Skocz do zawartości
Kalimdor

Ekspandery L2 & P2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

20100508112.jpg

Ostatnio przeglądając pewien serwis aukcyjny po upojnej nocy z Bayonettą natrafiłem na taką aukcję. W moim zestawie otrzymałem blister ekspanderów od big-ben’a, dwie pary za 20 zł. ‘Czyli 5 zł za kawałek plastiku? Po co Tobie takie cuś?’ Ano uprzykrzyła mnie się akcja ześlizgania się palców i niewygodnego dosyć wciskania tych niefortunnie zaprojektowanych przycisków pada (R2 to unik w B !!!!!!) więc mogę sobie raz pieniądze do kibla bez dna wrzucić. Okazało się, że jednak zakup był całkiem całkiem, dostałem plastik szybko nakładający się na L2 & P2 o strukturze identycznej do oryginalnych. Po kolejnej nocy gierek z Bayo doceniłem te nowe plastikowe wypustki :) Gra się wygodniej i pewniej można powiedzieć: tak jak powinno od początku. Ogólnie : Polecam

20100508111.jpg

EDIT: Na aukcjach czy w googlu pisać nakładki, ekspandery i inne podobne :)

Edytowane przez Kalimdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz temat z nakładkami real triggers i dodatkowo z gumkami na analogi. A to co tutaj naskrobałeś nijak m recenzji nie przypomina a siedze wlasnie na kblu wiec jestem skupiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że temat nie leży w koszu i parę osób się do mnie zwróciło o dodatkowe info więc niby ten 'szorter' jest przydatny.

I zmień styl siedzenia bo dziadostwo Tobie do łba wlatuje,

Pozdrawiam ! I życzę miłego posiedzenia ... jakkolwiek to brzmi . lol .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×