Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

No co Ty hołek, w COD4 kille z noża są/były sporadyczne. Nie grałem w MW2, ale tam może kosy są popularniejsze przez jeden prozaiczny fakt - można nimi rzucać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele osób mi nie wieżyło że w środę wydją dodatki :) miałem jednak racje o to co będzie w updacie. Podobno będzie zawierał już mapy dlatego będzie tyle zajmował update jednak mapy włączą chyba w piątek.

http://blogs.battlefield.ea.com/

To znaczy ile? Na blogu nikt nic nie wspominal o rozmiarach "paczki". Moze jakis link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty hołek, w COD4 kille z noża są/były sporadyczne. Nie grałem w MW2, ale tam może kosy są popularniejsze przez jeden prozaiczny fakt - można nimi rzucać :P

Mam na myśli BO. Tam dopiero są maniacy :biggrin:

No i tryb 'jeden w komorze'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele osób mi nie wieżyło że w środę wydją dodatki :) miałem jednak racje o to co będzie w updacie. Podobno będzie zawierał już mapy dlatego będzie tyle zajmował update jednak mapy włączą chyba w piątek.

http://blogs.battlefield.ea.com/

Here is a complete list of all the fixes in this update:

- Acog and Red dot scope now equippable on MK-14 and G3.

- Fixed a bug on PC where the G3 would do less damage than intended.

- Reduced VADS push back and damage to balance it with the ZU23.

- Fixed a bug where Vehicle Countermeasures would fail to remove tracer darts at high speed.

- Reduced the reload time for Vehicle Countermeasures.

- Slightly increased the AT4's damage vs armor to emphasize its anti vehicle role while keeping it balanced vs armor.

- Increased the AT4’s top speed and acceleration so users spend less time exposed when firing.

- Increased the AT4's splash damage so it competes with other AT weapons vs infantry. The AT4 still has the least splash damage of all AT weapons.

- Reduced the splash damage of the Carl Gustav to bring it in line with other explosive weapons. The Carl Gustav still has the most splash damage of all AT weapons.

- Increased the 1 shot kill range of the M95 body shot to counter its lower rate of fire.

- Fixed a bug with the SVU that gave it better close range damage than other semi auto weapons.

- Reduced all weapon damage to the MCOM by 50%.

- Fixed a C4 vs MCOM exploit on Atacama Desert.

- Fixed a bug with FOV when aiming the M1911.

- Lowered the close range damage of the AN94 to highlight its long range role.

- Increased the accuracy of the F2000 on the move to highlight its role as a mobile AR.

- Increased the close range damage of the shotguns to give them a greater advantage vs slugs.

- Slightly lowered the damage of the M60 to balance its accuracy advantage vs other LMGs.

- Slightly lowered the damage of the MG3 at close range to balance it with other high rate of fire weapons.

- Slightly increased the damage of the UH6

Michał tam nie ma słowa o tym kiedy mapy wyjdą.. jest tylko powiedziane ze to są przygotowania do wypuszczenia map packu 7....

"As the title suggests, there is an update for Battlefield: Bad Company 2 coming for the PS3 platform, and it contains multiple changes to the game.

This update is also in preparation for our upcoming VIP Map Pack 7 and Battlefield: Bad Company 2 Vietnam, which explains the size of it. " pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten patch będzie zawierał pliki do nowego map packu, bo ponoć rozmiar ma być bardzo duży (niektórzy spekulują coś nawet o plikach z Vietnamu) - a same mapki wypuszczą po tym jak XBOX dostanie patch, żeby było równo. Obstawiam ten piątek/następna środa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie idzie, chyba jest juz wszystko patch ma 1,75 GB. Mozecie włączać konsole bo troche sie pewnie bedzie sciagac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam update 1.05 waga 1752 MB :biggrin:

@Bas twoje przypuszczenia się nie sprawdziły mogłeś się wstrzymać te dwie godz. :laugh:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafaelvdv też mi się tak wydaje patrząc po tej wadze,twoje wypowiedzi się w 100% sprawdziły :biggrin: to ja poproszę o numery lotto na najbliższe losowanie - wiadomość na PM :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tak to wygląda po spolszczeniu

Jak sugeruje tytuł, jest aktualizacja gry Battlefield: Bad Company 2 na PS3 najbliższych platform i zawiera wiele zmian do gry. Ta aktualizacja jest również w ramach przygotowań do nadchodzących VIP Map Pack 7 i Battlefield: Bad Company 2 Wietnamu, który opisuje rozmiar to.

Intensywnie pracujemy nad uruchomieniem tych poprawek na PC i Xbox 360, tak więc w najbliższych dniach,należy szukać aktualizacji na tych platformach, jak również.

Kiedyś do aktualizacji zostaną wdrożone i będą do pobrania dla wszystkich rozpoczynających grę PS3. PS3 gracze mogą napotkać pewne czasowe przerwy w dostawie lub ucierpią z powodu opóźnienia w aktualizacji serwera (między GMT 00:01 24.11.2010 i 25.11.2010 00:01 GMT).

Poniżej znajduje się pełna lista wszystkich poprawek w tej aktualizacji:

- ACOG i Red dot zakresu teraz equippable na MK-14 i G3.

- Naprawiono błąd, gdzie na PC G3 zrobi mniej szkód niż zamierzano.

- Redukcja VADS odepchnąć i uszkodzenia wyrównany z ZU23.

- Naprawiono błąd, gdzie zaradcze pojazdu nie doprowadzi do usunięcia znacznika rzutki z dużą prędkością.

- Zmniejszono czas przeładowania dla przeciwdziałania pojazdu.

- Nieznacznie wzrosła AT4 zbroi vs uszkodzenia podkreślić jego rolę anty pojazdu przy jednoczesnym zachowaniu jej zrównoważony pancerz vs.

- Zwiększono AT4 zapewnia maksymalną prędkość i przyspieszenie, dzięki czemu użytkownicy spędzają mniej czasu narażone podczas wypalania.

- Zwiększono obrażenia AT4 jest tak konkuruje z innymi AT broni piechoty vs. AT4 nadal ma najmniej obrażenia wszystkich broni AT.

- Zmniejszono obrażenia od Carl Gustav by było zgodne z innymi broń wybuchowa. Carl Gustav wciąż najbardziej obrażenia wszystkich broni AT.

- Zwiększono 1 shot kill zakres ciała M95 strzał do zwalczania jego niższej stawki ognia.

- Naprawiono błąd z bezprawie, która dała mu lepiej zamknąć szkody większy zasięg niż inne naczepy broni auto.

- Zmniejszono obrażenia broni wszystkich do MCom o 50%.

- Naprawiono C4 vs MCom wykorzystania na pustyni Atacama.

- Naprawiono błąd z pola widzenia, jeżeli celem M1911.

- Obniżenie blisko szkody zakres AN94, aby podkreślić swoje długi rolę zakresie.

- Zwiększenie dokładności F2000 w ruchu podkreślenie jego roli jako telefon komórkowy AR.

- Zwiększono uszkodzenia blisko zakresie strzelby dać im większe ślimaki vs korzyści.

- Nieznacznie obniżyła uszkodzenia M60 do równowagi jego zaletą dokładność vs inne LMGs.

- Nieznacznie obniżyła uszkodzenia MG3 w zakresie zbliżonym do równowagi z innymi wysoka stopa broń palną.

- Lekko zwiększono uszkodzenia UH6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WKS_PL ale namieszałeś tym tłumaczeniem :down:

- Zwiększono uszkodzenia blisko zakresie strzelby dać im większe ślimaki vs korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt troszkę się pomieszało ,ale na pewno więcej zrozumiesz o co chodzi po przeczytaniu spolszczonego tekstu niż po angielsku chyba ,że znasz dobrze ang.

Co do update już zakończyłem instalację i nie zauważyłem póki co żadnej różnicy w graniu,nowych map również nie ma więc trzeba jeszcze się uzbroić w cierpliwość.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niewtajemniczonych - update liczy sobie prawie 1.8GB, więc przygotujcie się na chwilę ściągania.

Biorąc pod uwagę rozmiar patcha (poprzedni patch R9 na PC ważyły tylko trochę ponad 700MB) można śmiało stwierdzić, że pliki z mapami już są w nim zawarte, kwestia uzgodnienia z Sony i Microsoftem, żeby wypuścić aktywację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Hej, czy wiecie skad pobrac ten UPDATE na dysk twardy?

Bede za jakis czas przy mojej pesesce i chcilbym, tym samym jak najszybciej zaczac grac, a nie czekac pol dnia na sciagniecie 1,78GB danych.

Dzieki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Hej, czy wiecie skad pobrac ten UPDATE na dysk twardy?

Bede za jakis czas przy mojej pesesce i chcilbym, tym samym jak najszybciej zaczac grac, a nie czekac pol dnia na sciagniecie 1,78GB danych.

Dzieki, pozdrawiam

Samo się ściągnie, gdy będziesz zalogowany do PSN i uruchomisz grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo się ściągnie, gdy będziesz zalogowany do PSN i uruchomisz grę.

Tak, ale ja chce sciagnac na dysk w PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja chce sciagnac na dysk w PC ;)

Ale żeś wymyślił LOL chyba niezły haker z ciebie wacko.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do update już zakończyłem instalację i nie zauważyłem póki co żadnej różnicy w graniu,nowych map również nie ma więc trzeba jeszcze się uzbroić w cierpliwość.

Pzdr.

G3,M14 - acog,red dod

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nowych mapek nie wrzucili? :ohmy:

-----------------------------

ps3_Lewy10_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale ja chce sciagnac na dysk w PC

Uruchom PeCetowską wersję gry na PC, to Ci się ściągnie na PC - simple!

PS. quiros pytanie w kwestii formalnej - po co Ci update z PS3 na PieCu?

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nowych mapek nie wrzucili? :ohmy:

-----------------------------

Mapki są załączone w tym patchu aczkolwiek nie zostały jeszcze odblokowane:)

Edytowane przez wino666pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tak to wygląda po spolszczeniu

Jak sugeruje tytuł, jest aktualizacja gry Battlefield: Bad Company 2 na PS3 najbliższych platform i zawiera wiele zmian do gry. Ta aktualizacja jest również w ramach przygotowań do nadchodzących VIP Map Pack 7 i Battlefield: Bad Company 2 Wietnamu, który opisuje rozmiar to.

Intensywnie pracujemy nad uruchomieniem tych poprawek na PC i Xbox 360, tak więc w najbliższych dniach,należy szukać aktualizacji na tych platformach, jak również.

Kiedyś do aktualizacji zostaną wdrożone i będą do pobrania dla wszystkich rozpoczynających grę PS3. PS3 gracze mogą napotkać pewne czasowe przerwy w dostawie lub ucierpią z powodu opóźnienia w aktualizacji serwera (między GMT 00:01 24.11.2010 i 25.11.2010 00:01 GMT).

Poniżej znajduje się pełna lista wszystkich poprawek w tej aktualizacji:

- ACOG i Red dot zakresu teraz equippable na MK-14 i G3.

- Naprawiono błąd, gdzie na PC G3 zrobi mniej szkód niż zamierzano.

- Redukcja VADS odepchnąć i uszkodzenia wyrównany z ZU23.

- Naprawiono błąd, gdzie zaradcze pojazdu nie doprowadzi do usunięcia znacznika rzutki z dużą prędkością.

- Zmniejszono czas przeładowania dla przeciwdziałania pojazdu.

- Nieznacznie wzrosła AT4 zbroi vs uszkodzenia podkreślić jego rolę anty pojazdu przy jednoczesnym zachowaniu jej zrównoważony pancerz vs.

- Zwiększono AT4 zapewnia maksymalną prędkość i przyspieszenie, dzięki czemu użytkownicy spędzają mniej czasu narażone podczas wypalania.

- Zwiększono obrażenia AT4 jest tak konkuruje z innymi AT broni piechoty vs. AT4 nadal ma najmniej obrażenia wszystkich broni AT.

- Zmniejszono obrażenia od Carl Gustav by było zgodne z innymi broń wybuchowa. Carl Gustav wciąż najbardziej obrażenia wszystkich broni AT.

- Zwiększono 1 shot kill zakres ciała M95 strzał do zwalczania jego niższej stawki ognia.

- Naprawiono błąd z bezprawie, która dała mu lepiej zamknąć szkody większy zasięg niż inne naczepy broni auto.

- Zmniejszono obrażenia broni wszystkich do MCom o 50%.

- Naprawiono C4 vs MCom wykorzystania na pustyni Atacama.

- Naprawiono błąd z pola widzenia, jeżeli celem M1911.

- Obniżenie blisko szkody zakres AN94, aby podkreślić swoje długi rolę zakresie.

- Zwiększenie dokładności F2000 w ruchu podkreślenie jego roli jako telefon komórkowy AR.

- Zwiększono uszkodzenia blisko zakresie strzelby dać im większe ślimaki vs korzyści.

- Nieznacznie obniżyła uszkodzenia M60 do równowagi jego zaletą dokładność vs inne LMGs.

- Nieznacznie obniżyła uszkodzenia MG3 w zakresie zbliżonym do równowagi z innymi wysoka stopa broń palną.

- Lekko zwiększono uszkodzenia UH6

Mam nadzieje że tłumaczyłeś to przez google translator, bo jeśli masz taką wiedzę języka angielskiego to ci współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlatego wczoraj o 12 w nocy (mieszkam w USA) nie moglem zagrać żadnego meczyku ... ciekawe kiedy te mapy będą dostępne do grania ;] fajnie ze urozmaicają grę nie tylko dodatkiem w stylu Wietnam ale także oddzielnymi mapami do starszej wersji :) pozdrawiam

EDIT: Jeszcze 30 min temu sprawdzałem i nic nie było ....heh

Edytowane przez franek80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie w zakładkę "STORE" w grze już są dodane VIP MAP PACK 7 i Vietnam. Na razie niedostępne.

Edytowane przez ma3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×