Skocz do zawartości
ONE

Vanquish

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna mila niespodzianka po Crysisie 2 ;) Podoba mi sie szybka akcja, bo caly ten cover system obecny teraz w wiekszosci gier strasznie zamula tempo rozgrywki, a tu jest non stop szybka i wartka akcja (i to pomimo cover systemu), do tego jest jeszcze meele i QTE, moze byc naprawde kozak. No i graficznie prezentuje bardzo wysoki poziom, a to przeciez multiplatformowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna mila niespodzianka po Crysisie 2 ;) Podoba mi sie szybka akcja, bo caly ten cover system obecny teraz w wiekszosci gier strasznie zamula tempo rozgrywki, a tu jest non stop szybka i wartka akcja (i to pomimo cover systemu), do tego jest jeszcze meele i QTE, moze byc naprawde kozak. No i graficznie prezentuje bardzo wysoki poziom, a to przeciez multiplatformowka.

sam z chęcią pyknę w gierkę jak wyjdzie. Trailer jest naprawdę interesujący. Kosmiczny kombinezon, walki z mechami, może fabuła też będzie wciągająca, pożyjemy zobaczymy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna tandeta ! Tysiące pocisków i pustka po rozwalonym przeciwniku.

Czy ta gra ma mieć dystrybucję cyfrową (PSS) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Oj boze boze, a myslalem jednak ze troche ludzie zmadrzeli, a jednak nie. Grafika najwidoczniej jest nadal wazniejszy niz gameplay. Szkoda, bo to tylko obiecuje nam dupna przyszlosc z grami. Beda same Crysisy zamiast The Last Guardians.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to takie dziwne i japońskie, ale mimo tego gra może być całkiem fajna. Dynamika walki wydaje się być bardzo wysoka no i rozpierducha jest niezła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka robiona przez studio ktore nie ma doswiadczenia w tego typu produkcjach, sama gra srednio wizualnie, a do tego mamy strzelanie do puszek (po terminatorze wiadomo ze nikt tego nie lubi), a co jeszcze lepsze, te puszki to rosysjskie super roboty a nasz bohater w helmie nie ma otworu na oczy, tylko na usta aby sobie w wolnych chwilach moc fajke palic.

Bez jaj, no thx, postoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A w jakich grach ma Clover Studio/Platinum Games doswiadczenie? Chlopie, nie wiesz o czym mowisz, bo kazda ich gra jest unikalna i kompletnie inna. Na dodatek kazda ich gra to jest hit, a oceny maja srednie powyzej 80-90. Mowiac, ze nie maja doswiadczenia w danych grach to skazanoby ich kazda gre na porazke, co jest wielkim bledem. A czemu ta gra sie uda? Bo to wlasnie oni tworza ta gre + pracuje z nimi przeciez sam ojciec Residenta. Na doswiadczenie tworcow i na pomysly nie mozna narzekac ;) Poza tym, to jeden, krotki gameplay. Na E3 zaprezentowac maja cala walke z poteznym bossem, bedzie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah

Ta gra bedzie słaba, sam sie przekonasz. Oceny to tak 5,5/10 no może 6/10

Jak gra bedzie kosztować 50zł to sie moze sprzeda smile.gif

Nie zamierzam płacić za to gówienko tyle samo pieniędzy co za RDR czy za GOWIII. Podobna sytuacja jest z Lost Planet 2

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem twojego zdania Kroogah.Panowie ze studia Clover tworzyli piękne unikatowe gry z duża dawką świeżych pomysłów co mielismy okazję się przekonać (Okami,Viewitull Joe,Godhand) Jako studio Platinum Games tworząc Bayonettę poraz kolejny pokazali na co ich stać.Myślę że ta gra będzie conajmniej dobra zresztą sie jeszcze przekonamy!:)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah

Ta gra bedzie słaba, sam sie przekonasz. Oceny to tak 5,5/10 no może 6/10

Jak gra bedzie kosztować 50zł to sie moze sprzeda smile.gif

Nie zamierzam płacić za to gówienko tyle samo pieniędzy co za RDR czy za GOWIII. Podobna sytuacja jest z Lost Planet 2

Jeszcze sie zdziwisz. Wszyscy mowili, ze FFXIII bedzie super, na 9/10 minumum, a co wyszlo? Gra na 7 i to z jakiej serii gier! Zobaczysz chlopie jak wyjdzie pierwsza recenzja. Mysle, ze panowie od Platinum Games wiedza jak spowodowac opadniecie szczeki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah

Ta gra bedzie słaba, sam sie przekonasz. Oceny to tak 5,5/10 no może 6/10

Jak gra bedzie kosztować 50zł to sie moze sprzeda smile.gif

Nie zamierzam płacić za to gówienko tyle samo pieniędzy co za RDR czy za GOWIII. Podobna sytuacja jest z Lost Planet 2

Jasnowidz ? Masz jakąs kryształową kulę czy co ? A może grałeś już w grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turus

Nie trzeba być jasnowidzem.

Po tym krótkim gempleju widać od razu że to japońska popierdółka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, Bayonetta tez jest przesiąknięta kiczem a mimo tego zebrała bardzo bardzo pozytywne recenzje i tu może być podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam recenzja, Bayonetta jest niesamowita bo to pierwsza gra od na prawde dlugiego czasu, ktora sprobowala pobic DMC i sie jej tak na prawde udalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah

Z takich chodzonych bijatyk to trawie tylko Ninja Gaiden.

Chodz ostatnio zachwyciłem sie "Darksiders"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A w jakich grach ma Clover Studio/Platinum Games doswiadczenie? Chlopie, nie wiesz o czym mowisz, bo kazda ich gra jest unikalna i kompletnie inna. Na dodatek kazda ich gra to jest hit, a oceny maja srednie powyzej 80-90. Mowiac, ze nie maja doswiadczenia w danych grach to skazanoby ich kazda gre na porazke, co jest wielkim bledem. A czemu ta gra sie uda? Bo to wlasnie oni tworza ta gre + pracuje z nimi przeciez sam ojciec Residenta. Na doswiadczenie tworcow i na pomysly nie mozna narzekac ;) Poza tym, to jeden, krotki gameplay. Na E3 zaprezentowac maja cala walke z poteznym bossem, bedzie ciekawie.

Czytaj ze zrozumieniem, w tego typu grach - w strzelankach. Wiec raczej wiem o czym mowie, ostatni ich tytul to bayonetta (porzadny tytul to fakt [tylko na xboxie], ale jest to slasher nie shooter tpp) w ktora gralem i az plakac mi sie chcialo z winy portu.

Tak wiem tez ze ojciec residenta robi te gre, czytalem o grze wszystko co wiadomo, i jak mowie, kask z szybka na usta a nie na oczy tylko po to aby sobie zapalic, strzelanie do rosyjskich puszek - no thank you sir.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba :thumbsup: brakuje mi gier typu Zone of the Enders. Przy każdej większej imprezie czekam na jakieś konkretne info na temat produkcji Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah

Z takich chodzonych bijatyk to trawie tylko Ninja Gaiden.

Chodz ostatnio zachwyciłem sie "Darksiders"

NG to akurat jest hardkor. Raz przejde, ale nie wiecej, bo nie lubie gier gdzie przeciwnicy sa po prostu przekombinowani i gdzie trzeba miec wiecej szczescia niz skilla by nie umrzec.

A Darksiders to nie slasher tylko AA w stylu Zeldy ;d Walka tu polega na wklepywaniu jednego combosa, unik, combo, unik i tak w kolko.

Czytaj ze zrozumieniem, w tego typu grach - w strzelankach. Wiec raczej wiem o czym mowie, ostatni ich tytul to bayonetta (porzadny tytul to fakt [tylko na xboxie], ale jest to slasher nie shooter tpp) w ktora gralem i az plakac mi sie chcialo z winy portu.

Tak wiem tez ze ojciec residenta robi te gre, czytalem o grze wszystko co wiadomo, i jak mowie, kask z szybka na usta a nie na oczy tylko po to aby sobie zapalic, strzelanie do rosyjskich puszek - no thank you sir.

Jak mam czytac ze zrozumieniem, jak ktos pisze "tego typu grach"? Ten tego no ten temu :D Pisz dokladniej. Poza tym, jak widac na gameplayu rownie dobrze mozna pokonac potworow w walce wrecz. A w Bayonettcie moglismy pokonac wszystkich strzelajac tylko z daleka, wiec to sie zalicza jako TPS? ;) I'm just messing around now.

Co do portu Bayonetty to sie nie zgodze, bo jedyne co ucierpialo to paleta barw oraz loadingi ktore mi w sumie nie przeszkadzaly. Szybko przeszedlem na 100% ta gre i to przed patchem. Teraz to roznic prawie w ogole nie ma, wiec juz tu nie wymyslaj jaki to byl zwalony port.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NG to akurat jest hardkor. Raz przejde, ale nie wiecej, bo nie lubie gier gdzie przeciwnicy sa po prostu przekombinowani i gdzie trzeba miec wiecej szczescia niz skilla by nie umrzec.

A Darksiders to nie slasher tylko AA w stylu Zeldy ;d Walka tu polega na wklepywaniu jednego combosa, unik, combo, unik i tak w kolko.

Grubo przesadzasz, w NG trzeba po prostu miec swoj patent (malo ludzi wie w ogole o istnieniu bloku w tej grze) a nie polegac na szczesciu klepiąc randomowo w guziki (nie mowie ze tak robisz, ale przesadzasz piszac ze to uber wrogowie).

Jak mam czytac ze zrozumieniem, jak ktos pisze "tego typu grach"? Ten tego no ten temu :D Pisz dokladniej. Poza tym, jak widac na gameplayu rownie dobrze mozna pokonac potworow w walce wrecz. A w Bayonettcie moglismy pokonac wszystkich strzelajac tylko z daleka, wiec to sie zalicza jako TPS? ;) I'm just messing around now.

Mam ci podac synonimy do slowa TYP abys wiedzial ze jednak nie musialem tego pisac dokladniej, bo przeciez doczynienia z troglodytami tutaj nie mamy :)

Co do portu Bayonetty to sie nie zgodze, bo jedyne co ucierpialo to paleta barw oraz loadingi ktore mi w sumie nie przeszkadzaly. Szybko przeszedlem na 100% ta gre i to przed patchem. Teraz to roznic prawie w ogole nie ma, wiec juz tu nie wymyslaj jaki to byl zwalony port.

Ja sobie bayonette sciagnalem na X'a specjalnie zeby zrobic sobie porownanie (tez gralem w bayo przed patchem na Ps3), moj TV ma 4 wejscia HDMI i obie konsole podlaczone pod niego, kiedy tylko pilotem sobie mykam z HMDI 1 na 2 widze wyraznie roznice, i zaufaj, ze paleta loadingi to nie jedyne rzeczy jakie ucierpialy, znacznie gorsze tekstury i slabe wygladzanie byly najwiekszym mankamentem tego portu, nie wspominajac juz o ogromnej roznicy FPSow, na PS3 ta gra chodzila chyba z 2 razy wolniej ...

Co do Vanquish napisze jeszcze raz, jak na razie dla mnie kicz na kolkach gdzie strzelamy do puszek, taka mieszanka mass effecta (puszki) i crysisa (glowny bohater) z nutka MGS'a (konflikt/motyw z paleniem), zobaczymy czy na E3 cos pokaza ciekawego, jesli nie, ten tytul raczej sobie podaruje.

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaję, że żadnej rewelacji z tej gry nie będzie. Coś jakościowo podobne co Prototyp. Czyli bez rewelki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@siux

O, tez masz taki TV :o Ja mam podobnie i poprosilem o pozyczenie od kolegi Xboxa bym tez sobie sprawdzil i mowie Ci, paleta barw oraz loadingi to byly jedyne roznice (nie liczac slabszych tekstur z ktorymi po namysle sie zgadzam). Wygladzenie bylo w obu wersjach zwalone, a FPS spadalo w wersji na PS3 tylko pod koniec gry gdy rozpierducha byla na prawde solidna. Jednakze po co o tym dyskutujemy skoro juz tego nie ma? ;d Jedyne roznice teraz to nadal zbyt ciemna paleta barw, a tak to jest niemalze identycznie.

Mysle, ze czas zakonczyc jalowa dyskusje. O gustach sie nie rozmawia, a rozmowe o tym czy Vanquish wypali czy nie mozna odlozyc na pozniej jak kazdy z nas bedzie posiadac gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@siux

O, tez masz taki TV :o Ja mam podobnie i poprosilem o pozyczenie od kolegi Xboxa bym tez sobie sprawdzil

Slabo, moj kolega mi pozyczyl PS4 aby przetestowac sobie juz 2 czesc Vanquish'a :) ...

Zeby nie bylo offtopu dodam link do 3 stronicowej zapowiedzi Vanquisha http://www.gram.pl/art_9wfqJ,5_Vanquish_zapowiedz.html - jesli ktos sie napalil na ten tytul, polecam przeczyta, info o fabule mechanice itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ohohoho uhuhuhuhu, no kolezko. To sie usmialem. Widac, ze poczucie humoru tez masz od Alu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah

Proponuję wrocic do rozmowy jak gra wyjdzie.

Gdzies wyczytałem dobry komentarz do tej gry że jest to taka Bayonetta z karabinem maszynowym smile.gif

Ps

Grałeś w "Darksiders" ? chyba nie

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×