Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

na screenach wyglada super jednak podczas E3 mozna bylo zobaczyc trailer :) i ja tam widzialem zupelnie inna grafike... tutaj jest chyba wszystko podretuszowane niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu, który prowadzi show e3 na gametrailers porównał jakość gry do Uncharted 2 ( niby w demo już grał, albo coś w tym rodzaju ) ;)

IMO jest to całkiem możliwe, skoro Sony chce z tej gry zrobić tak ważną markę jak GoW czy Uncharted. A jak widać na poniższym screenie, modele postaci są niesamowite.

in2-7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IT'S TEH CELL!!

http://www.videogamer.com/news/ps3_spus_are_total_monsters_says_infamous_2_dev_2.html

Sadzac po screenach i tym wywiadzie to inFamous 2 bedzie ogromnym skokiem jakosciowym w porownaniu do pierwszego inFamous, podobnie jak U2:AT->U:DF, oraz GT5->GT5P, a to cieszy :) Jeszcze tylko zeby KZ3 zaliczylo taki skok i bedzie cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co liczyć na tak ogromny skok jakości grafiki w KZ3. Mogę zaryzykować stwierdzenie, że KZ2 jest dalej najlepszą pod względem grafiki gra na konsole.

A co do powyższego screena - wydaje mi się, że to render. Jeżeli nie, szykuje nam się piękna gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada to troche jakby dostali silnik od ND, na ktorym robili U2 :D jezeli udaloby im sie na nim zrobic sandboxa to nie mam wiecej pytan....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zdjecie wyglada bardzo ladnie. Co nie zmienia faktu ze jak nie pokaza jakiegos gameplayu w dobrej jakosci to nadal bede przekonany ze ktos korzystal z photoshopa przy obrobce tych fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosc kontrowersyjne zmiany jak widac. Dziwny ten nowy Cole. Za bardzo mi przypomina Nathana Drake'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzies w necie czytalem, ze SP rozwazaja ponowny re-design Cole'a, i widzac fale zawodu na forach na 99% to zrobia, zaby Cole bardziej przypominal samego siebie niz Nathan'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ten tutaj w sumie pasuje :D moze dlatego, ze strasznie przypomina mi serie Uncharted :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam bohater pasuje i oby juz go nie zmieniali bo to tylko opóżni premiere. Pewne jest jedno, kupie sobie tą gre, mimo że 1-ynka mi nie przypadła do gustu. Tak jak kolega wyrzej juz mówił.. nie podoba mi sie ze na każdym dachu jest jakiś debil co do nas strzela. Co do zmiany bohatera to moim zdaniem bardzo dobrze. Nowy bohater, nowe miasto, NOWA MOC. Super pomysł. Co nowa część to nowa moc. bardzo dobrze. Gdyby cały czas męczyli postac z 1-ynki i te jego zdolności elektryczne to seria infamous była by strasznie nudna. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka byla super, fajny komiksowy klimat, dobra grafika, ciekawa historia, poziom trudnosci byl ok, polska lokalizacja tez wporzadku zwlaszcza glos głownego bohatera. W infamous 2 mogą zrobic bardziej zroznicowane miasto, zmiany pogody, wieksze zroznicowanie przeciwników i wiecej bossów i bedzie lux:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do dwojki chlopaki napewno sie przykladaja. Zreszta byl artykul ze samo sony chce zrobic z Infamous znana marke wiec kasa tez sypia

juz nie moge sie doczekac weekendu kiedy pokaza piewszy gameplay prosto z gry :D trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu miazga, na poczatku nie mogłem uwierzyć, że to gameplay, wszystko wyglądało jak świetnie wyreżyserowany trailer. Od razu rzuca się w oczy bardzo ładna grafika, fajny design przeciwników (ich wygląd w jedynce był żenujący) fajne zbliżenia podczas walki, i nowe sposoby podrużowania. Będzie hicior.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś niesamowitego! :) od niedawna zacząłem grać w jedynkę i się nią jarać, a tu dwójka taka "wypetarzona" :D nic tylko kończyć jedynkę i czekać do 2011 na sequel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no. Niezla jazda. Ciekawe co pokaza jutro za gameplay. Trzeba czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas :D Musze jeszcze obczaic jedynke i potem zamowic preordera dwojki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no. Niezla jazda. Ciekawe co pokaza jutro za gameplay. Trzeba czekac

A skąd ta informacja, że jutro pokażą kolejny trailer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas. Chyba tak jak w przypadku U2:AT trzeba jednak bedzie zakupic "jedynke" (ktorej demo w ogole mnie nie zachecilo, zarowno w przypadku U:DF jak i inFamous) ;)

sya6ia.gif

2zyea7k.gif

fu13rr.gif

2zyahhc.gif

Grafika porownywalna z Uncharted w sandboxie? Nie mam nic przeciwko, do tego SP celuja w 60FPS'ow:

http://www.shacknews...article.x/64441

The live demo had some framerate issues, but the team at Sucker Punch is shooting to achieve 60 frames-per-second by the PlayStation 3 exclusive's release in 2011.

A skąd ta informacja, że jutro pokażą kolejny trailer?

Na GTTV bedzie odcinek dedykowany inFamous 2.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas. Chyba tak jak w przypadku U2:AT trzeba jednak bedzie zakupic "jedynke" (ktorej demo w ogole mnie nie zachecilo, zarowno w przypadku U:DF jak i inFamous) ;)

Miałem to samo demo inFAMOUS mi się nie podobało ale pełna gra to co innego , bardzo fajny jest patent ze większość misji możemy przejść inaczej jako dobry albo zły ;)

Co do inFAMOUS 2 to mogę powiedzieć tylko WOW ! Wyglada mi to trochę jak uncharted 2 jako sandbox i gameplay wyglada jak film/trailer do tego napewno jakaś fajna historia i jestem kupiony :P

Edytowane przez RaFaLiK37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy gameplay:

Robi wrażenie i to jakie! Począwszy od grafiki, animacji, a kończąc na nowych mocach Cola (końcówka... 0_o). Kolejna ekskluzywna perełka na PS3. Oficjalnie ogłaszam, jestem zmasakrowany tym gamepleyem, a kto nie grał w jedynkę, niech nadrobi zaległości, bo warto.

PS. Sucker Punch ftw! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tutaj nie zostalem pozytywnie nakrecony na IF2? ;d Gameplay bedzie niesamowity, ale co tu mi nie pasuje? Przesyt i brak klimatu. Najpierw potwory jakby wziete z Dead Space, potem poscig za limuzyna (to mi sie podobalo, szczegolnie nowe ruchy Cole'a), ale potem helikopter i ogromne tornado?! Ze what?! I moze jeszcze Transformersi sie zjawia.... Chociaz patrzac na stwory z pierwszej czesci to nie zdziwilbym sie, pomijajac sam fakt, ze jezeli bedzie tak latwo pokonac bossow to to bedzie jakis zart.

To bedzie dobra gra, ale niestety przekupi mnie grafika i gameplayem, a nie klimatem i fabula jak jedynka. No szkoda.

Edytowane przez Kroogah
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ha, czyli narzekasz na najbardziej efektowną rzecz z tego gameplayu? Fajnie masz :) Tak się składa, że to jest prezentacja gry, ma być szybko i efektownie, a w pełnej wersji może będziesz się męczył kilka minut z tym helikopterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×