trochę mało... 720p to minimum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie mam pytanie, czy musze kupic koniecznie hdmi ? bo mam jeszcze jeden tv w domu nowszy 42 cale hdready czy jak podłącze go kablem tym zwykłym poprzez czinacza to bedzie git?

dobra juz chyba sobie odpowiedziałem, podłączyłem do nowego tv i tez lipa :/ czyli chyba muszę kupić ten kabelek :/

edit//

czy kabel hdmi rozwiąże problem na pewno ?

czy jakimś cudem bede miał możliwość gry na starym tv ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba zwykłe chinche nie dają zbyt dużej rozdzielczości na wyjściu. Nie jestem specem, więc mogę się mylić ale skoro sam mówisz, że nie działa to coś w tym jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

omg xD ja powoli tez zaczynam sie bac mam jakiegos LG flatron 21'cali i tez gram na chinche i dygam sie ze nie bedzie dzialalo xD xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze poprostu w video settings ustaw wszystkie mozliwe rozdzialki i konsola sama wybierze ta, ktora bedzie pasowala. Bo wydaje mi sie to conajmiej dziwne, zeby gra nie chciala dzialac na starym tv. Do niedawna sam jeszcze gralem na philipsie sd 29 panorama i jedyny problem byl taki, ze byly niewyrazne napisy. Chinch wg mnie nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem moze byc podlaczenie do TV przez chinch. Jezeli ten wiekszy tv HD-Ready ma wejscie component lub nawet hdmi to powinno sie udac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra do PS3 powinna chodzić w rozdzielczości SD, inaczej by dawali w zestawie okablowanie do telewizorów HD.

Ja bym szukał w innym miejscu problemu. Ja nie miałem problemów przy starym TV, wszystko się odpalało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja w tym jest ale to GTAIV... Sami widzicie jakie jazdy z tą grą są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem hdmi i juz działa, jednak martwi mnie dlaczego nie bede mogł grac na starym tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze tv nie ma takowego wejscia Mozesz sprobowac podlaczytc przez SCARTa jeszcze, ale czy jest sens wydawac co chwile kase na nowe kable?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy tych scartach sie zawsze gubilem. Polaczenie composite to jest obraz po jednym chinchu, tak? + 2 ewentualnie 2 chinche na dzwiek. Component to jest rozbicie jednego chincha obrazu na 3, po jednym na kazdy kolor, tak? Wiec mi chodzi o taka kombinacje 3+2 (3 chinche na kolory + 2 na dzwiek). bo taka porzejsciowka na euro z chincha to nic nie da. to jest najzwyczajniej zmiana ksztaltu wtyczki a nie rodzaju polaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo taka porzejsciowka na euro z chincha to nic nie da. to jest najzwyczajniej zmiana ksztaltu wtyczki a nie rodzaju polaczenia.

Ale działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale miales taki problem jak MTU ze po zwyklym chinchu tez nie bylo obrazu?, czy moze po prostu nie miales (nie miales wolnego) wejscia na chinch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem taki sam problem Miałem podpięte na chinche te które były w zestawie.

Gry EU 720p działały jeszcze dobrze, NTSC były czarno-białe, 1080p nie działały w ogóle

Po kupnie wymienionego wcześniej kabelka wszystko wróciło do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem co autor wyzej, wlasnie dostalem gta4 i lipa ( mam stary TV 21' konsola NTSC , podlaczony czinchami, wideo output rozdzialki ntsc(standard) 480p . Na zadnym tv w domu gra nie idzie mam jeszcze sony trinitron 29' ..

mialem ten sam problem wczesniej z heavenly sword. Co msuze zrobic zeby gra dzialala ?? kupic kabel ? np taki ? http://allegro.pl/item359458925_przewod_eu...2m_oxyfree.html , czy bedzie wszystko dzialalo ?? prosze o odpowiedz moje gg 4260488 misopuchatek podaj mi prosze o swoje gg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×