Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro ma być zaprezentowana , oficialnie FIFA 11 i zobaczymy co pokaże EA. Ostatnia odsłona FIFY pod względem gameplayu uchodziła w tłoku, jedak miała sporo nideoróbek: wspomniane wcześnie już twarze zawodników, powtórki po strzelonej bramce(DRAMAT), zwalniająca animacja, loadingi i drobne błędy w Trybie Kariery. Jak wstępnie mi wiadomo te rzeczy w edycji 11 mają być wykluczone. Jedank ciekawy jestem co pokaże PES 2011 , porzednie wersje były jak odgrzewany kotlet, nic ciekawego, dlatego bliżej zainteresowałem się FIFA 10 , ja osobiście chciałbym żeby twórcy PES-a udoskonalili tryb kariery, gameplay no i oczywiście troszke więcej licencji , chociaż licencja na L. EUROPEJSKĄ i L. MISTRZÓW do duża zaleta, plus PES-a, załogi KONAMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wywiadu który czytałem będą licencje na różne ligi i puchary z Ameryki Południowej, na więcej z Europy nie ma co liczyć. Czyli lipa, bo licencjonowana Bundesliga albo Premiership > wszystkie rozgrywki klubowe z Ameryki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz przecież, że EA posmarowało ostro i wykupienie licencji jest bardzo trudne (kosztowne), albo wręcz niemożliwe.

BTW w zapowiedzi FIFki11 podniecają się, ze będzie można zmienić sylwetkę gracza (czyli coś co zawsze było w serii od KONAMI), edytować przyspiewki kibiców (to samo mamy od jakiegoś czasu w PESie), no i oczywiście standardowe poprawianie gry bramkarzy i cała reszta corocznego bełkotu. Najzabawniejsze jest to, że w dalszym ciągu mają kłopot z powstrzymywaniem graczy przed wianiem z meczów sieciowych, ale i tak są najlepsi itd.. Obie firmy bawią się w ten sam idiotyczny PR. Mam nadzieję, że KONAI coś faktycznie zmieni i sprawi, że będę "musiał" zakupić nowego PESa, bo będzie tak niesamowity, że dalsze maltretowanie PESa2009 będzie mijało się z celem. Ale zobaczymy.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem wkleić... Mnie przekonały już te wcześniejsze gameplay'e, po trailerze mogę tylko napisać- CUDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW!! Jeśli faktycznie tak to będzie wyglądało, będzie miało bezlagowy tryb sieciowy, a rozgrywka nadal będzie taktyczna i PESowa, to kupuję grę na 100%. Rewelacyjnie to wygląda, szczególnie podobają mi się animacje koszulek i sylwetki piłkarzy i ich facjaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW!! Jeśli faktycznie tak to będzie wyglądało, będzie miało bezlagowy tryb sieciowy, a rozgrywka nadal będzie taktyczna i PESowa, to kupuję grę na 100%. Rewelacyjnie to wygląda, szczególnie podobają mi się animacje koszulek i sylwetki piłkarzy i ich facjaty.

Dajcie spokój sylwetki piłkarzy?? przecież każdy dalej biega jak z wieszakiem pod koszulka... spinka na całego , do mnie to jakoś nie przemawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój sylwetki piłkarzy?? przecież każdy dalej biega jak z wieszakiem pod koszulka... spinka na całego , do mnie to jakoś nie przemawia

Bo piłka nożna to poważny sport, typowo męski, także spinanie się piłkarzy jest powszechnym zjawiskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psycho997>>>Mamy teraz Mundial. Pooglądaj sobie piłkarzy z róznych krajów i porównaj ich zachowanie na boisku z tym co przedstawiają twórcy gier. W FIFce jest luzik i kocie ruchy, a w PESie... No właśnie zastanów się co w nim jest. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:woot: Bosko to wygląda :ok: Może w końcu będzie rekompensata za edycje 2008/2009...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie były takie złe. ;)

Fajnie wyglądają te paski siły i wytrzymałości. Nie rzucają się nazbyt w oczy, nie zajmują dużej części ekranu, a i tak są bardzo czytelne.

Na Polygamii już zaczęło się marudzenie jak to FIFA niszczy nowego PESa, bo ten wygląda marnie. Na szczęście są też tacy, którzy łaskawe piszą, że "nie jest aż tak brzydkie"... Coś strasznego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój sylwetki piłkarzy?? przecież każdy dalej biega jak z wieszakiem pod koszulka... spinka na całego , do mnie to jakoś nie przemawia

Nie liczy się jak biegają szytwni czy zgięci, ale GAMEPLAY się liczy, PRAWIDŁOWO DZIAŁAJĄCY TRYB ONLINE, radocha i miodność płynące z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęka mi opadła :shok:.Wygląda rewelacyjnie i mam nadzieję,że tak będzie wyglądać w rzeczywistości.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się jak biegają szytwni czy zgięci, ale GAMEPLAY się liczy, PRAWIDŁOWO DZIAŁAJĄCY TRYB ONLINE, radocha i miodność płynące z gry.

Liczy się, bo w sumie jest to jedna z kilku rzeczy, nad którymi KONAMI musi popracować, bo resztę mamy od lat (wyjątek multi, ale ten podobno od 2010 jest ok).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po trailerze z E3 w końcu mogę napisać że PES się zmienia na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy się, bo w sumie jest to jedna z kilku rzeczy, nad którymi KONAMI musi popracować, bo resztę mamy od lat (wyjątek multi, ale ten podobno od 2010 jest ok).

Jeżeli chodzi o online 2010 to ja na łączu 1 Mb nie mogłem normalnie grać, były wkurzające opóźnienia. Chciałby aby było tak jak np. w NHL 10 grze bardzo dynamicznej, gdzie dużo dzieje się, czyli grać komfortowo przy moim łączu. Co do sylwetek piłkarzy, ja jestem wychowany na grach piłkarskich na Atari (coś tam było już nie pamiętam) i przede wszystkim Amidze, czyli Senssible Soccer (były też inne: Kick Off, Striker, John Barnes Football itd.) i pamiętam jak graliśmy z kumplami turnieje w Senssibla. Nikt nie patrzył na to czy zgięci czy wyprostowani bo każdy czuł miód płynący z gry i radość. Przy obecnym zaawansowaniu technicznym można powybrzydzać, żeby poprawili to i tamto, ale przede wszystkim dla mnie liczy się to co napisałem wcześniej, czyli rozgrywka, online, sztuczna inteligencja w grze tzn. jak gram z konsolą żeby zawodnik atakując przed polem karnym nagle nie podawał do tyłu czy robił coś innego a nie to co powinien, czyli dążyć do zdobycia gola. Np. jakby poprawili sylwetki piłkarzy i inne rzeczy a byłby to produkt niegrywalny to co komu po tym? Przydało by się poprawienie poziomów trudności w grze. Ale przede wszystkim najpierw gameplay i online, a reszta jak da się to teraz jak nie to później sukcesywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1Mb to już troszkę mało. wink.gif

Jasne, że rozgrywka najważniejsza, a SS to super klasyk, za którym tęsknię, ale w mojej wypowiedzi chodziło o to, że skoro już mamy technologiczne możliwości, to dlaczego ich nie wykorzystywać? wink.gif

Wczoraj zassałem filmik z PSNu i jestem pod jeszcze większym wrażeniem. Ta gra jest śliczna w ruchu. Na serio wygląda na to, ze FIFA w tym roku straci, jedyną w moim odczuciu, przewagą, a mianowicie płynne łaczenie animacji. Super.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zassałem filmik z PSNu i jestem pod jeszcze większym wrażeniem. Ta gra jest śliczna w ruchu. Na serio wygląda na to, ze FIFA w tym roku straci, jedyną w moim odczuciu, przewagą, a mianowicie płynne łaczenie animacji. Super.

Ściągnąłem ten filmik i po obejrzeniu mam pozytywne odczucia. Będę czekał z niecierpliwością na na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbraja mnie stwierdzenie, że w starszych PESach nie ma paska siły podań. Coś strasznego.

Wracając do wzmiankowanego artykuliku, to napawa optymizmem, choć jak dla mnie PES nadal bije konkurencję, ale to jest kwestia indywidualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)choć jak dla mnie PES nadal bije konkurencję, ale to jest kwestia indywidualna.

Po ostatnim weekendzie popieram, dlaczego?: w dniu premiery kupiłem PES-a i grałem do marca, ale wszystkie błędy gry już tak mnie wkurzały że postanowiłem ją sprzedać i spróbować konkurencji(choć Fifa 09, którą też miałem mi nie podeszła). W lutym kupiłem Fifę 10, trochę pograłem i sprzedałem mniej więcej w tym samym czasie co PES-a. Nastawiałem się na Fifę World Cup. Gra jest bardzo dobra, ale po prawie dwóch miesiącach grania offline i online, zagrałem też w jednym turnieju World Cup; muszę przyznać że zdecydowałem się ostatecznie wrócić do PES-a. W ubiegłą niedzielę pojechałem do centrum handlowego i kupiłem PES-a ponownie(oczywiście przepłaciłem, ale nie chciało mi się czekać na przesyłkę z allegro). Jestem po rozegraniu kilkunastu meczy i to jest gra, która sprawia mi frajdę, grając w nią mimo jej licznych wad przypominają mi się lata kiedy z kumplami grałem w Sensible Soccera i ten miód, radość po zdobytych bramkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam już 2010 zadowala, a o rewolucji i zupełnie nowych wrażeniach słyszy się przy okazji każdej premiery PESa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam z niecierpliwością. 2010 jest ok ale jak ktoś ma słabe łącze to lipa z online mi przy 15mb lagowało ;/;/ teraz mam 25 i nie narzekam:) a 2011 poczekamy będziemy dyskutować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W online to raczej upload jest ważniejszy, a to czy masz download 15mbps czy 100mbps nie ma już wielkiego znaczenia :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES bez dwoch zdan wraca na tron. Wyglada przyzwoicie, grywalnoscia miazdzy fife. Cieszy fakt, ze pojawi sie Copa Libertadores. Nowe animacje, nowe zagrania, dynamiczne pojedynki 1 na 1... Czego chciec wiecej? Czekac i grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×