Skocz do zawartości
PaweL007#PS3#80gb

Horror

Rekomendowane odpowiedzi

Lśnienie i The Thing rządzą, jeszcze jak oglądałem Rec w jednej scenie prawie spadłem z krzesła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 3 w nocy na słuchaweczkach po ciemku obejrzałem sobie Egzorcyzmy Emily Rose , bardzo dobry film , podobał mi się . Dzisiaj w nocy obejrzałem The Thing , film ciekawy , ale uważam , że jest tylko poprawny , nie powiem na pewno , że dobry . A Lśnienie obejrzałem obydwa i rewelacji nie ma . Dalej czekam na coś , co mnie w końcu przestraszy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 3 w nocy na słuchaweczkach po ciemku obejrzałem sobie Egzorcyzmy Emily Rose , bardzo dobry film , podobał mi się . Dzisiaj w nocy obejrzałem The Thing , film ciekawy , ale uważam , że jest tylko poprawny , nie powiem na pewno , że dobry . A Lśnienie obejrzałem obydwa i rewelacji nie ma . Dalej czekam na coś , co mnie w końcu przestraszy .

To sobie obejrzyj - "Egzorcyzmy Anneliese Michel". Tak jak pisałam kilka postów wyżej to nie jest żaden film na faktach, ale autentyczne nagrania. Oglądałam to z mężem w dzień i później palpitacji serca dostawałam jak budziłam się w nocy. "Egzorcyzmy Emily Rose" mogłabym jeszcze raz obejżeć, ale tego - never :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie obejrzyj - "Egzorcyzmy Anneliese Michel". Tak jak pisałam kilka postów wyżej to nie jest żaden film na faktach, ale autentyczne nagrania. Oglądałam to z mężem w dzień i później palpitacji serca dostawałam jak budziłam się w nocy. "Egzorcyzmy Emily Rose" mogłabym jeszcze raz obejżeć, ale tego - never :ninja:

A oglądałaś Paranormal Activity ? Też całkiem fajnie straszy - o ile dasz się wkręcić w klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oglądałaś Paranormal Activity ? Też całkiem fajnie straszy - o ile dasz się wkręcić w klimat.

Oglądałam, już dosyć dawno. Rzeczywiście fajny, ale takie filmy to naprawdę co innego niż ten na YT.

Poza tym duchy mnie tak bardzo nie przerażają. Sama w tę zimę pozbywałam się jednego (oczywiście za sprawą księdza), ale przed tym jakoś nie ruszało mnie zbytnio jego "urzędowanie" po mieszkaniu, a często wtedy siedzałam na laptopie tak do 1-2. Więcej szczegółów nie będę pisać, bo ktoś niewierzący w takie nadprzyrodzone siły powie, że jestem nienormalna ;)

W każdym razie panicznie boję się demonów, opętań itd. I słowo "panicznie" wcale nie jest przesadzone :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam w takie rzeczy nie wierzę, jeżeli chodzi o horrory to polecam rewelacyjny The Thing

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście zachwycają horrory na faktach :D Podaj kilka naprawdę wartych obejrzenia tytułów :P:P

1. Paranormal Activity

2. Descent

3. Descent 2 ( gorsza od jedynki , ale godna )

4 Wrong Turn ( ale tylko pierwsza część)

5 Teksańska masakra piłą mechaniczną ( wszystkie części)

6. Sierota( film trzymający w napięciu ) :D:D

7. Wolf Creek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kami napisz coś więcej o twojej przygodzie z duchem będzie ciekawie ! W sumie sceptycznie jestem nastawiony do tego typu spraw ,a ludzi którzy mówią że mieli z nimi do czynienia uważam za tzw. "nawiedzonych" to może mnie coś przekona. A co do tych real egzo z YT to ta Anneliese Michel jest ,tzn była bidula chora psychicznie . Te jej wrzaski mnie nie przekonują ,sam potrafię krzyknąć tym "demonicznym głosem". Sorry za oftop ,ale troche z tematem związane chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joshua tutaj nie będę pisać, z przyczyn jakie podałam wcześniej ;) Możesz walić na pw.

A co do Anneliese Michel, to nie chodzi tylko o ten "demoniczny głos" jak to powiedziałeś, widocznie nie oglądałeś wszystkiego. Było mówione (przez księdza bodajże), że z jej gardła wychodziło kilka głosów na raz, normalnie człowiek nie potrafi tak mówić, było to też wyraźnie słychać z ust tej dziewczyny... Tak więc jak dla mnie nie ma o czym mówić, że to tylko choroba czy coś ;) No ale to wszystko rzeczywiście nie na temat jest. Jak ktoś będzie chciał to sobie to obejrzy i albo uwierzy albo nie, to już jest bardzo indywidualna kwestia ;)

Edytowane przez Kami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne ,każdy ma prawo do swojego zdania i to on decyduje czy w coś wierzy czy nie. Co do tematu to tak jak inni już pisali :

-Lśnienie ,bardzo dobry klimat trzymający w napięciu,

-Ring w wersji japan,

-Klątwa ,

-Sceptyk ,jeden z nowszych , nie jakiś super uber nie wiadomo co ,ale jest wprzo.

-Hellreiser Wrota Piekieł czyli bodajże 5 część ( tu są podzielne zdania na temat tego czy straszy czy nie , dla mnie było ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellraiser był fajny ale tylko dwie pierwsze części, miały fajny klimat. Potem już seria zaczęła spadać na ryj. Mimo wszystko warto oglądnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellraiser był fajny ale tylko dwie pierwsze części, miały fajny klimat. Potem już seria zaczęła spadać na ryj. Mimo wszystko warto oglądnąć.

- The house of wax

- Red Point

- REC 1 i 2

Bardzo dobre filmy, polecam.

Ostatnio oglądnąłem Paranormal Activity i tego typu filmy są ciekawe i prawdziwe, ja wierzę w duchy i demony, wierzę, że coś takiego jest.

Edytowane przez Salwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać jakiś link do tego filmu? Bo mimo najszczerszych chęci nie odnalazłem czegoś takie w internecie :D

O kurczę, źle zapisałem, fakt... ech.. ;) Sorry killu

Miałem na myśli "R Point"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano teraz mogę poszukać jakiegoś torcika do zassania. Nie słyszałem wcześniej o tym filmie, ale z tego co wyczytałem to może być ciekawy. W kontekście zbliżającego się nowego COD-a - wręcz idealny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano teraz mogę poszukać jakiegoś torcika do zassania. Nie słyszałem wcześniej o tym filmie, ale z tego co wyczytałem to może być ciekawy. W kontekście zbliżającego się nowego COD-a - wręcz idealny :D

Killu, nie zrażaj się opiniami co poniektórych ludzi. Film jest super, bardzo interesujący, ja się np. w niego wkręciłem, bo jest ciekawy i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecę TRIANGLE, co prawda bliżej mu do thrillera ale ogląda się wyśmienicie. Dla zainteresowanych link do opisu filmu Triangle (FilmWeb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, źle zapisałem, fakt... ech.. ;) Sorry killu

Miałem na myśli "R Point"

LOL! "R Point" - w trakcie oglądania tego filmu można nieźle pospać, nuda....nuda.... nic się nie dzieje. Że to niby horror? Pffff

Horrorów z żołnierzami w tle, że tak powiem to jest cała masa, jednak żaden raczej nie jest "przerażający" - są momenty owszem, jednak dla na mialo dobrego horroru to moim zdaniem za mało. Do jednego wora można wrzucić filmy tj Czerwone piaski/Red Sands , Bunkier SS/Bunker, Eksperyment SS/Outpost i jeszcze całą tego podobną zbieranine.

Co do horrorów...

W ostatnim czasie żaden film z tego gatunku nie zrobił na mnie wrażenia, z czystym sumieniem polecam "REC", "Paranolmal Activity" też ujdzie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL! "R Point" - w trakcie oglądania tego filmu można nieźle pospać, nuda....nuda.... nic się nie dzieje. Że to niby horror? Pffff

Horrorów z żołnierzami w tle, że tak powiem to jest cała masa, jednak żaden raczej nie jest "przerażający" - są momenty owszem, jednak dla na mialo dobreho horroru to moim zdaniem za mało. Do jednego wora można wrzucić filmy tj Czerwone piaski/Red Sands , Bunkier SS/Bunker, Eksperyment SS/Outpost i jeszcze całą tego podobną zbieranine.

Co do horrorów...

W ostatnim czasie żaden film z tego gatunku nie zrobił na mnie wrażenia, z czystym sumieniem polecam "REC", "Paranolmal Activity" też ujdzie :)

Wiesz... jak już mam obiektywnie oceniać każdy film, to muszę powiedzieć, że nic na mnie ogromnego wrażenia njie robi i nic mnie nie zaskakuje. Takie filmy jak "R Point" jest masa, więc miej pretensje do krzywego, że ma dzieci proste.

To samo mogę powiedzieć o RECu. Jest fajny, ale "co to za horror?", więcej się śmiałem niż "bałem". Jeden z lepszych filmów to "Koszmar z ulicy wiązów", ten co teraz wyszedł w kinach i ten z roku 90'. To jest horror.

Edytowane przez Salwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmu "R Point" nie oglądałam, ale jeśli chodzi o "REC" to imo nie jest to rewelacyjny film - jakiś śmieszny wirus, krew i banda drących się wariatów, ot co. Takie rzeczy mnie nie ruszają. Jedynym plusem jest to, że film przynajmniej trzyma w napięciu, cały czas jest jakaś akcja, ale niestety bać się takiego czegoś nie da.

W ogóle teraz kiepskie te horrory robią. Na zawsze w mojej pamięci pozostanie "Ring", którego nigdy nie obejrzałam do końca i bałam się strasznie. Ale to było za czasów kiedy miałam bodajże 13 lat i każde oglądanie horroru z koleżanką kończyło się tym, że z krzykiem uciekałyśmy z pokoju i dostawałyśmy opierdziel od jej babci :whistling:

Edytowane przez Kami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... jak już mam obiektywnie oceniać każdy film, to muszę powiedzieć, że nic na mnie ogromnego wrażenia njie robi i nic mnie nie zaskakuje. Takie filmy jak "R Point" jest masa, więc miej pretensje do krzywego, że ma dzieci proste.

...

Czy ja mam do Ciebie jakies pretensję? Przestań doszukiwać się ukrytych słów między wierszami.

Ja też mogę zacząć szukać jeśli chcesz. Tez znam troche cytatów.

BTW "Nie miej pretensji do garbatego, że ma dzieci proste" - tak na przyszłość.

Filmu "R Point" nie oglądałam, ale jeśli chodzi o "REC" to imo nie jest to rewelacyjny film - jakiś śmieszny wirus, krew i banda drących się wariatów, ot co. Takie rzeczy mnie nie ruszają. Jedynym plusem jest to, że film przynajmniej trzyma w napięciu, cały czas jest jakaś akcja, ale niestety bać się takiego czegoś nie da.

W ogóle teraz kiepskie te horrory robią. Na zawsze w mojej pamięci pozostanie "Ring", którego nigdy nie obejrzałam do końca i bałam się strasznie. Ale to było za czasów kiedy miałam bodajże 13 lat i każde oglądanie horroru z koleżanką kończyło się tym, że z krzykiem uciekałyśmy z pokoju i dostawałyśmy opierdziel od jej babci :whistling:

Polecam obejrzeć sobie REC 2 - wtedy ten "śmieszny wirus" może przestanie byc taki zabawny.

Nie będę dyskutować z Tobą na temat "przerażania" i "strachu" zawartego i wydobywającego się z filmów, ponieważ widzę, że nasze gusta idą w zupełnie innym kierunku, Ring mi się nie podobał i tym samym mnie nie przeraził. Również oglądałam go ... jakies 8 lat temu, jednak byłam juz wtedy pare wiosen po uzyskaniu pełnoletności i moze dlatego nie bałam się małej czarnowłosej dziewczynki , zapewne pachnacej mokrym psem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się wtrącę ze swoim 'horrorem'.

Lęk/Dread

Paaanie. Podchodziłem do tego filmu jak do śmiesznej produkcji klasy B (*tym bardziej, że Iga Wyrwał była w menusach). Co się jednak okazało, to film godny obejrzenia nie tylko ze względu na bardzo dobrą grę aktorską, ale ujmujące ujęcia i psychodeliczny klimat. Film bardziej psychologiczny, niż horror w dosłownym znaczeniu, ale to właśnie w nim najlepsze. To jak główni bohaterowie zagłębiają się w ramach 'szkolnego projektu' w sferę ludzkiego lęku i jego następstw, z czasem przeradza się w obsesję głównego bohatera. Nie chcąc zdradzać zbyt wiele z fabuły, dodam tylko, że film mnie obrzydził kilka razy, a zrobił to najprostszymi metodami, jednak na tyle przekonująco, że niesmak pozostał.

Końcówka mnie tak bardzo zaskoczyła, że zacząłem na moment wątpić w swoją sztukę przewidywania. Naprawdę godny obejrzenia film. Niszowa produkcja, ale o wielkim potencjale.

Moja Ocena 7/10

PS Iga Wyrwał zagrała dwa ujęcia po 1 sekundzie, w obu momentach nie wymawiając ani słowa. Słowem - rola idealna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam do Ciebie jakies pretensję? Przestań doszukiwać się ukrytych słów między wierszami.

Ja też mogę zacząć szukać jeśli chcesz. Tez znam troche cytatów.

BTW "Nie miej pretensji do garbatego, że ma dzieci proste" - tak na przyszłość.

Polecam obejrzeć sobie REC 2 - wtedy ten "śmieszny wirus" może przestanie byc taki zabawny.

Nie będę dyskutować z Tobą na temat "przerażania" i "strachu" zawartego i wydobywającego się z filmów, ponieważ widzę, że nasze gusta idą w zupełnie innym kierunku, Ring mi się nie podobał i tym samym mnie nie przeraził. Również oglądałam go ... jakies 8 lat temu, jednak byłam juz wtedy pare wiosen po uzyskaniu pełnoletności i moze dlatego nie bałam się małej czarnowłosej dziewczynki , zapewne pachnacej mokrym psem.

Ja napisałem do krzywego ,bo mi jakoś lepiej brzmi, problem ?

R Point jest dobry i mi się podobał, a wy jedziecie po tym filmie jak tylko się da.

Edytowane przez Salwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć sobie REC 2 - wtedy ten "śmieszny wirus" może przestanie byc taki zabawny.

Nie będę dyskutować z Tobą na temat "przerażania" i "strachu" zawartego i wydobywającego się z filmów, ponieważ widzę, że nasze gusta idą w zupełnie innym kierunku, Ring mi się nie podobał i tym samym mnie nie przeraził. Również oglądałam go ... jakies 8 lat temu, jednak byłam juz wtedy pare wiosen po uzyskaniu pełnoletności i moze dlatego nie bałam się małej czarnowłosej dziewczynki , zapewne pachnacej mokrym psem.

Dżizys, toż to tylko zwykła wymiana poglądów. Przecież nikt tu nie napisał "co Ty gadasz kobieto! ja wiem lepiej!"... Każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania, a Ty się ciskasz bo ktoś ma je odmienne niż Twoje. O gustach się nie dyskutuje...

A "REC 2" to imo większe g***o niż jedynka. Tyle ode mnie w tym temacie...

Wczoraj do 2 w nocy oglądałam "Paranormal Activity". Resztę nocy miałam już z głowy, oka nie zmrużyłam. Dziękuję serdecznie wszystkim polecającym ten film :tongue:

Edytowane przez AGArtha
Ależ proszę bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R Point mało horrorowaty, ale klimacik miał przyjemny. Fajnie się go oglądało. Skolei wrong turn to dla mnie mega porażka, płakałem na tym filmie ze śmiechu, szczególnie jak sie pojawiał taki jeden chudy śmiesznie chodzący mutant ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×