Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc wrzućmy sobie na luz, skręćmy skuna, walnijmy po setce i poczekajmy aż wyjdzie zarówno pes2011 i fifa11.

Łapię za ten tekst buhha... :ninja:

Co nie zmienia faktu, że jaram się Pro Evo 2010 i nikt mi nie wmówi, że Fifa 10 jest lepsza :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pchylin>>> Nie wszczynam wojenki, jedynie piszę o tym strasznie irytującym błędzie FIFy. Na liczniku mam około 120 godzin spędzonych z FIFką 09 inieczego nie wymyślam. Jeśli zarzucasz mi kłamstwo, to Twoja sprawa, nie mam jak Ci tego udowodnić. Jeśli wbiegając w pole karne masz czas wcisnąć guzik, ustawić parametry i oddać celny strzał, to gratuluję umiejętności. Moje doświadczenie z grą EA mówi jasno, że zanim grajek kopnie musi wykonać minimum jeden, a najczęściej 2 kroki. Jesli dla Ciebie to nie jest opóźnienie, to przepraszam najmocniej.

Szejk>>> Nikt nikomu niczego nie wmówi, więc nie ma większego zaczynać nowej dyskusji co jest lepsze. Dla fanów FIFy PES jest gorszy i vice versa. normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK, a ile masz z fif10? Puki co dla mnie fifa wins. Tylko nie wspominaj o demie.

A co do PES2011- oby konami dało rade bo z tym ostatnio różnie bywało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmuszam Cię do zmiany zdania. Dla mnie FIFka jest niegrywalna na dłuższą metę. Nudzi się straszliwie. Prawdopodobnie wynika to z tego, że jej najmocniejsza strona (licencje), jest jej największym wrogiem. Po sezonie chcesz oglądać grajków w aktualnych trykotach, a drużyny w rzeczywistym składzie. Imho zbyt uzależnili grę od tego aspektu.

Co do PESa, to niedawno udało mi się strzelić niesamowitą bramką, która kompletnie mnie zaskoczyła. Gram już w niego przeszło 360 godzin i nigdy czegoś podobnego nie widziałem. Gra potrafi zaskoczyć na wiele sposobów.

Ciekawi mnie bardzo jak będzie wyglądała rozgrywka i animacje w nowej odsłonie. Możliwe, że się nawet na nią skuszę.

Co do przypisywania kiwek pod guziki, to może chodzi w tym o pewien wybór dostępnych dla grajka sztuczek, a nie jako takie ułatwianie wykonywanie np. ruletki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmuszam Cię do zmiany zdania. Dla mnie FIFka jest niegrywalna na dłuższą metę. Nudzi się straszliwie. Prawdopodobnie wynika to z tego, że jej najmocniejsza strona (licencje), jest jej największym wrogiem. Po sezonie chcesz oglądać grajków w aktualnych trykotach, a drużyny w rzeczywistym składzie. Imho zbyt uzależnili grę od tego aspektu.

Co do PESa, to niedawno udało mi się strzelić niesamowitą bramką, która kompletnie mnie zaskoczyła. Gram już w niego przeszło 360 godzin i nigdy czegoś podobnego nie widziałem. Gra potrafi zaskoczyć na wiele sposobów.

Ciekawi mnie bardzo jak będzie wyglądała rozgrywka i animacje w nowej odsłonie. Możliwe, że się nawet na nią skuszę.

Co do przypisywania kiwek pod guziki, to może chodzi w tym o pewien wybór dostępnych dla grajka sztuczek, a nie jako takie ułatwianie wykonywanie np. ruletki.

KopaczK wrzucaj bramę na YT albo gdzie indziej i się pochwal :) bez jaj po prostu jestem ciekaw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie wiem jak to zrobić. :P Opiszę tego gola, a jeśli dowiem się jak to zrobić, to zapodam brameczkę na YT. Grałem MU przeciwko Barcelonie w LM trybu ML. Napastnik wpadł w pole karne z lewego skrzydła, balansem ciała zwiódł obrońców, zatrzymał się o jakieś półtora metra od krótkiego słupka bramki Valdesa (kąt jakieś 30 stopni), stanął do niej plecami z piłką pod nogami i posłał ją lobikiem/podbiciem piętką (a może śródstopiem) w kierunku dalszego słupka. Piłka przeleciała nad Valdesem, który prawie natychmiast ruszył z bramki w kierunku mojego grajka, i wpadła do siatki (piłka chyba nawet zerwała pajęczynkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szczerze, to nie wiem jak to zrobić. :P Opiszę tego gola, a jeśli dowiem się jak to zrobić, to zapodam brameczkę na YT. Grałem MU przeciwko Barcelonie w LM trybu ML. Napastnik wpadł w pole karne z lewego skrzydła, balansem ciała zwiódł obrońców, zatrzymał się o jakieś półtora metra od krótkiego słupka bramki Valdesa (kąt jakieś 30 stopni), stanął do niej plecami z piłką pod nogami i posłał ją lobikiem/podbiciem piętką (a może śródstopiem) w kierunku dalszego słupka. Piłka przeleciała nad Valdesem, który prawie natychmiast ruszył z bramki w kierunku mojego grajka, i wpadła do siatki (piłka chyba nawet zerwała pajęczynkę).

Odtwórz replay i nagraj film telefonem, wrzuć na kompa, jak potrzeba to przekonwertuj i zapodaj na YT :P

Jak nie masz takiego jak ja to nie musi być w HD i tak bedzie widać ;)

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra niech sie wypowie najlepszy Polak w klubach w F08, 09 i 10 i prawdopodobnie najlepszy napastnik na swiecie czyli ja :) dla niewtajemniczonych w F10 z CWO swego czasu 2 miejce na swiecie, z Mighty Ducks (Mr_White_39 to ja) numer jeden na swiecie + niesamowity rekor klubu i w tym czasie pokonalismy wszystkich najlepszy bardzo latwo, gralem rowniez dla Man Utd B FC Meerkats i ostatnio dla Academy of Football. Koniec off topu :whistling: wracajac do tematu, dla mnie niech sobie panowie z konami obiecuja nie wiadomo co po wersjach next genowych sami sobie wykopali grob, dla mnie fifa 10 gameplayowo jest niesamowicie dopracowana a kluby to czysty miod, a jestem obiektywny bo kupilem PESa 10 i sprzedalem po tygodniu bo naprawde nie gralem jeszcze w zyciu w tak nie dopracowana gre, po co sie meczyc lol FIFA WC to niesamowity progres , dlatego z niecierpliwoszcia czekam na F11 to bedzie masakra xD .

Edytowane przez ALOL997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech sie wypowie najlepszy Polak w klubach w F08, 09 i 10 i prawdopodobnie najlepszy napastnik na swiecie czyli ja :) dla niewtajemniczonych w F10 z CWO swego czasu 2 miejce na swiecie, z Mighty Ducks (Mr_White_39 to ja) numer jeden na swiecie + niesamowity rekor klubu i w tym czasie pokonalismy wszystkich najlepszy bardzo latwo, gralem rowniez dla Man Utd B FC Meerkats i ostatnio dla Academy of Football. Koniec off topu :whistling: wracajac do tematu, dla mnie niech sobie panowie z konami obiecuja nie wiadomo co po wersjach next genowych sami sobie wykopali grob, dla mnie fifa 10 gameplayowo jest niesamowicie dopracowana a kluby to czysty miod, a jestem obiektywny bo kupilem PESa 10 i sprzedalem po tygodniu bo naprawde nie gralem jeszcze w zyciu w tak nie dopracowana gre, po co sie meczyc lol FIFA WC to niesamowity progres , dlatego z niecierpliwoszcia czekam na F11 to bedzie masakra xD .

Wiec najlepszy Polaku poczekaj na temat o Fifa 11 i tam sie przechwalaj i podniecaj gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec najlepszy Polaku poczekaj na temat o Fifa 11 i tam sie przechwalaj i podniecaj gra.

No tak co po najwiekszym fanboju PESa na tym forum mozna sie spodziewac, no wlasnie takiej odpowiedzi LMAO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak co po najwiekszym fanboju PESa na tym forum mozna sie spodziewac, no wlasnie takiej odpowiedzi LMAO

Przyganial kociol garnkowi LMAO LOL ROTFL........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyganial kociol garnkowi LMAO LOL ROTFL........

Ja wyrazilem swoja opinie i to uszanuj, ty masz swoja i to naprawde do niczego nie prowadzi i juz na wstepie nie ma sensu wchodzic z toba w glupie konwersacje bo naprawde szkoda mi na to czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrazilem swoja opinie i to uszanuj, ty masz swoja i to naprawde do niczego nie prowadzi i juz na wstepie nie ma sensu wchodzic z toba w glupie konwersacje bo naprawde szkoda mi na to czasu.

Wyrazasz swoje opinie w temacie o PES, a napisales o tej grze jedno zdanie. Reszta to twoje przechwalki i peany o Fifie. Robisz to co robisz co roku, syf w temacie i bezwarunkowe gnojenie gry w ktora NIE GRASZ.. W tym roku tutaj syfu juz nie bedziesz robil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U zabrzmiało jak ban he he ja tam lubię obie gry i pesa i fife co lepsze to i to ma swoje zalety i wady chociaż fifa 10 nie przypadła mi do gustu pes10 był spoko ale z błędami ale względem poprzedniczki- (pes09) cudo jeżeli znowu panowie z konami poprawią błędy i następna część będzie super to nic jak tylko czekać .PES11 jak dodadzą nowe animacje poprawia ruchy piłkarzy to bedzie to na co czekałem

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dodadzą nowe animacje poprawia ruchy piłkarzy to bedzie to na co czekałem

Patrz na trailer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odtwórz replay i nagraj film telefonem, wrzuć na kompa, jak potrzeba to przekonwertuj i zapodaj na YT tongue.gif

Jak nie masz takiego jak ja to nie musi być w HD i tak bedzie widać wink.gif

Muszę być zarejestrowany, żeby wrzucić filmik na YT?

EDIT: Dla zainteresowanych-

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę być zarejestrowany, żeby wrzucić filmik na YT?

Tak musisz. Nie offtopujcie juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shot.jpg

Pierwszy (nieoficjalny) screenshot z gameplaya PES 2011, HA HA!! :)

Zrobiony kalkulatorem.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nowy pasek siły strzału?

dick knows.. mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak faktycznie będzie wyglądać pasek strzału, to powiem że IMO jest "fpytke" taki dyskretny i nie przysłania rogu ekranu:) Mam nadzieje że PES 11 okaże się nie tyle lepszy od FIFA 11 ile po prostu dobry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki pasek to dobry pomysł. Trochę on za duży. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się owym pomysłem... pukanko :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl - ogniste strzały jak w World Cup 2002 :scare: Ale jeśli tak ma wyglądać pasek strzału to nie mam nic przeciwko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×