Skocz do zawartości
razik

PS3 a palenie

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko do palaczy, jeśli takowi tu są. Przejmujecie się tym zdaniem w instrukcji, żeby "nie umieszczać systemu w obszarach narażonych na działanie dymu papierosowego"? Czy palicie w miejscu gdzie stoi konsola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Pewnie że palimy :>

Jaramy jak smoki

Ot byle nie dmuchać do napędu BR :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem palaczem (wiem zły nałóg, ale cóż). Jak kiedyś grałem na PS2 i paliłem w tym samym pokoju to w konsolce czytnik mi padał co miesiąc, potem rozbieranie i czyszczeni soczewki Od kiedy jestem posiadaczem PS3 nie pale w ogóle w pokoju (szkoda sprzętu), wychodzę do kuchni. Człowiek sie częściej rusza, a i mniej pale, bo mi sie nie chce co chwile biegać do kuchni na dymka Nie chcecie żeby chlebakowi padł czytnik? nie palcie w jego obecności!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Jak kideys gralem na PS2 i palilem w tym samym pokoju to w konsolce czytnik mi padal co miesiac, potem rozbieranie i czyszczeni soczewki

Moje pytanie było nie bez powodu, bo mi właśnie czytnik padł. Będę musiał zmienić przyzwyczajenia, nie wyobrażam sobie czekania na pojedynek w Tekkena, czy COD4 bez dymka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A ja palę, paliłem i palić będę przy konsoli. Żaden sprzęt mi nigdy z tego powodu nie padł. Zastanawiam się tylko czy to palenie jest powodem awarii sprzętu. Sony robi legendarnie już kiepskie czytniki. A te w PS3 walą się znajomym aż miło i to nieważne czy palą czy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Niestety nie pale w pokoju bo wynajmuje pokój i klauzula obejmuje zakaz palenia Ale gdybym nie musial się chamować zapewne paliłbym przy konsoli... ach te nocki w Pro Evolution w pokoju gdzie siekierę można bez wiekszych przeszkód powiesić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Sony robi legendarnie już kiepskie czytniki. A te w PS3 walą się znajomym aż miło i to nieważne czy palą czy też nie.

Fakt, dlatego staram sie go oszczedzac jak tylko moge. Jesli moge ogladac film z dysku to robie to zamiast ogladac na plycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Pale i bede palil. Palilem przy PSX, PS2, XBOXie... Jakos nigdy sie zadnej nic nie stalo z powodu kilku "dymkow"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kokoszka

Ja też pale i podobnie jak u kolegi wyżej nic się nie psuło przeciesz nikt tam specjalnie nie dmucha dymu do środka chociaż pewnie i tacy się znajda co wdmuchaja i bedą patrzeć którędy dymek wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Moj PSX kupiony zaraz po premierze jest zolty od dymu a kabel od pada az sie lepi ,nigdy nie byl w serwisie i chodzi do dzis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Palenie paleniem, ale picie alkoholu podczas grania jest najgorsze - slyszalem ze wiaza sie z tym mechaniczne uszkodzenia padow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie tych od Sony xD. Przypadkowe upadki, nadepniecia itp. w stanie pod wplywem nie szkodza padom Sony ;-). A XBOXowa "eSke" to juz niejedna polamalismy przy ostrzejszym "grzaniu&graniu" ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, u mnie 2 razy zalalismy pada browcem :/ i teraz PS button przy wciskaniu tworzy troche wiekszy opor niz powinien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Palenie paleniem, ale picie alkoholu podczas grania jest najgorsze - slyszalem ze wiaza sie z tym mechaniczne uszkodzenia padow

Eee tam, w PAIN to tylko przy procentach się pogrywa :-) Inaczej sie nudzi szybko :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mój brat pali przy konsoli, ja jestem wielkim przeciwnikiem papierosów/trawki , ale przecież te duże TV są też po to żeby nie siedzieć przy konsoli tylko np na drugim końcu pokoju. PS3 jest moją pierwszą konsolą od Sony i nic z czytnikiem się nie dzieje, a co do rzeczy od sony to bardzo często je gubię, rok temu aparat, niedawno PRAWIE karta pamięci 1GB do telefonu i parę innych drobiazgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Eee tam, w PAIN to tylko przy procentach się pogrywa :-) Inaczej sie nudzi szybko :>

Zle mnie zrozumiales ja tam nie mowie ze nie, tylko okreslam ewentualne skutki - zreszta malo wazne przy tych wszystkich plusach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wolę nie palić w pomieszczeniach w ogóle Jesli mi się zachce, to idę na balkon. Ale palę mało, nie więcej niż kilka papierosów na miesiąc. Paczka starcza na 3 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zreszta pamietajcie ze wersje 40GB posiadaja opcje "przedmuchiwania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja od ponad roku mam konsolę i nie było dnia żebym przy niej nie palił, czasami jak się wkur*ie grając w COD to ćmik za ćmikiem i na razie (odpukać ) wszystko działa. Mam tylko pewne obawy że jak coś się zepsuje (znowu odpukać :) ) to mogą mi reklamacji nie uznać bo stwierdzą że postępowałem niezgodnie z instrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Zreszta pamietajcie ze wersje 40GB posiadaja opcje "przedmuchiwania"

i 80GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ha skoro już taki temat, to mój znajomy kopci przy sprzęcie i nigdy nic mu się nie stało.

Ja akurat za kasę która odłożyłem z fajek kupiłem sobie playa.

Same plusy pozbyłem się nałogu po prawie 15 latach jarania i jeszcze za sponsorowałem sobie konsolkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie nie palę przy ps3 ale nie ze względu na nią tylko po prostu nie robię tego w swoim pokoju. Za czasów ps2 jarałem i konsolka miewała humorki, nie wiem czy przez fajki czy wiadra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

waler84, ty chyba zartujesz. ostatni post z 2007...

ontopic: a 60;tka niestety nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

dochodzą nowi użytkownicy, wiec czemu taki temat ma byc juz zamkniety?

ja przestałem palić obok PS3, ale to raczej z powodu smrodu w pokoju, niż obawy o konsole.

czasem jak w kilka osób sie siedziało i kurzyło, to jedynym problemem bylo szybkie osiadanie kurzu(dymu) na obudownie konsoli:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×