Skocz do zawartości
DaraS

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajszy dzień był koszmarny pod względem zalogowania się do gry. Długi czas oczekiwania na połączenie, jak się udało to lagi takie że głowa mała. I ta cholerna migracja hosta dobija człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze mi ktos powiedziec czy gra wymaga online pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze mi ktos powiedziec czy gra wymaga online pass?

Tak wymagany jest do Uplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może utworzymy jakąś drużynę Duchów?

Jestem jak najbardziej za. A ja jestem ciekaw czy ktoś może testował Ghosta na mova + karabinek/pistolet i jak to się sprawdza w praktyce. Jeśli ktos sie bawił to poproszę o swoje opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma jakiegoś Online Passa?

Jest Pass, bylo kilka postow temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On line pass jest w tej grze

co do dlugosci gry to od dnia premiery gram codziennie przez okolo godzine i "konca nie widac" :),

Problemy z wyszukaniem gry mialem tylko pierwszego dnia po wybraniu opcji gra dowolna wrzucalo do lobby jednak rozgrywka sie nie zaczynala .

Tytul jest naprawde godny polecenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś korzystał z tokena ?? Jak on działa ??

Bo ja wieczorem będę testował czy on kasuje postać do zera ze wszystkimi punktami i decyzjami (wyborami broni) czy tylko czyści podjęte wybory i mogę jeszcze raz wybierać odnowa ??

Odp

Z korzystałem z tokena kasuje tylko decyzję jakie dokonaliśmy w odblokowywaniu broni. i Kasuje wszystkie ustawienia broni do podstawowych.

Edytowane przez lindworm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy występuję u was dość irytujący błąd jak szybko po odliczaniu włączycie się do gry że kamera cały czas wraca w jeden punkt (podczas chodzenia celowania dopiero po zgonie wszystko wraca do normy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kilka godzin gry, zdarzyło mi się to tylko raz, zrzuciłem to na lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się podłączyć z Movem? Niby można a nigdzie w opcjach nie mam i nie widzę też 2 graczy (na 1 plejaku)

I jak włączyć 3D?

Mova rozkimiłem : D

Edytowane przez Nietoperz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Move jest zbyt czuly do tego. jak dla mnie crap... i dalej nie wiem jak 3d wlaczyc -.-

Żeby włączyć 3D musiałem się połączyć z netem chyba lol. Działa i jest MEGA!

Edytowane przez Nietoperz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, singiel mi sie bardzo podoba, to całe cichociemnienie:P Co do multi, to niestety na razie kupa, wszystko to zbyt chaotyczne, rzadko kiedy trafia się na zgrane drużyny... Ja ta grę głównie dla singla kupiłem, jeżeli multi sie nie polepszy to przechodze multi na Elite i sprzedajemy:)

Ale polecam kupic gre dla singla, bo wymiata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście, ale od dzisiaj do poniedziałku do 16 jest weekend z podwójnym doświadczeniem na konsolach. Podwójne doświadczenie dla PC startuje dopiero 26 czerwca. Have fun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wystarczająco długo gram w multi żeby stwierdzić że gierka jest niezła. Wkurzająca jest coraz częstsze migrowania hosta podczas grania czasami nawet jednej 15 min rozgrywki nie udają się rozegrać bez migracji. Wpadanie pod mapę szczególności port zdarza się wyjątkowo często oraz blokowanie kamery bo bardzo szybki dołączeniu do gry. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę to ruscy dostają od początku po dupie mają gorszą broń co jest bardzo irytujące, wystarczy sprawdzić szybko szczelność poszczególnych broni w klasach. Poza tymi mankamentami gra się naprawdę dobrze mam nadzieję że w najbliższym czasie pojawi się łata naprawiająca nie które błędy. Przydały by się także nowe mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy miał ktoś podobną sytuację.Otóż w chyba 3 misji jak jest walący się budynek,musimy poczekać na partnerów przy drzwiach,a mi jeden ciołek czołga się i blokuje, nie przybiega.czekam na niego i nic.przeinstalowywałem grę i nic nie dało,z góry dzięki za dobre rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba cię kolego czeka wymiana gry bo to jest błąd gry czytałem na innym forum że ludzie tak mają !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w kilku przypadkach taką zawiechę. Pierwszy wchodziłem w pole, następnie czekałem na swoich kompanów, lecz niestety to nie nastąpiło. W moim przypadku wystarczyło wczytać grę od ostatnieog zapisanego miejsca i jak już byłem w pobliżu tych kółek, to czekałem aż wszyscy wejdą w swoje pola, na koniec wchodziłem ja i działało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko raz taką zawiechę w misji podczas odbijania zakładnika w kościele też kolesia z drużyny gdzieś wsysało. Najlepsze rozwiązanie na to jak kolega na górze radzi poczekać na drużynę. Nie biegnij jak rambo przez mapę chociaż w niektórych misjach tak najlepiej bo powtórzy ci się ta sytuacja, ja raz czekam dobra 5 min na jednej z końcowych misji bo zachciało mi się w rambo bawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już działa,musiałem tylko szybko przeskoczyć murek,aby kolega z dużyny sie nie zastanawiał:) i pobiegł za mną,to często się zdarza,moim kumplom też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z was dołącza z ekipą do gry. Otóż mam takie bugi że headset się wyłącza tzn ja słysze kolegę, kolega nie słyszy mnie a 3 kolega nie słyszy nikogo. Rozdziela po teamach. Często nie może znaleść gry. 2 kolegów dołącza do gry a mnie wywala pisze "opuszam drużynę . Oczywiscie Ubi wypiera się jakimiś routerami, a prawda jest taka że w mw3 wszystko śmigało perfekt, a tu ... Macie coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×