Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no jeśli chodzi o panenke to karne są naprawdę świetne ale na początku też się głowiłem jak tutaj strzelać. Tylko jak jest z obroną karnych bo mój bramkarz coś się nie kwapi do rzucania w dany róg który mu karzę :D

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się właśnie podobają karne w tegorocznej edycji PESa. Można je wykonywać na różne sposoby np. precyzyjny strzał po ziemi, "bomba" nie do obrony pod poprzeczke, czy podcinka w stylu Panenki (ten ostatni szczególnie przypadł mi do gustu :D )

Powinieneś raczej zrobić na odwrót: najpierw update od Konami, później OF. Ale jeżeli już skopiowałeś wszystkie pliki z OFa, to spróbuj zrobić tak:

-uruchom grę

-wejdź w extra content i upewnij się że nie ma do pobrania nowej aktualizacji

-wejdź w Edit Mode i wybierz Save (aby nadpisać plik Edit Data)

-wyłącz grę

-ponownie skopiuj tylko jeden plik Edit Data z OFa (jeżeli pozostałe pliki kopiowałeś to powinny być już zapisane na Twojej konsoli) na swoją PS3 (Gra -> Narzędzie Zapisanych Danych -> USB)

-uruchom grę

Niestety, nadal to samo, może spróbuje usunać patcha od konami i wgrac jeszcze raz, moze to pomoze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej pisalem panowie o zamiarze zakupu wlasnie PES`a gdyż jestem laikiem w grach prosilem o doradzenie itd.

Jednak jeszcze jedno pytanie. Czytajac forum i wasze wypowiedzi dostrzeglem cos o : BLES 20 i 21..co to jest ? jak sie dowiedziec jaki sie ma ? i co to ma do PES`a ?

Pozdrawiam i prosze o wyrozumialosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pewnie banalne dla weteranów PESa. Chodzi o zastosowanie klawisza "kwadrat" przy odbiorzez piłki tzw. przywołanie kumpla z druzyny do presingu. Dokładnie jak to robić. Wystarczy raz nacisnąć kwadrat i partner z druzyny zostanie przywołany czy trzeba go trzymać cały czas? A może należy go wcisnąć i trzymać razem z X ? No i oczywiście pytanko czy to stosujecie i czy jest skuteczne.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano, macie jakies spoko chantsy z ligi angielskiej ? i czy wogole pod ps3 da sie wrzucac tego typu sprawy ?pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano, macie jakies spoko chantsy z ligi angielskiej ? i czy wogole pod ps3 da sie wrzucac tego typu sprawy ?pozdr.

Stronę wcześniej dawałem cały zestaw chantsów + instrukcje wgranie. Wystarczy wysilić się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronę wcześniej dawałem cały zestaw chantsów + instrukcje wgranie. Wystarczy wysilić się.

dzieki wielkie lons, rozumiem ze przyspiewki nie ma znaczenia wersja bles ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pewnie banalne dla weteranów PESa. Chodzi o zastosowanie klawisza "kwadrat" przy odbiorzez piłki tzw. przywołanie kumpla z druzyny do presingu. Dokładnie jak to robić. Wystarczy raz nacisnąć kwadrat i partner z druzyny zostanie przywołany czy trzeba go trzymać cały czas? A może należy go wcisnąć i trzymać razem z X ? No i oczywiście pytanko czy to stosujecie i czy jest skuteczne.

Pozdrawiam.

Trzeba trzymac :square: przez caly czas kiedy chcesz zeby drugi zawodnik cisnal. Jak puscisz to odpusci. :x: nie trzeba trzymac. Jest to skuteczne jak sie dobrze stosuje. Przydaje sie do generalnego wywierania presji na przeciwnej druzynie. Albo jak leci kontra skrzydlem i jednym obronca biegniesz w strone swojej bramki zebu przeciac droge, a drugim cisniesz presje zeby gonil tego z pilka i mozesz przelaczyc na tego co cisnie w ostatniej chwili zeby samemu sprobowac zabrac pilke (bo na presji rzadko sam zabiera), i jak cos to masz jeszcze do dyspozycji tego ktorym biegles na poczatku. Namotalem troche ale ma to sens :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trzymac :square: przez caly czas kiedy chcesz zeby drugi zawodnik cisnal. Jak puscisz to odpusci. :x: nie trzeba trzymac. Jest to skuteczne jak sie dobrze stosuje. Przydaje sie do generalnego wywierania presji na przeciwnej druzynie. Albo jak leci kontra skrzydlem i jednym obronca biegniesz w strone swojej bramki zebu przeciac droge, a drugim cisniesz presje zeby gonil tego z pilka i mozesz przelaczyc na tego co cisnie w ostatniej chwili zeby samemu sprobowac zabrac pilke (bo na presji rzadko sam zabiera), i jak cos to masz jeszcze do dyspozycji tego ktorym biegles na poczatku. Namotalem troche ale ma to sens :)

I właśnie o taką odpowiedź mi chodziło :biggrin: . Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie lons, rozumiem ze przyspiewki nie ma znaczenia wersja bles ?

Wersja BLES nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze poraz trzeci i nie moge uzyskac odpowiedzic co to za forum wiec ponowie pytanie w jaki sposob moge stworzyc druzyne MASTAR LIGI zeby nia grac online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pytanie jest tak glupie, ze nikomu sie nie chce na nie odpowiadac. A jak jestes za glupi aby pograc w MLO, to daj sobie spokoj z graniem w gry i najlepiej skoncz ze soba. Pozdrawiam

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze poraz trzeci i nie moge uzyskac odpowiedzic co to za forum wiec ponowie pytanie w jaki sposob moge stworzyc druzyne MASTAR LIGI zeby nia grac online

Zajebiste pytanie <lol2> po prostu wchodzisz do Master Ligi i dajesz new i tam sobie tworzysz co chcesz chyba to jest logiczne że nie dajesz wtedy trybu online :D

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie

a ja mam pytanko czy w trybie kariery jak gra jednym zawodniki w jakims klubie mozna wybrac granie na pozycji bramkarza? bo wiem ze kiedys, w poprzednich wersja PESa mozna bylo grac na kazdej pozycji tylko nie natej.slyszalem i gdzies czytalem ze niby bedzie mozna grac bramkarzem, ale wole sie dowiedziec czy oby napewno mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są tu chętni do zagrania w ligę w PES 2011 na konsole?

jak tak to zgłaszajcie się w linku podanym niżej,

gdy uzbiera się większa liczba osób to taka liga pewnie powstanie

oto ten link:

http://forum.pesleag...ic,89670.0.html

zapraszam też do rejestracji i do dyskusji na najlepszym forum o grze pro evloution soccer:

http://forum.pesleag...oard,753.0.html

Edytowane przez lukasz200992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie

a ja mam pytanko czy w trybie kariery jak gra jednym zawodniki w jakims klubie mozna wybrac granie na pozycji bramkarza? bo wiem ze kiedys, w poprzednich wersja PESa mozna bylo grac na kazdej pozycji tylko nie natej.slyszalem i gdzies czytalem ze niby bedzie mozna grac bramkarzem, ale wole sie dowiedziec czy oby napewno mozna.

Grać bramkarzem w trybie kariery nie można. Możesz wybrać każdą inną pozycję (obrońca, pomocnik, napastnik).

Ale jeżeli na siłe chcesz grać bramkarzem to przed meczem wybierasz w sterowaniu - zmiane zawodnika na un-assisted (manual), w trakcie meczu wciskasz :l1: + :r3: , ustawiasz sobie kamere na "player" i voila! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż wie ktoś czy mozna znależc instrukcje po polsku i czy mozna w jakis sposób wgrac jezyk anglieski do gry

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż wie ktoś czy mozna znależc instrukcje po polsku i czy mozna w jakis sposób wgrac jezyk anglieski do gry

pozdro

Z instrukcją to nie wiem , ale z językiem ---> niewykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż wie ktoś czy mozna znależc instrukcje po polsku i czy mozna w jakis sposób wgrac jezyk anglieski do gry

pozdro

W edycji 2010 w wersji na PC instrukcja była po polsku, może w tym roku jest podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sobie uaktualnic PES2011 na PS3 bez podpinania sie do internetu z kad moge pobrac to uaktualnienie DLC zeby wgrac z pendriva.Boje sie zeby konsola nie

zaktualizowala softu teraz mam 3.41 i chce zeby taki pozostal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi ze nie mozesz.

zreszta po co ci najnowsze dlc jak i tak po siecie bez softu 3.50 nie pograsz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi ze nie mozesz.

zreszta po co ci najnowsze dlc jak i tak po siecie bez softu 3.50 nie pograsz?

Oczywistym jest, że używa przesławnego pendriva. W tym przypadku nie może zaktualizować softu bo to ustrojstwo przestanie działać. Niezrozumiałe dla mnie jest kupowanie gier typu PES i niegranie online. Cóż co kto lubi........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym jest, że używa przesławnego pendriva. W tym przypadku nie może zaktualizować softu bo to ustrojstwo przestanie działać. Niezrozumiałe dla mnie jest kupowanie gier typu PES i niegranie online. Cóż co kto lubi........

dla tego wlasnie z ironia napisalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośni ML w nowym pesie. Czy u was także się zdażało że czołowi zawodnicy typu torres lub ronaldo odchodzili za "marne grosze"?? u mnie np w 3 sezonie torres przeszedł do Barcy za 14,5 mln Euro, pamiętam że w 10 taki transfer opiewał by na kwotę około 70 mln Euro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośni ML w nowym pesie. Czy u was także się zdażało że czołowi zawodnicy typu torres lub ronaldo odchodzili za "marne grosze"?? u mnie np w 3 sezonie torres przeszedł do Barcy za 14,5 mln Euro, pamiętam że w 10 taki transfer opiewał by na kwotę około 70 mln Euro...

tak... teraz juz nie ma niebotycznych sum transferowych... mi najwiecej proponowal inter za rooneya 28mln Ł i chyba to jest max w grze;p no chyba ze sam na kogos wiecej wydasz ale to juz calkowicie inna bajka;p... bez zdobywania trofeow bedzie ci ciezko utrzymac zespol i sztab szkoleniowy... a wydatki na garze dla zawodnikow rosna w kazdym okienku zimowym... czesto sprawdzaj poziom zadowolenia pilkarzy... jezeli jest kiepski nie beda w formie a co za tym idzie nie przedluzysz z nimi kontraktu gdy przyjdzie na to odpowiednia pora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×