Skocz do zawartości
kill

Fifa World Cup 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Rankingowej z kumplem nie zagrasz, tylko nierankingową.

A w więcej osób grasz to normalnie... Włączasz dwa/trzy pady i wybierasz drużyny. Chyba, że przez internet to wchodzisz do gry drużynowej.

Chyba nie widziałeś gry, która jest gniotem.

Nowa Fifa WC 10 to najlepsza FIFA ostatnich lat, jeśli EA nadal będzie taki poziom trzymać to FIFA 11 znów będzie na czele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rankingowej z kumplem nie zagrasz, tylko nierankingową.

A w więcej osób grasz to normalnie... Włączasz dwa/trzy pady i wybierasz drużyny. Chyba, że przez internet to wchodzisz do gry drużynowej.

Chyba nie widziałeś gry, która jest gniotem.

Nowa Fifa WC 10 to najlepsza FIFA ostatnich lat, jeśli EA nadal będzie taki poziom trzymać to FIFA 11 znów będzie na czele smile.gif

Nie chodzi mi o pady tylko on-line.

Właśnie - dlaczego nie mogę zagrać rankingowej z kumplem - debilizm czysty.

Gdzie jest gra drużynowa? Mówimy o cały czas o FIFA WC SA? Jeśli możesz napisać gdzie, będę wdzięczny.

Idiotyczne WC online - w 1szym dniu ludzie wybierali różne zespoły, potem zobaczyli, że nie można wyjść z grupy Polską, Urugwajem etc. bo inne wezmą Francję, Włochy i koniec pieśni. Teraz ciągle się gra z tymi samymi drużynami. Wystarczyłoby popracować trochę nad przydzielaniem drużyn i zrobić tak jak w realu mniej więcej - 1 siln, 2 średnie, 1 słabsza.

FIFA 09 w graniu on line bije na głowę 10. I pod tym względem to gniot - chyba że coś przeoczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Popieram SzymuRa. Fifa World Cup 2010 to najlepsza gra o tematyce piłki nożnej ostatnich lat! Mecze są teraz bardziej realistyczne, po prostu nie mogę się oderwać od gry. Na pierwszy rzut oka twórcy nie zaimplementowali zbyt dużo zmian, ale dopiero wraz z nowym meczem zauważamy coś nowego. Podania, strzały, kiwki, dają jeszcze więcej przyjemności, niż w Fifie 10. Uważam, że ta odsłona FIfy jest takim wprowadzeniem do kolejnej części i dopiero tam będzie się działo. Jednak na dzień dzisiejszy mamy Word Cup, który jest wyśmienity. Tyle krajów do ogrania, poezja. Graficznie także jest lepiej, szczególnie przerywniki wyglądają cudnie. Zawodnicy, trenerzy bardzo często się frustrują, szczególnie ci pierwsi, jak dostaną kartonik. Emocje towarzyszą nam przez każde spotkanie. Ciekawie rozwiązali kwestię rzutów karnych, bowiem jest to taka innowacja. Takiego systemu wcześniej nie było, a z początku może sprawiać nam trochę problemów. No, ale przecież praktyka czyni mistrza. Uważam, że każdy fan wirtualnej piłki nożnej powinien nabyć nowe dziecko EA. To, co zrobili w tym roku jest NIESAMOWITE. I nie mogę już słuchać, że Word Cup mógłby być wydany jako DLC.

Marcines - ja tam bez problemu wychodzę z grupy. Aktualnie jestem w półfinale Czarnogórą, a pokonałem już takie zespoły jak Hiszpania, Holandia czy Brazylia...

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy się - uważam że garfika i sama rozgrywka na głowę biją PESa i są bardzo OK. Scenariusze - super - jak kiedyś w Actua Soccer.

Idiotyczne są ograniczenia w grze on line (o których pisałem) - i tego nie kumam. Powtarzam - FIFA 09 była pod tym względem o niebo lepsza.

Granie z kumplami, dołączanie się do gry są super zrobione w BC2.

Dla mnie najważniejsza jest rozgrywka sieciowa, a póki co opcje zakładania sesji są mocno ograniczone - nie wiedzieć po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie rozumiem tych ograniczeń, ale tak jest i tego nie zmienisz. Gra online jest ok, serwery bardzo dobre postawili i wszystko śmiga ładnie. Już się cieszę, bo w FIFIE11 będzie system kar za wychodzenie z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

cze wlasnie odpalilem FIFE W.C 2010 , superoska hehe... a CYC bardzo fajna tryb w tej grze . mam nadzieje ze sporo ludzi smiga online bo tego trybu jeszcze niesprawdzalem . pozdro

Edytowane przez krucz(ens)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej występuje problem z "Game session is no longer avaible" dość często są zacięcia w grze, nie freeze, tylko ścina nam grę, trybuny dalej się bawią, ale nie można nic zrobić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i zapomniałem o jednym - o bardzo fajnej nowej kamerze Co-op np. w CYCu. W końcu czerpię zabawę z gry w tym trybie, bo ta kamera ,,Gwiazda" tak mnie denerwowała, że szlak mnie trafiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydaję mi się , że w tej grze są świetnie wywarzone poziomy trudności względem zespołów a mianowicie chodzi mi o to , że gram sobie na PROFESIONALU i gram RPA w finałach oczywiście i cyknąłem Meksyk 5:1 , potem Urugwaj 6:0 i przyszło mi grać z Francją ostatni mecz w grupie no i BATY 4:1. Naprawdę fajnie jeżeli EA tak wyważyło poziomy.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra ma jedną, ale za to podstawową wadę. Ma za dużo trybów. Normalny człowiek nie ma tyle czasu :(

Na razie (grę mam tydzień):

wygrałem World Cup offline Polską

przegrałem Online World Cup Holandią (nie wyszedłem z grupy lol)

wygrałem Online World Cup Holandią [ten tryb jest niesamowity...]

zagrałem całe 8 meczy rankingowych online (nie łapię tych dywizji, zasad - może ktoś się rozpisać i opisać?)

Nie zahaczyłem nawet o CYC, ani nawet o scenariusze.

Gra dużo lepsza od FIFY10 (a dość sporo grałem ostatnio w Ultimate Team - więc przestawiałem się z dnia na dzień). PingPong utrudniony, podania jakby szybsze (i mniej dokładne), strzały mocniejsze, a bieg wolniejszy. To krok w stronę symulacji, najlepsza FIFA w jaką grałem. No i ta kamera co-op... radar już niepotrzebny :D

Edit: A co do rankingowych z przyjacielem - cel tego zagrania jest bardzo prosty. W FIFA09 dużo osób "nabijało" sobie statystyki grając z kolegą, który zakładał fikcyjne konto i celowo przegrywał. IMHO prosta metoda na wykluczenie takich sytuacji i jak dla mnie - brak takiej możliwości to zaleta :)

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra ma jedną, ale za to podstawową wadę. Ma za dużo trybów. Normalny człowiek nie ma tyle czasu :(

Na razie (grę mam tydzień):

wygrałem World Cup offline Polską

przegrałem Online World Cup Holandią (nie wyszedłem z grupy lol)

wygrałem Online World Cup Holandią [ten tryb jest niesamowity...]

zagrałem całe 8 meczy rankingowych online (nie łapię tych dywizji, zasad - może ktoś się rozpisać i opisać?)

Nie zahaczyłem nawet o CYC, ani nawet o scenariusze.

Gra dużo lepsza od FIFY10 (a dość sporo grałem ostatnio w Ultimate Team - więc przestawiałem się z dnia na dzień). PingPong utrudniony, podania jakby szybsze (i mniej dokładne), strzały mocniejsze, a bieg wolniejszy. To krok w stronę symulacji, najlepsza FIFA w jaką grałem. No i ta kamera co-op... radar już niepotrzebny :D

Edit: A co do rankingowych z przyjacielem - cel tego zagrania jest bardzo prosty. W FIFA09 dużo osób "nabijało" sobie statystyki grając z kolegą, który zakładał fikcyjne konto i celowo przegrywał. IMHO prosta metoda na wykluczenie takich sytuacji i jak dla mnie - brak takiej możliwości to zaleta :)

sorki cycorus, nie miałem zamysłu cytowac twojej wypoweidzi :)

czy ktos moze napsiać czy te cholerne konfetti - poweisiłbym za jaja kogos kto to wymyślił, nadal leży podczas meczów w bramce i dookoła boiska?? kanadyjczycy nie byliby soba gdyby czegos nie spaprali....w demo pograłem z 10 meczy, i az nie mogłem dłuzęj na to patzrec, kibice musielisby przez 4 lata od germany 2006 wycinać z gazet swistki, zeby tyle tego wyszło... a na zblizeniach zza bramki, widac jakies wyblakłe kropki alias konfetti. fuj

Edytowane przez Franky23PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki cycorus, nie miałem zamysłu cytowac twojej wypoweidzi :)

czy ktos moze napsiać czy te cholerne konfetti - poweisiłbym za jaja kogos kto to wymyślił, nadal leży podczas meczów w bramce i dookoła boiska?? kanadyjczycy nie byliby soba gdyby czegos nie spaprali....w demo pograłem z 10 meczy, i az nie mogłem dłuzęj na to patzrec, kibice musielisby przez 4 lata od germany 2006 wycinać z gazet swistki, zeby tyle tego wyszło... a na zblizeniach zza bramki, widac jakies wyblakłe kropki alias konfetti. fuj

Sprawdzę to dzisiaj... Nawet jak jest, to mi jak widać nie przeszkadza :) Przynajmniej na mojej kamerze nie rzuca się to jakoś specjalnie w oczy.

PS. A skąd wiesz, że nie wycinają? Może wycinają? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te oprawy są dla mnie największą pomyłką takich okolicznościowych gier. Chcą zrobić atmosferę święta, a wychodzi nierealnie. Chyba, że na Mundialu mecze pokroju Algieria - Słowenia będą miały taką oprawę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiesza wam się gra?

Mianowicie w trybie Cyc,podczas meczu zamraża mi się obraz,słychać trybuny ale tylko restart konsoli pomaga.

Wkur..........mnie to.

I te przerywniki w postaci animacji,stanowczo za dużo tego...............praktycznie za każdym razem jak piłka wyjdzie na aut,za bramkę albo jest faul albo jeszcze co innego,straszna lipa.

P.S.Gra wiesza się właśnie na tych przerywnikach.

Edytowane przez romala79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiesza wam się gra?

Mianowicie w trybie Cyc,podczas meczu zamraża mi się obraz,słychać trybuny ale tylko restart konsoli pomaga.

Wkur..........mnie to.

I te przerywniki w postaci animacji,stanowczo za dużo tego...............praktycznie za każdym razem jak piłka wyjdzie na aut,za bramkę albo jest faul albo jeszcze co innego,straszna lipa.

P.S.Gra wiesza się właśnie na tych przerywnikach.

Przerywniki można wyłączyć, jest wtedy dużo lepiej.

Gra mi się jeszcze nigdy nie zawiesiła.. A wczoraj próbowałem CYC (byłem zbyt padnięty po pracy, żeby grać 1v1 online) i zagrałem z 10 meczy.

Ale podobną sytuację miałem w FIFA10 w meczach klubowych :( Trudno powiedzieć od czego to zależy, spróbuj zainstalować grę od nowa, usunąć wszystko z konsoli ?

Edit: TheMichal - a ja nie mogę nic zarzucić oprawie. Powołujesz się tu na mecz Algieria - Słowenia. Jeżeli grasz w takim meczu, to pewnie jesteś jakoś związany emocjonalnie z jednym z zespołów, a wtedy taki mecz jest dla Ciebie świętem :) A zresztą, mogliby grać na księżycu, gameplay się liczy i dookoła boiska mogłoby nawet nie być NIC (oczywiście to tylko moja opinia) :)

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.

Ogólnie FIFA World Cup 2010 South Africa jest wspaniałą grą według mnie. Ilość państw jakimi możemy zagrać , stadiony , nowy system rzutów karnych który średnio przypadł mi do gustu. Ale co najbardziej chamską rzeczą w tej gdzie jest niesprawiedliwość sędziów. Otóż daje przykład fauluje zawodnika no i wiadomo jest faul przecież to normalka ale kiedy komputer zrobi dokładnie taki sam wślizg jeszcze w polu karnym i nie ma faulu, o już jakaś przesada. Wszystko idzie pod komputer. Właśnie przed chwilą skończyłem grać ponieważ robiłem maraton w fifie wykonywałem Story of Qualifing jakoś tak. Musiałem 3 gole Korea Północna przeciwko Korei Południowej. Jak wiadomo nie było łatwo ponieważ grałem na World Class a do końca meczu zostało 3-4 minuty. Oczywiście ja sfaulowałem przeciwnika ale kiedy komputer to robi sędzia jak gdyby nigdy nic się nie zdarzyło ... Po prostu czasami mi ręce opadają.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.

Witamy :) I od razu IMHO pierwsze miejsce za najbardziej chaotyczny post o fifie :) W ogole nie wiem o co chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka musi być mocna, mam zamiar kupić World Cup 10 albo Fifa 10 nie wiem co wybrac... gdzie lepiej się gra online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tu i tu jest dobrze. Chociaż wersja World Cup jest bardziej dopracowana, dopieszczona. Do tego CYC daje radę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tu i tu jest dobrze. Chociaż wersja World Cup jest bardziej dopracowana, dopieszczona. Do tego CYC daje radę :D

Nie, no CYC jest beznadziejny jak dla mnie. Ale online mi podszedł, zarówno te laddery w rankingowych (po iluśtam meczach po prostu grasz bardzo fajne mecze z osobami o Twoim poziomie umiejętności) jak i te Mistrzostwa Świata. Trochę trudno będzie wygrać World Cup Online drużyną 1* (będę próbować Indiami chyba). Komuś się udało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie to gra to majstersztyk , to co brakuje fifie 10 znalazlem w tej odslonie fify , nie zaluje ani centa wlozonego w tą gre :)

Rozgrywka , zachowanie zawodnikow , mecze online wszystko poprostu miodzio...najwieksza nowoscia sa karne do ktorych idzie sie przyzwyczaic , juz nie ma tak latwego strzelania 

karnych jak w poprzedneij odslonie ze naciska sie tylko kwadrat i strone gdzie chce sie strzelic

Co do konfetti to idzie sie przyzwyczaic choc rzeczywiscie na boisku w cholere tego jest , choc mi to nei przeszkadza

ps

jakim zespolem najczesciej gracie ? mi osobiscie dobrze sie gra holandia ale troszke ciulowa maja obrone ale reszta jak najbardziej na plus ...choc oczywiscie w ich wypadku gra jednym napastnikiem nie jest wskazane , o wiele lepiej jest grac 2 napadziorami...tak samo bardzo dobrze sie gra argentyna wystarczy 

zmienic ustawienia i smigaja chlopaki jak trzeba

kazdemu polecam w 100% gierke

Edytowane przez wojtug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Po tym co zdążyłem zobaczyć ta gra jest po prostu zachwycająca , zastanawiam się nad kupnem ps3 specjalnie dla tej gry(ale przy okazji i dla innych) ale mam jedno pytanie :

czy ta będzie sprawiała mi tyle radości kiedy będe w nią grał na televizorze kineskopowym? wiem że grafika powinna być słabsza ale nie wiem dokładnie co to znaczy , czy obraz i grywalność staną się przez taki tv takie jak na ps2? czy po prostu nie będzie widać pewnych szczegółów ale grywalność się nie zmieni?

Pytam bo mam ogromny dylemat czy opłaca się kupować ps3 przy takim tv , nie wiem czy ten 1000 z kawałkiem nie będzie przez taki telewizor wyrzucone w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Po tym co zdążyłem zobaczyć ta gra jest po prostu zachwycająca , zastanawiam się nad kupnem ps3 specjalnie dla tej gry(ale przy okazji i dla innych) ale mam jedno pytanie :

czy ta będzie sprawiała mi tyle radości kiedy będe w nią grał na televizorze kineskopowym? wiem że grafika powinna być słabsza ale nie wiem dokładnie co to znaczy , czy obraz i grywalność staną się przez taki tv takie jak na ps2? czy po prostu nie będzie widać pewnych szczegółów ale grywalność się nie zmieni?

Pytam bo mam ogromny dylemat czy opłaca się kupować ps3 przy takim tv , nie wiem czy ten 1000 z kawałkiem nie będzie przez taki telewizor wyrzucone w błoto.

Powiem Ci, że jak przerzuciłem się z HD na kineskopowy TV to na początku miałem problemy z przyzwyczajeniem się. Ale po pograniu kilku godzin jakoś już szło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wsz. co tą gre kupili.

Czemu? 90% tych co kupiła ten World Cup ma też FIFĘ 10. Edycja z mistrzostw kosztuje 2 stówy... kur, jest mnóstwo znakomitych gier za tyle sianka! I tak będzie się w to grać do końca mistrzostw może z miech dłużej online, a offline jak się przejdzie. Nie ogarniam, co takiego ta gra ma w sobie? Może gdyby kosztowała stówkę to bym kupił, ale taka cena za grę 'sezonową' to przesada.

V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie do wsz. co tą gre kupili.

Czemu? 90% tych co kupiła ten World Cup ma też FIFĘ 10. Edycja z mistrzostw kosztuje 2 stówy... kur, jest mnóstwo znakomitych gier za tyle sianka! I tak będzie się w to grać do końca mistrzostw może z miech dłużej online, a offline jak się przejdzie. Nie ogarniam, co takiego ta gra ma w sobie? Może gdyby kosztowała stówkę to bym kupił, ale taka cena za grę 'sezonową' to przesada.

V

200 zł to tak dużo? przestań... to są marne grosze .MŚ to w piłce nożnej święto a ta gra całkowicie oddaje atmosferę tego święta , do tego 199 licencjonowanych zespołów narodowych to dla każdego fana piłki nożnej to prawdziwa uczta , tym bardziej dla mnie bo dużo bardziej wole zespoły narodowe od klubów.Niesamowicie jest zagrać zespołem na MŚ i do tego ta cudowna oprawa , ta gra to cudo!!

Z tym mnóstwem znakomitych gier to nie wiem o co ci chodzi , ja jestem wielkim fanem piłki kopanej i praktycznie tylko w takie gry gram , nie internują mnie debilne strzelanki , Fifa World cup 2010 to najlepsza gra z rodzaju piłki nożnej.

Powiem Ci, że jak przerzuciłem się z HD na kineskopowy TV to na początku miałem problemy z przyzwyczajeniem się. Ale po pograniu kilku godzin jakoś już szło

Dzięki za odpowiedź , ale jeśli można to opisz coś dokładniej , jest jakaś różnica w grywalności? albo np. w twarzach,strojach piłkarzy? przypomina to ps2 czy może jest to po prostu minimalnie gorsza wersja ps3?

Edytowane przez dawidinho09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×