Skocz do zawartości
kill

Little Big Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne filmy:

Więcej filmików prawdopodobnie będzie na tym kanale Youtube.

Małe zainteresowanie tym tematem. Nikt nie czeka na tą ambitną produkcję?

Na portalu kilka dni temu pojawił się link z tajemniczą stronką na której gangster coś szył. Zgadnijcie co.

Sackboya!

Czyżby odliczanie do bety?

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem wlasnie klucz do bety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir, i jak wrażenia :biggrin: , oczekujemy na długie sprawozdanie z rozrywki :tongue:

EDIT:Ludzie!

Ja też właśnie dostałem kod do bety. Idę grać. :teehee:

EDiT 2: Ale najpierw to pobieranie. :tongue:

Edytowane przez PanPawcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się dlaczego nie dostaje żadnych reklam/wiadomości od Sony? Nie są one wysyłane do wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymuje biuletyny i wszystkie inne rzeczy, prócz kodów do bet ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymuje biuletyny i wszystkie inne rzeczy, prócz kodów do bet ^^

Dokładnie tak samo mam jak ty reklam pełno a kodu nigdy nie dostaje:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maaaziu, na e-maila się dostaje. :tongue:

EDIT:Zajmuje 2133 mb. :tongue:

Edytowane przez PanPawcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla użytkownika:

FREEZY89

Za jego bohaterski czyn przekazania kodu do BETY LBP2 potrzebującej osobie! Niech Bóg ma Cię w swojej opiece! :woot::teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś kto dostał kod wpisałby go na nowym koncie i się podzielił nim z innymi? :teehee: Może by też się dało pobrać :whistling:

Ewentualnie jeśli komuś niepotrzebny to chętnie bym przygarnął :P

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody dostaliście na @ czy z jakiejś konkretnej stronki? Jeśli ktoś ma więce4j niż jeden, chętnie przygarnę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby pomóc, to prosiłbym o kod na bete LBP2. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osoby pragnące kod do bety prosze się do mnie zgłaszać, jako że moja konsola nie działa i zanosi sie na to, że przez co najmniej 2 tyg nie będzie działała postanowiłem odstąpić kod innym użytkownikom tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osoby pragnące kod do bety prosze się do mnie zgłaszać, jako że moja konsola nie działa i zanosi sie na to, że przez co najmniej 2 tyg nie będzie działała postanowiłem odstąpić kod innym użytkownikom tego forum.

Poszło PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie do osób obeznanych w temacie kodów promocyjnych, czy mogę go udostępnić 5 osobom czy tylko jednej, bo jeśli tylko jednej to już po wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie do osób obeznanych w temacie kodów promocyjnych, czy mogę go udostępnić 5 osobom czy tylko jednej, bo jeśli tylko jednej to już po wszystkim.

Nie radzę dzielić się wersjami BETA gier. Za to grozi ban. :whistling: Oczywiście mam na myśli slotowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę dzielić się wersjami BETA gier. Za to grozi ban. :whistling: Oczywiście mam na myśli slotowanie.

A jeśli oddałem kod bez użycia go na moim koncie?? kontem nie dzieliłem się , tak więc myślę , że ban nie grozi (mam nadzieje) :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli oddałem kod bez użycia go na moim koncie?? kontem nie dzieliłem się , tak więc myślę , że ban nie grozi (mam nadzieje) :sweat:

To po prostu go oddałeś. One są przyznawane losowo i nikt nie wie który jest Twój. Jeśli jednak z konta, na którym został wpisany kod jeszcze jedna osoba pobierze grę, to dostanie ona bana na 24h.

Nie wiem jak to jest dokładnie, sam się w to nie bawiłem.

--------------------------------

Pograłem chwilę w betę.

Po pobraniu 2133Mb pierwsze co rzuca się w oczy to polski język. Mamy możliwość przeniesienia profilu z pierwszej części gry, potem ustawia się rozmiar ekranu (niestety u mnie czarny pasek na górze i dole). Płynność gry w porównaniu z pierwszą częścią jest bardzo zła, obraz wydaję się nieostry, a sterowanie sackboyem jest gorsze(?) niż w jedynce, ale to tylko beta więc nie powinno się narzekać. Dostrzegłem sporo błędów, które wypadałoby zgłosić. Podczas przechodzenia pierwszego poziomu tuż po przejściu przez bramkę rozpoczynającą wyścig kamera gdzieś na moment zabłądziła. Po zginięciu i odrodzeniu się przy jednym z checkpointów nie było haka i uniemożliwiało mi to dalsze przechodzenie poziomu. Natomiast w innej planszy, tej ze zmienioną grawitacją denerwuje mnie podskakiwanie sackboya po wylądowaniu na ziemię - robi on taki drobny uskok co czasami kończy się zgonem. W trzecim levelu nie dostrzegłem błędów, jutro pogram dokładniej i postaram się coś wyłapać.

Druga część LittleBigPlanet zapowiada się pomysłowo, w wersji beta przetestować można platformy z których szmacianka się wybija, hak dzięki któremu da się łapać niektóre materiały, mini pojazd do jeżdżenia po suficie(bo jak to inaczej nazwać?), minigry w formie automatów do gier, maszyny wydające bańki z nagrodami za odpowiedni próg punktowy i kilka innych ficzerów o których nie pamiętam. Tak więc twórcom pomysłów nie brakuję i gra z pewnością będzie bardzo dobra gdy wyeliminuje się wyżej wymienione błędy.

Nie zauważyłem niestety możliwości przyklejania naklejek by zdobyć dodatkowy content. Jest kilka stref dla dwóch graczy, których nie przechodziłem, nie grałem online, ale widziałem że są poziomy zrobione przez innych graczy tak więc jest też edytor. Uwagę zwrócić można także na wycięte dialogi botów, ale zrobione jest to celowo by nie psuć zabawy z pełną wersją gry - według mnie dobrze że ich nie ma.

Dziękuje, dobranoc.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma kod niewykorzystany to prosił bym o przekazanie go mi, wiem że to takie no wiecie... ale moim marzeniem jest zagrać w lbp 2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś udało się zebrać wszystkie przedmioty w którymś z poziomów opowieści? Bańki są tak dobrze poukrywane że nie mogę ich znaleźć czy po prostu ich nie ma?

Dzisiaj przechodziłem wszystkie samouczki edytora i muszę powiedzieć że plansze zrobione przez graczy mogą być niesamowicie dobre. Dodane zostało tyle możliwości, że byłby problem z ich wymienieniem - można tworzyć nawet procesory. Jest samouczek dotyczący "Creatinator'a", czyli broni z której można strzelać czymkolwiek: plazmą, wodą, ogniem, prądem, krowami albo bananami, które po czasie wybuchają.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z betą. Mianowicie, kiedy chcę włączyć jakiś lvl. stworzony przez gracza, to podczas ładowania się poziomu wykakuje komunikat "Nie można połączyć się z serwerami LittleBigPlanet" lub błąd 403... Multi w LBP1 działa bez zarzutu, a tutaj od samego początku bety, jeszcze nie udało mi się pograć na necie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×