Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Z duchem można śmiało biegać ale jak widzę dla nie których tutaj to samo wybranie atutu duch to odrazu kamper ogarnijcie trochę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj ze zrozumieniem co żeśmy napisali a potem dopiero komentuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma ochote pograć na multi to zapraszać mnie, gram codziennie ;) psn; quqenes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę z tobą zagrać, ale mimo 50lvl (niedługo 2 prestiż!) lamie nieziemsko xD Jutro albo po jturze postaram się ciebie dodać : : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest waszym zdaniem najlepsza snajperka i czemu? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram z kimś posiadającym również headset. Tylko tryb zombie. posiadam dodatek Rezurrection.

Nick PSN: Redweiler

Gram głównie wieczorami i w nocy od 22 do 3 rano.

Osoby zainteresowane dodawać do znajomych w PSN z dopiskiem 'BO Zombie'

Edytowane przez Redweiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie mogę zagrać w CoD Black Ops. Podczas wchodzenia na multi, wyskakuje "Downloading game settings". Na tym się zacina, okienko z pobieraniem się wyłącza. Za każdą próbą wejścia do multi pokazuje mi się na chwilę to okno i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam osoby chętnej do pomocy w trofeum Kozioł ofiarny (trophy z zabiciem złodzieja sam jakoś umęczę) tylko tych dwóch trofek brakuje mi do platyny! jestem ogarniętym graczem, mój rekord niezapisany to 32 runda w 3 osoby (jakieś randomy bez komunikacji) a zapisany to 26 w 4. gram tylko na Kino, Five to tylko dla trofeum.

 

hs nie mam ale damy radę przez czat tekstowy, ew. poszukiwana osoba by miała hs ja bym słuchał i robił to co trzeba. z góry thx za pomoc, może udać się już za pierwszym razem

 

mój psn to przemo017

Edytowane przez Przem0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up.

Zrób kozioł ofiarny na splitscreen, z kolegą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno spotkałem 100% cheatera i jestem w szoku. Jak można tak oszukiwać na konsoli? Gostek miał całkowitą niewidzialność. Staty w meczu 43 do 0 . Staty ogólne 2300 do 0. Jego nick to HeroZzz___ (3 podkreślenia) . Jak możecie to wywsyłajcie zgłoszenia na tego s...syna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno spotkałem 100% cheatera i jestem w szoku. Jak można tak oszukiwać na konsoli? Gostek miał całkowitą niewidzialność. Staty w meczu 43 do 0 . Staty ogólne 2300 do 0. Jego nick to HeroZzz___ (3 podkreślenia) . Jak możecie to wywsyłajcie zgłoszenia na tego s...syna.

To było w Black Opsie? Ostatnio kilka razy widziałem coś takiego w MW3 ale w Black Ops jeszcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było w Black Opsie? Ostatnio kilka razy widziałem coś takiego w MW3 ale w Black Ops jeszcze nie.

Tak w moim ulubionym COD pierwszym BlackOpsie. W MW3 też takie rzeczy? Co za ch...nia na konsoli.

Jak zgłosić gostka do Sony żeby dali mu permabana na PSN? Na stronie Sony można zgłosić oszustwa w grze wydanej tylko przez Sony (np z FPS jest tylko MAG).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w moim ulubionym COD pierwszym BlackOpsie. W MW3 też takie rzeczy? Co za ch...nia na konsoli.

Jak zgłosić gostka do Sony żeby dali mu permabana na PSN? Na stronie Sony można zgłosić oszustwa w grze wydanej tylko przez Sony (np z FPS jest tylko MAG).

Dziś trafiłem na dwóch niewidzialnych klientów w MW3.Chyba czas zakończyć przygodę z cod.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości chciałbym się dowiedzieć jak oni to robią? Grają na hakowanej grze na jailbreaku czy jak ? ( ale to by chyba ich do online nie wpściło ze zmienionym softem konsoli..) hmm.. ciekawe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przerobiona konsola. Online można grać, ale wiąże się to z ryzykiem bana w przypadku gdy Sony cię "znajdzie". Cheaterzy zapewne pojawiają się w starszych CoDach ze względu na brak wsparcia ze strony twórców i małą szansę na to, że ktoś się nimi zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie da się grac w multi,. To wynik mojego neta czy gry? ciągłe disconnecty, teleporty innych, moje zwolnienia, cofnięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często widzę jak dwóch graczy gra najprawdopodobniej na dzielonym ekranie (ten sam nick, przy drugim napisana (2), bardzo często biegają razem) w normalne mutli z innymi ludźmi w sieci. Ja znalazłem tylko opcję gry lokalnej z botami na dzielonym ekranie. Czy jest możliwe a jeżeli tak to jak to zrobić by grać ze znajomym na dzielonym ekranie na normalnych serwerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe a jeżeli tak to jak to zrobić by grać ze znajomym na dzielonym ekranie na normalnych serwerach?

Po prostu włącz drugiego pada, wejdź do trybu multiplayer i naciśnij X żeby dołączyć - będzie zresztą pisać co zrobić. Czasami dość długo trwa zanim ściągnie ci z serwera twoją rangę. Dopóki jej nie ściągnie (przy twoim nicku nie będzie rangi) nie tylko nie będziesz mógł włączyć drugiego gracza ale w ogóle nie bedziesz mógł włączyć żadnego trybu multi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery CoD4 jeszcze działają i będą działać pewnie jeszcze długo, a Ty o BO pytasz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają ale zniechęcić do gry może Cię to, że powolutku coraz więcej osób zaczyna sobie znacznie ułatwiać rozgrywkę...

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos chetny na trofea zombie? hs jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z podstawki to ja jestem chętny ew. 1 DLC. Odrazu mówię, że nie pamiętam dokładnie jak się grało ale chętnie pogram ;) hs jest

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×