Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , mam pytanie czy ta gra ma online passa? Bo nie wiem czy używkę mogę kupić czy lepiej wtedy nową szukać?

I jak tu wygląda gra przez neta, idzie normalnie grać czy już ciężko kogoś do gry znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma online passa, możesz kupić

graczy jest bardzo dużo, w każdego Coda gra mnóstwo ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem wczoraj w nocy black opsa na veteranie - czasem było trudno (w każdym levelu był poziom, który powtarzałem dziesiątki razy), ale satysfakcja+trofea=warto było. od teraz każdego coda przechodzę na tym poziome trudności (mw 2 już przeszedłem, platyna jest, teraz platynę robię w black ops).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To życzę Ci powodzenia w robieniu platyny, musisz mieć stalowe nerwy żeby grać na zombie bez ogarniętej drużyny. Trofea może nie są najtrudniejsze ale grać z tzw. "zielonymi" to naprawde potrafi wpienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szacun jezeli ktos chce Coda platynowac ja bym nie wytrzymał chyba ze ta czesc to jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sam w zombie gram słabo :), ale najpierw dokończe singla w 100 % (zawaliłem, bo nie zbierałem danych wywiadowczych, teraz trzeba jeszcze raz zaliczyć na rekrucie), dokończę trofea z odpowiednich misji, wbiję 10 lvl w szkoleniu bojowym

A co jest takiego trudnego w trybie zombie? Jest jedno trudne trofeum (Kozioł ofiarny) i w sumie nie rozumiem na czym ono polega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo masz pucharek żeby zebrać wszystkie bronie że ścian w kino der toten chyba. Musisz dojść do momentu gdzie włącza się zasilanie i dopiero wszystko się rozkręca ;) Trochę czasu stracisz lepiej zrób platynę w MW3 łatwiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tą Platyną w Black Ops, wcale nie jest taka trudna.

To już w BO2 jest ciężej, bo tam na Tranzit cza wykonać questa o nazwie "Wieża Bablania"

Jeżeli nie grałeś nigdy w zombie, to faktycznie może być problem z "Sacrificial Lamb"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedłem raz do momentu z zasilaniem. teraz masteruję single player i zbieram intele (tylko brąz za to? taakie czasochłonne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto pomoże w trofeach multi/zombie? bo mi trochę zostało. jak ktoś nie chce, a ma black opsa, to proszę chociaż o pomoc w trophy nocna randka - obejrzyj w dwie osoby film. pół minuty i trophy wpada. poniżej mój psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę trochę pograć w zombie, a przy tym trofiku z oglądaniem też pomogę (sam go też nie mam). Pisz na moje PSN Id BartusP07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dodam Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wertować całego tematu, więc napisze nowy post. Na jakich perkach według was najlepiej grać na poszczególnych trybach? (TDM, FFA, Domination) i ile mniejwięcej należy grać by stać się "Prosem" (Tak jak ludzie którzy w każdej grze mają Dogi + Chopper Gunner).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zrobić sobie taka klasę:

1. Broń oczywiście nie zastąpione Galil z tłumikiem.

2. Druga broń jak kto lubi ja latam z rakietnicą(śmigłowce strasznie wkurzają).

3. Perki oczywiście Duch na pro koniecznie, zwinne ręce na pro także, maska taktyczna(trzeba koniecznie ma pro, gdyż wtedy fleshe nie działają na nas).

Najlepsza klasa jaką grałem w tej grze a próbowałem

wielu kombinacji. Minusem może być, że czasem komuś komu strasznie ciężko wycelowac, może zabraknąć amunicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić sb internet który będzie idealny do tego CoD'a wtedy zaczniesz wymiatać ;)

Coś w tym jest. ten COD chyba dla mnie jest najlepszy, tu osiągam najlepsze wyniki - mam pare najwyższych killstreaków : pieski i chopper gunner - czego nie zdobyłem nigdy w innym CODzie. Mam internet radiowy.

 

Pytanko - często widzę gostków z najwyższym prestiżem 15, po 1-3 dobach grania, wchodzę w ich staty - nie nadzwyczajne - k/d ratio 0,8-1,2. Chyba to cheaterzy? Piszę im od razu wiadomość - "cheater reporting you". Cheaterzy czy tacy zdolni?

Ja po chyba 7 dobach grania mam 4 prestiż ale gram głównie TDM, tylko Sabotaż dla zdobycia perka Marathon Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie cheaterzy :x

Mack można dowiedzieć się jakim zestawieniem perkow oraz broni grasz?
Ja zazwyczaj używam Famas + Tłumik, Ak74u + Grip/Tłumik. Na perki biorę Hardline/Ghost Pro, Slight of hand pro, Hacker Pro/Ninja Pro.
Na Secondary Weapon zazwyczaj wybieram Dual pythony, ale zdarza się że wybiorę Crossbowa (czasem ginę 7 razy zanim zabije, ale ten moment kiedy koleś dostanie stucka na twarz <3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie cheaterzy :x

Mack można dowiedzieć się jakim zestawieniem perkow oraz broni grasz?

Ja zazwyczaj używam Famas + Tłumik, Ak74u + Grip/Tłumik. Na perki biorę Hardline/Ghost Pro, Slight of hand pro, Hacker Pro/Ninja Pro.

Na Secondary Weapon zazwyczaj wybieram Dual pythony, ale zdarza się że wybiorę Crossbowa (czasem ginę 7 razy zanim zabije, ale ten moment kiedy koleś dostanie stucka na twarz <3)

wcześniej sporo grałem skorpion akimbo jak zobaczyłem jak gostek wymiata na fire range - do tej broni koniecznie padlinożerca, szybkie przeładowanie i maraton(haker jesli stawiają dużo min) - ale taki zestaw to tylko na close range

teraz raczej gram AK74 u z tłumikiem i perki przeciwodłamkowy, szybkie przeładowanie i maraton, druga broń zwykle mam Striela ale staram się jak najszybciej zamienić ją na jakiś karabin szturmowy - odkrycie że można zamienić secondary weapon na leżącą po wrogu broń było przełomowe w moim CODowym życiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak osoba długo grająca w tą odsłone CoDa powiem tyle, że do każdej broni typu smg i ar, do której dodajecie tłumik koniecznie dajcie ducha na pro. Zobaczycie wielką zmianę, gdyż wystarczy jeden magazynek na min 2-3 gości jeśli ktoś lepiej celuje można czasem więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a co myślicie o Commando z powiększonym magazynkiem, Python Fast Reloader, Frag Grenade, Stuun Grenade, C4, hardline, Slights of hand pro, Second Chance Pro?
EDIT:
A co do Killstreaków:
- Napalm Strike

- Attack Helikopter

- Copper Gunner

Edytowane przez Eisaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, ja bym zamienił pythona na striele, gdyż często choppery latają, drugą szansę zamień koniecznie na maskę taktyczną pro, a killstreaki to mam najczęściej zwykły chopper blackbird i pieski ;)

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy build to był:

AK47 + tłumik

python + szybki magazynek (cokolwiek to było :D )

Atut 1: Duch

Atut 2: Zwinne ręce

Atut 3: Haker

Granat odłamkowy

Ogłuszający

Klajmor :laugh:

 

Na Nuketown możesz cały czas kampić w jednym domku, nikt nie widzi Cię na minimapie i broń ma mały odrzut :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matko kampić w coda:)a potem ratio 4:0 heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliście :-)

Kampię "w całym domku" czyli przechodzę z miejsca na miejsce, raz patrzę na spawn, raz schodzę na dół budynku i tak w kółko :-D

Oczywiście w domku, który jest bliżej spawnu wroga, więc jest sporo killi

Kampienie np. za łózkiem na nuke byłoby nuuuudne

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×