Skocz do zawartości
dawid19_96

Napęd

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem na allegro konsole PS3 z taki oto opisem "SONY Playstation 3 40GB

System: EUROPA

Stan: Bardzo Dobry

Najnowsza aktualizacja od Sony sciagnieta dzis!

Aukcja obejmuje konsole PS3 z oryginalnym okablowaniem. Wszystko dziala sprawnie za wyjatkiem napedu. Mozna podpiac PS3 pod internet i sciagac materialy z PSN (w tym gry) czy surfowac po internecie. Mozna sluchac muzyki, czy przegladac fotki, niemniej po wlozeniu plyty do czytnika nic sie nie dzieje. Stawiam na mechanike, laser powinien byc w porzadku jednak pragne zauwazyc, ze sprzet sprzedaje jako uszkodzony, takze nie przyjmuje zwrotow.

Na dysku znajduja sie gry zakupione w PSN (wartosc ok. 200zl!), miedzy innymi Wipeout HD, Crash Commando czy Flower. Jest rowniez kilka filmow (np. Hurt Locker czy The Bad Lieutanant). Oczywiscie filmy mozna ogladac, zas w gry grac, wszystko dziala nalezycie, poza napedem."

Czy warto kupic i czy da się to naprawic?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na allegro konsole PS3 z taki oto opisem "SONY Playstation 3 40GB

System: EUROPA

Stan: Bardzo Dobry

Najnowsza aktualizacja od Sony sciagnieta dzis!

Aukcja obejmuje konsole PS3 z oryginalnym okablowaniem. Wszystko dziala sprawnie za wyjatkiem napedu. Mozna podpiac PS3 pod internet i sciagac materialy z PSN (w tym gry) czy surfowac po internecie. Mozna sluchac muzyki, czy przegladac fotki, niemniej po wlozeniu plyty do czytnika nic sie nie dzieje. Stawiam na mechanike, laser powinien byc w porzadku jednak pragne zauwazyc, ze sprzet sprzedaje jako uszkodzony, takze nie przyjmuje zwrotow.

Na dysku znajduja sie gry zakupione w PSN (wartosc ok. 200zl!), miedzy innymi Wipeout HD, Crash Commando czy Flower. Jest rowniez kilka filmow (np. Hurt Locker czy The Bad Lieutanant). Oczywiscie filmy mozna ogladac, zas w gry grac, wszystko dziala nalezycie, poza napedem."

Czy warto kupic i czy da się to naprawic?

Kupić można tylko czy warto dokładać do tej ps3 skoro nową można mieć za około 1100zł i 2 lata gwarancji. A jak ci wyskoczy YLOD to co w tedy - kolejne koszty.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak jest za max 200zł to ewentualnie możesz wziąć... Pytanie: Po co jak nie pograsz w gry, które sprawiają, że PS3 jest takie zaj.... fajne biggrin.gif . Nawet jak naprawisz napęd to pewnie niedługo po tym wyskoczy Ci Ylod..

Edit: dokładnie tak, popal :D

Edytowane przez BPik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BPik chyba miałeś na myśli ylod

Edytowane przez popal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy YLOD na każdej konsoli SONY się pokazuję?NIE!Więc może mu nie wyskoczyć było parę przypadków z YLODEM ale to nie oznacza że każda kupiona konsola będzie miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał ja miałem z 4 konsole ps3 używane od 1miecha po rok ... fat x4 i current slim ... nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się, czy konsola była otwierana i czy ma zdjętą plombę - jeżeli tak to odpuść sobie, jeżeli nie można zainwestować ale max 300 zł bo montaż ORYGINALNEGO japońskiego lasera na rocznej gwarancji to koszt 450zł - chyba że idziesz w chińszczyznę z allegro za 250zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma plomby.

Teraz znalazłem takie coś ale jest problem z napedem

"Witam

Na dzisiejszej aukcji mam do zaoferowania konsolę Sony PLAYSTATION 3 40GB GO.

Konsole kupiłem półtora roku temu w autoryzowanym punkcie Sony w Gdańsku. Sprzęt jest zadbany, bardziej niż moja narzeczona :) konsola nie przegrzewa się, nie wyłącza, nie zawiesza, jest tylko problem z napędem, jak ostatnio chciałem włożyć płytę do napędu to słyszałem jakieś stukanie/haczenie czy blokowanie czegoś. Płyta nie wsuwa się do środka napędu. Nie wiem o co chodzi, pograłem w parę gier i po wyłączeniu konsoli i włączeniu jej na drugi dzień konsola nie chciała przyjąć płyty. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma plomby.

Teraz znalazłem takie coś ale jest problem z napedem

"Witam

Na dzisiejszej aukcji mam do zaoferowania konsolę Sony PLAYSTATION 3 40GB GO.

Konsole kupiłem półtora roku temu w autoryzowanym punkcie Sony w Gdańsku. Sprzęt jest zadbany, bardziej niż moja narzeczona :) konsola nie przegrzewa się, nie wyłącza, nie zawiesza, jest tylko problem z napędem, jak ostatnio chciałem włożyć płytę do napędu to słyszałem jakieś stukanie/haczenie czy blokowanie czegoś. Płyta nie wsuwa się do środka napędu. Nie wiem o co chodzi, pograłem w parę gier i po wyłączeniu konsoli i włączeniu jej na drugi dzień konsola nie chciała przyjąć płyty. "

Ja pracuje w jednym ze sklepów z konsolami i co do napędów mam zastrzeżenie do Slimek zdarza się że nówki sztuki konsole a właściwie napędy w nich wariują. Np nie chcą oddać płyty po włożeniu tylko czytnik zachowuje się jakby był pusty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×