Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdy nie lubiłem specjalnie snajpera. Czasem sobie nim zagram, ale rzadko się zdarza, abym wytrzymał chociaż jedną rundę grając snajpem ;P. Wole być w środku akcji i polecam ten styl nabijania fragów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku była to dla mnie świetna zabawa, lecz z czasem traci się zapał i chęć. Możliwe, że dzieje się tak ponieważ nie gram w nic innego po za BC2  :whistling: Jednak teraz też jest przednia zabawa tym bardziej jeśli jest z kim pograć, lecz moim głównym celem jest dobicie do 50lvl i chyba dam sobie spokój  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie wiecie że jest coś takiego na no/quick scope. Czy ktoś Wam każe srać w tych krzakach jak reszta? Czy jak inni zaczną biegać nogami do góry to też tak będziecie grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie lubiłem specjalnie snajpera. Czasem sobie nim zagram, ale rzadko się zdarza, abym wytrzymał chociaż jedną rundę grając snajpem ;P. Wole być w środku akcji i polecam ten styl nabijania fragów

a to nie mozna byc w srodku akcji sniperem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie :D Ja tak lubię grać w środku akcji ;P Tyle że na pc bo pada na razie nie ogarniam. Staty 25/5 murowane miałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jakies czary czy podczas mojej dwu dniowej przerwy od gry wprowadzono jakas magiczną strategie ale dziwna rzecz przydarzyla mi sie rpzed chwilą na mapie arica harbor gdy gralem w druzynie defenders. Koles z przeciwnego teamu rozwalil czołgiem wszystkie skrzynie na mapie bedac praktycznie na samym jej koncu lols O co chodzi? Najlepsze bylo to, ze jak jakims cudem udalo mi sie podejsc na odleglosc z ktorej moglem go oznaczyc tracerem, to po zmienieniu broni na bazooke znacznik znikal i nie moglem na niego naprowadzic rakiety? Rozumiem, ze mozna niszczyc skrzynie czolgiem ale jakim cudem on trafial centralnie w skrzynie z czolgu, ktorego ze snajperki ledwie go widzialem. WTF? Widzieliscie takie jaja? Jest jakis sposob na tak grajacego inzyniera?

znacznik znikał bo miał skill smoke, który powoduje, że tracer znika :) co do strzelania z końca bazy to fakt, widziałem takich gości na arice albo dużo ćwiczył metodą prób i błędów albo ma kumpla z headsetem do kierowania ogniem: bardziej w prawo, dalej, jest ok. To metoda wstrzeliwania się tak jak z moździerza :) Muszę sam wypróbować tą metodę, mam to na liście. Jest to wkurzające jak z czołgu na arice rowalają drugą skrzynkę strzelając zza góry ;) Widziałem też na arcie na ostatniej bazie jak koleś walił z rpg zza kontenera i trafiał łukiem w skrzynkę na 1p !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie swietne odreagowanie od dnia, pewnie z niewieloma osobami tutaj z forum sie spotkalem, ale naprawde swietnie jest sobie wejsc chociaz na 2-3 rundy i troche poszalec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz na czas gry - 239 h, WTF ? ! 

Wychodzi jakieś 17 min. na rundę! To chyba jakieś podrasowane statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi jakieś 17 min. na rundę! To chyba jakieś podrasowane statystyki ...

532 rozegrane rundy to squad rush, grałeś kiedyś w squad rush? Można by zapytać; co oni robili przez te 17 minut? ;) Zazwyczaj rundy nie trwają aż tyle :laugh: Jak dla mnie to jakiś ustawkowy gracz, wbijał ze stałą ekpią i przez 9 dni tłukli punkty :confused:

Sprawdźcie sobie jeszcze jego dogtagi...

393 razy wbita kosa jednej osobie, ludzie naprawdę się nudzą w domu ;)

A jak kogoś to interesuje to tutaj można sobie zobaczyć trofea w/w wyjadacza :) Nie ma tam nic nadzywczajnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

532 rozegrane rundy to squad rush, grałeś kiedyś w squad rush? Można by zapytać; co oni robili przez te 17 minut? ;) Zazwyczaj rundy nie trwają aż tyle :laugh: Jak dla mnie to jakiś ustawkowy gracz, wbijał ze stałą ekpią i przez 9 dni tłukli punkty :confused:

393 razy wbita kosa jednej osobie, ludzie naprawdę się nudzą w domu ;)

A jak kogoś to interesuje to tutaj można sobie zobaczyć trofea w/w wyjadacza :) Nie ma tam nic nadzywczajnego

Zobaczcie sobie staty tego goscia ktorego tak nozem molestowal...

http://bfbcs.com/stats_ps3/KlMU-JON-lRU

To zbieg okolicznosci ze ma okolo tyle smierci co tamten fragow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie staty tego goscia ktorego tak nozem molestowal...

http://bfbcs.com/sta...s3/KlMU-JON-lRU

To zbieg okolicznosci ze ma okolo tyle smierci co tamten fragow?

Dobry jest, teamkills 6268. Jak jeszcze trochę popracuje nad sobą to zabije więcej swoich niż przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ten akurat ma jakies normalne staty, jesli chodzi o bronie. W paru ma ponad 2tys killi, a tamten? Jakis czit, czy co? wszedzie 501, 400, 600, 700, 200..w dwóch przypadkach ma  inną ilość... nie rozumiem. 

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ten akurat ma jakies normalne staty, jesli chodzi o bronie. W paru ma ponad 2tys killi, a tamten? Jakis czit, czy co? wszedzie 501, 400, 600, 700, 200..w dwóch przypadkach ma  inną ilość... nie rozumiem. 

Gwiazdy = xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czemu -

HALA MADRID!

A tak na poważnie - ten koleś z ratio powyżej 4 widać że boostuje. Owszem, na SQ Rushu rundy może aż takie długie nie są, ale jak się trafia na słabego przeciwnika to mecze mogą trwać w nieskończoność. Sam tak parę razy grałem ze znajomymi (i to jeszcze zza granicy, austriak, jakiś anglik, więc porozumienia dużego nie było :P) - co chwilę wbijała jakaś banda noobów. Mecze skończyliśmy z wynikami blisko 10000 punktów. Na Squad Rushu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowt trailerek BC2: Vietnam:D

Chyba znowu wrócę do BF'a ... dla mnie super. Niby to samo jednak nowy klimat dodaje smaczku. Rewelacja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×