Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

4670097562_544c083719.jpg

inFamous 2 oficjalnie zapowiedziany. Możliwe, że dostaniemy zupełnie nowe miasto, typ na powyższym szkicu to raczej nie Cole, ale sam Cole na 100% pojawi się w grze (potwierdzone przez Sucker Punch).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles na tym szkicu wyglada jak glowny aktor z Avatara :tongue: przynajmniej mi go przypomina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na przenosiny do przeszłości. Spójrzcie na tło, budynki, ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na pewno Cole, tylko zmienili wygląd. A gra może być ciekawa, czekamy na E3:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynka byla swietna. dwojka to must-have imho. mam tylko nadzieje, ze to bedzie exclusive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFamous to dla mnie fenomen, jedna z pierwszych gier, które kupiłem na PS3 i... tak mnie nudziła, fabuła nie porywała (początkowo), zadania były w zasadzie bliźniaczo podobne, a jednak ostatecznie przykuła mnie na tyle, żeby ukończyć dwa razy. Świetne zakończenie było wisienką na torcie.

Dlatego też część druga to pozycja obowiązkowa! Co do obrazka.. to nie bardzo mi się podoba, nie lubię zmieniania wyglądu głównego bohatera/ lub wprowadzenie całkiem nowej postaci, jeśli gra ma x części to powinna być jedną spójną historią - no chyba, że gra nie posiada fabuły.

W każdym bądź razie wszystko się okaże po premierze, liczę na ciekawsze i mniej monotonne misje, nowe, fajne moce i wciągającą fabułę, trzymajmy kciuki żeby nie zmarnowano potencjału tej serii!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę grałem, ale tylko w demo :P a gdzie tu już w produkcji druga część ;) jest co załować z pierwszej części? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "nowy" Cole wyglada beznadziejnie, on nawet nie przypomina siebie z pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cipciowaty byloby odpowiednim slowem - na szczescie to tylko ART i jest szansa ze w grze bedzie wygladac normalniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za PPE.pl:

Czy Cole nie jest już głównym bohaterem?

W żadnym wypadku. Takie informacje krążyły po Sieci, gdy kilka dni temu pojawiły się pierwsze zdjęcia z najnowszej produkcji Sucker Punch. Okazuje się jednak, że dalej jest to Cole i nawet się nie postarzał, po prostu zmieniono trochę jego design.

Nie podoba mi się ta informacja. Jak już wspominałem nie lubię kombinowania z postacią pomiędzy kolejnymi częściami serii.

Miasto będzie również inne - New Morais - które ma powstać na wzór Nowego Orleanu.

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się na dobrą kontynuacje. Jednak nie zapominajmy że pierwsza część miała masę niedociągnięć(szczególnie graficznych), które obowiązkowo w inFamous 2 powinny zostać dopracowane. Moim zdaniem wątek fabularny może być spokojnie kontynuowany bez jakiś zbędnych interwencji(w końcu był najmocniejszym elementem tej produkcji). Na 100% kupię, ale miło byłoby mieć wrażenie, że nie jest to jeden z tych najsłabszych exclusivów na PS3.

Oczywiście to tylko moje zdanie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

SONY daje czadu tuż przed E3 - strach pomyśleć co się będzie działo 15 czerwca.

Co do samej gry to rzeczywiście Cole wygląda bezpłciowo.

Ps. Czas nadrobić zaległości i kupić pierwszą część.

Pozdrawiam.

Edytowane przez SolidAREK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Cole "trochę" młodszy się wydaje. I włosy mu urosły. Co do wyglądu, nie jest najgorzej. Dobrze, że ma czarna koszulkę :P. Pewnie nosił to wszystko cały czas pod kurtką w pierwszej części :D. I spodnie w końcu zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo nowego o inFamous 2

Od kilku miesięcy docierały do nas kolejne strzępki informacji na temat inFamous 2. Teraz, dzięki opublikowaniu zapowiedzi w magazynie Game Informer otrzymaliśmy wreszcie dużo solidnych konkretów na temat tej z niecierpliwością wyczekiwanej produkcji.

InFamous był jedną z najlepszych nowych marek zeszłego roku. Wysokie oceny prasy branżowej i prawie 2 miliony sprzedanych egzemplarzy mówią same za siebie. W przypadku kontynuacji zespół Sucker Punch ma jeszcze większe ambicje. Zadanie stworzenia czegoś wyjątkowego ułatwia mu fakt, że bazową strukturę mają już gotową, teraz pozostaje tylko wybudować na niej coś znacznie bardziej imponującego niż część pierwsza. Głównym celem, jaki postawili przed sobą twórcy było uczynienie wrażenia bycia superbohaterem jeszcze bardziej intensywnym i przekonującym. Zostanie to osiągnięte m.in. dzięki wprowadzeniu nowego czarnego charakteru.

Pod koniec inFamous Cole był bez wątpienia najpotężniejszą istotą w Empire City. Sytuacja ta uległa zmianie wraz z przybyciem Beast (czyli Bestii). Wszystkie wydarzenia w pierwszej częśći były w rzeczywistości jedynie imponującą manipulacją mającą przygotować naszego bohatera na starcie z Bestią. Niestety mimo tych starań, Cole okazał się zbyt słaby i starcie z potworem niemalże przypłacił życiem. By przygotować się do rewanżu udaje się do miasta New Marais, gdzie ma nadzieję znaleźć więcej tajemniczej technologii zwiększającej jego moce. Bestia nie zamierza jednak czekać, aż Cole w spokoju się przypakuje. Przez całą grę monstrum będzie powoli podążać w naszą stronę, siejąc śmierć i zniszczenie w mijanych miastach.

New Marais ma być znacznie bardziej różnorodne kulturowo niż Empire city. Twórcy wzorowali się na Nowym Orleanie, spodziewać się więc możemy organicznego melanżu wielu stylów architektonicznych. Podobnie ma być z terenami otaczającymi miasto, które wypełnione będą m.in., polami uprawnymi, zapuszczonymi cmentarzyskami czy bagnami. Niestety, Cole wciąż nie nauczył się pływać, wiec woda nadal stanowić będzie dla niego śmiertelne zagrożenie. W momencie, gdy Cole trafia do New Marais w mieście nie dzieje się dobrze. Władzę przejęła militarna organizacja dowodzona przez charyzmatycznego jegomościa o imieniu Bertrand, który nie zamierza pozwolić, by jakikolwiek obdarzony mocami dziwak pałętał się po "jego ulicach".

Zaczniemy grę z kompletem mocy z poprzedniej częśći. Nie będzie tu żadnych amnezji, czy innych tego typu metod mających zmusić nas do ponownego nabywania starych umiejętności. Nowe zdolności rozszerzą repertuar ruchowy i bojowy bohatera. Dzięki zastosowaniu indukcji będziemy mogli jednym susem wskoczyć na dach wieżowca czy w szaleńczym tempie ślizgać się wzdłuż ścian budynków. Z kolei elektryczne tornada przemienią pole bitwy w prawdziwe piekło. Walka z wykorzystaniem broni ma być znacznie bardziej satysfakcjonująca m.in. dzięki temu, że Cole będzie mógł naładować przedmioty (np. dużą metalową rurę) energią elektryczną. Wszystko to okaże się to bez wątpienia bardzo przydatne w starciu z bossami, którzy tym razem mają być znacznie groźniejsi niż w pierwszej części.

Zmiany nie ominą też głównego bohatera. Znany nam Cole MacGarth był potężnym, ale mało interesującym protagonistą. Problem ten naprawić ma druga część, w której bohater zyska na osobowości oraz otrzyma nowego aktora podkładającego głos. Zmieni się także jego wygląd, zarówno pod względem ubrania, jak i animacji. W inFamous często dokonywaliśmy wyborów moralnych, jednak były one bardzo czarno-białe. Tym razem w fabule ma być znacznie więcej szarości, choć ponownie wszystkie decyzje doprowadzą nas do jednego z dwóch bardzo odmiennych zakończeń.

radycyjnie ulepszona zostanie oprawa graficzna. New Marais ma być znacznie gęściej zaludnione niż Empire City. Po ulicach cały czas poruszać się będą tłumy ludzi i dziesiątki samochodów. Otoczenie zawierać ma ponadto więcej elementów, które możemy w efektowny sposób zniszczyć. Znane z pierwszej częśći panele komiksowe teraz używane będą tylko w przypadku bardziej rozbudowanych fabularnie scen. Natomiast bardziej dynamiczne sekwencje oraz interakcje między postaciami zostaną ukazane poprzez tradycyjne cut-scenki.

Sony chce, by z serii wyrosła jedna z marek, które definiują konsole PlayStation, dlatego nie szczędzi środków na produkcję i nie popędza studia Sucker Punch. Premiera inFamous 2 zapowiadana jest na następny rok.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51938

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Cole + Nathan Drake = Nowy Cole :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zapowiada sie swietnie

I niech cos z robia z woda w drugiej czesci bo w pierwszej byla to porazka. Przeciwnicy ladowali na niej jak na betonie a samochody i inne przedmioty tylko przez nie przelatywaly jak przez tektsure. Zero interakcji przedmiotow z woda :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nowy Cole jest rudy? Poza tym zmiana wyglądu wg mnie InPlus. Może postać bardziej przemówi do mnie bo podczas gry w 1część jakoś nie zżyłem się z bohaterem. Niech tylko te włosy mu przyciemnią i tyle. No i może trochę zbyt radośnie wygląda x].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze wesoly. Mieli dac kolesia co ma wydziarana facjate z bicepsem 60 cm ? to dobre dla napalonych amerykanow lub spalonych solarium plastikowych laseczek :down: a tak to jest zwykly Normalny koles ktory dostaje super moce wcale nie proszac o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja wspomniałem że chcę jakąś Wonder Woman(tak , wiem ze to kobieta) czy innego Pudziana? Poprostu tutaj taki wesołek jest , a w części pierwszej raczej do przyjemniaczków nie należał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×