Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

A i jeszcze polecam do tego celu mapkę White Pass, bo jest tam dużo zniszczalnych budynków. Już mam 11 killów z Destruction 2.0. Jeszcze tylko 9 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza baza w rushu na Nelsonie to też dobre miejsce na nabijanie demolyszyn-mana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ja chyba mam 1 killa confused.gif ale jakos dam rade dzieki i jesli ktos chce razem posmigac zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dlaczego w to gramy ? dziwne pytanie, pewnie dlatego ze jest to lepsze od mw shi(t)a 2, bynajmniej mniej kamperstwa, i dla zabawy, hobby lub innego powodu jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to będzie pytanie miesiąca:

http://bfbcs.com/stats_pc/Patron_Sergi/history

Jakim cudem ten koleś w 2-3h zdobywa około 100tys. pkt !?:scare:A nawet raz zdobył 250k i miał ratio 10.0 i nie zginął nawet 100 razy a zabił prawie 900 osób jakim kurna sposobem !?

PS. On grał na PC, ale to i tak nie zmienia faktu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakim cudem ten koleś w 2-3h zdobywa około 100tys. pkt !?:scare:A nawet raz zdobył 250k i miał ratio 10.0 i nie zginął nawet 100 razy a zabił prawie 900 osób jakim kurna sposobem !?

Pewnie zabrzmię jak konsolowy fanboj, ale co mi tam, to kolejny PeCetowy cziter. Ja niestety już od dłuższego czasu nie gram onlinie na PC, a w FPSy w szczególności, od tego ma PS3.

Ale w kwestii formalnej zdałem pytanie na adekwatnym forum i oczekuje odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie normalnymi sposobami, bo chyba ciężko nabić 429 zabójstw Hummerem w ciągu 1h 16m. Nie znam też osoby która normalnie wbija platyne z broni w 2h.

Pozatym zerknij na jego W/L ratio. Grając w atakujących ma ratio 35.39 a w obronie 0.06

Wbite 107 dogtagów kolesiowi co ma 1000 pkt.

Dziwi mnie tylko czas spędzony online. Nieźle. Ponad 800h.

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a teraz pytanie z innej beczki...

Pytanie głównie do wymiataczy m.in. Dizzy, bzykacz itd.

Jakie wy macie TV? Pytam się, ponieważ... jak grasz w sieci to trzeba mieć niski "Inpunt Lag" w telewizorach, bo jak masz wysoki Inpunt lag to tak naprawdę jak strzelasz w kogoś to on jest pół metra w prawo lub w lewo(no przesadzam, ale wiecie o co mi chodzi). To tylko występuje w grze w sieci, w singlu ten Inpunt lag nie ma nic do rzeczy.

PS. Aha i jeszcze: prosze nie podawać mi np. "Sony Bravia" i koniec bo Bravi i jest w pi*du (to jest przykład) proszę podawać model.

Wbite 107 dogtagów kolesiowi co ma 1000 pkt.

Może to było "solo" :D

Dziwi mnie tylko czas spędzony online. Nieźle. Ponad 800h.

On jest ogólnie 1 na świecie... (ogólnie tzn. na PC i XBOX360, PS3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a teraz pytanie z innej beczki...

Pytanie głównie do wymiataczy m.in. Dizzy, bzykacz itd.

Jakie wy macie TV? Pytam się, ponieważ... jak grasz w sieci to trzeba mieć niski "Inpunt Lag" w telewizorach, bo jak masz wysoki Inpunt lag to tak naprawdę jak strzelasz w kogoś to on jest pół metra w prawo lub w lewo(no przesadzam, ale wiecie o co mi chodzi). To tylko występuje w grze w sieci, w singlu ten Inpunt lag nie ma nic do rzeczy.

PS. Aha i jeszcze: prosze nie podawać mi np. "Sony Bravia" i koniec bo Bravi i jest w pi*du (to jest przykład) proszę podawać model.

Samsung LE32B530. Matryca nie ma "Input lag'a" albo jest niezauważalny gdyż mam go podłączonego do komputera jako dualview (czyt. drugi monitor), wydaje mi się po ruchu myszką byłoby widać.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy współczesne telewizory LCD maja tak zwany "input lag" rzędu 6-9 ms.

Ludzkie oko/mózg nie rejestruje obrazu z taką szybkością, człowiek nie mucha, tak więc mityczny "input lag" to zwykły pic na wodę fotomontaż.

Tyle ode mnie.

PS. mam Samsunga LE32B550 i też żadnego "input laga" nie zauważyłam, a zwykłe lagi tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 czy mozecie sie wpisac na playstation network?  http://us.playstation.com/psn/ tutaj moge sie zalogowac a na konsoli nie.  Error 8002A220

Edytowane przez BM9090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo. nie moge sie zalogowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dziś wszyscy mają. Ja też. Może jakaś "konserwacja", albo upał :)

Czy , i jeśli i jak, dostaje się bana od psn, to przychodzi jakiś komunikat?

Edytowane przez Rogalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Juz myslalem ze moja zonka "cos" specjalnie mi namieszala :biggrin: ale widze ze problem jest ogolny mam nadzieje ze do wieczora sie uporaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a teraz pytanie z innej beczki...

Pytanie głównie do wymiataczy m.in. Dizzy, bzykacz itd.

Jakie wy macie TV? Pytam się, ponieważ... jak grasz w sieci to trzeba mieć niski "Inpunt Lag" w telewizorach, bo jak masz wysoki Inpunt lag to tak naprawdę jak strzelasz w kogoś to on jest pół metra w prawo lub w lewo(no przesadzam, ale wiecie o co mi chodzi). To tylko występuje w grze w sieci, w singlu ten Inpunt lag nie ma nic do rzeczy.

PS. Aha i jeszcze: prosze nie podawać mi np. "Sony Bravia" i koniec bo Bravi i jest w pi*du (to jest przykład) proszę podawać model.

Może to było "solo" :D

On jest ogólnie 1 na świecie... (ogólnie tzn. na PC i XBOX360, PS3)

Uważam, że czas reakcji telewizora jest tak mały przy obecnych modelach, że nie trzeba brać w ogóle tego pod uwagę :tongue:. Mój telewizor to moje małe ,,centrum dowodzenia" jak mawiają moi kumple, podpięte mam pod niego kablówkę, komputer i PS3. Obok 2 duże głośniki i sterta książek, które albo czytam (Zabójca Ludzi, Metro 2033), albo są użyteczne słownik języka angielskiego itp ;). Obok na ścianie wisi tablica korkowa z przypiętymi paroma kartkami typu: zrobić listę najpotrzebniejszych rzeczy, wysłać zdjęcia do siostry, data premiery w Polsce książki na którą czekam (jak czas się dłuży). Na parapecie mam też radio, które gra niemal cały czas, Trójka oczywiście. Oto moje skromne ,,centrum dowodzenia" . Oczywiście przed TV jest biurko na którym pracuje i się uczę. Mój model to LG 32LG5700. Grając na kompie w strzelanki również nie odczułem wspomnianego lagu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jemu chodzi o normalny LAG w grze online. (sam pisze, że chodzi o grę w sieci). Telewizor nie ma tu nic do rzeczy bo jedyne "lagi" jakie telewizor może powodować to pewnie jakieś milisekundy więc w ogóle się pomija.

Lag zależy od serwera na którym grasz lub/i od twojego/innych łącza internetowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glownie dla smiechu i dla fajnych ludzi ktorych poznalem dzieki tej grze te teksty ktore leca podczas gry sa bezcenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracam do pytania o to trofeum, z conquesta 4 defend flag. CZy to da rade nabic broniac jednej flagi czy trzeba skakac? bo juz niewiem. 6 Razy mialem defend flag+30 i nic.... nie moge nabic tego pina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze musisz w jednej rundzie odbic jakas flage, a pozniej takze jakas obronic - wtedy prawdopodobnie Ci to wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznacz flagę którą bronisz i tak4 razy w jednej rundzie i Ci wpadnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy samo otagowanie flagi czy fizyczne ubicie przeciwnika w obronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×