Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

30-35 sek

"dalej dalej noze gadżeta"

Thanky you, I'll pass, starsze czasy a jeszcze wiecej gownianych bajerow niz w MW2 (usmieszki na celowniku ? sEkSi CaŁuŚnIe - ciekawe czy bedzie tez mozna kolor na rozowy zmienic). BO to bedzie pierwszy cod ktory nie znajdzie sie w mojej kolekcji (gdybym nie byl oszolomiony marketingiem MW2, to ów tez by sie nie znalazl).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała nadzieja w sensownym trybie Barebones, byle nie takim jak w MW2.

Po teaserze można wnioskować, że jednak poziomu HP nie podnieśli. Mam nadzieję, że faktycznie zrezygnują z commando, one man army i painkiller, a w zamian tego porządnie zbalansują bronie - to już będzie postęp. No i oczywiście Chopper Gunner i AC130 - oby nie było równie mocnych i przegiętych killstreaków. Za to granaty uzupełniane przez scavenger i claymore w podstawowym wyposażeniu to kompletne nieporozumienie.Nadzieja w tym multi jest, oby nie zgasła przed premierą gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego abonamentu.

To nie jest pewne, ponoc we wrzesniu ma byc jakis big news na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pewne, ponoc we wrzesniu ma byc jakis big news na ten temat.

Dobrze prawisz :) Dlatego narazie nie kupuje pre-ordera ponieważ jeśli będzie abonament nie kupuje gry bo nie zamierzam płacić za gre jak za WoW-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, moim zdaniem Activision nie posunie się aż tak daleko.

Nie dość, że zarabiają za serię Call of Duty miliony, to jeszcze dochodzą dodatki do CoDów, które pojawiają się przy okazji każdej gry z serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, moim zdaniem Activision nie posunie się aż tak daleko.

Nie dość, że zarabiają za serię Call of Duty miliony, to jeszcze dochodzą dodatki do CoDów, które pojawiają się przy okazji każdej gry z serii.

Ojjj Kotickowi nigdy zielonych za wiele :P Ja wierzę w Treyarch - powiedzieli, że nie dadzą się jak IW (chodzi o to że IW chciało Map Packi za darmo) i że nie będzie płatnego multi ale pod naporami miłościwie im panującego Bobbyego wszystko jest możliwe.

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ju-on Mógłbyś się postarac o zdjęcie tego zestawu w wersji ps3 a nie konkurencji i to jeszcze na naszym blogu ps3 , co do tego zestawu to co raz baradziej staje się realne że to kupię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam nadzieje, że nie będzie syfu typu bastion, commando, jakieś gówniane szybsze bieganie, one man army. Mogliby zlikwidować jeszcze tuby bo na MW2 to jest przegięty syf, ale pewnie tego nie zrobią, Jeszcze jak widzę 12 latka który biega z zardzewiałym model 1887 (jakos tak) w akimbo i wszystkich bije to mnie szlag trafia i odechciewa się grać. Co do killstreaków to mógłby być tylko uav, nalot i heli tak jak to bylo w cod 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam nadzieje, że nie będzie syfu typu bastion, commando, jakieś gówniane szybsze bieganie, one man army. Mogliby zlikwidować jeszcze tuby bo na MW2 to jest przegięty syf, ale pewnie tego nie zrobią, Jeszcze jak widzę 12 latka który biega z zardzewiałym model 1887 (jakos tak) w akimbo i wszystkich bije to mnie szlag trafia i odechciewa się grać. Co do killstreaków to mógłby być tylko uav, nalot i heli tak jak to bylo w cod 4.

Dobra rada,graj dla przyjemnosci wraz z znajomymi :) .Zero nerwow,smiech i jeszcze raz smiech.

Z tego co wymienieles powyzej ma zostac bieganie ale czy jest szybsze? Roznica tylko jest taka ze biegniesz bez przerwy.Co do tub,wieczna zmora serii MW.Killstreaki przegiete zwlaszcza jak lataja ci 2 hariery i pave low o gunerze juz nie wspomne.

Ten samochodzik? jeden wielki zart.Kamera tez,dobra bedzie dla kampinosow.

Black opsa i tak pewnie zakupia miliony ludzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paweliwa

DO WALDKAM - Może się to Tobie nie podobać, ale podobne rozwiązanie (z samochodem z ładunkiem wybuchowym) pojawiło się w ostatnim Brudnym Harrym "Puli śmierci" a Clinta to już byś nie kpił!!!1

Edytowane przez paweliwa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lolp2p chodzilo mi o znajomych z listy,naprawde nie masz nikogo aby moc pograc razem? Mysle ze zawsze znajdzie sie chociaz jedna osoba aby moc pograc i pogadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze bedzie tryb barebones,zadnych killstreakow.Jestem pewien ze nawet ci co tak narzekaja (w tym ja :) ) kupi ta gre i przez jakis czas bedzie zagniatac.

Jest wiele rzeczy do ktorych mozna sie przyczepic w seriach CoD ale spedzone chwilie z znajomymi bezcenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO WALDKAM - Może się to Tobie nie podobać, ale podobne rozwiązanie (z samochodem z ładunkiem wybuchowym) pojawiło się w ostatnim Brudnym Harrym "Puli śmierci" a Clinta to już byś nie kpił!!!1

Elo ziom

Ale porównujesz dwie zupełnie różne zjawiska: Nieśmiertelnego Clinta i zwykłą grę. 22 lata minęły od Puli śmierci, a my o tym nadal pamiętamy, za 5 lat nie będziesz pamiętał o śmiesznym Call of Duty Black ops (pomijam fakt, że będziesz wtedy wychowywał dzieciaki i zawoził

koty do weterynarza, ale to odrębna kwestia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam wale to. Dzisiaj doszedłem do wniosku, że nie będę grał w ten syf. Poczekam na BO, obczaję multi i dopiero zdecyduje czy kupie. Na razie wróciłem co cs'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waldek jak nie pasi to czekaj sobie na dlc vietnam do bc2 , pomysł z samochodem pułapką jest dobry , mam nadzieje że Black Ops zaskoczy w Online pomysłami jak to zrobił jego poprzednik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam wale to. Dzisiaj doszedłem do wniosku, że nie będę grał w ten syf. Poczekam na BO, obczaję multi i dopiero zdecyduje czy kupie. Na razie wróciłem co cs'a :D

błagam cie , jeżeli uważasz że cs jest lepszy od jakiego kolwiek fpsa to pozdro !!!! Arrivederci roma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Cs to dobra gra ale ileż można grac w takie gówno grafika to nie dosc oczy psuje to jeszcze są frajerzy na czitach , tak więc popieram kolegę z góry

CS dawno się skończył teraz MW2 i już nie długo Black Ops mnie osobiście bardzo podobają się zmiany zwłaszcza brak komando i nożu tatykcznego który na Maratonie

doprowadzał do szału , fajnie że będzie sprzęt z tam tej epoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, kupilem mw2 w dniu premiery, pogralem troche (56lvl), potem byl czas BC2, w ktorym spedzilem 450h. Wczoraj zaczalem grac w MW1, a dzisiaj na chwile odpalilem znowu MW2. I musze stwierdzic, ze ta gra to porazka. O wiele gorsza od MW1. Glowie przez perki i killstreaki. Jak w powietrzu jest heli czy harrier, to nie dzie grac. Nie wiem jak wam, ale mi sie to cholernie nie podoba. Wrocilem do MW1, o niebo przyjemniejsza gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsole nie będzie lepszego CoDa od MW1, przyzwyczajcie się że teraz 'strategia' Activision to copy-paste, new weapons & maps i kolejne miliardy na koncie ^^

Mimo to CoD: Black Ops zapowiada się znacznie lepiej od MW2, ostatnio widziałem gameplay z Gamescom z całej misji na ukrytej kamerze z gównianą jakością ale jednak robi wrażenie. Multiplayer w sumie nie będzie zły bo ponoć ten samochodzik będzie trudny do sterowania a w końcu będzie też tryb Barebones bez tego killstreakowego syfu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w powietrzu jest heli czy harrier, to nie dzie grac. Nie wiem jak wam, ale mi sie to cholernie nie podoba.

Wiesz, co to jest Stinger? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam gadacie , od czego jest stinger ? zawsze celnie niszczy wszystko co lata więc nie przesadzajcie , proponuje ostatnią snajperkę z perkami szybkiego przeładowywania z PRO ,

zimnokrwisty PRO i Ninja PRO , do tego mini karabinek albo stinger dla denerwujących się sprzętem latającym , a i do snajperki ustawcie sobie FMJ , czułośc 6 (ustawienia własne) i

kolesie wymienkają snajperka dobrze sobie radzi na bliskie i dalsze odległości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryby fajne ale bronie które zaprezentowałi są hmm noobskie - tuba, akimbo itp. czyli to co tygryski (czyt. nooby) lubią najbardziej. Ale mam nadzieję, że będzie można te bronie przetrzymać.

http://www.youtube.com/watch?v=G7DzHRreAHw&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=x3Bzzqyy4NM&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=pfDQ_ht0adk&feature=player_embedded

Parę filmików

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×