Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

witam, grajac przez siec pod przyciskiem L1 jest ktortkie menu z textami, czy mozna te napisy jakos zmienic ? niektrozy gracze maja swoje napisy np. thank you lub temu podobne . prosze o pomoc jak to zmienic

Jeżeli dobrze pamiętam to wchodzisz w "Option" --> dalej w "Online settings" i tam gdzieś to zmieniasz. Masz możliwość ustawienia po kilka standartowych tekstów w przypadku strzelenia gola, straty gola itd.

Pzdr. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz popelnilem ten grzech i kupilem pesa 2011 :P

Mam nadzieje ze chociaz sklady sa zaktualizowane z zimowego okienka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dzieki tamte napisy znalazlem jakos sam. ale zastanawiam sie jak gram przez siec 2 vs 2 to przeciwnicy wysylaja do siebie w trakcie meczu dymek ''pass'' jak to zrobic ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up: widze ze nie tylko ja z Siedlec :D

Z tego co pamietam to trzeba 2x nacisnac R2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gratulacje za ta platynke :)

Dzięki.

Może umówimy się na meczyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie na jakims patchu ?

Mozecie podrzucic jakis najlepszy ? Bo jest ich od ch. Pod Bles 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w tej grze zrobic tak, żeby się przepstrykiwał najbliższy gracz bo mnie wpienia kiedy tracę piłkę, przemieniam gracza i nigdy nie włączy się ten co najbliżej ma do piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj grałem MLO co sa mecze o danej godzinie dla kazdej dewizji, i zagralem 5 meczy, 2 prazki 3 wygrane, i mnie nie zakwalifikowało dalej dlaczego? ostatni mecz wygrałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj grałem MLO co sa mecze o danej godzinie dla kazdej dewizji, i zagralem 5 meczy, 2 prazki 3 wygrane, i mnie nie zakwalifikowało dalej dlaczego? ostatni mecz wygrałem...

Kwalifikacji do play-off nie zdobywa się przez wygranie ostatniego meczu. Do ogólnego rozrachunku brane sa pod uwagę Twoje 3 najlepsze mecze, ale rozegrane pod rząd. Jeżeli te 3 wygrane były poprzedzone porazką to w najbardziej optymistycznym wariancie zaliczyło Ci 2 wygrane i 1 porazkę = 6 pkt. Na awans do 16-stki trzeba najczesciej mieć 9 pkt. i wysoko wygrane te 3 mecze z rzedu.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. 3 najlepsze mecze. Nie ma znaczenia, czym je przeplatasz. Znaczenie mają bilans zdobytych i straconych bramek, kartki i czas potrzebny na uzyskanie danego rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. 3 najlepsze mecze. Nie ma znaczenia, czym je przeplatasz. Znaczenie mają bilans zdobytych i straconych bramek, kartki i czas potrzebny na uzyskanie danego rezultatu.

W takim razie odpowiedz dlaczego przy rozegranych w turnieju 6 meczach z bilansem: 3 zwyciestwa, 2 porazki, 1 remis miałem zaliczone 7 pkt. Wg Twojej teorii powinno być 9 pkt a było 7. Czyżby dla Konami ten remis był lepszym meczem niż wygrana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odpowiedz dlaczego przy rozegranych w turnieju 6 meczach z bilansem: 3 zwyciestwa, 2 porazki, 1 remis miałem zaliczone 7 pkt. Wg Twojej teorii powinno być 9 pkt a było 7. Czyżby dla Konami ten remis był lepszym meczem niż wygrana ?

musisz wygrac 3 z rzedu widocznie nie miales 3 zwyciest po kolei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy w nowej wersji można zrobić coś w stylu KONAMi CUP, który był w starszych pesach? Chodzi mi o zrobienie ligi złożonej z najlepszych reprezentacji. Może w community da się offline ligę zrobić? Zawsze w starszych wersjach grałem Polską( patriota ;p) w tej lidze i szybko zaważałem progres umiejętności. Teraz przed ligą chętnie bym tak potrenował. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wygrac 3 z rzedu widocznie nie miales 3 zwyciest po kolei

No właśnie ja też twierdzę podobnie, że nalezy wygrać 3 mecze z rzędu, ale kolega KopaczK to mocno podważył i okrzyknął wierutną bzdurą :whistling: . Trzeba to wyjasnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odpowiedz dlaczego przy rozegranych w turnieju 6 meczach z bilansem: 3 zwyciestwa, 2 porazki, 1 remis miałem zaliczone 7 pkt. Wg Twojej teorii powinno być 9 pkt a było 7. Czyżby dla Konami ten remis był lepszym meczem niż wygrana ?

Widocznie pojawił się jakiś błąd. Nigdy nie miałem problemów ze zliczaniem punktów w turniejach MLO. Przeczytaj, co jest napisane w ramce, po wejściu do menu competition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie pojawił się jakiś błąd. Nigdy nie miałem problemów ze zliczaniem punktów w turniejach MLO. Przeczytaj, co jest napisane w ramce, po wejściu do menu competition.

Nie, nie pojawił się zaden błąd i zawsze tak było i wszystko wskazuje na to, że nadal tak będzie. Nie przekonałeś mnie ani ja Ciebie. Męczą mnie już te kolejne, pojawiające się wersje sposobu zliczania punktów w turniejach. Na stronie 165 tego tematu też była dyskusja o tym. Wypowiadał się miedzy innymi user, który w turniejach nakręcił 450 meczy i potwierdzał moja wersję. Twierdzę, że liczą się najlepsze 3 mecze rozegrane z rzędu i potwierdzam to własnymi osiągnietymi wynikami. A w ramce to Konami moze nawet napisać, że "Polska wygra Euro 2012" i być może ktoś w to uwierzy. To że napisali, że liczą się 3 najlepsze mecze to nie znaczy, że nie urzyli skrótu myślowego. Więc jesli wygodniej Ci wierzyć w swoją teorię to sobie w nią wierz z całej siły a ja wierzę w swoją, bo wiara czasem cuda czyni. A inni, którzy nie wiedzą, a to przeczytają niech sobie wybiorą wersję, która akurat najlepiej im pasuje.

Wszystkie dobrego na boiskach PES 2011 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pojawił się zaden błąd i zawsze tak było i wszystko wskazuje na to, że nadal tak będzie. Nie przekonałeś mnie ani ja Ciebie. Męczą mnie już te kolejne, pojawiające się wersje sposobu zliczania punktów w turniejach. Na stronie 165 tego tematu też była dyskusja o tym. Wypowiadał się miedzy innymi user, który w turniejach nakręcił 450 meczy i potwierdzał moja wersję. Twierdzę, że liczą się najlepsze 3 mecze rozegrane z rzędu i potwierdzam to własnymi osiągnietymi wynikami. A w ramce to Konami moze nawet napisać, że "Polska wygra Euro 2012" i być może ktoś w to uwierzy. To że napisali, że liczą się 3 najlepsze mecze to nie znaczy, że nie urzyli skrótu myślowego. Więc jesli wygodniej Ci wierzyć w swoją teorię to sobie w nią wierz z całej siły a ja wierzę w swoją, bo wiara czasem cuda czyni. A inni, którzy nie wiedzą, a to przeczytają niech sobie wybiorą wersję, która akurat najlepiej im pasuje.

Wszystkie dobrego na boiskach PES 2011 :thumbsup:

Oczywiście masz rację HungryManiac. Rozegrałem w Master League Online 666 meczów(jak ktoś nie wierzy, proszę sprawdzić PSNid:Nazarro19) z czego większość w turniejach. Liczą się najlepsze 3 mecze z rzędu!! Dla przykładu: 6 meczy rozegranych wygrana remis wygrana przegrana remis wygrana to najlepsze 3 mecze to wygrana remis wygrana. Mam 7pkt. Do dalszej rundy dostaje się 16 najlepszych. Najczęściej trzeba mieć 3 zwycięstwa z rzędu, w których bilans jest korzystny co najmniej o 6 na korzyść bramek trafionych (6:0 7:1, 8:2) bilans w tych 3 meczach lepszy gwarantuje awans(wyjątek- Champions League MLO tam są takie katy, że raz z bilansem 11:2 nie dostałem się do 16). Dalej jest turniej w którym 16 najlepszych losowo są dobierani i zasada przegrany odpada. Najdalej doszedłem do finału, gdzie uległem po głupiej porażce jakiemuś Grekowi. Pozdrawiam wszystkich ekspertów i tych pseudo też :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hungry_Maniac>>>To, że w praktyce muszą to być 3 zwycięstwa pod rząd to zupełnie inna sprawa. Gdyby wszyscy grali w kratkę, przeplatając zwycięstwa remisami i porażkami, to do następnej fazy przeszliby gracze z 3 wysokimi zwycięstwami. Nieważne, w którym momencie je osiągnęli.

W sumie, obaj mamy rację, bo to co KONAMI podało w ramce nie zaprzecza temu co piszesz, ale też nie jest niezgodne z prawdą.

Równie udanego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, słyszałem , że oprócz Ligi Mistrzów jest też Liga Europejska , więc moje pytanie, czy znajde tutaj Lecha Poznan? I za ile gre można dostać? Bo Fifa mi się znudziła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, słyszałem , że oprócz Ligi Mistrzów jest też Liga Europejska , więc moje pytanie, czy znajde tutaj Lecha Poznan? I za ile gre można dostać? Bo Fifa mi się znudziła

liga Europejska jest w pelni licencjonowana, ale żeby zagrać lechem, trzeba ściągnąć patch z ekstraklasą(polecam phantoma). PES 2011 w wersji platinum kosztuje najczęściej 99zł, używaną za 80zł na gametrade dorwiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wygrac 3 z rzedu widocznie nie miales 3 zwyciest po kolei

Miałem 9 pkt i dalej nie awansowałem, dlaczego?

W takim razie odpowiedz dlaczego przy rozegranych w turnieju 6 meczach z bilansem: 3 zwyciestwa, 2 porazki, 1 remis miałem zaliczone 7 pkt. Wg Twojej teorii powinno być 9 pkt a było 7. Czyżby dla Konami ten remis był lepszym meczem niż wygrana ?

Miałem 9 pkt i dalej nie awansowałem...dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 9 pkt i dalej nie awansowałem, dlaczego?

Miałem 9 pkt i dalej nie awansowałem...dlaczego?

Stronę temu wytłumaczyłem dokładnie, jak system awansów działa.. Dodam jeszcze, że w przypadku takiego samego bilansu bramkowego liczą się team strenght( tylko w mlo) i czas, w który rozegrane były te mecze

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×