Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie denerwuje, bo to nie przerywa uzbrajania/rozbrajania m-coma, tyle tylko, że pasek znika. Ale jak przytrzymasz jeszcze przez chwilę kółko to zobaczysz, że wszystko będzie w porządku :)

Tia, ja mialem taką sytuację że rozbrajałem m-coma pasek poleciał do końca i pipka :) .Nic się nie rozbroiło, bo pasek leciał od początku.No i tak jak kolega wyżej napisał o tych broniach podnoszonych podczas ,,pracy'' przy m-comie tez mnie to momentami irytuje jak podnoszę kupę żelastwa zamiast rozbrajać sprzęt :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na killstreak to musi być min. 20 kili... a raczej to w BBC2 nie byłoby łatwe...

Nic trudnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak kampisz w krzakach i wogóle z nich nie wychodzisz. Przeciwko ogranej ekipie padałbyś raz po raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda że czegoś takiego nie ma w BC2. A by się przydało, zobaczcie jakie ma "pierdolnię*ie" ;)

Grałem w betę i powiem, że tak to nie wyglądało.

Mortara dostajesz za chyba killstreaka na poziomie coś 10. Animacji naprowadzania bombki/mortara nie było (widocznie wprowadzili). A pierdolnięcie też nie było tak spektakularne. Może coś poprawili, zmienili, bo w końcu musieli. Grałem w betę na samym początku i ... generalnie lipa. Chłopcy z DICE muszą jeszcze pokombinować( m.in. dość wybiórcze destruction 2.0), inaczej nie ma czym się ekscytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę i powiem, że tak to nie wyglądało.

Mortara dostajesz za chyba killstreaka na poziomie coś 10. Animacji naprowadzania bombki/mortara nie było (widocznie wprowadzili). A pierdolnięcie też nie było tak spektakularne. Może coś poprawili, zmienili, bo w końcu musieli. Grałem w betę na samym początku i ... generalnie lipa. Chłopcy z DICE muszą jeszcze pokombinować( m.in. dość wybiórcze destruction 2.0), inaczej nie ma czym się ekscytować.

Przeciez mortar a to pierdolniecie to kompletnie inne bronie... Mortara dostawalo sie za 3 zabicia bez smierci, ale jak ta bombke dostanie sie za 450 ptk bez zginiecia to nie bedzie tak zle. Poza tym nie wiem co Ci nie pasowalo w becie... hdyby nie freezy przy smierci byla by spoko gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak kampisz w krzakach i wogóle z nich nie wychodzisz. Przeciwko ogranej ekipie padałbyś raz po raz ;)

Bez kampienia nie ma problemu mieć takiego kill strika, a grając choćby czołgiem to większość jest w stanie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kampienia nie ma problemu mieć takiego kill strika, a grając choćby czołgiem to większość jest w stanie zrobić.

Normalnie prawdziwy pro-skilla-madafaka :biggrin:

Rozumiem że wbicie 50 Combat Exelence Pins wpadło po kilku dniach grania? Po ja pisze po kilku godzinach :D

A wracając do tematu.

Nie po to przesiadłem się z MW2 na BC2 żeby teraz się trząść na killstreak`ami , których całe szczęście w BC2 nie ma.

I mam nadzieje że nie będzie.

Nie czekam na nowego CoDa czy MoHa, czekam na Wietnam i KZ3 w lutym.

Ani filmiki, ani beta niczym mnie nie zachwyciły, a wręcz zniesmaczyły. A za zaoszczędzoną kasę kupie pewnie PS Move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopiero od wczoraj mam BC2 i nie mogę znaleźć w multi mapy Afrika Harbor. Jest ona tylko dla vipów?

I jeszcze jedno pytanie - czy nie mając kodu Vip mogę zdobyć nowe mapy bo na PSS nic nie znalazłem.

Edytowane przez Tofik40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopiero od wczoraj mam BC2 i nie mogę znaleźć w multi mapy Afrika Harbor. Jest ona tylko dla vipów?

Nie ma Africi Harbor jest tylko ARICA Harbor, i ta mapka jest w BC2, nie trzeba mieć do niej żadnych kodów VIP.

Co do 50 Combat Exelence Pins to przecież nie jest to trudne, wbicie 8 killstreak'ów można łatwo nabić np. poprzez latanie heli, lub poprostu grać ostrożnie bez bezmyślnego biegania, w 1 runde można nabić 3 takie pinsy, więc w jeden dzień nabicie tej odznaki jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do 50 Combat Exelence Pins to przecież nie jest to trudne, wbicie 8 killstreak'ów można łatwo nabić np. poprzez latanie heli, lub poprostu grać ostrożnie bez bezmyślnego biegania, w 1 runde można nabić 3 takie pinsy, więc w jeden dzień nabicie tej odznaki jest możliwe.

Ja mam ich prawie 400 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello, w statach gry jest jedna stacjonarka ( nie pamiętam teraz nazwy) której nigdzie nie moge znależć - ciągle zero, a przydało by się choć 1 kill, macie tez tak czy ja tak słabo szukam :biggrin: , a moze dopiero wejdzie w wietnamie :pardon: , w statach netu jej nie ma, jest tylko w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Dizzy, Ty biegasz medykiem, a ja snajperem ;) A co do marszczenia freda przy swoich statach - to jest takie fajne i przyjemnerubbel.gif

Kris, chodzi ci pewnie o XM312 .50 CAL co? :P

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Dizzy, Ty biegasz medykiem, a ja snajperem ;) A co do marszczenia freda przy swoich statach - to jest takie fajne i przyjemnerubbel.gif

Kris, chodzi ci pewnie o XM312 .50 CAL co? :P

No właśnie hivo ty powinieneś mieć więcej tych pinsów niż ja, gdyż grasz Recon'em (dla tych wybrednych snajperem). Wiesz dobrze że jak gram medykiem to biegam non stop i nie ma się chowania. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Dizzy, Ty biegasz medykiem, a ja snajperem ;) A co do marszczenia freda przy swoich statach - to jest takie fajne i przyjemnerubbel.gif

Kris, chodzi ci pewnie o XM312 .50 CAL co? :P

edit: no żartowniś z ciebie ... widzę że nie nie ma co pytać, za bardzo przejąłeś się marszczeniem :thumbsup:

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, a co? jest gdzieś, czy darować sobie poszukiwania? bo staram się walić ze stacjonarek na kazdej mapie a tam jak 0 tak 0 :biggrin:

edit: no żartowniś z ciebie ... widzę że nie nie ma co pytać, za bardzo przejołes się marszczeniem :thumbsup:

Jak dobrze pamiętam, jest na White Pass (tryb rush), zaraz na prawo od resp.pointu na pierwszej bazie, jako atakujący. I gdzieś na Atacama Desert, też rush.

Edytowane przez Rogalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, jest na White Pass, zaraz na prawo od resp.pointu na pierwszej bazie, jako atakujący.

no pewnie że tak, ale ja nie o to pytałem bo tą akurat to każdy ma, ale co niektórzy lubia sobie z innych pożartować, no ale tak jest jak się za bardzo skupia na własnych osiągnięciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neee marszczenie freda jest lepsze gdy patrze na swoie statystyki.

F..ck, mamy tu drugą Japonię, lub Koreę. Tam też marszczą fredy przy grach, kreskówkach, jakiś "mangach". :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don't have a VIP code?

You can buy these maps

These maps are available for purchase via the in-game store. Just log into Battlefield: Bad Company™ 2 on your Xbox 360 or PS3 and go to the "Store" option in the game menu.

prosze bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze ci powiedziałem. Nie ma w BC2 takiej broni jak QLZ-87 AUTO GL. Chodzi ci pewnie o XM312 .50 CAL, tak ja wymieniłem.

Sam mam z niego tylko 13 killi. A jeśli chcesz się kłócić - http://battlefield.wikia.com/wiki/Battlefield:_Bad_Company_2

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br  />No to dobrze ci powiedziałem. Nie ma w BC2 takiej broni jak QLZ-87 AUTO GL. Chodzi ci pewnie o XM312 .50 CAL, tak ja wymieniłem. <br  />Sam mam z niego tylko 13 killi. A jeśli chcesz się kłócić - <a href='http://battlefield.wikia.com/wiki/Battlefield:_Bad_Company_2' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow'>http://battlefield.w...:_Bad_Company_2</a><br  />
&lt;br  /&gt;&lt;br  /&gt;&lt;br  /&gt;<br  /><br  /&gt

nie chce się kłócić, po prostu z tej o której Ty mówisz mam 219 killi, a z tej o której ja piszę (przedostatnia ze stacjonarek)  mam zero. Obie są wykazane w statach gry jako inne odrębne bronie. No i rzeczywiście nigdzie jej nie ma, a w statach gry jest.. Chciałem więc dowiedzieć się czy może dopiero będzie ta broń w kolejnym dlc.  A jeśli źle Cię zrozumiałem, to sorki

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×