Skocz do zawartości
kill

Fifa World Cup 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź , ale jeśli można to opisz coś dokładniej , jest jakaś różnica w grywalności? albo np. w twarzach,strojach piłkarzy? przypomina to ps2 czy może jest to po prostu minimalnie gorsza wersja ps3?

PS2 nie przypomina, po prostu masz słabsze kolory, nie zawsze wszystko widać dokładnie jak na HD. To podobnie jak porównać film HD z zwykłym filmem. Na początku miałem problemy z grywalnością, ale możliwe, że to było spowodowane tym, że przez cały czas grałem na HD. Niestety musiałem odpocząć miesiąc od TV HD i tak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Po tym co zdążyłem zobaczyć ta gra jest po prostu zachwycająca , zastanawiam się nad kupnem ps3 specjalnie dla tej gry(ale przy okazji i dla innych) ale mam jedno pytanie :

czy ta będzie sprawiała mi tyle radości kiedy będe w nią grał na televizorze kineskopowym? wiem że grafika powinna być słabsza ale nie wiem dokładnie co to znaczy , czy obraz i grywalność staną się przez taki tv takie jak na ps2? czy po prostu nie będzie widać pewnych szczegółów ale grywalność się nie zmieni?

Pytam bo mam ogromny dylemat czy opłaca się kupować ps3 przy takim tv , nie wiem czy ten 1000 z kawałkiem nie będzie przez taki telewizor wyrzucone w błoto.

Skoro dla Ciebie

200 zł to tak dużo? przestań... to są marne grosze .

,

nie zastanawiaj się dłużej, idź kup sobie plazmę/LED/LCD, albo inny TV 3d za złotówki (rozumiem, że takowe zaczynają się od 1000), a konsola to tylko 6 razy tyle co te "marne grosze". Zatem, czym kłopot?

Mam pytanko odnośnie gry. Czy to co widzieliśmy w demku, pokrywa się z pełną grą? Pytam o grafikę, animacje i grywalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanko odnośnie gry. Czy to co widzieliśmy w demku, pokrywa się z pełną grą? Pytam o grafikę, animacje i grywalność.

Jest o wiele lepiej dopracowana , graficznie niezbyt duzo ale idzie odczuc roznice.... konfetti , widzowie , trenerzy , cieszynki az sie nie chce z domu wychodzic...

A co do grywalnosci to to jest poprostu miazga ! myslalem ze gdy kupie to znudzi mi sie szybko bo nie jestem zbytnio fanem grania druzynami 

narodowymi ale to co zobaczylem na wlasnym tv przeroslo moje najsmielsze oczekiwania...

dobrze dopracowane druzyny , system rozgrywek i AI obroncow jak i bramkarzy to jest tak jak w tytule 

mistrzostwo swiata:)

animacje nic sie  nie przycinaja, poprostu super !

jedyny minus to ta cena ,najlepiej bylo kupowac jak bylo w media markt bez vatu 2 maja bo wtedy wychodzilo za ta fife okolo 149 zl takze jeszcze nie jest zle ... Ja nie zaluje ani grosza, choc wiadomo ze jest to gra "przejsciowa" , ale i tak wiem juz teraz ze do czasu fify 2011 bedzie ona goscila w moim ps3...

Edytowane przez wojtug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... OK, dzięki za odpowiedź. A co z doczytywaniem w trakcie przeprowadzania zmian? Nie ma tam przycinek animacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
200 zł to tak dużo? przestań... to są marne grosze

Nie wszyscy mają tak dobrze.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko za te 200zł masz grania na 2 miechy i mnóstwo funu, a kupisz GoWa i tam masz 10h rozgrywki + jakieś 2 przejściac gry, areny = max 2-3 tygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ej no też nie przesadzajcie z tymi peanami. Gra jest bardzo dobra, ale ma swoje wady.

Trzeba się nauczyć gry w obronie, AI obrońców (które tak chwalicie) jest do bani, generalnie gra w obronie sprowadza się do kierowania poczynaniami ostatniego obrońcy i krycie zagrań prostopadłych. Jak tego nie zrobisz to każdy mecz rankingowy powyżej 9 ligi przegrasz wysoko.

Więc o ile gra się super to akurat AI obrońców - olbrzymi minus.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po kilku godzinach z tą grą. Ogólnie bardzo mi się podoba. Minusów nie dopatrzyłem, najbardziej mnie cieszy, że w końcu normalne stroje reprezentacji Polski, nie tak jak w Fifie nie wiem czemu.

Karne też dosyć ciekawe, już nie tak łatwo strzelić gola. Ogólnie gra ma u mnie wielki +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwaliłem już tą grę , ale napisze jeszcze raz , że jest naprawdę SUPER. Grałem właśnie finały Anglią i wygrałem z USA 4:2 potem z Algierią 6:1 i na końcu ze Słowenią 5:2 myślałe , że gładko zdobędę mistrzostwo , ale NIE nadszedł mecz 1/16 z Serbią i poległem po dogrywce 2:1! Gram na poziomie professional (na tyle mnie stać jak na razie) po prostu cód miód gierka. Ktoś pisał o konfetti , przecież tego wogle niewidać co najwyżej jak auty są no ale co to komu przeszkadza. Naprawdę ci którzy jeszcze się wachają radze wyciągnąć pieniążki z portfela gra jest warta wydania na nią UWAGA ---> 119zł bo za tyle już można ją łyknąć śmiało. Tak żeby coś napisać to dodam jeszcze , że właśnie zaczynam kwalifikacje Italią , pierwszy mecz towarzyski z Holandią 2:0 dla mnie ;) ale to tak nawiasem heh. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwaląc i chwaląc tą grę znalazłem minus, przynamniej dla mnie. Te celebracje po strzelonym golu są tak "sztuczne" nawymyślane, że szok. (oczywiście mówię o tych nowych bo te z FIFY10 są w miarę OK)

I ta kamera co od razu przybliża strzelca gola. Jakoś w Fifie bardziej podobało mnie się to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos odrazu bez sprawdzenia rzeczywistosci , biadoli ze gra kosztuje dwie stówy, o jezu jak to duzo, napewno nie kupie, jaki badziew, to brak mu piątej klepki, nie wie co to google i ceneo,a tym bardziej popularny serwis aukcyjny.nie mówie o grach używanych,ktore sa juz do kupienia. mowie o nowych ,zapakowanych, których cena w dniu premiery w niektórych sklepach krążyła ok 160zł. a nawet jesli komus sie podoba gra i miałby wydac te 200zł to i takby wydał. być zadowolonym z gry, spotkac sie z kumpalmi , rozegrac world cup - to jest warte kazdych pieniedzy,wrecz bezcenne. a gdzie bym nie zajrzał odnosnie tej gry - mogli zrobic DLC, zdziercy - to są głosy malkontentów którym przeszkadza słońce jak rano wstają. ale taki mamy internet - pełen śmieci... odnosnie gry, nie jestem fanem serii fifa, miałem 10, nie przekonała mnie, do tej pory widze niedociągniecia easports ,ktore ciągną sie od pierwszych wydan Fify.nie ma gier IDEALNYCH!!!pograłem w demko world cup i własnie czekam na gre, brat któremu pokazałem demo, zreszta jak ja fan serii konami, powiedział po zagraniu trzech krótkich meczy ze tak fajnej gry jeszcze nie widział od czasów PES6,do konami wiele ludzi straciło zaufanie, podobnie jak ja, ale nie tylko dlatego ze japońcy ukręcili łeb włąsnej kurze znoszącej złote jaja, ale przede wszystkim ze sasiad zza płotu - easports stworzył niemalze od podstaw niesamowicie grywalny produkt.world cup jest kolejnym etapem. i co z tego ze tylko panstwa, w jakiej grze jest ich prawie 200, ktos jeszcze wspomni o DLC? byc moze w fifie 2011 tez beda te panstwa, nie wiadomo co nam podadzą, ale otoczki nie bedzie,oprawy, charakteru mistrzostw.dla mnie jako fana piłki, gra jest z serii must have.do zobaczenia na wirtualnych stadionach za pare dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie do grających jak zagrać historyczne finały MŚ? Czy są dostępne od razu czy trzeba je odblokować? Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka jest odblowkowanych od początku, resztę trzeba odblokować.

Btw. kurde wydałem na grę 200zł, a po 2 tygodniach gra kosztuje 80zł. EA wykpiła sobie fanów, którzy kupili grę w premierę :( Szkoda, bo jestem 120zł do tyłu i była by ta kaska na RDR. No nic, trudno się mówi, na szczęscie rozgrywka sprawia mi dużą frajdę, a to jest najważniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Turnieje w FIFA WORLD CUP 2010 ORAZ FIFA 10!!! Nasza strona jako jedyna wprowadziła nowy innowacyjny SYSTEM PUNKTOWANIA ... www.eliga.ocom.pl ZAPRASZAMY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stracę coś kupując używkę? W sensie czy są jakieś unikalne kody itd,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stracę coś kupując używkę? W sensie czy są jakieś unikalne kody itd,

Nie, nic nie stracisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2010 FIFA World Cup South Africa.

Na wstępie:

czym gra się różni od FIFY 10? Na pewno mechaniką. Poruszanie się zawodników jest już inne. Bardziej realistyczne. Kibice również zachowują się znacznie żywiej i nie są to martwe tektury, jak było w poprzednich edycjach FIFY. Jednak ciągłe pokazywanie 3-4 twarzy staje się na dłuższą metę nudne. Nie wiem czemu twórcy nie postarali się odtworzyć szerszego zakresu fanów (czyli jakaś większa grupka kibiców).

Czytałem też w PSX Extreme, że przyśpiewki są w narodowych językach. Owszem, są, ale ja się dopatrzyłem tylko angielskich i bodajże hiszpańskich...

PLUSY:

+ gra się praktycznie nigdy nie nudzi. Trofeów troszkę jest, a sama gra nie jest grą na określenie godzin grania.

+ bardziej realistyczni kibice

+ ulepszona grafika

+ lepsza mechanika rozgrywki (piłkarze poruszają się realistyczniej)

MINUSY:

- ogólnie wizualne (kibice, widok z murawy na trybuny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu kupiłem sobie FIFE 09 (znacznie tańsza niż 10) tak tylko żeby sobie popykać od czasu do czasu:) tera kupiłem World Cup'a i progres jest znaczny:) osobiście strasznie mi się podoba ta gra chociaż w piłkę na konsoli jestem cieniutki - poziom semi-pro jest już dla mnie wyzwaniem:P nie wiem jakim cudem ludzie grają na wyższych poziomach trudności i wygrywają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jakiś czas temu kupiłem sobie FIFE 09 (znacznie tańsza niż 10) tak tylko żeby sobie popykać od czasu do czasu:) tera kupiłem World Cup'a i progres jest znaczny:) osobiście strasznie mi się podoba ta gra chociaż w piłkę na konsoli jestem cieniutki - poziom semi-pro jest już dla mnie wyzwaniem:P nie wiem jakim cudem ludzie grają na wyższych poziomach trudności i wygrywają...

zagrałem ok 10 meczy w pełną wersję,wygrałem jeden mecz na semi pro :) po latach gry w pes kompletnie nie idzie mi sterowanie :) gra sie inaczej, tzn inna mechanika poruszania sie zawodnikiem, inaczej sie omija rywali bez uzycia zwodów - to jest trudne i jeden minus dla easports, zwody są raczej w miejscu,albo ja nie potrafie jeszcze ich w biegu zrobić ;/

minusy

- wpieniajaca kamera przy zmianie zawodników - słynna panorama racławicka - po cholere wogóle to jest

- znowu(grałem w fife10 ok miesiaca) zmieniajac dwóch -trzech graczy - wdiac ze wbiega tylko jeden.wszytskie cut scenki sa niedopracowane, bo np. co z tego ze pokazuja trenera jak zapomnieli o ławce. ciagle te same twarze na trybunach.

- ustawiajac przyciski ruchu na krzyzak, a taktyke na gałkę, nie ma mozliwosci zmienic taktyki za która odpowiada ruch gałki w dół, to jest straszny bubel, jesli ktos do konca nie rozumie o co mi chodzi,bo nei pamietam za co odpowiada ta opcja, niech spróbuje ruszyc gałką w dół a pozniej wybrac jedną z opcji taktyki - nie da sie!!

- stadion na którym gra polska to raczej chorzów a nie warszawa :)

- konfetti zalegajace na boisku podczas finałów - fuj

- wszystkie te minusy sa kosmetyczne i da sie to przezyc :)

plusy - całe mnóstwo :)

Edytowane przez Franky23PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - zadaje je tutaj, bo w pomocy nikt nie pisze...

Wziąłem w opcji 2010 FIFA World Cup opcję "Qualification" do trofeum. Awansowałem Polską dalej, przeszłem eliminacje, zakwalifikowałem się dalej i lipa. Trofik nie wpadł. Wiecie może o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - zadaje je tutaj, bo w pomocy nikt nie pisze...

Wziąłem w opcji 2010 FIFA World Cup opcję "Qualification" do trofeum. Awansowałem Polską dalej, przeszłem eliminacje, zakwalifikowałem się dalej i lipa. Trofik nie wpadł. Wiecie może o co chodzi?

może już raz jakimś innym państwem europejskim przeszedłeś kwalifikacje?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje nie... wziąłem od razu Finał ale to Hiszpanią...

więc masz może jakieś inne pomysły co mogło pójść nie tak? Pytałem znajomego i też mówi, że normalnie mu trofki wpadają za to zadanie ;/

Kwalifikacje nie... wziąłem od razu Finał ale to Hiszpanią...

więc masz może jakieś inne pomysły co mogło pójść nie tak? Pytałem znajomego i też mówi, że normalnie mu trofki wpadają za to zadanie ;/

a tak w ogóle to chyba trofeum tak czy siak powinno wpaść skoro nie mam go jeszcze ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - zadaje je tutaj, bo w pomocy nikt nie pisze...

Wziąłem w opcji 2010 FIFA World Cup opcję "Qualification" do trofeum. Awansowałem Polską dalej, przeszłem eliminacje, zakwalifikowałem się dalej i lipa. Trofik nie wpadł. Wiecie może o co chodzi?

A na jakim poziomie trudności? Nie pamiętam dokładnie, ale dużo trofeów było zależne od poziomu trudności na jakim się gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie amatora piłki nożnej poziom trudności w tej grze jest stanowczo za wysoki... ustawiając sobie na amateur czasem mam trudności wygrać z jakąs dobrą drużyną grając słabszą... w porównaniu do Fify 09 moim zdaniem poziom strasznie podskoczył co jest dla mnie nie zrzozumiałe bo w końcu do kogo targetowane a te gry?? tylko do zagorzałych fanów serii którzy młucą w to dzień i noc??

poza tym czemu w trybie story of qualification czy jakoś tam nie można grać na easy tylko na co najmniej semi-pro ?? to jest dla mnie też niezrozumiałe:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie amatora piłki nożnej poziom trudności w tej grze jest stanowczo za wysoki... ustawiając sobie na amateur czasem mam trudności wygrać z jakąs dobrą drużyną grając słabszą... w porównaniu do Fify 09 moim zdaniem poziom strasznie podskoczył co jest dla mnie nie zrzozumiałe bo w końcu do kogo targetowane a te gry?? tylko do zagorzałych fanów serii którzy młucą w to dzień i noc??

poza tym czemu w trybie story of qualification czy jakoś tam nie można grać na easy tylko na co najmniej semi-pro ?? to jest dla mnie też niezrozumiałe:P

Nie no poziom jest absurdalnie niski. Na amateur to bramkarzem bramki się strzela. Ja nie wiem czy można bardziej obniżyć poziom trudności...

Pograj trochę online - szybko zobaczysz, że komputer nie umie grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×