Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

Gra twórców Super Stardust HD, nic więcej nie trzeba dodawać. Kolejna perełka na PSS, niestety, data premiery nie jest znana, możliwe, że na E3 zostanie ogłoszona.

Oświetlenie lepsze niż w Alan Wake :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos jak alien shooter :D dobre napewno kupie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja to wygląda, dla mnie must have. Brawo dla twórców Stardust HD. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo dobry, kolejny tytuł na PSN. A ostatni trailer naprawdę powala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem wlasnie klucz do bety :P. Ktos jeszcze ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem wlasnie klucz do bety :P. Ktos jeszcze ma?

Czuję w kościach, że to będzie jeden z najlepszych tytułów w historii gier z PSN :woot: :woot:

@cwir - jak tylko się dorwiesz to od razu zdaj relację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir - jak tylko się dorwiesz to od razu zdaj relację.

Dopiero teraz zdolalem sciagnac i zainstalowac. Po zaledwie 10 minutach gry moge jedynie powiedziec ze takiego miodu plynacego z napieprzania w zombie i takiego banana na twarzy przy tym nie mialem bardzo bardzo dawno :)

EDIT: Zagralem kolejne 2 levele i potwierdzam to co napisalem wczesniej :) :) :). Opisze jutro po pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam nerke za klucz do bety.

Ew. mogę oddać kod na złote PlayStation do HOME.

Jak ktoś dostał i nie zamierza grać pm me.

Edytowane przez bid32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szczęściarzy posiadających klucz do bety. Rozgrywka przypomina tą z SS HD, czyli cała akacja toczy się w zamkniętej lokacji, a my staramy się zabić jak największa ilość przeciwników? Czy jest to może zwykła przygodówka, idziemy cały czas do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szczęściarzy posiadających klucz do bety. Rozgrywka przypomina tą z SS HD, czyli cała akacja toczy się w zamkniętej lokacji, a my staramy się zabić jak największa ilość przeciwników? Czy jest to może zwykła przygodówka, idziemy cały czas do przodu.

Idziemy do przodu poprzez podniszczone i opuszczone (nie liczac zombiakow) amerykanskie miasto (przynajmniej przez pierwsze 3 levele, tyle na razie mialem czasu pograc). Cos jak "I am Legend". Przestrzen jest ograniczona i zamknieta ogrodzeniami lub budynkami lub np wywroconym autobusem itp, calkiem zgrabnie. Dookola opuszczone samochody z ktorych bagaznikow mozna wyciagac kase, mozna w nie tez strzelac zeby je wysadzic, albo wlaczyc alarm ktory przyciagnie zombiakow a potem boom. Co jakis czas jest checkpoint z (lub bez) sklepikiem z bronia gdzie sie robi upgrade broni i konfiguruje ubranko (roznego rodzaju pancerze z 3 wlasciwosciami). Jak sie przejdzie checkpoint to sie brama zamyka i juz nie mozna wrocic.

Gra jest cos jak polaczenie (Re)Loaded z pierwszym Postalem :). Grafika jest sliczna, modele budynkow, samochodow i obiektow sa bardzo ladne i dokladne, kazdy level specyficznie zaprojektowany.

Naparzanka jest niesamowicie miodna, zwlaszcza momenty gdzie zewszad sie rzuca na nas masa zombiakow i trzeba ostro sie naprodukowac i nakombinowac (samo strzelanie dookola czesto nie wystarcza). Rzucamy granaty, molotowy, stawiamy miny, uzywamy otoczenia, flare mozna rzucic zeby odwrocic uwage. Zombiaki sa przerozne, wieksze, mniejsze, wolniejsze, zwinniejsze, cwansze. Do tej pory srednio na level zabijalem ok 800-1000 zombiakow, a jestem dopiero na trzecim :)

Ale co mnie w tej grze najbardziej urzeklo to jej oswietlenie i efekty. COS PIEKNEGO. Caly czas mamy latarke przytwierdzona do broni, caly czas jest generalnie noc i zrodel swiatla jest masa - latarnie, swiatla samochodow, latarka, ogniska. Do tego miejscami unosi sie mgla. Jak sie przemieszczamy i obracamy caly czas to ta latarka cuda po prostu wyprawia z cieniami. Kazdy obiekt rzuca cien, jak sie swieci przez ogrodzenie to jego cien po drugiej stronie jest dynamicznie rzucany i sie obraca caly czas zgodnie ze zrodlem swiatla. Naprawde nie widzialem chyba gry z lepszym oswietleniem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie coop online!

Ostatnio się przyglądam temu tytułowi zwłaszcza, że to ludzie od SS HD robią.

Pytanie do szczęściarzy grających w betę: czy ta gra ma rozgrywkę podobną do SS HD - przechodzę level żeby zdobyć jak najwięcej punktów, tryb survival - przeżyć jak najdłużej, zabijając jak najwięcej? czy może raczej jest to kampania, którą można przejść i do wiedzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie demo Zombie Apocalypse. To będzie coś w tym stylu. Prawdę mówiąc po tym co można w necie zobaczyć, to ciężko dostrzec różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj gadasz bzdury. oglądałem troszkę trailerów i czytałem trochę opisów i zapowiedzi. Z każdym materiałem gra oddala się od Apocalypse. Powtórzę, bo może nie doczytałeś: TWÓRCY SUPER STARDUST HD!! Ciężko o lepszą rekomendację.

Grałem w Apocalypse demko i rzeczywiście jest to gra do przejścia i zostawienia. Dead Nation pod wieloma względami jest dużo bardziej rozbudowany i tryb wyzwań zakładam, że tam będzie.

...aaa chodziło Ci o to, że tam zombie będą... nie wiem dlaczego nie powiedziałeś, że to będzie podobne do Left 4 Dead... no jasne... izometryczny rzut... już zupełnie inna gra...

Zmienię Twój tok myślenia. Gra bardziej przypomina L4D niż Zombie Apocalypse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×