Skocz do zawartości
ONE

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Napiszę bardzo lakonicznie. Ładne.

EDIT: Ciekawostka komiksowa (link).

z9215471X,Wiedzmin-ala-Arkadiusz-Klimek.jpg

LINK z wymaganiami sprzętowymi gry.

Więcej kadrów z komiksu (LINK):

z9352064O,Wiedzmin--Racja-Stanu.jpg

z9352067O,Wiedzmin--Racja-Stanu.jpg

z9352069O,Wiedzmin--Racja-Stanu.jpg

z9352072O,Wiedzmin--Racja-Stanu.jpg

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nadzieja ! :) mimo ze i tak kupie najpierw na blaszaka to chętnie zagram też na PS 3 :)

http://www.witchersite.pl/component/content/article/10-news-w2/333-konsolowy-wiedzmin-2.html

Nie nazwalbym tego nadzieja, a nieoficjalna zapowiedzia. W telewizji, taki wazniak i takie informacje ? Watpie ze to "pomylka".

Mimo to moj komp spelnia optymalne wymagania wiec moj wybor co do platformy jest prosty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, pamiętajcie co się stało z pierwszym Wieśkiem. Byłoby fajnie, ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac juz tej burzy na portalach gdzie beda pisac hardkorowi PCowcy o tym jakie konsole sa do dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twardogłowi PCtowcy. ;) Prawdziwych Pececiarzy już prawie nie ma. Teraz to masa smarkaterii, którzy podniecają się wyczesaną grafiką w piratach, które ogrywają. ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z perspektywy gracza konsolowego to mi osobiście się nie podoba. Przesiąknięte to na wskroś klawiaturą i myszą. Walka wygląda okropnie, klasyczne sztuczne rozmowy nikomu nie potrzebne i tysiące ikonek do klikania.

Sprawdzę finalną wersję na PC, ale już teraz wiem, że to nie gra dla mnie i jakoś szczerze mówiąc nie widzę jej na konsolach. Za bardzo to wszystko skomplikowane i zbyt ładna i szczegółowa grafika - paradoks, bo u nas pewnie wyglądać będzie jak kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przesiąknięte to na wskroś klawiaturą i myszą.

Bo to JEST gra na PC xD A konsolowa wersja to tylko ciche marzenie graczy, bo (poprawcie mnie jesli sie myle) CDP nigdy nie oglosilo oficjalnie ze gra trafi na konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to JEST gra na PC

Oczywista oczywistość, dlatego sugerowałem, że nawet jeśli dojdzie do przeniesienia tej gry na konsole to wiemy jak to będzie wyglądać. Copy/paste na Xboxa i będzie ok. A teraz PS3, hmmmm, jak to się tutaj panie ten tego robi? Kierownik Zespołu- A skąd ja mam k... wiedzieć? Przepisz wszystko pod jeden rdzeń Cella i pod RSX-a i powinno odpalić w 20 klatkach i sub hd. Przecież ci teraz nie zatrudnię nowego zespołu programistów tylko po to, żeby rozpracować programowanie tego procesora.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z perspektywy gracza konsolowego to mi osobiście się nie podoba. Przesiąknięte to na wskroś klawiaturą i myszą. Walka wygląda okropnie, klasyczne sztuczne rozmowy nikomu nie potrzebne i tysiące ikonek do klikania.

Sprawdzę finalną wersję na PC, ale już teraz wiem, że to nie gra dla mnie i jakoś szczerze mówiąc nie widzę jej na konsolach. Za bardzo to wszystko skomplikowane i zbyt ładna i szczegółowa grafika - paradoks, bo u nas pewnie wyglądać będzie jak kupa.

Jak wychodzi nowa świetna gra lecz ma słabszą grafę to każdy jeździ po niej jak po burej s***, a jak za dobrze wygląda to też źle... :rolleyes:

Wiedźmin 1 był świetny i w dwójkę napewno zagram. Nawet dokupiłem sobie ramu, żeby szło na fuul detalach. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to JEST gra na PC xD A konsolowa wersja to tylko ciche marzenie graczy, bo (poprawcie mnie jesli sie myle) CDP nigdy nie oglosilo oficjalnie ze gra trafi na konsole...

O W2 na konsoli mówił niedawno Tomek Gop z CDP. Powiedział, że narazie prace są skoncentrowane w 100% na PC, a o konsolach pomyślą jak ukończą wersję na PC. Niby słowa te można traktować jako zaprzeczenie, że pracują nad wersjami konsolowymi, ale ostatnio były oferty pracy dla ludzi programujących pod x360 i ps3. Ale narazie to tylko plotki/domysły. Mysle ze w kazdym razie W2 wyjdzie na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy wydanie W2 na konsole powiedzmy za rok będzie miało sens? Ci, którzy będą chceli w to zagrać zagrają w maju na PC, a drugi raz na konsoli raczej nie będzie to miało sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie to kupuje na PC a na PS3 kupie żeby sprawdzić sam system walki na padzie. No chyba, że będzie można grać na PC przy użyciu pada ( prezentacje były prowadzone na padzie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy wydanie W2 na konsole powiedzmy za rok będzie miało sens? Ci, którzy będą chceli w to zagrać zagrają w maju na PC, a drugi raz na konsoli raczej nie będzie to miało sensu.

Nie mam tak mocnego lapka, więc kupiłbym grę na PS3. Wątpię jednak w jej wydanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gry-online opublikowano wrazenia z pierwszego aktu (cytat nie zawiera spoilerow):

Pierwszy akt utwierdził mnie w przekonaniu, że gra Wiedźmin 2 będzie jedną z najważniejszych produkcji tego roku. Dla osób ceniących w erpegach zgrabnie prowadzoną fabułę, ciekawe zdania poboczne i iskrzące dialogi Zabójcy Królów okażą się spełnieniem marzeń.

Przejście tej części gry zajęło mi kilkanaście godzin (nie wliczając prologu), dodatkową godzinę poświęciłem na zbadanie drugiego zakończenia. Tutaj przechodzimy do meritum – strona, po której się opowiemy, ma decydujący wpływ na otaczający nas świat i ludzi. To nie pusty marketingowy bełkot – po prostu dostaniemy inny zestaw questów głównych w drugim akcie. Nie chcę rzucać frazesami, typu: „świat u Sapkowskiego nie jest czarno-biały”, ale naprawdę nie mam bladego pojęcia, która ze ścieżek jest bardziej prawa (tak, tak, zwykle starałem się grać po jasnej stronie mocy). Zresztą sam Geralt zdaje się być nie do końca pewien, czy wybrał właściwą drogę.

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=7380

Jest na co czekac ! Po przeczytaniu tego materialu tylko bardziej napalilem na te produkcje.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera robią ludziom smak panowie z gry-online :P Ja tylko przeleje kwotę do banku od razu zamawiam edycje kolekcjonerską najlepiej z poradnikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak piszą o co drugim cRPG. Nie zmienia to faktu, że W2 będzie udaną grą.

Różnice w zadaniach pobocznych będą prawdopodobnie kosmetyczne (raporty składamy innym osobom i w innych miejscach; zamiast bić tych w niebieskim, bijemy tych w czerwonym; itp.), ale na bank da to sporą frajdę i przedłuży żywotność gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda bo pewnie nie pogram, za słabego lapka posiadam, a wersja konsolowi (o ile powstanie) pewnie będzie niegrywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czy osoba nie grająca w Wiedźmin'a odnajdzie się w 2 części? Czy ogarnie co się dzieje w fabule itd? Grałem w 1dynkę aczkolwiek będę szczery, dzięło CD-Project mnie nie wciągnęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda bo pewnie nie pogram, za słabego lapka posiadam, a wersja konsolowi (o ile powstanie) pewnie będzie niegrywalna.

Mam taką samą sytuację, ale nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze ewentualna wersja konsolowa byłaby niegrywalna. Wiedźmak jest bardziej action-RPG, a W2, tak przynajmniej wygląda to na filmikach, ma być jeszcze bardziej zręcznościowy. Oprawa wyglądałaby gorzej, ale reszta nie stanowiłaby raczej problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×