Skocz do zawartości
Patricko

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

tdu2a.jpg

Zapowiada się kolejna świetna odsłona Test Drive. Bardzo żałuję, że nie było pierwszej części na PS3, ale na szczęście była na PC :)

Drugą część nabędę na pewno.

Dzielcie się wszelkimi nowinkami, spostrzeżeniami, itd. na temat tej świetnej gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy to w ogóle wychodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daliby fotki jakiś normalnych samochodów, a nie same Astony albo Vipery :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze raczej nie ma normalnych samochodów :D Wiesz, wcześniej Hawaje, teraz Ibiza trzeba się wozić czymś z klasą :sweat:

Co do 1szej części to wspominam bardzo przyjemnie. To była pierwsze gra na mojego nowego kompa (wcześniej gry pokroju gta sa to był max, a nfs carbon potrafił już ścinać), jaki to był szok... Wielka mapa, świetna grafika... nie mogę się doczekać dwójki :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywałem w 1 na piecu, fajna samochodówka, inne niż reszta, duża dowolność (jazda po całej wyspie, ruch uliczny, światła) różne questy, poprostu super biggrin.gif czekam z niecierpliwością na dwójkę, może pojawi się szybciej niż GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w 1, mógłby ktoś powiedzieć o co chodzi w tej grze? Bo chyba nie jest to zwykła ścigałka typu NFS... jakieś swobodne jeżdżenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza część była genialna... zwłaszcza jak się włączyło hardcore mode i fizyka jazdy się zmieniała:) o co w niej chodziło? jedziesz do salonu, kupujesz auto i się ścigasz:) jest duża mapa i zaznaczone na niej wyścigi i zadania poboczne typu (przewieź modelkę albo autostopowicza w jakimś określonym czasie do konkretnego miejsca)...

niestety pierwsza część miała jedną aczkolwiek ogromną wadę!! drogi były strasznie kwadratowe i brak było płynnych przejść między wzniesieniami przez co jazda pod górkę i w dół była nieprzyjemna często... mam nadzieję że teraz to poprawią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze kupujemy też apartamenty z coraz to większymi garażami.

Za wykonywanie różnych questów, np. podwiezienie kogoś z punktu A do B dostajemy kupony za które możemy kupować ubrania postaci.

Tak wiem, śmierdzi simsami, ale nawet fajnie to zrobiono, i jest to po prostu element dodatkowy, czyli jak chcesz to się w to bawisz, a jak nie to olewasz.

Sama jazda po wyspie z kamerą z kokpitu to majstersztyk. Puszczasz sobie radyjko, otwierasz szyby w aucie (tak, da się) i wiatr szumi w uszach :)

Również można iść do salonu z samochodami i wsiąść do każdej fury, obejrzeć od środka, odpalić ją i posłuchać jak silnik ładnie pracuje.

Naprawdę gra oferuje masę świetnych rzeczy.

Kto nie grał w pierwszą część koniecznie musi nadrobić straty.

O dacie premiery póki co nic nie wiadomo, wątpię żeby była w tym roku jeszcze, ale kto wie.

W sumie lepiej będzie dla nich jak zdążą przed GT5, bo potem będą mieli dużo mniejsze zyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Daj spokój z tym ich radyjkiem i paroma nutami na krzyż :D A szyby to była naprawdę fajna sprawa, często sobie w tunelu otwierałem :turned:

Caligator z kolei zwrócił uwagę na bardzo istotną sprawę, czyli te niezbyt łagodne wzniesienia itd. O ile w wolnych autach tego za bardzo się nie odczuwało, to z kolei jak w szybszym wozie rozpędziłem się do ~250km/h na autostradzie to: jadę sobie, jadę, nagle autostrada w dół, a ja lecę... :pinch: Muszą to poprawić :thumbsup:

Taki offtop: moje najlepsze wozy to: Alfa 8c competizione i Maserati Cambiocorsa - pięknie się nimi jeździło :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze raczej nie ma normalnych samochodów :D Wiesz, wcześniej Hawaje, teraz Ibiza trzeba się wozić czymś z klasą :sweat:

Nie mówię o Fiacie Panda, ale coś w stylu Audi A6 z jedynki byłoby miłym urozmaiceniem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :) Ale w takim razie puszczenie muzy z dysku podczas jazdy samochodem byłoby świetnym rozwiązaniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I szczerze mówiąc liczę, że coś takiego wprowadzą, skoro sony udostępniło w swoim FW taką możliwość :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jak michal uwielbiam posmyrać po wyspie samochodem za przystępna cenę, czyli np Audi A5. Kierunkowskazy, ahh. Pamiętam, jak z kolegami stworzyliśmy stronę o TDU, petycje o EK, e-maile z prośbami o dodanie kierunkowskazów w patchu... tak, dostaniemy je w drugiej części. W GTA IV chyba z 50 h spędziłem na free drive, tylko tam mi przeszkadzał fakt, iż bot postrzegał mnie jako obiekt nie należący do ruchu ulicznego i zawsze mi pakowali w zderzak albo wyprzedzali na światłach. A samego TDU nie skończyłem, gdyż zbugował mi się save i przy jednym wyzwaniu pojawiły mi się jakieś niewiarygodne liczby. I to największy mankament TDU, mam nadzieję że to poprawią, a CDP niech lepiej się nie bierze za tłumaczenie, bo doskonale pamiętam ich gafy z części pierwszej, jak chociazby zły przelicznik kmh na mph, czy też ''Wyścig w centrum'' na zboczu najwyższej góry. Gra przednia, oczekuję trofeów wymagających wymaksowania gry na 100% pod każdym względem. Najlepiej trofeum za posiadanie wszystkich samochodów, domów, jachtów, przejechanie miliona kilometrów. mała motywacja, a nie sadzę, by nie chciało mi się tego robić ;] Właśnie tego mi brakowało w cz. 1 - motywacji.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam motywacja. Samo śmiganie ze znajomymi to już była niesamowita zabawa. Branie jakiś niekoniecznie superwozów, przepisowa jazda i tak po kilka godzin w wakacje bodajże 3 lata temu(?). Ale ta gra MUSI posiadać komunikację głosową ze znajomymi w czasie gry i stację radiową gdzie będzie można słuchać muzyki z dysku (ach ta jazda przy snow hey oh).

Strasznie się cieszę że wychodzi na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była genialna i przyniosła mi wiele radości.. zwłaszcza jeżdżenie w grupie moim granatowym Lamborghini Gallardo.. miałem nim przejechane (o ile dobrze pamiętam) ok 15 tysięcy kilometrów ( to dużo :D ), i te widoki, cud miód i ubóstwo!

A z tego co widzę, dwójka wcale nie zapowiada się gorzej! SmoQ_88 dzięki za trailer, jest po prostu genialny :D ale z powodów sentymentu, chyba kupię sobie gierkę na PieCa.. w każdym bądź razie gierka wydaje się być elegancka i sympatyczna ;P

Pozdrawiam wszystkich fanów TDU ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym krótkim filmiku widzimy dużo zmian odnośnie pierwszej wersji która była znakomita moim zdaniem... Brakowało kilku pierduł ale i tak rządziła swoją wielkością... Teraz mamy dodane warunki atmosferyczne cykl dobowy i w końcu w kabrio można dach składać i podnosić:rofl:.... Gra ma wyjść podobno w tym roku na jesień... Chodziły słuchy, że miały być quady, motory i coś w stylu samochodów baja... Ale jakoś ich nie widać... Notomiast bedą suvy... I zauważcie, że samochody zaczeły się brudzić ^^ czyli pewnie jak w GTA IV trzeba będzie umyć samochód zanim wyjedziemy na "podryw" hehe.... To jest następny tytuł zaraz po GT5 jaki kupię ;] Ale pewnie TDU wyjdzie szybciej...

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach z jedynką na piecu ciążko było mi się pożegnać.. Już nie mogę się doczekąć tej powolnej, wieczornej jazdy po mieście i lansowania się w suvach albo innych autach za w miarę normalne pieniądze. Czekałem na tą grę i czekałem. W końcu coś więcej oficjalnie o niej wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno, czekam na to gt5 nieskonczenie dlugo, o tdu2 byla cisza, jakies tylko pogloski ze robia. A tu nagle bum, jakis czas temu kilka screenow ale nadal cisza, teraz tym trailerem pokazali ze bedzie to rewelacyjna gra i jesli pojawi sie tego samego dnia co gt5 to wlasnie moj wybor padnie na tdu. W jednym trailerze pokazali wiecej niz Kaz w tych swoich bilionowych gameplayach. Gdzies wyczytalem ze jeszcze pracuja nad fizyka jazdy, od podstaw caly model robia. A w prezencie dostajemy ibize i oahu :] dwie wyspy w jednej grze CUDO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda. Szkoda, że na premierę trzeba będzie poczekać, bo przy przesuwanej ciągle premiery GT5 taka gra bardzo by się przydała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wyczytałeś, że dadzą dwie wyspy ?? Jeżeli już to na początku mówili o tej większej części Ibizy.

pcg22af0rtrack.jpg

I możliwe że będzie ta południowa dodatkowa wyspa.

Może i GT5 będzie dobre ale nie będzie można pojeździć po mieście i gdzie tylko chcemy ;] To jest piękne w tej grze... I mam nadzieję, że wypuszczą jeszcze jakiś gamplay albo kolejny trailer ;] Może się okazać, że zrobią nam niespodziankę i wydadzą go wcześniej xD

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wyczytałeś, że dadzą dwie wyspy ?? Jeżeli już to na początku mówili o tej większej części Ibizy.

pcg22af0rtrack.jpg

I możliwe że będzie ta południowa dodatkowa wyspa.

Może i GT5 będzie dobre ale nie będzie można pojeździć po mieście i gdzie tylko chcemy ;] To jest piękne w tej grze... I mam nadzieję, że wypuszczą jeszcze jakiś gamplay albo kolejny trailer ;] Może się okazać, że zrobią nam niespodziankę i wydadzą go wcześniej xD

PZDR siroccoxp

Było info w dziale News bodajże... Mają być dwie wyspy, ale druga będzie dostępna dopiero po przejściu Ibizy.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wyczytałeś, że dadzą dwie wyspy ?? Jeżeli już to na początku mówili o tej większej części Ibizy.

I możliwe że będzie ta południowa dodatkowa wyspa.

Może i GT5 będzie dobre ale nie będzie można pojeździć po mieście i gdzie tylko chcemy ;] To jest piękne w tej grze... I mam nadzieję, że wypuszczą jeszcze jakiś gamplay albo kolejny trailer ;] Może się okazać, że zrobią nam niespodziankę i wydadzą go wcześniej xD

PZDR siroccoxp

Tutaj:

http://www.ps3site.pl/stara-wyspa-w-nowym-test-drive/44162/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×