Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

IMO moze wyjsc z tego naprawde swietny tytul, w koncu Treyarch go robi ;) Czekam na wiecej konkretow,

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na trailerze ożywiają

tego bohatera którym kierowaliśmy w MW2 i którego postrzelił generał

albo kpt. Price po przeżyciu już wszystkich wojen zaczyna niedomagać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to trailer nowego Moderna - pod zmienioną nazwą podtytułu. Głos tego ruska... - nie poznajecie że to głos głównego złego z MW2? Może to zbieg okoliczności, ale te wyrywki na Drugą wojnę światową nie wyglądają. Wietnam? Zbyt nowoczesne bronie. Na jednej migawce jest nawet AUG.

Moim zdaniem chłopaki próbują ratować franchise i odzyskać twarz po gównianym MW2 - krytykowanym przez graczy i twórców gier.

Trzymam kciuki za tryearch - WAW był świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po beznadziejnym MW2 czekam na Black Ops. Już dawno nie byłem w Wietnamie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na ten tytuł.Myślę,że może być ciekawie :thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie tryb Zombie to na pewno zakupię ta grę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Ops ma się koncentrować wokół czasów "zimnej wojny" i to jest potwierdzona informacja.

:ok: w końcu fps koncentrujący się ani na II wś ani żaden MW... tego brakowało :) Wietnam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Choć wcześniej mówiło się, że gra będzie w dużej mierze rozgrywała się w czasie wojny w Wietnamie, okazuje się, że jej twórcy chcą pokazać większy kawałek historii: fabuła przedstawi szereg misji, umiejscowionych w różnych zakątkach globu (w Wietnamie, na Kubie, w Południowej Ameryce, oraz w Europie). Większość z nich będzie zainspirowana faktycznymi wydarzeniami i np. jedna z misji pokaże atak oddziału angielskich antyterrorystów (jednostki SAS) na ambasadę Iranu w Londynie w 1980 roku. To z kolei każe podejrzewać, że w rzeczywistości cała gra skupiona będzie na wojnie z terroryzmem, co pasuje do obecnego klimatu na świecie, a jednocześnie byłoby dobrym kierunkiem rozwoju dla serii"

Źródło: cdaction.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Milusass

Bardzo w to watpie by Treyarch polaczylo tak dwie rozne gry ze soba.

Mysle, ze gra ma spory potencjal jezeli gameplay bedzie bardziej bliski World at War niz Mordern Warfare 2. Mam jedynie nadzieje na to, ze kampania nie bedzie trwac ponizej 6ciu godzin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bedzie tez brutalna (na trailerze widac w pewnym momencie ze gosctkowi urywa noge). Chyba to bedzie pierwszy CoD ,ktorego kupie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Black Ops będzie naśladował MW2, tak jak CoD:WaW naśladował MW, to nie ma się co podniecać. Będzie przypominał nieźle zrobioną modyfikację, która szybko się nudzi. Według mnie jedyne dobre CoDy to te od IW, czyli po ostatnich przebojach serię należy uznać za zakończoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podtytule można założyć, że będzie dużo akcji stealth, co mi BARDZO odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Obejrzałem tą analiżę trailera z GT i widać niestety te same brudne, rozmyte tekstury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, żeby wymienili silnik gry, którego używają uwaga od 1999 roku, tyle, że po DUŻYCH modyfikacjach. Podobno gra tworzona jest od 2007 roku, ale musi być odpowiednio zoptymalizowana pod konsole, wersja na PC powinna wyglądać lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD4 MW i CoD MW2 też są na tym samym silniku, zdaje się to zmodyfikowany Quake3. Obie te gry wychodziły zarówno na PC i konsole, a wyglądały bardzo dobrze. Po prostu graficznie Treyarch nie dobija do poziomu dawnego IW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

CoD4 MW i CoD MW2 też są na tym samym silniku, zdaje się to zmodyfikowany Quake3. Obie te gry wychodziły zarówno na PC i konsole, a wyglądały bardzo dobrze. Po prostu graficznie Treyarch nie dobija do poziomu dawnego IW.

<smiechlem>

WaW byl ladniejszy graficznie od Cod4 , BA! mial nawet ladniejsza grafike z tego wzgledu ze byla bardziej mroczna a o to kurna chodzi jestem na wojnie a nie na wakacjach w cieplym kraju.

WIEC PROSZE CIE nie wmawiaj mi tutaj ze IW robi Cod'y z super grafiką.

A silnik do Call of Duty jest ten sam od 1 częsci bodajże.

Jeśli Black Ops będzie naśladował MW2, tak jak CoD:WaW naśladował MW, to nie ma się co podniecać. Będzie przypominał nieźle zrobioną modyfikację, która szybko się nudzi. Według mnie jedyne dobre CoDy to te od IW, czyli po ostatnich przebojach serię należy uznać za zakończoną.

a to bardzo dziwne bo mnie bardziej nudza Cody od IW .

Po za tym to nie Treyarch wyjechal z takim gownem i odgrzewanym kotletem jak MW2.

-------------------------------------

Przy WaWie bawilem sie swietnie w samo zombi mialem nabite prawie 200H gry, ale tak to jest jak polowa grala tylko w 1 'mape' w tym pokoiku . I ocenia cala tryb Zombi , gdybyscie chcieli wiedziec to Nazi Zombies w WaWie mial nawet swoja fabule.

PS. Obejrzałem tą analiżę trailera z GT i widać niestety te same brudne, rozmyte tekstury.

No panie specjalisto tutaj juz rece opadaja, nie ma to jak oceniac tekstury na filmiku ( 1 trailerze) z slaba jakoscią. Brawo;)

Edytowane przez Rizo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny trailer, chociaż tak naprawdę niewiele tam widać. Czekam z niecierpliwością na tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)A silnik do Call of Duty jest ten sam od 1 częsci bodajże.(...)

Wspominałem że to zmodyfikowany Q3, w pierwszej części nie było obsługi normal map, dynamicznych świateł itp.

Co do jakości tekstur, wrzucam przykładowe dwie pierwsze tekstury postaci, które wpadły mi pod rękę. Żołnierz japoński z WaW i SAS z CoD4.

cod99.th.jpg cod9.th.jpg

Nie mówię że IW robi same hity. Jedynka świetna, dwójka niezła, czwórka świetna, Mw2 niezłe, ale kulawe.

Nie będę się kłócił, czas pokaże jaka to będzie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że będzie w co grać bo ostatnie cody były dość krótkie :/ (mam na myśli WaW i MW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×