Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

...ale szkoda, że producent konsoli nie daje wyboru metody sterowania. Pewne gry, a szczególnie BC2, aż się proszą o sterowanie WSAD + gryzoń (nawet za cenę przewróconych butelek). To gracz powinien decydować czy jedzie z kanapy na padzie czy z zydelka na klawomyszy.

..... Jeśli mogę mieć do samochodówek kółko i sandały to dlaczego k... nie mam do FPS'ów mychy ?

Tak, ale...

Jeżeli część będzie na padach, a część na k+m to ci z padami będą mieli tylko oglądanie bo nie jękną przy szczurach.

Jeżeli jednak założymy, że to ich problem niech sobie też myszkują to w pewien sposób zmuszamy ich do tego, ponieważ nie za bardzo jest dla nich inne rozwiązanie. I w ten sposób wracamy do punktu wyjścia, na czym mają grać padowcy żeby nie skończyć zawałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie kumpel gra na tej myszce to na planszy wszystkich wybija 3x szybciej

No i czar prysł... już nic nie będzie tak jak dawniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwym jest żeby myszka pod ps3 chodziła z taka samą czułością jak pod PC. Musi być lag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem który kumpel, ale jakoś 3 razy szybciej ode mnie nie wbija ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ,z Garandem też latał i 1 strzał = 1 kill tylko że to był mój kill więc po 3 rundach wyszłem z serwera na inny bo szło oszaleć.Napisz jaki model klawy i myszy pod gry fps ma ten xCAMORRAxDJx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze nie az tak ale snajperka prawie zawsze trafial

wydaje mi sie, ze snajperka z pada tez idzie trafic. Wszystko zalezy od osoby ktora siedzi za tym padem.

A tak z drugiej strony (ale to jest tylko moje zdanie) do PS powinien byc tylko pad 

Edytowane przez arti_jr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ,z Garandem też latał i 1 strzał = 1 kill tylko że to był mój kill więc po 3 rundach wyszłem z serwera na inny bo szło oszaleć.

Już 10000 lat temu jak jeden człowiek wymyślił ogień to zaraz drugi wymyślił, że można mu w ten ogień nasikać żeby go nie miał i tak jest do dzisiaj. Na każdego jednego co ma radochę znajdzie się dziesięciu którzy całkiem bezinteresownie mu tę radochę odbiorą.

Dlatego napisałem wcześniej, dzieci z dziećmi, a dorośli z dorosłymi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 10000 lat temu jak jeden człowiek wymyślił ogień to zaraz drugi wymyślił, że można mu w ten ogień nasikać żeby go nie miał i tak jest do dzisiaj. Na każdego jednego co ma radochę znajdzie się dziesięciu którzy całkiem bezinteresownie mu tę radochę odbiorą.

Dlatego napisałem wcześniej, dzieci z dziećmi, a dorośli z dorosłymi!

Co prawda to niemożliwe żeby "dzieci z dziećmi a dorosli z dorosłymi" ale argumentacja jest doskonała!!!

Co do sterowania myszką.....Jestem mikruskiem w skillu i jak ginę,to skłaniam się raczej do wnioskowania,że mój przeciwnik jest po prostu lepszy...ale jesli to prawda,że myszka daje przewagę to raczej wolałbym,żeby program sprawdzał,co jest podłączone do konsoli jako manipulator i kierował na odpowiednie serwery (tylko dla pada ilub tylko dla "gryzonia"). Bo inaczej zabawa traci trochę uroku....choć zawsze mozna sobie powiedzieć:"Zabił mnie ale pewnie ma myszkę!!!!To tylko dlatego,bo inaczej to bym mu pokazał!!!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć zawsze mozna sobie powiedzieć:"Zabił mnie ale pewnie ma myszkę!!!!To tylko dlatego,bo inaczej to bym mu pokazał!!!!"

Ja już mam obsesję. Wszędzie widzę facetów z "myszkami"! :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojtam ojtam, pewnie 0.001% graczy ma te myszki podpięte, nie ma się co spuszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co wy gadacie jak chcecie to myszki i klawiaturki mozna podlaczyc pod ps3 wystarczy zakupic przelaczke i wszystko smiga.u mnie kumpel gra na tej myszce to na planszy wszystkich wybija 3x szybciej

Napisałem "REFERENCYJNE", nieoficjalne urządzenia mnie nie interesują. Dla mnie ich stosowanie to zwykłe cziterstwo. Nie ma znaczenia czy ktoś w celu uzyskania przewagi używa softu czy zmodyfikowanego sprzętu jeśli nie jest to oficjalnie wspierane przez daną grę to w jednym i drugim przypadku zwykłe oszustwo. W BC2 jakoś nie zauważyłem opcji sterowania z użyciem k+m czy też Fraga, więc sprawa jest jasna.

Tak, ale...Jeżeli część będzie na padach, a część na k+m to ci z padami będą mieli tylko oglądanie bo nie jękną przy szczurach. Jeżeli jednak założymy, że to ich problem niech sobie też myszkują to w pewien sposób zmuszamy ich do tego, ponieważ nie za bardzo jest dla nich inne rozwiązanie. I w ten sposób wracamy do punktu wyjścia, na czym mają grać padowcy żeby nie skończyć zawałem?

Jeśli ktoś ogarnia pada to może śmigać lepiej od tych z k+m, jeśli nie i jednocześnie nie chce grać mychą to niech gra na organkach. Taki sam wybór jak w przytoczonych wyżej samochodówkach. Jeśli możesz wybrać to nie jesteś zmuszany, wolna wola. Ważne, iż mógłbyś używać urządzenia, które jest oficjalnym kontrolerem do PS3 i np. w takim BC2. W obecnej sytuacji mamy w grze "facetów z myszkami" i jakoś się gra na padzie, chociaż 0,001% z przyszytymi myszkami to w mojej ocenie mocno zaniżona wartość, ale fakt, że nie ma się co ......

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojtam ojtam, pewnie 0.001% graczy ma te myszki podpięte, nie ma się co spuszczać.

No co Ty, jaja sobie robię. Dla mojej przyjemności mogą sobie sterować nawet żelazkiem. Nie mam ciśnienia na dowartościowywanie siebie skillami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce sobie wykrzywiać nadgarstki od klawiatury i myszy to jest dziwakiem. Sony dało nam ten komfort w postaci Dualshocka, ja właśnie dlatego kupiłem po 10 latach znów ich konsolę. Granie na klawiaturze i myszce jest dla mnie jak... {tu wstaw dowolną obsceniczną metaforę}

A już osobna sprawa, że ktoś gra na K+M żeby mieć wyższe ratio. Wtedy musi sobie poszukać znajomych / cipki / wyjść na słońce, bo jest ŹLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A już osobna sprawa, że ktoś gra na K+M żeby mieć wyższe ratio. Wtedy musi sobie poszukać znajomych / cipki / wyjść na słońce, bo jest ŹLE.

uff swego czasu chodziło mi po głowie, żeby zawirusować auto, żeby mieć lepsze osiągi niż mam - dobrze, że tego nie zrobiłem bo by się okazało, że jestem nolajfem / onanistą / żyjącym w bunkrze.

każdy woli zabijać, niż być zabijanym - ot z tego się właśnie chyba czerpie radoche z tej gry... i jeżeli ktoś zaczyna używac K+M (w tym przypadku czitować) robi to dlatego, żeby być ciąlge zabijającym - a co z tym idzie rośnie mu skill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ogarnia pada to może śmigać lepiej od tych z k+m, jeśli nie i jednocześnie nie chce grać mychą to niech gra na organkach. Taki sam wybór jak w przytoczonych wyżej samochodówkach. Jeśli możesz wybrać to nie jesteś zmuszany, wolna wola. Ważne, iż mógłbyś używać urządzenia, które jest oficjalnym kontrolerem do PS3 i np. w takim BC2. W obecnej sytuacji mamy w grze "facetów z myszkami" i jakoś się gra na padzie, chociaż 0,001% z przyszytymi myszkami to w mojej ocenie mocno zaniżona wartość, ale fakt, że nie ma się co ......

"Oficjalny kontroler" to słowo klucz, jeżeli weźmiemy pada za wzornik to kierownica z papuciami przybliża w jakimś stopniu nas do realizmu samochodu. A k+m ? Chyba raczej nie. Zresztą nawet jak wyżyłujesz pada na maxa to nie obrócisz się i nie przycelujesz tak szybko jak mychą.

Dlaczego kupujesz konsole, a nie grasz na PCcie? Bo tutaj jest wygoda i pewne zasady. Abstrahując od tego jaka jest rzeczywistość to powinny być założenia które są nienaruszalne. To tak jak ze ścieżkami rowerowymi, nagle ktoś wpadnie na pomysł, że właściwie na motorach też można jeździć, a jak się nie umiesz w tym odnaleźć to na ulicę. Właśnie nie! Tutaj są zasady bo konsola to synonim pewnej elitarności czy też oryginalności, a jeżeli chcesz grać po plebejsku to idź na kompa. Po to płacisz za konsole i kilkakrotnie więcej za gry żeby mieć pewnego rodzaju komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie tez mozna dosyc sprawnie grac po paru tygodniach wprawy.

A nie zycze nikomu bólów nadgarstkow, ramion i plecow po takich sesjach przed komputerem.

Edytowane przez dreadnought1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy woli zabijać, niż być zabijanym - ot z tego się właśnie chyba czerpie radoche z tej gry... i jeżeli ktoś zaczyna używac K+M (w tym przypadku czitować) robi to dlatego, żeby być ciąlge zabijającym - a co z tym idzie rośnie mu skill.

Każdy woli, ale nie dla każdego to jest najważniejsze. Taka subtelna różnica która odróżnia chłopców od mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwijmy to po imieniu. Kupowanie przejściówek K+M to przedłużanie sobie chu*a. Nie lepiej pokazać, że jest się kozakiem grając tak jak inni na padzie? Czy to nie większa satysfakcja niż ułatwianie sobie gry, by być wyżej na Leaderboardzie? To tak jak bym wziął udział w maratonie, po czym wsiadł w auto, dojechał nim na metę przed wszystkimi i cieszył się, że jestem pierwszy, a reszta popiernicza z buta. Tak jak napisano wyżej - grę stworzono na PS3 dla pada, developer nie zakładał obsługi K+M, więc osoby które tak robią są frajerami i :r2: im w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wynik to nie tylko szybkosc i precyzja sterowania... to jeszcze stan umyslu... podejmowanie decyzji i uzywanie podstepu. K+M nie zastąpi wszystkiego :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupujesz konsole, a nie grasz na PCcie? Bo tutaj jest wygoda i pewne zasady. Abstrahując od tego jaka jest rzeczywistość to powinny być założenia które są nienaruszalne. To tak jak ze ścieżkami rowerowymi, nagle ktoś wpadnie na pomysł, że właściwie na motorach też można jeździć, a jak się nie umiesz w tym odnaleźć to na ulicę. Właśnie nie! Tutaj są zasady bo konsola to synonim pewnej elitarności czy też oryginalności, a jeżeli chcesz grać po plebejsku to idź na kompa. Po to płacisz za konsole i kilkakrotnie więcej za gry żeby mieć pewnego rodzaju komfort.

No cóż, życie to nie bajka gram na konsoli bo mój superkomputer został przejęty przez mojego syna. Zakup czarnulki podyktowany był ekonomią, za 1200 zł mam urządzenie, które wyświetla płynnie obraz w full HD (ewentualnie 720P), mój komp też daje radę, ale sorry w jego cenie pojawia się jeszcze jedno 0, więc zakup drugiego potwora był ponad moje możliwości finansowe, a półśrodki to nie dla mnie (lubię grać na max. detalach). Ponieważ o PEGI już nie muszę się martwić, więc często gramy w tych samych godzinach i niestety staruszkowi zostaje konsola.pardon.gif

Do czasu zakupu BFBC2, pad specjalnie mnie nie irytował, jednak pyszne multi w tej grze powoduje, iż jako typowy dziwak chciałbym móc czasami zagrać po plebejsku na elitarnym sprzęcie. No i tu pojawiają się wzmiankowane zasady, które powodują, iż mimo ewidentnego dyskomfortu i tęsknoty za bólem nadgarstków ściskam w łapach wibrującego pada.

Dobry wynik to nie tylko szybkosc i precyzja sterowania... to jeszcze stan umyslu...

No i kolejna przewaga gryzonia, te wszystkie rozlane trunki .... Z padem nie ma szans, trzeba wypić i wacko.gif

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są zasady

Qurna...to pewnie dlatego,że mam wpojone zasady,zawsze pierwszy strzał wychodzi mi "ostrzegawczy"!!! (czyli ponad głową wroga)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qurna...to pewnie dlatego,że mam wpojone zasady,zawsze pierwszy strzał wychodzi mi "ostrzegawczy"!!! (czyli ponad głową wroga)...

Tak jak napisał Kovalov, życie to nie je_bajka. :biggrin:

I tak powinieneś się cieszyć, ja oddaję ostrzegawczy magazynek, czasem dwa. Też tak macie przy zmianie magazynka? Jakby w wiadomościach o tym pisali, zaraz wszyscy wrogowie się zlatują. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Kovalov, życie to nie je_bajka. :biggrin:

I tak powinieneś się cieszyć, ja oddaję ostrzegawczy magazynek, czasem dwa. Też tak macie przy zmianie magazynka? Jakby w wiadomościach o tym pisali, zaraz wszyscy wrogowie się zlatują. :confused:

No co wy Panowie, to oprócz strzałów ostrzegawczych, strzelacie również do ludzi ? To tak wolno ?

Ja mam 21 kilo fragów, ale oni wszyscy padli ze śmiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CI grający padami powinni wyluzowac nie przejmować sie statystykami i punktami :)

i ustrzelic parę tych myszek... i wybic im z głowy klawiaturę

pozdr....

post do strony poprzedniej ;)

Edytowane przez skwapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś zakupiłem Battlefield Bad Company 2 Ultimate Edytion. I mam takie pytanie odnośnie tego ... gdzie mam wpisać vip code? ;> Proszę o pomoc. Dziękuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×