Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w dużą ilość FPS'ów, ale ani w Codzie, ani w KZ2, ani też w BC2 jeszcze się z tym nie spotkałem. Ot, taka ciekawostka dropsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hivo ty masz przyznaj sie :pardon:

Edytowane przez Ronni_92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, miałeś nikomu nie mówić, to miała być nasza tajemnica! Wiedziałem że kibicowi Barcy nie można zaufać! A nawet miałeś swoją minutę sławy dzięki mojemu filmikowi. Ech, i co teraz pocznę, wyrzucą mnie z klanu, zbanują na PSN... koniec mojej kariery... oj ja biedny.

Skoro się już wydało to... chce ktoś kupić FragFX Rapid Fire? 100$, tylko kup teraz. Jakieś oferty?

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, miałeś nikomu nie mówić, to miała być nasza tajemnica! Wiedziałem że kibicowi Barcy nie można zaufać! A nawet miałeś swoją minutę sławy dzięki mojemu filmikowi. Ech, i co teraz pocznę, wyrzucą mnie z klanu, zbanują na PSN... koniec mojej kariery... oj ja biedny.

Skoro się już wydało to... chce ktoś kupić FragFX Rapid Fire? 100$, tylko kup teraz. Jakieś oferty?

Ja, ja! Dam 5 złoty, bo tyle jest warty :geek:!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w dużą ilość FPS'ów, ale ani w Codzie, ani w KZ2, ani też w BC2 jeszcze się z tym nie spotkałem. Ot, taka ciekawostka dropsa.

Ja w MAGu z raz widziałem kolesia z czymś takim... ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, ja! Dam 5 złoty, bo tyle jest warty :geek:!

Sprzedany! Jutro wyślę ci ładnie zapakowanego ziemnia... yyy, Fraga w oryginalnym opakowaniu.

Znając pocztę polską, spodziewaj się paczki za jakieś 2/3 tygodnie.

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedany! Jutro wyślę ci ładnie zapakowanego ziemnia... yyy, Fraga w oryginalnym opakowaniu.

Znając pocztę polską, spodziewaj się paczki za jakieś 2/3 tygodnie.

A już miałem dać 6 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą sterowniki to biorę bez pytania za 6,99 :thumbsup:

Edytowane przez mcroki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten rapid fire jest gowno warty jak masz skilla to lepiej normalnie strzelac strata naboi

Edytowane przez wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy samo otagowanie flagi czy fizyczne ubicie przeciwnika w obronie?

Tak wystarczy że ubijesz czterech typków broniąc flagi i masz pina.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten rapid fire jest gowno warty jak masz skilla to lepiej normalnie strzelac strata naboi

Zgadza się, po co np. komuś taki rapid fire do M60, gdzie wystarczy jedna celna seria i koleś gryzie piach. A przy snajperkach nie zda to egzaminu - przy każdym strzale trzeba przeładować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne w czym ten RF moze sie przydac to pistolet chociaz tez bym nie byl przekonany na 100% no i moze do bursta bo nie trzeba ciagle klikac ale reasumujac nie warto na to wydawac pieniedzy kupic nowego pada tylko po to zeby miec ten RF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i rozrzut większy, bo zwyczajnie to sobie człowiek krótszymi seriami strzela.

Raczej nikogo na większej odległości się nie ustrzeli z takiego cuda, może z 2 metrów to da radę jako zamiennik shotgun'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny widok dziś na statach :biggrin: , dwóch Polaków w pierwszej dziesiątce - gratuluję, trzeba mieć zaparcie, no i zdolności

Według nie trzeba mieć wybitnych zdolności, wystarczy zaparcie i brak innych zajęć, oto klucz do sukcesu :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch polaków? Wiem że DJ, a kto następny?

no myslałem o 10, nie Polak? to sorki, tak jakoś znajomo brzmi, jak kolega z forum :biggrin:

ps. myslę o DizzY-ym, haha sądziłem że to krewny z Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, niedługo ja się zjawie na pierwszym miejscu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według nie trzeba mieć wybitnych zdolności, wystarczy zaparcie i brak innych zajęć, oto klucz do sukcesu :biggrin:.

Jakby przyjrzeć się gościom z pierwszej dziesiątki to okaże się, że nikt z nich nie gra 'normalnie'. Jak non stop walisz tylko z heli albo gnębisz zerowe levele na respie to nic dziwnego, że masz przeogromną liczbę punktów.

I tak w porównaniu do SPMa bzyka czy dizzego to leszcze, a na dodatek ci dwaj grają normalnie a nie kombinują z fragami, klawiaturami, helikopterami, low levelami i cholera wie czym jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak zdobyć odznaki : Exemplary Weapon Service , Exemplary Combat Service , Exemplary Vehicle Service , Elite Service , Distinguisted Weapon Knowledge , Distinguisted Vehicle Knowledge , Distinguisted Battlefield Knowledge

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko masz w opisie odznaki nie pamietam dokladnie po nazwach ale te weapon i vehicle knowledge to chodzi o to zeby miec brazowe gwiazy we wszkich pojazdach albo broniach 25 killi w broni a w pojezdzie nie pamiatam. Ale tak jak mowilem wszystko jest w opisie no chyba ze angielskiego nie ogarniasz

Edytowane przez wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie chcę zakładać nowego tematu, więc muszę napisać to tutaj. Szukam osoby chętnej do zdobycia 2-3 trofeów, a także chętnej do pomocy przy zdobywaniu. (Chodzi tu o "Mission... Accomplished", "Et Tu, Brute?", "Careful Guidence") Nie jestem tylko pewny czy na private matchu da się je zdobyć. Mój nick to PPSHa_PL. Chętni niechaj piszą!! Chodzi tu oczywiście o Battlefield Bad Company 2.

EDIT: Do 31.08. Jestem dostępny od 21. Po 1.09. w soboty.

Edytowane przez PPSHa_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem w innym temacie ( w tym goracym dziś :biggrin: ), że w przypadku wybicia z serwa jeśli serw nie padnie staty przechodzą ( kille, noże, piny, gwiazdki itp), a ja mam pytanie czy to dotyczy też punktów ??? tzn. w trakcie meczu uzyskałem platynkę czyli 10 k pktów i powiedzmy 3 tysiaki z gry, a pod koniec meczu mnie wybija - czy te punkty doda mi do statów czy mogę się z nimi pożegnać

ps. pytam bo tak miałem już z 3 razy tylko ze złotkiem i nie obczaiłem jak to jest bo z reguły nie sprawdzam pkt przed meczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×