Skocz do zawartości
ONE

Motorstorm: Apocalypse

Rekomendowane odpowiedzi

MS3 wybiera się do... miasta? Mam nadzieję, że to jakiś mały procent tras, bo jeżeli większość będzie osadzona między blokami, to będzie to porażka. MS to wielkie otwarte terany, pustynia, dżungla, góry, a tu co mamy? Kolejny klon Burnouta? No nic, trzeba poczekać na oficjalną zapowiedz, która pewnie odbędzie się na E3. Na chwile po tych kilku słabej jakości screenach, jest mocno zaniepokojony.

http://www.ps3gen.fr/motorstorm-3-images-volees-jeu-toujours-pas-annonce-actualite-11172.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :)

To dopiero kilka screenów z jednej części trasy. Sony specjalnie takie coś wypuszcza, żeby narobić szumu.

W pierwszej były pustynie, w drugiej wyspa, to teraz ciekawe co będzie, ale wątpię, żeby to było miasto.

W dwójce też przejeżdżaliśmy przez jakieś miasteczka, czy fabryki. Zapewne to jest taki moment właśnie, że też tylko przejazdem.

Ja tylko mam nadzieję, że system punktacji nie będzie tak poryty w online jak w drugiej części.

Ten kto to wymyślił powinien zgnić w piekle ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, podobno pełny tytuł gry to MotorStorm 3: San Francisco. Poczekajmy te kilka dni do E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, podobno pełny tytuł gry to MotorStorm 3: San Francisco. Poczekajmy te kilka dni do E3.

Szkoda, że nie Los Angeles. Dostaliby świra tam na E3 :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było błoto , tropiki , śnieg , teraz mi się marzyła jakaś pustynia z Egiptu czy coś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było błoto , tropiki , śnieg , teraz mi się marzyła jakaś pustynia z Egiptu czy coś .

Śnieg był, ale nie u Nas (czyt. na ps3). Może taka kumulacja wszystkiego? Jakieś przejścia na trasie zmieniające wymiar, np. z porzuconego, zasypanego piaskami San franscisco na zalodzone a'la Nowy Jork z filmu Pojutrze, a potem wulkany wynurząjace się z dna Zatoki Św. Wawrzyńca... a nie, przecież mowa o SF, więc z Zatoki SF. A jak umrzemy to spadamy do Hadesu i musimy się ścigać rzeką Styks :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co screeny nie zachwycaja. Nie do takiego klimatu przywyklismy. Ja osobiscie wolalbym zeby 3 klimatem przypominala czesc 1 + 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mi osobiście bardziej podobał się klimat 1, więc mam nadzieje że nie zrobią czegoś na styl Burnouta. Tylko może jakieś połączenie (miejscówek/klimatu) jedynki i dwójki. Mam nadzieje że jeszcze w tym roku się przekonamy;)  

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jedynka bardzo przypadła mi do gustu, była to moja pierwsza gra na PS3. Dwójka już nie miała klimatu. Dlatego mam nadzieje że nowa część będzie podobna do jedynki i tylko niech nie robią z niej Burnauta czy Split Second - błagam.

Ps. Przydałby się trophy patch do jedynki :-)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie narzekajmy tak bardzo, bo szczerze mówiąc to o grze nie wiemy zupełnie nic.

Na pewno studio Evo nie zrobi z tej gry typowej ściganki po mieście...

Mimo, że darowali sobie kiedyś serie WRC, zupełnie nie wiem dlaczego, to i tak wierzę, że 3 część nadal będzie trzymać poziom.

Najlepsze jak ktoś narzeka, że 3 cześć będzie arcade'owa XD

Rozumiem, że wg takiego kogoś pierwsze dwie części to były istne symulatory jazdy w terenie, tak?

Niektórzy powinni się zastanowić zanim coś powiedzą, a nie powtarzać po innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak ktoś może powiedzieć,że MotorStorm 2 nie miał klimatu??????Przeciez jest o wiele lepszy od pierwszej części jeżeli ktoś nie ma pojęcia o czym pisze,to niech da sobie spokój...Założe sie że MS3 da popalić i w końcu wszyscy znajomi co sie rozproszyli na jakis czas po innych online grach powrócą i bedziemy zarywać grube godziny(-:Czekam jak wszyscy fani na cos wiecej info w tej sprawie,MotorStorm 3 mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak ktoś może powiedzieć,że MotorStorm 2 nie miał klimatu??????Przeciez jest o wiele lepszy od pierwszej części jeżeli ktoś nie ma pojęcia o czym pisze,to niech da sobie spokój...Założe sie że MS3 da popalić i w końcu wszyscy znajomi co sie rozproszyli na jakis czas po innych online grach powrócą i bedziemy zarywać grube godziny(-:Czekam jak wszyscy fani na cos wiecej info w tej sprawie,MotorStorm 3 mniam

Spokojnie, po prostu klimaty offroudu, pustyni itp. bardziej mi odpowiadały w przeciwieństwie do zielonej dżungli. Może zmieniłbym zdanie po zagraniu w pełną grę ale trzy dema nie przekonały mnie do zakupu.

PEACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie to MotorStorm 3 z podtytułem np. World Tour. Menu wyboru trasy to kula ziemska i trasy w różnych miejscówkach (kanion z jedynki, syberia, afrykańskie pustkowia itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, po prostu klimaty offroudu, pustyni itp. bardziej mi odpowiadały w przeciwieństwie do zielonej dżungli. Może zmieniłbym zdanie po zagraniu w pełną grę ale trzy dema nie przekonały mnie do zakupu.

PEACE

Ja mam dokladnie takie same odczucia, MS:PR byl IMO juz zbyt kolorowy i cukierkowy, nie to co "brudna" jedynka, widoki na kaniony, masa blota, cos pieknego po prostu. A teraz MS3 bedzie sie odbywal w miescie, nuda jak flaki z olejem, schemat oklepeny do bolu... Mogli by sie skupic na poprawie AI (ktore jest jeszcze gorsze niz w GT) niz na wymyslaniu nowych lokacji. Szkoda, bo IMO deweloperzy juz wystarczajaco opanowali architekture PS3, zeby gra wygladala dokladnie jak na tym trailerze z 2005r.:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p1000295d8258607.jpg

Mi również jedynka bardziej przypadła do gustu. Klimat panujący w tej części był genialny, no i ta kamera z nad maski i genialne błotko waląc się na maskę, w PR już tego efektu nie było.

PS. Jeżeli ktoś zasuwał na tej drugiej kamerze, to stracił cały klimat tej gry, to samo w PR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, jeżeli to jest jedna z tras (a raczej jej drobny overwiev) to łykam ją na dzień dobry. Ten statek (lotniskowiec?) wygląda zaje-fajnie;). Były pustynie i kaniony, była dżungla (plus trochę wilgoci) teraz pora na duużo wilgoci;) Tak serio, faktycznie mogliby zrobić tak jak ktoś już tutaj napisał (globus i takie tam). Coś takiego jak było w Army Of Two (wiem, wiem, gry diametralnie inne, ale rzucały nas w różne zakątki planety). Tak swoją drogą dla mnie MS: PR też był jakiś taki wyprany z klimatu, taki trochę "Disneyowski"przekoloryzowany. 

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie i wspomnijcie moje słowa napisane na tym forum-Ta część bedzie najlepsza i nic jej nie przebije (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy to jest nieruchomy obrazek podczas ładowania, czy może bedziemy mogli zobaczyć podczas loadingu animację walącego się budynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak nic, kupuję te grę i już wiem że nie będę żałował wydanej nań kasy (jak w przypadku MS:PR).

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, dla mnie MotorStorm to najlepszy aracadowy racer ever (no jeszcze za młodszego tak miło to mi się w Stunt GP grało)... nie mogę się doczekać premiery, albo póki co chociaż jakiegoś wypasionego trailera z E3 :)

Z początku jak zobaczyłem te screeny z San Francisco to aż nie mogłem uwierzyć, że tak zwalili dzikie wyścigi, dlatego poczekałem z wypowiedzią, a teraz mogę spokojnie napisać, że będzie git :thumbsup:

Jak zawsze w tej serii :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo... pięknie to wygląda... :D W tej chwli to najbardziej nie mogę się doczekać E3, będę musiał oglądać transmisję na żywo. Dzikość, szybkie furki i chaos panujący naokoło okraszone zapewne piękną grafiką... MNIAM!

//Tak patrząc na tego SS'a wyżej boję się o to, że zrobią drugiego Burnota/Split'a... oby klimacik był taki jak w 1... ale na razie to musimy jakoś wyczekać do E3... :(

Edytowane przez Skreedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×