Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm....Patrzyłem i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie =/ ehh

Tak, będziesz mógł grać online. Jednak nie będziesz posiadał VIP CODE (program przeciwko grą z drugiej ręki...). VIP daje ,,nowe" mapki. VIP można dokupić, jednak i bez VIP'a można grać, niestety jest to trochę upierdliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online będziesz mógł grac ale nie będziesz miał vip kodu, który odblokowuje więcej map,można go nabyć na ps store, no chyba że ten koleś go nie użył co jest raczej mało prawdopodobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będziesz mógł grać online. Jednak nie będziesz posiadał VIP CODE (program przeciwko grą z drugiej ręki...). VIP daje ,,nowe" mapki. VIP można dokupić, jednak i bez VIP'a można grać, niestety jest to trochę upierdliwe.

DZIEKUJE : * xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nowego buga :) Weźcie sobie ten pierwszy karabin u assaulta AEK-971, doczepcie do niego lunete x4 i wybierzcie podczepianego shotguna. Gdy już wszystko będziecie mieć naciśnijcie lewą strzałke żeby go własnie wybrać, a co sie stanie? Celownik x4 zniknie :D Przynajmniej u mnie znika po wybraniu shotguna, nie wiem jak u reszty ehehee

A mnie dziś zabił snajper z M24, i jako dodatek miał... EXTENDED SHOTGUN MAGAZINE (czyli powiększony magazynek w shotgunie) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś zabił snajper z M24, i jako dodatek miał... EXTENDED SHOTGUN MAGAZINE (czyli powiększony magazynek w shotgunie) :P

Widzisz HIVO i ty znakomity sniper na M24 z ok 7k zabić nie wiedziałeś o tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam takie pytanie czy ten klucz VIP jest przypisany do konta PSN czy do konta EA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie do Twojego konta psn na którym go odpalisz, ale jeśli rejestrowałeś swój psn ID na koncie EA to są ze sobą powiązane. Więc uważaj aby adres email konta psn był równy adresowi konta EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chętnie pogram w BFBC2 dawałem już kiedyś swój nick: Badi64 ale podam go jeszcze raz. Generalnie większość wieczorów jestem ale rzadko na ps3 jak będziecie coś grać to fajnie by było jak by ktoś dał znać na gadugadu: 1082437. Wczoraj trochę pograłem i znowu mnie wzięło ta gierka jest po prostu mistrzowska... aaaaa jak coś mam headset ale jakoś nie mam zbytnio okazji go używać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie wrażenie że coraz częściej padają serwery? Może to ma związek z nowymi mapkami. Wie ktoś coś bliżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi nowymi mapkami? :blink:

Sorry. Z odgrzewanymi mapkami (które mają się pojawić) : Oasis, Harvest Day,Cold War, Heavy Metal :yes:

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że chodziło mu raczej o to, że coś kombinują z serwerami przed wrzuceniem nowych map... na wypadek, gdyby ogromna ilość osób zapragnęła grać w tę przecudowną grę :)

ps. sama już nie mogę się doczekać, póki co chyba skupię się na nauce :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz radiowy dostep do sieci to sprawdz antene. Do mnie ma przyjsc magik od sieci i zobaczyc czy to po mojej stronie bo tak od gdzieś 11 listopada praktycznie nie da sie grac. :down:

Z PSN nie przerywa polaczenia a z EA non stop. Dołączam się do gry , super super niezły skład, fajnie idzie 5 minut i ..... check connections lala lala mac. I tak z 10 razy az mi sie znudzi albo przestanie. Do tego zaczelo mnie wrzucac na serwery z graczami o nickach azjatyckich. Biegne i nagle znow jestem w tym samym miejscu albo gdzie indziej. Normalnie teleportacja. Strzelam a tu gosciu niesmiertelny jest przez 40 sekund a pozniej umieram. Jak wczoraj wieczorem przestało na godzinke to nawet squad z 3 reconami mi nie przeszkadzal :thumbsup:. Wcześniej tak się nie działo.

NA UK forum nic w tej sprawie nowego nie slychac. Mam ew. teorie ze jak nie siec to przy mniej obciazanych serwerach system dobierania sie rozwala. Trzeba moze spróbować grać z wiekszą liczbą znajomych. Dodawajcie kto tam gra pomiedzy 23 a 1 :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz router? Jeśli Lynksys, to miałem to samo. Poprostu zmieniłem router na Netgeara i wszystko hula już od 3 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to raczej nie wina dostawcy internetu. Wiem to stąd, że wypierdziela nas całym składem - grupowo. Często gram z Bobbym, Olejem i Lukiem ( jesteśmy z całkiem innych regionów kraju) i nagle dup, nastaje ciemność i trzeba nową grę zakładać. Dlatego pytałem czy wam też się to coraz częściej zdarza oraz czy może coś wiecie w tym temacie pod kątem ewentualnego doładowywania mapek na servach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz router? Jeśli Lynksys, to miałem to samo. Poprostu zmieniłem router na Netgeara i wszystko hula już od 3 lat.

No wlasnie Linksys WRT54 GL czy jakos tak na Tomato. Dzieki za wskazowke jest tam kupa ustawien dodatkowych , ktorych nie ruszalem. Czas poczytac manuala to moze cos znajde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem to samo teleporty itd ale u mnie było to spowodowane przez to że na kompie miałem włączony program P2P sprawdź czy ktoś w domu nie korzysta z jakiegoś mocno zamulającego sieć programu... Mam ten sam router tylko z większymi antenkami 7dBi i nie ma problemu z połączeniem, możesz też zresetować sieć i ustawić na ustawienia domyślne żeby się upewnić czy to wina ustawień

Edytowane przez Badi64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znów powtórka z rozrywki od 21 do 23 nie dało sie grać. Sprawdzałem kilka nicków raczej serwery europejskie. PSN działa bez problemów - sklep, przegladarka, test predkosci 1 Mb download i 230 Kb up. Odpalony w tym samym czasie laptop tez na wifi - 0 problemow. P2P to nie. Lokalizacja Polska w profilu EA. Od 23 jak reka odjął wszystko działało ??? Zobaczymy

Dziś i tak się nie pogra - PSN nieczynne od 16 dziś do 24 w piatek. Chyba rynek USA dla nich wazniejszy niz EU ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znów powtórka z rozrywki od 21 do 23 nie dało sie grać. Sprawdzałem kilka nicków raczej serwery europejskie. PSN działa bez problemów - sklep, przegladarka, test predkosci 1 Mb download i 230 Kb up. Odpalony w tym samym czasie laptop tez na wifi - 0 problemow. P2P to nie. Lokalizacja Polska w profilu EA. Od 23 jak reka odjął wszystko działało ??? Zobaczymy

Dziś i tak się nie pogra - PSN nieczynne od 16 dziś do 24 w piatek. Chyba rynek USA dla nich wazniejszy niz EU ;-)

Prawdopodobnie masz wk..... sąsiada, który też ma Wi-Fi pracujące w tym samym zakresie częstotliwości co Twoje.

Zmień kanał dla Wi-Fi w routerze lub spróbuj po kablu.

Edit:

Pogra się, trzeba się zalogować na PSN przed 17:05. Konserwacja jest od 16:05 do 01:00 GMT czyli 17:05 - 02:00 naszego czasu.

http://blog.eu.playstation.com/

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany! Znaczy dzisiaj nie pogram :confused: Ta wiadomość zasmuciła mnie do tego stopnia, że zaczynam poważnie zastanawiać się nad wizytą w przychodni leczenia uzależnień. :wacko:

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minuta spóźnienia:confused:

jednak też zdążyłem:whistling:

Edytowane przez bobby_bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff, zdążyłem, 16:59. Nie ma to jak refleks :D

Bez nerwów - mi udało się o 17:50 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×