Skocz do zawartości
kill

Fifa World Cup 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem w demo i muszę przyznać, że bardzo fajnie to wygląda. Strzały nareszcie nabrały trochę siły, podobno uderzenia z dystansu są skuteczniejsze.

Zdecydowanie za to nie przypadły mi do gustu animacje trenerów - jeśli już się za to wzięli, to czemu ograniczyli się do samych szkoleniowców, pozostawiając ławkę rezerwowych pustą i rozmytą gdzieś w tle ? Tak samo kamery w scenkach po strzeleniu gola itp. Ujęcia są takie, że w prawdziwym meczu kamerzysta musiałby biegać wokół zawodników na murawie. Może to efektowne, ale wolałbym coś bardziej zbliżonego do tego, co oglądamy w TV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara śpiewka jak co roku od wielu, wielu lat. Po strzeleniu 4 bramki Hiszpanom w pierwszej połowie, wyłączyłem to demo. Poziom professional... lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"lol" jest nawet przy PES'sie, gdy taki same wyniki leca przy najwyzszym poziomie trudnosci. Pozatym w demie jest inny poziom trudnosci niz w pelych fifach.

Ale moze poprostu jestes skazany na wygrana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko wywarło na mnie średnie wrażenie . Z drugiej strony po fifce 10 nie ma się spodziewać powiewu świeżości , nadal nie rouzumiem dlaczego nadal brną w tą serie . Poprawiona grafika oraz kilka innych ficzerów , ale mimo wszystko jest to jak dla mnie zubożała wersja Fify

Co do poziomu trudności , faktycznie nie powala, chociaż i tak najwiekszą frajdę sprawiała dla mnie gra online :biggrin:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko wywarło na mnie średnie wrażenie . Z drugiej strony po fifce 10 nie ma się spodziewać powiewu świeżości , nadal nie rouzumiem dlaczego nadal brną w tą serie . Poprawiona grafika oraz kilka innych ficzerów , ale mimo wszystko jest to jak dla mnie zubożała wersja Fify

Co do poziomu trudności , faktycznie nie powala, chociaż i tak najwiekszą frajdę sprawiała dla mnie gra online :biggrin:

moze dlatego ze to najlepsza gra pilkarska , demko super, lepsze strzaly, powtorki ze zwolnionym tempem w niektorych momentach, ale 190zl za to nie dam, czaekam do fify11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro 2008 na starcie kosztowało mniej niż 150zł, więc tutaj nie spodziewałbym się wyższej ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro 2008 na starcie kosztowało mniej niż 150zł, więc tutaj nie spodziewałbym się wyższej ceny...

Na allegro w przedsprzedaży WC2010 kosztuje ponad 180zł. Jak dla mnie zdecydowanie za drogo jak za drobną poprawę grafiki. W gameplayu nie zauważyłem praktycznie żadnej różnicy, zespołów jest sporo, ale reprezentacje raczej mnie nie kręcą. Zagrałbym pewnie 1-2 mistrzostwa Polską i na tym by gra się skończyła. "Klimat" MŚ z RPA owszem fajny, ale te trąbki podczas meczu pewnie równie szybko zaczną mnie denerwować jak te podczas prawdziwych meczy pucharu konfederacji sprzed roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera co-op jest rewelacyjna.

Poprawiony prawie każdy element rozgrywki w porównaniu do fifa10, jedyne co mnie denerwuje to cut scenki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i powiem że jest to czego się spodziewałem, żadna rewelacja bo w sumie to tylko mała poprawka FIFA 10 z elementem Mistrzostw Świata. Jednak strzały uległy według mnie poprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko. W jednym z meczy wchodzę w pole karne Iaquintą a Iker fauluje, karny, czerwona. Wszystko ok, tylko na powtórce jest ubrany w innym stroju, tzn. takim jak pozostali piłkarze, a nie w swoim i dodatkowo bez rękawic. Poza tym chyba kupię o ile cena będzie rozsądna tj. np. 139 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym włączeniu, demko mnie zauroczyło. Muzyka stwarzająca klimat mistrzostw świata w Afryce, wszystko w radosnych kolorkach. Po włączeniu meczu już tak fajnie nie było, ale mimo wszystko skuszę się na tą pozycję, ale jak jej cena będzie oscylowała w granicach 130zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demo FIFA WC 2010, zauważyłem tylko kosmetyczne zmiany, trochę wygląd zawodników poprawiony, delikatne z miany w modelu rozgrywki, nowy system wykonywania rzutów karnych który chyba jest największą innowacja Fify WC , raczej osobiście w najbliższym czasie tego nie kupie, chyba lepiej te ok 200 zł pieniądze przeznaczyć na lepsze gry które niebawem mają się ukazać np. Red Dead Redemption, Lost Planet 2 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena będzie w granicach 130zł to może się skusze ;) Tyle w temacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupuję grę, ale to co zrobili z czasem w demku to po prostu chamstwo. Ledwo zagram kilka akcji, a to już koniec meczu. Wiecie może czy będzie dostępna arena w pełnej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flisek tak jest w każdym demku FIFY niestety. Pamiętam jak kiedyś dali jedną połowę meczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i jestem rozczarowany. Zastanawiałem się nad zakupem tej gierki, ale wygląda to średnio. Podobają mi się twarze grajków, ale to nie jest tytuł dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , jak myślicie jak tryb ONLINE Mistrzostw Świata będzie rozwiązany? Czy to będzie na zasadzie kto pierwszy ten lepszy tak jak w PES 2010 w pucharach ONLINE? Ciekaw jestem , a na necie nie znalazłem wzmianki o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro i World Cupy są platformą testową na kolejną odsłonę Fify. Osobiście napewno zakupie bo z kumplem jestesmy maniakami więc obowiazkowo. Z każdej wersji Euro/WC coś wchodziło do normalnej fify, to co przypadło ludziom do gustu. Tutaj z trenerami robia bo nie jest ich zbyt wielu aczkolwiek mily element.

Graficznie wyglada bardzo ladnie, zwiekszyli dynamizm gry wiec jest zabawa.

Pełna wersja będzie pewnie kosztować 1/2 tego co zwykle gry kosztują czyli jakies 100zł. Tak było w przypadku Euro bo nie jest napewno warta 200zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro i World Cupy są platformą testową na kolejną odsłonę Fify. Osobiście napewno zakupie bo z kumplem jestesmy maniakami więc obowiazkowo. Z każdej wersji Euro/WC coś wchodziło do normalnej fify, to co przypadło ludziom do gustu. Tutaj z trenerami robia bo nie jest ich zbyt wielu aczkolwiek mily element.

Graficznie wyglada bardzo ladnie, zwiekszyli dynamizm gry wiec jest zabawa.

Pełna wersja będzie pewnie kosztować 1/2 tego co zwykle gry kosztują czyli jakies 100zł. Tak było w przypadku Euro bo nie jest napewno warta 200zl.

Też chciałbym żeby kosztowała 100zł. Jak widać, większość sklepów nie schodzi z ceny niżej niż 180zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym żeby kosztowała 100zł. Jak widać, większość sklepów nie schodzi z ceny niżej niż 180zł.

no własnie widze... lekka przesada przeciez to jest jak dodatek chwilowe i tak wszyscy gracze skupiaja sie na Fifie wiec nie rozumie co z ta cena, za 180 sie nie opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i macie racje kiedy piszecie że WC2010 nie różni się za bardzo od Fify 10.. ale ja chciałbym napisać o czym innym. o różnicach między właśnie tymi konsolowymi Fifami i PES'em od KONAMI. bo właśnie od jakiegoś czasu byłem sympatykiem Pro Evo.. dokładnie od czasu kiedy ta seria pojawiła się na PC. i powiem szczerze że przez te kilka lat byłem zachwycony. PES wg mnie był grą naprawdę najlepszą. a piszę właśnie "był", bo ostatnio miałem styczność właśnie z demem World Cup'a na PS3 u znajomego.. i powiem tylko tyle że powiedziałem dość, kupuje konsole. FIFA od EA to zupełnie inny poziom niż PES od Japończyków. już od dawna słyszałem że FIFA robi postępy, że wróciła "na tron".. teraz przekonałem się sam. ta gra jest wybitna. mówię o demku WC.. brawo EA. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×