Skocz do zawartości
kill

Fifa World Cup 2010

Rekomendowane odpowiedzi

wld88, to musisz koniecznie zagrać w zwykłą FIFĘ 10, która jest po prostu najlepszą kopaniną na konsole. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest do tego specjlany temat a zdania są podzielone, więc w mig możecie doprowadzić do wojenki obozów. wink.gif BTW imho piszesz waść coś z czym się nijak nie zgadzam, ale jak już pisałem, lepiej idźcie z tym do odpowiedniego tematu. wink.gif

BTW, czy piosenka tytułowa jest "hymnem" MŚ 2010?

EDIT: SmaleC>>> Dzięki.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra będzie w języku Polskim ? Chodzi mi chociaż o same napisy :) jak będzie chociaż polski tekst na ekranie to biorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra będzie w języku Polskim ? Chodzi mi chociaż o same napisy :) jak będzie chociaż polski tekst na ekranie to biorę :)

Z tego co słyszałem... to nie będzie tam języka polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , wpadliście na jakiś pomysł jak będzie wyglądał tryb ONLINE MŚ? Przecież to niemożliwe żeby w tym samym czasie zagrały 32 osoby i do tego jeszcze ma ktoś wziąć Honduras? To jest troche śmiechu warte. Ale i tak kupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , wpadliście na jakiś pomysł jak będzie wyglądał tryb ONLINE MŚ? Przecież to niemożliwe żeby w tym samym czasie zagrały 32 osoby i do tego jeszcze ma ktoś wziąć Honduras? To jest troche śmiechu warte. Ale i tak kupie ;)

A wiadomo coś o promocjach ?

Zwykle FIFA jest sprzedawana po niższych cenach, jak na World Cupie będą chcieli pełną kwotę to odpuszczę. IMHO max ile można dać za taki odgrzewany kotlet to 110-120 PLN.

A ceny "na razie" są zdecydowanie za wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te celebracje są tak sztuczne że powinni je jak najszybciej wywalić, a nie dodawać nowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nich idealnie widać jak nienaturalnie poruszają się grajkowie w tej grze...

BTW 1:07, z jakiej paki papugując Cantonę nadają tej "ciesynce" inną nazwę? Skoro ściągają coś od kogoś, powinni tego kogoś uhonorować i podać jego nazwisko w nazwie. Podobnie jest z numerem Robbie`go Keane`a z 1:41.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż może sklecę parę słów na gorąco na temat tej gry. Jestem jej posiadaczem od wczoraj od godz. 18 :biggrin:

Jeżeli chodzi o wykorzystanie licencji to zrobili to świetnie , miód wylewa się z ekranu , wszystkie zespoły!!! nie pamiętam nazw , ale są nawet malutkie państewka gdzieś na wyspach jakiś. Można grać kwalifikacje , sam turniej , kwalifikacje i turniej. Jest też opcja wyzwań , na przykład w meczu Polska - Irlandia płn. strzelić 2 gole czy coś takiego itd... Online jak na razie gra garsteczka osób , ale z każdym dniem miejmy nadzieję będzie się powiększać liczba osób. Składy aktualne , stroje też jak najbardziej.

Nie wiem jakie są wady bo każdy kto lubi FIFĘ powinien w to zagrać , ale może jest taka wada , że nie będzie się już chciało w to grać po MŚ. Ta gra jest od wczoraj do końca mistrzostw czyli na 3 miechy takie moje skromne zdanie. No i jeszcze jedno mnie zastanawia , ciągle łupać w te MŚ też się nie chce , co chwila ten sam turniej itd , ale w sumie jak jest tyle drużyn hmmm to czemu nie może i fajnie. Ja gierce daje 8-/10 z DUŻYM minusem ponieważ żywotność tej gry skończy się po 3 miesiącach. Jednak z całego serca polecam gierkę. To tyle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt w Czeladzi już jest ale cena powala 199 zł a w Saturnie za 189 zł ale to nie jest miejsce na takie tematy:)

Edytowane przez masza32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy jest w empiku czy coś ? Premiera miała być 30 kwietnia... Jakim cudem już ją macie oO ?

Edytowane przez ReGGyxd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy jest w empiku czy coś ? Premiera miała być 30 kwietnia... Jakim cudem już ją macie oO ?

Saturn, MM, juz mają.

W porownaniu do dema sa zmiany w gamepaly`u (poprawione strzaly, bramkarze, wrzutki i ogolnie duzo zmian). Jezeli ktos lubi fife i ma na zbyciu 190zl, to naprawde warto zainwestowac. Wygrac Polska z Niemcem czy hiszpanem - bezcenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś rade jak przedłużyć żywotność tej gry ? Grałem se RPA i odpadłem , chce znów z nimi zagrać i co wkręcać sobie , że RESET i tworzę nową historie??? B) :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla orientujących się. Czy jeżeli kupię nowe dziecko EA w Niemczech to w menu będzie język angielski do wyboru na 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla orientujących się. Czy jeżeli kupię nowe dziecko EA w Niemczech to w menu będzie język angielski do wyboru na 100%?

tak. tak jest bynajmniej z fifa 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na instrukcji napisany był kod, który miałem wpisać w rejestracji. Zrobiłem to, mieli mi coś dać, gdzie to się znajduje? Na poczcie nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim gracie najczęściej? :) i czy w kwalifikacjach czy od razu w finałach? :wink:

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim gracie najczęściej? :) i czy w kwalifikacjach czy od razu w finałach? :wink:

Tylko POLSKĄ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla orientujących się. Czy jeżeli kupię nowe dziecko EA w Niemczech to w menu będzie język angielski do wyboru na 100%?

zapytać zawsze można sprzedawcę. Pozatym z tyłu na pudełku może być napisane

Edytowane przez TheMichal
ojej...ortografia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie póki co to gniot nad gnioty. W 2009 można było bez problemu grać w kilka osób w jednej drużynie. Tutaj nic nie można.

Wobec tego dwa pytania, bo może ślepy jestem:

- jak ustwić sobie rankingową z kumplem,

- jak zagrać we dwóch (lub więcej osóB) jedną drużyną?

Póki co wszelke opcje te ustawienia są nieaktywne. Może EA się łaskawie wypowiedziało co i jak? Bo za qr.... 189 zeta wypadałoby coś więcej niż lekko zmieniona grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×