Skocz do zawartości
kill

Fifa World Cup 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tam wyraźnie mecz uznany jest za walkower.. gość jakby wygrał 3-0. Może się rozłączyłeś albo coś..

Aktualizacja: Aaaa, chodzi o strzelców. No dziwne, rzeczywiście. Nigdy nie miałem takiej sytuacji..

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwny przypadek Akumatom nie sadzilem ze moze byc az taki bug.Napewno nie rozlaczyles sie przed zakonczeniem spotkania?Ja mam w Fife 10 tak ze jak wygram mecz z poczatkujacym to ja dostane 0 punktow a on 70:/ czyli cos podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwny przypadek Akumatom nie sadzilem ze moze byc az taki bug.Napewno nie rozlaczyles sie przed zakonczeniem spotkania?Ja mam w Fife 10 tak ze jak wygram mecz z poczatkujacym to ja dostane 0 punktow a on 70:/ czyli cos podobnego.

Na 100% zakończył się mecz,obejrzałem sobie statystyki jak to mam w zwyczaju i wyszedłem normalnie do menu opcja "Return to the menu czy tournament"

Ta gra mnie wyjątkowo nie lubi albo mi nie zalicza trofeów albo taki kwiatek aż się nie chce grać.

Ale z kumplem 1vs1 na jednej kanapie + browar to nie ma innej opcji tylko Fifa (kiedyś męczyliśmy ISSa od ISS98 nawet teraz czasem na PS3 odpalamy starego ISS98 lub ISS Pro polecam każdemu taki powrót do przeszłości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich..Fifka jest piękna..Najlepsza kopanina w historii..Mam pytanko...jka sie sprawy mają z Trybem head to head? musisz najpierw zdobyc 18 punktów żeby awansować do rundy pucharowej danej dywizjii..grałem w 10 dywizji odrazu wygrałem ją i awansowałem do 9..ale jak sie to ma jka np.odpadne w 2 rundzie danej dywizji?nie awansuje do 8?tylko wygrany z finału promuje sie do wyższej dywizji?Prosze o dokładne objaśnienia tego trybu..Pozdrawiam..ps.jak chce ktos pyknąc meczyka to zapraszam---Login -FANKIS..Pozdro

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awans uzyskuja wszyscy, ktorzy zdobeda 18pkt. Gra o puchar, to dodatkowe punkty zdobyte dla kraju ktory wybrales na poczatku gry i oczywiscie dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile mam gier na zdobycie owych 18pkt?z góry dzieki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 10 meczów do rozegrania i musisz w nich uzyskać 18pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe wady tej gry (i chyba jedyne) to ustawianie się obrońców, przez co najłatwiejszym sposobem na bramkę jest podanie prostopadłe, co niezwykle mnie irytuje i odbiera satysfakcję ze strzelanych bramek. Druga sprawa to żałosny poziom trudności, na "Legendary" przegrałem na początku kilka spotkań, a pózniej zacząłem wygrywać. Grając Kamerunem ograłem dziś Japonię 6-2, WKS'em pokonałem Brazylię 6-5...

Liczyłem na walkę o każdy metr boiska, niepewność do ostatnich minut, bezbramkowe remisy, a jak na razie jest łatwo, zbyt łatwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe wady tej gry (i chyba jedyne) to ustawianie się obrońców, przez co najłatwiejszym sposobem na bramkę jest podanie prostopadłe, co niezwykle mnie irytuje i odbiera satysfakcję ze strzelanych bramek. Druga sprawa to żałosny poziom trudności, na "Legendary" przegrałem na początku kilka spotkań, a pózniej zacząłem wygrywać. Grając Kamerunem ograłem dziś Japonię 6-2, WKS'em pokonałem Brazylię 6-5...

Liczyłem na walkę o każdy metr boiska, niepewność do ostatnich minut, bezbramkowe remisy, a jak na razie jest łatwo, zbyt łatwo...

To graj online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy w scenariuszach z MŚ 2006 w Story of Qualifying dostępne są składy z tamtego turnieju ? czyli np. Zidane i Trezeguet w drużynie francuskiej, Figo w Portugalii itd. ?

A co do moich zarzutów odnośnie poziomu trudności, to jest on mimo wszystko dobrze wyważony. Łatwiej wygrać w fazie grupowej niż w pucharowej, mecze o wielką stawkę są trudne i emocjonujące. Ogółem, duży plus.

Edytowane przez Antimadridista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie - czy w scenariuszach z MŚ 2006 w Story of Qualifying dostępne są składy z tamtego turnieju ? czyli np. Zidane i Trezeguet w drużynie francuskiej, Figo w Portugalii itd. ?

No właśnie nie i dlatego te scenariusze z 2006 roku są do kitu , nie dość że nie ma piłkarzy grających na tamtym turnieju to jeszcze nie ma aktualnych strojów , jednym słowem wyszło gówno :yucky:

Ale ogólnie ta gra jest znakomita , oby Fifa 2011 była równie dobra a mam nadzieje że jeszcze lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak zrobić to podanie górą. ale delikatne? tak jak w pesie, a nie że piłka leci gdzieś w piz.. daleko jak przy dosrodkowaniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów tej gry zapraszam już dziś o 20:00 na zapisy do turnieju Copa America

Startujemy już o 20:00!

Link do zapisów:

http://www.efifa.pl/turnieje/ps3/fifa2010wc/league+se/1on1/copa_america/77

jak sie zapisac?

Proste!

Rejestrujemy się na portalu http://efifa.pl

Uzupełniamy swój profil (numergg,platforma)

Wchodzimy w podany link powyżej

Wybieramy zakładkę Zapisz Się

Wybieramy reprezentacje i klikamy zapisz sie!

Gotowe1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam kłopot straszny..jestem fanem Fify i gram tylko online..przeprowadzilem sie miesiac temu i mma nowy internet..Orange(Mieszkam w UK)lącze jest niby 5mb,i rzeczywiscie na internetowych tetach tyle wychodzi..problem jest natomiast z ps3..acha posiaidam router Netgear n150..-kiedy podlanczam ps3 bez kabla i robie test predkosci na ps3 wychodzi niedostepne włanczam fife world cup 2010 i mi przerywa strasznie..podłanczam kabel dsl do routera i w tescie wyskakuje mi ponieranie od 1.7mb do 4.0mb i wysylanie od 110kb do 400kb..to zalezy..ale minimum jest 17mb pobierania i 110kb wysyłania..ogolnie nie da sie grać..szczególnie wieczorami..rano idzie pieknie..co myslicie?lipa internet czy serwery zawalone?ogolnie jestem wkurzony bo wszytsko robie by pykac w fifke a tu lipa..co sądzicie koledzy?moze jest jakas rada?jakies programy przyspieszające lub cokolwiek?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa internet czy serwery zawalone?

Nie zwalałbym na serwery - gram od premiery i bez lagów (jak mam lagi to późno w nocy, gdy wchodzi ekipa z Ameryki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 to ciekawe bo raz mi sie nic nie zawiesza a raz zacina i to tylko wieczorami..dzwonilem do orange,robili testy i wyszlo 5.2mb download i 92m/s ping i upload 0.13mb/s i mowia ze musi smigać jak ta lala,ze to wina serwerów bo łącze mam szybkie..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w grze jest tryb imprezy jak w FIFA 10 spisuje on statystyki uczestnikow tego trybu można grać w nim puchar itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w grze jest tryb imprezy jak w FIFA 10 spisuje on statystyki uczestnikow tego trybu można grać w nim puchar itp

nie ma takiego trybu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz co zwróciłem uwage że całe sterowanie mam ustawione na assisted, a nie manual, czy semi. Powiedzcie mi jak sie najlepiej gra? Bo pograłem chwile przy wszystkim ustawionym na manual i cieżko sie grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz co zwróciłem uwage że całe sterowanie mam ustawione na assisted, a nie manual, czy semi. Powiedzcie mi jak sie najlepiej gra? Bo pograłem chwile przy wszystkim ustawionym na manual i cieżko sie grało.

Na podstawie Fify10 (WC nie mam hyhy) mogę powiedzieć, że całkiem nieźle się gra na semi (tam gdzie można), a reszta manual. Trzeba się przyzwyczaić, ping-ponga tak łatwo nie zrobisz, ale piękne akcje wychodzą jak się wczujesz w sterowanie. Na pełnym manualu nie za bardzo to mi wychodzi jeszcze - ale to dopiero moja pierwsza fifka.

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest ktos mi wstanie powiedziec czy FIFA FUSSBALL WELTMEISTERSCHAFT SUDAFRIKA 2010 JEST tylko w jezyku NIEMIECKIM czy tez w ANG? znalazłem na aukcji allegro cos takiego :

zdjecie okladki

sonyps3fifawm2010.jpg

Wersja językowa: angielska, niemiecka, włoska, hiszpańska.

a na mojej z tyłu pisze tylko SPRACHE : DOKUMENTATION NIEMCY, BILDSCHIRMTEXTE NIEMCY, SPRACHAUSGABE NIEMCY nic nie ma pisane ze zawiera rowniez jezyk hiszpanski,ang itp. czekam na odpowiedz bo w razie czego nawet nie rozpakowywuje gry i sprzedaje w oryginalnej folii ;) 

Edytowane przez ishater
Linki do allegro. Musisz to inaczej rozwiazac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest, ale wersja Europejska powinna zawierać języki angielski, niemiecki, hiszpański do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×