Skocz do zawartości
luke12

Powazny Problem - Konsola Sie Sama Wylacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam powazny problem - kupilem tydzien temu uzywana konsole 40 gb i do tej pory wszystko bylo wporzadku... Dzis wlaczam konsole, pochodzi z pol minuty-minute i robi "pik-pik" i sie wylacza sama z siebie oraz miga na czerwono przycisk power! Po ponowny wlaczeniu wyswietla mi informacje, ze system zostal zle zamkniety wiec klikam na "OK" i zamykam system normalnie i potem znow wlaczam konsole i niestety znow to samo - konsola robi "pik-pik" i sie sama wylacza!!!:/ Moze ktos pomoc albo poradzic??? Niestety zadnej gwarancji do konsoli nie mam... :/

Prosze o pomoc!!!

Z gory dziekuje

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem tak jest?Ta czynność to miękki reset,czasem konsola się sama resetuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem tak jest?Ta czynność to miękki reset,czasem konsola się sama resetuje.

Za kazdym razem - nic zupelnie nie moge zrobic w menu bo od razu robi "pik-pik" szybkie, wylacza sie i mruga czerwona dioda... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przycisk dotykowy się zepsuł,napisz do użytkownika SerwisKonsol pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozliwe ze to jest jakis wirus?? Mam konsole podlaczona caly czas do sieci lokalnej, wczoraj podlaczylem do konsoli swojego pendrive a takze uruchomilem ps3 media server i ogladalem filmy, itd z komputera... Do tego rozne demka sciagalem...

A jezeli to wirus to co mozna zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,to inny system niż taki pecetowy.Nie można mówić o Virusie,coś w środku konsoli mogło się popsuć.Może zadzwoń do jakiegoś serwisu,zawsze mogą pomóc.

A jak byś sformatował dysk czy uzył recorvery menu.

Edytowane przez Reakwon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×