Skocz do zawartości
DaraS

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kiedyś rejestrowałeś się na Uplay, to powinieneś go dostać. Jeśli nie, to kupując grę w pre-orderze takowy otrzymasz.

Mam rozumieć, że chodzi tu o rejestrację tylko i wyłącznie na konsoli? bo 2 lata temu jak kupowałem AC II na PC to robiłem konto na uplay i mam je do tej pory ale klucza do bety nie dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że chodzi tu o rejestrację tylko i wyłącznie na konsoli? bo 2 lata temu jak kupowałem AC II na PC to robiłem konto na uplay i mam je do tej pory ale klucza do bety nie dostałem

Nie mam pewności, czy przypadkiem to tylko niektórzy użytkownicy dostali te kody. Losowo. Jeśli wszyscy, to pewnie musiał byś to zrobić na jakiejś grze konsolowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dosłownie 5 minut, bo rozłączyło mnie z serwera, a potem nie chciało połączyć, ale gra wydaje się podobna do Mass Effect 3 (nie grałem).

W te 5 minut na prawdę dobrze się bawiłem i nawet śmiem sądzić, że gra przyciągnęłaby mnie na dłużej niż BF3. Chyba dlatego, że FPS stają się już dla mnie czymś nudnym, a widok z trzeciej osoby to dla mnie coś nowego i interesującego. Kojarzy mi się też troszkę z Crysisem (nie grałem), a takie klimaty chyba też mi się podobają.

Będę musiał trochę dłużej pograć i ogarnąć klawiszologię, bo to co teraz robię przekracza ludzkie pojęcie :pinch: Ciężko jest mi cokolwiek trafić. Lepiej jak się przełączę na tryb "muszki" (chodzi mi o widok FPS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można dostać klucz do bety? Można go gdzieś kupić?

Na tej stronce masz generator http://bellmont.eu/ghostrecon/ Działa, wczoraj pobrałem bete (1,6GB)...tylko wyłącz ad-block w przeglądarce a maila możesz podać jakiegoś zmyślonego, na stronce i tak się wyświetli.

Edytowane przez diodaq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce masz generator http://bellmont.eu/ghostrecon/ Działa, wczoraj pobrałem bete (1,6GB)...tylko wyłącz ad-block w przeglądarce a maila możesz podać jakiegoś zmyślonego, na stronce i tak się wyświetli.

Dzięki wielkie, właśnie zaczynam pobierać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten Ghost Recon, gra rzeczywiście stawia na współprace, co jest dużym minusem jak się nie gra z kumplami, bo każdy leci na pałe i trzeba samemu lecieć na objective... Grafika ok, gameplay bardzo fajny ale ta beta to cholernie niegrywalna... Lagi i częste d/c, może się kupi jak stanieje tak do 7 dych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten Ghost Recon, gra rzeczywiście stawia na współprace, co jest dużym minusem jak się nie gra z kumplami, bo każdy leci na pałe i trzeba samemu lecieć na objective... Grafika ok, gameplay bardzo fajny ale ta beta to cholernie niegrywalna... Lagi i częste d/c, może się kupi jak stanieje tak do 7 dych.

Ja gram już jakieś 3h i żadnego d/c nie miałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takiego pecha... Udało mi sie tylko strzelca podnieść do 2 lvl, tak to zawsze d/c pod koniec rundy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegł ktoś może u siebie problemy z dźwiękiem? tzn dźwięk się zacinał(u mnie przy strzelaniu), powtarzał przez jakiś i powracał do normy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegł ktoś może u siebie problemy z dźwiękiem? tzn dźwięk się zacinał(u mnie przy strzelaniu), powtarzał przez jakiś i powracał do normy?

Miałem coś w ten deseń tzn. dźwięk mi się zapętlił. W tej samej chwili gra zaliczyła drastyczny spadek animacji i opóźnień na komendy wydawane na padzie.

Trwało to dłuższą chwilkę - poza dźwiękiem, ten był zapętlony bardzo długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jeszcze grałem godzinami w pierwszą część Ghost Recon na PC :) dobre czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jedyneczka to był miód... Pamiętam jak ta gra była cholernie trudna, zawsze miałem problemy z przejściem jakiejś misji. Nie wspomnę o pierwszym Flashpoint'cie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostrzeglem u siebie jeszcze jeden problem ;P mianowicie co jakis czas przy graniu w future soldier zawiesza mi sie konsola i pomaga tylko wylaczenie

przy zadnej innej grze konsola mi sie nie zawiesila ani razu od lipca 2011 a przy future soldier juz ze 3 razy ;P wystepuje taki problem u kogos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem jedną zwieche i to była moja pierwsza zwiecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek godzina: 20:30

National Geographic

Tom Clancy's Soldiers Of The Future

Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ma byc chyba jakis filmik robiony przez ridleya scotta podobno gdzieś coś takiego czytałem. A ogólnie to dla mnie będzie koniec battlefielda jak wyjdzie GRFS - beta ma dużo do poprawy ale będzie trudny drużynowy taktyczny szuter może nie jak GRAW2 ale z nowymi możliwościami doskonale pasującymi do klimatu serii - mnie beta bardzo przypadła do gustu mimo sieciowych blędów, bo klimat jest cacy resztę dopracują :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek godzina: 20:30

National Geographic

Tom Clancy's Soldiers Of The Future

Zapowiada się ciekawie.

Własnie oglądam, zrobione z rozmachem. Taka bajka fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta została przedłużona o tydzień :)

u mnie nie chce się połączyć z serwerami Ubisoftu :P skad to info ze o tydzien przedluzyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poszukałem i coś znalazłem na temat przedłużenia:

http://www.gamerzine...r-extended.html

Nie wiem, czy wiarygodne, bo dziś nie grałem. A co do bety to gra się całkiem spoko. "Strzelanka" (TPS, oczywiście) z trzeciej osoby, wreszcie coś nowego, co mi się spodobało. Tylko jak dla mnie trochę dziwnie się strzela, nie mogę się za bardzo przyzwyczaić... Co i tak nie zmienia faktu, że dalej jest miodzio.

Edytowane przez mateusz275

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FPS z trzeciej osoby.

Coś takiego jest niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jest niemożliwe.

To się nazywa TPS o ile dobrze pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, mój błąd. Miałem napisać "strzelanka' z trzeciej osoby. Tak mi jakoś to FPS wskoczyło na myśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2CEM-GKNQ-4QER

kod do bety na ps3 jak ktos wykorzysta niech napisze mnie gra i tak nie podeszla wiec rozdaje kodzik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×