Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ten "myk" ze staniem na UAV'ie nadal działa? Ktoś to próbował zrobić ...

BTW Mam nadzieję że poprawią jakimś patchem realizm związany z UAV'em - poprawnie by było gdyby wybuchał wraz z pierwszym detonowanym C4 - rozwalasz nim czołg a on nadal sobie lata bez problemu ... masakra :biggrin:

A widzisz napis "Demo" w prawym górnym rogu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd został już dawno naprawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz napis "Demo" w prawym górnym rogu?

Widzę! No i? Widzę też że gracz, strzela, biega, spotuje, zalicza road kille, lata Uav'em obklejonym C4 i jeszcze tysiąc innych rzeczy które robił w DEMO a ja mogę je zrobić w pełnej wersji ...

Brawo, brawo dla Króla ironii :fool:

@Panmistrz, Code dzięki za info :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah nie nio tutaj juz przegieli, kto to wymyśla te filmiki, pewnie życie :thumbsup:

a potem na koniec ktoś przybiega i rzuca granatem w nich i jeb :D 10 x 50 + double kill (no tu akurat to więcej) = ponad 500 pkt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście Panowie, że namnożyło się znów błędów w grze?

Przy zoomie często znikają tekstury, szczególnie siedząc w krzakach, wtedy widzę tylko teksturę liścia i szare tło.

Zaliczam przypadkowe kille, szczególnie teamkille. Ostatnio naliczylo mi teamkill'a za zniszczenie C4 Abramsa i 2 gości, kiedy byłem zupełnie gdzie indziej i grałem inżynierem.

Nalicza mi zniszczenie pojazdów, kurna bóg wie skąd.

Irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście Panowie, że namnożyło się znów błędów w grze?

Przy zoomie często znikają tekstury, szczególnie siedząc w krzakach, wtedy widzę tylko teksturę liścia i szare tło.

Zaliczam przypadkowe kille, szczególnie teamkille. Ostatnio naliczylo mi teamkill'a za zniszczenie C4 Abramsa i 2 gości, kiedy byłem zupełnie gdzie indziej i grałem inżynierem.

Nalicza mi zniszczenie pojazdów, kurna bóg wie skąd.

Irytujące.

Mi ostatnio naliczyło pkt. za zniszczenie m-com'a mimo iż nawet go palcem nie tknąłem :)

Edytowane przez Lucius_Ver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też wtrące swoje 3 grosze, bodajże przedwczoraj naliczło mi za zniszczenie abramsa i 2 gości w środku, chwile pozniej to samo tylko bez abramsa :shok: odnośnie znikajacych tekstur to dość częsty widok, ostatnio kilka razy widziałem jak gość miał giwere której tak naprade nie mial i strzelal z palca :laugh: tyczy sie to dodatkowych broni, zauważyłem to przy m93. A juz najbardziej wkurzaja mnie akcje z nożem jak zachodze gościa od tyłu wbijam kose a tu nic, gościu sie odwraca i mnie zabija :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak.

Temat już poruszany. Mianowicie multi/multiple kill'i.

Empiricznie sprawdzony. Multi/multiple występują tylko przy zniszczeniu pojazdów; miny, RPG itd. (choć mnie się nie przytrafiło, a powołuję się na zdanie forumowiczów).

Jako, że głownie gram na hc, przyczajałem się parę razy i waliłem Gustaffem (oh, Gustaff) w bandę gości. Ostatnio w garaż pełen wrogów, chyba z 5, naliczyło mi triplekilla plus osobno resztę.

Już nie wspominając o trudności dokonania doublekila na "normalu", gdzie trza wsadzić RPG gościowi prosto w ryj/ rzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lucius - ostatnio gdy grałem na Arice, gra zaliczyła mi 2 kille z Abramsa. Co najśmieszniejsze, ja wogóle w Abramsie nie siedziałem przez całą rozgrywkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden błąd ujawnił mi się wczoraj.

Jak wszyscy wiedzą, C4 uzbrajasz L1 a detonujesz R1.

A mnie już dwa razy zaskoczyła sytuacja, gdy podkładam C4 np. na heli, następnie chcę detonować, a tu naciskając R1 rzucam C4 i jednoczesne odpalanie zapalnika bez żadnego efektu. Tak mogę wyrzucić 10 kostek i nic.

Dopiero po detonacji granatem, lub po respawnie sytuacja wraca do normy.

Dlaczego różnią się statsy ze strony bfbcs.com od statystyk bezpośrednio z playa? Stopnie

i gwiazdki się zgadzają, a np. dogtags'y lub pin się różnią. Dziwne.

Edytowane przez Rogalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lucius - ostatnio gdy grałem na Arice, gra zaliczyła mi 2 kille z Abramsa. Co najśmieszniejsze, ja wogóle w Abramsie nie siedziałem przez całą rozgrywkę ;)

Potwierdzam Panowie.Coś faktycznie się nakaszaniło, bo ja również zauważyłem i chyba to na Arice że zaliczyło mi punkty za rozwalenie pojazdu minami, gdzie ja żadnych min nie podkładałem.A propos tekstur, to zauważyłem ostatnio taki błąd że jak zabije mnie recon i pokazana jest animacja tego typka to najpierw jego strój wygląda jakby był żywcem wyjęty z opowiadań o Robin Hoodzie (zielona peleryna z kapturem) , a dopiero za chwilę pokazują sie te listki maskujące na jego ubraniu :)

A co do c4 to tez miałem śmieszną sytuacje na Atacamie na rushu, gdzie podłożyłem c4 i chciałem zdetonować a tu lipa, naciskam i naciskam ten detonator i kupa :)

Edytowane przez kwasinaldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do c4 to tez miałem śmieszną sytuacje na Atacamie na rushu, gdzie podłożyłem c4 i chciałem zdetonować a tu lipa, naciskam i naciskam ten detonator i kupa :)

Może niejasno opisałem.

Nie chodzi o to, że zapalnik nie "łapie", tylko że "spod" R1 wyskakują C4 i jednocześnie aktywujesz detonator, ale bez żadnego skutku. Do tego tych kostek C4 można rzucać bez liku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również na Arice, ale za to w Conquescie miałem ostatnio tak, że te 2 budynki będące w budowie raz przeskakiwały z jednego miejsca, na drugie. I tak w kółko, wystarczyło się poruszyć a one raz były przy mnie, raz przy pierwszej fladze, raz przy ostatniej. Zastanawia mnie tylko po co była ta beta, jak i tak tyle baboli wychodzi. Beta była niemalże idealna, to po co oni coś zmieniali?

@Rogalec - bardzo często spotykane. Jeśli chcesz uświadczyć tego więcej to po prostu przyklej gdziekolwiek C4, wsiądź do jakiegokolwiek pojazdu, i następnie z niego wyjdź. Mam tak często, być może DICE chciało zapobiec Reconom na quadach-kamikadze?

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rogalec - bardzo często spotykane. Jeśli chcesz uświadczyć tego więcej to po prostu przyklej gdziekolwiek C4, wsiądź do jakiegokolwiek pojazdu, i następnie z niego wyjdź. Mam tak często, być może DICE chciało zapobiec Reconom na quadach-kamikadze?

Doświadczam tego od 2 dni, może ze 2, 3 razy. Wcześniej tego nie zauważyłem, a w " taliba na quadzie" bawię się od 2 tygodni. Wychodzi na to, że to "zabugowanie" to postępujący proces,a przecież był duży patch w międzyczasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnosnie rang... a dokaldniej pkt potrzebnych do zdobycia rang...

Ja wiemy do dwudziestego ktoregos lvl idzie w maire szybko potem idzie coraz wolniej...

zauwazylem jedna rzecz( nie wiem czy dobrze)

majac 31 range musialem zdobyc zeby przejsc na 32 -> 1600..... okt, z 32 na 33 jest juz 15000..... czy teraz do ktorejs rangi bedzie sie zmniejszac exp?

ma ktos jakas rozpiske ile expa na jaka range?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... być może DICE chciało zapobiec Reconom na quadach-kamikadze?

Oby nie ... przecież to normalna strategia i co ważniejsze mogłaby się wydarzyć w prawdziwej walce, pojazdy pułapki to norma ...

Jeżeli chcą już coś poprawiać to UAV mógłby wybuchać razem z C4 :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu najczęściej identyfikujecie Recona z C4, zamiast Assaulta z C4 ?

Przecież Assaultem masz możliwość ressuply, i praktycznie nieskończoną ilość C4. Ja nigdy nie zabieram Recona na akcję z C4. Zawsze biorę Assaulta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

majac 31 range musialem zdobyc zeby przejsc na 32 -> 1600..... okt, z 32 na 33 jest juz 15000..... czy teraz do ktorejs rangi bedzie sie zmniejszac exp?

...

Exp, czyli co zdobywane punkty? Za "kill`a" masz zawsze 50, a za zniszczenie pojazdu 100, plus oczywiście tam jakieś "dodatki", czyli punktacja nie zmienia się zależnie od zdobywanej rangi. Po prostu im wyżej się wspinasz, tym więcej punkcików potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcą już coś poprawiać to UAV mógłby wybuchać razem z C4 :confused:

OCB? Przecież wybucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCB? Przecież wybucha.

Wybucha ale tylko na Hardcore. Na normalu nie można uszkodzić pojazdu sprzymierzeńca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCB? Przecież wybucha.

Zaczynam myśleć że polujesz na moje posty ;)

Otóż nie wybucha, nawet po położeniu na nim 18 ładunków od 3 assaultów z Twojej drużyny. Leci taki detonuje się obok M'coma czy czołgu rozwala wszystko i wszystkich po czym na luzie wraca po kolejne ładunki - bez sensu ... realizm na poziomie zero ...

Pomijam tutaj tryb HC gdzie wszystko wybucha :biggrin: a kompana można zabić trafieniem w stopę upuszczonym magazynkiem ;) (żart)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam myśleć że polujesz na moje posty ;)

Otóż nie wybucha, nawet po położeniu na nim 18 ładunków od 3 assaultów z Twojej drużyny. Leci taki detonuje się obok M'coma czy czołgu rozwala wszystko i wszystkich po czym na luzie wraca po kolejne ładunki - bez sensu ... realizm na poziomie zero ...

Pomijam tutaj tryb HC gdzie wszystko wybucha :biggrin: a kompana można zabić trafieniem w stopę upuszczonym magazynkiem ;) (żart)

Nie bój nic :)

Gram głównie na hc, ale ostatnio grałem z "homiz" na każualu/normalu (zresztą, z obecnymi na tym forum), podłożyli mi C4 na UAV i wybuchł przy detonacji - "wyrzuciło" mnie od konsoli UAV'a, co biorę za dowód, że jednak wybuchł.

Ale dla samego siebie, jeszcze sprawdzę.

Edytowane przez Rogalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×