Skocz do zawartości
ONE

Vanquish

Rekomendowane odpowiedzi

Hyh... demo ograłem już kilkanaście razy. Najlepszy czas 8 minut 31s. +1000 score. Najwiecej score koło 11k miałem.

Kolejnego MusiszMiecia do kolekcji mam. Gra jest kozacka. Jak ograliście demo i znalezliscie cos ciekawego to napiszcie. Ja np. znalazłem Sniperke zaraz po wejściu do tej głownej lokacji (schodami do gory na taka platforme pod ściana , za robotem który (skrypt) zabija naszego kompana.

No i jakieś fajne ruchy opatentowaliście? Ja lubię ślizg + kop + slow-mo w locie po odbiciu się + Shotgun + ladowanie w pozie ninja i kontynuacja ostrzału z Cieżkiego Karabinu. Super efekt zwłaszcza podczas starcia z tym średnio-dużym robotem , ktory wkracza po otwarciu bramy.

Nie mogę już doczekać się premiery.

VANQIUSH!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie w jakiś sposób samemu włączyć slo-mo ? Bo zawsze włączało mi się tylko ono gdy miałem mało żyć a wastanawiam się czy sami możemy je wywołać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie w jakiś sposób samemu włączyć slo-mo ? Bo zawsze włączało mi się tylko ono gdy miałem mało żyć a wastanawiam się czy sami możemy je wywołać.

podczas wyskakiwania do przodu zza oslony / "turbo-wslizgu" / fikolka w bok/przod przytrzymaj R1, wtedy wlacza sie slow-mo (musisz miec ten niebieski pasek pelen) i ladujesz ile fabryka dala, mi sie spodobalo kiedy nasz hiroł podczas fikolka w bok i zalaczeniu slow-mo robi taka zajebista poze i napieprza :D

mam nadzieje ze pomoglem ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jutro sprawdze bo już mi się dziś nie chce konsoli włączać (trzeba podnieść dupę i przejść do innego pokoju)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie w jakiś sposób samemu włączyć slo-mo ? Bo zawsze włączało mi się tylko ono gdy miałem mało żyć a wastanawiam się czy sami możemy je wywołać.

Stary... ty chyba Tutoriala nie odpalales. Ale nie potępie Cię bo możliwe że poprostu angielski nie znasz wystarczająco (bo uczyles sie np. Rosyjskiego a nie z lenistwa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary... ty chyba Tutoriala nie odpalales. Ale nie potępie Cię bo możliwe że poprostu angielski nie znasz wystarczająco (bo uczyles sie np. Rosyjskiego a nie z lenistwa).

Angielski znam znam bardzo dobrze i nie mam z nim problemów, po prostu nie odpalałem tutoriala (nigdy tego nie robię) tylko włączyłme od razu grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie śledziłem informacji na temat tej gry, bo nie byłem nią zainteresowany w najmniejszym stopniu. Gdzieś podsłyszałem, że ktoś zagrał w demko i mu się bardzo spodobało. Z ciekawości sam zagrałem w demko i osłupiałem - rewelacja ! Nr 1 na mojej liście zakupów teraz. Czekam na premierę niecierpliwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! Właśnie skończyłem demko, jestem zaskoczony! Brakowało mi tak dynamicznej gry. Cały gameplay, muzyka, dźwięki, grafika wymiata ;) Jednym słowem MIAZGA.

Must have.

EDIT:

Ja też nie odpaliłem tutoriala, lepiej się samemu do wszystkiego dochodzi ;)

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zszokowany! :o Rewelacja akcja, jest mega płynnie/szybkie. Widowiskowo, co najważniejsze strzela się

z przyjemnością do każdego rodzaju przeciwnika. Graficzne naprawdę fachowo, wstawki filmowe.

Powiem szczerze, że uśmiechnąłem się z zadowolenia. Dla mnie najlepsze Vanquish demo niż Kane&Lynch2 i Mafia2. :)

Na pewno kupię! Dla mnie bomba! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie podzielam waszego entuzjazmu. Po ograniu dema mam mieszane odczucia, z przewagą tych negatywnych. Po pierwsze sztampowa fabuła, ale to tylko gra akcji więc nie najważniejsza sprawa. Po drugie voice acting na poziomie średnim - niskim. Po trzecie co najwyżej średnia grafika, zupełnie nie rozumiem zachwytów. Zwykłe bieganie i strzelanie, dynamiczne i sprawiające przyjemność, ale co najwyżej przez 1h. Może jak bardzo, bardzo stanieje i nie będę miał zupełnie nic ciekawszego na półce to gra znajdzie się w czytniku mojej konsoli. To tylko demo, więc ostatecznej decyzji nie podejmuje, ale wstępnie wystawiłbym tej grze ocenę maks. 6+/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również grałem w demko Vanquisha i gra jest naprawdę dynamiczna, świetnie się biega i strzela do wszystkiego co się rusza. Odnośnie fabuły już w demie widać, że takowa się ukaże w grze. Grafika jest bardzo ładna a gdy włączymy slow mode to lecące kule w spowolnieniu wyglądają genialnie. Zastanawia mnie dlaczego jak włączę napisy i japońskie glosy to litery wyskakują tylko podczas cut-scenek, a powinny być też w tedy kiedy w czasie rozgrywki do mnie mówią. Mimo, że gra jest przyjemna i niezbyt skomplikowana obawiam się, że może ona znudzić dosyć szybko, wygląda na to, że będzie to gra barrdzooo dynamiczna,pelna akcji ale i monotona :/

Jak na razie jest dobrze ale nie wybitnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby dali mi napisy podczas rozgrywki to już bym nic nie ogarną. Klepiemy się z wrogami, wszystko wybucha itp a ty chcesz jeszcze czytać? ;)

Twórcy gry zapewniali, że gra nie będzie monotonna i nas nie znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo zrobiło na mnie wrażenie. Przypomniało mi czasy PSX i gry Omega Boost. Strasznie mi się kojarzy z Vanquish. Dużo akcji, płynna animacja i feeling OB mnie urzekło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zagrałem w wersję demonstracyjną i przyznam że to pierwsze demo z PSN które mnie przekonało do gry. Zazwyczaj to mnie każde odpychało ale tu aż chce się zagrać w calaka. Czekam bo zamówienie złożone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośnicy produkcji z gatunku science fiction, mangi.

Demo utwierdziła mnie w przekonaniu, że szykuje się wyśmienity shooter TPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Challange demo od dawna na JAP PSS. Utwierdza w przekonaniu ze do gry trzeba troche taktyki.

Dobra teraz pytanie. Jak pewnie slyszeliscie o zagranicznej promocji Segi. Tzn jak Kupisz Vanquish to Bayonette gratis dostaniesz. Wiem ze w polsce raczej nie ma co liczyc na takowa promocje i teraz pytanie. Bylby ktos w stanie zamowic to zza granicy? Bo ja nie mam takiej mozliwosci (allegro only). Oczywiscie dla chetnego jakas drobna zalpata sie trafi. Altruistow prosilbym o priv msg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w żadną strzelaninę i postanowiłem sobie coś porządnego w tym miesiącu kupić. Mam bardzo sceptyczne nastawienie do aktualnie wychodzących strzelanin gdyż ostatnie jakie grałem trochę mnie zawiodły. Więc od tamtego czasu bardzo delikatnie podchodzę do kupna gry tego gatunku. Nie dawno właśnie zauważyłem Vanquish i muszę stwierdzić że gra bardzo przypadła mi do gustu. Dynamika gry i sceny batalistyczne wyglądają oszałamiającą. Obejrzałem wiele trailerów i gameplayów i muszę powiedzieć że naprawdę zapowiada się wielki hit. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej pozycji :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem w demo i osłupiałem. Bardzo dynamiczna akcja, świetna grafika, klimat (po włączeniu japońskich głosów, bo angielski dubbing to porażka), no i rozmiar bossów (jeśli to jest pierwszy boss w grze to ja się boje myśleć co będzie dalej). JARAM SIĘ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo mi jako pierwszemu zdac relacje z pelnej wersji gry.. Powiem wam tyle. Drugi raz zdarzylo mi sie grac z OTWARTA KOPARA ! (Pierwszy raz po GOW III;) SZCZENA POPROSTU PADA NA ZIEMIE i sie z niej nie podnosi ! W grze jest tyle akcji ze chyba w zadnej do tej pory tyle nie widzialem (no ale moze malo gram;). Przeszedlem narazie 5misji z 1aktu i naprawde 90% geba otwarta ze jablko by czlowiek wsadzil ! Na poczatek TUTORIAL gdzie zapoznajemy sie z naszym skafandrem i jego mozliwosciami oraz bronmi. Przerywniki filmowe bardzo ladne. Grafika w grze... hmm narazie wszystko na pokladzie statku nie na zadnym plenerze (o ile bedzie) ale wszystko bardzo ladnie. Wczoraj odpalajac nowego MOHa jak zobaczylem grafike to naprawde zawiodlem sie jak na nowa produkcje. Nie wiem moze w pozniejszych etapach jest lepiej ale jak kilka minut zagralem to ZAWOD (oczywiscie jesli chodzi o MOH;). A tutaj, PIKNIE ! Ale co mi sie najbardziej podoba to to jak sie nasza postac porusza, jak sie strzela, wslizgi i te spowolnienie ala matrixowe. Niegralem w Killzona (bo to tez taka futurystyczna strzelanka mozna powiedziec) ale ze wszystkich gier strzelanych to w tej, to co powiedzialem czyli sposob poruszania postaci, strzelanie, bronie no wszystko jest dla mnie DE BEST ! Takie jak zawsze chicialem zeby postac sie poruszala, zachowywala itp Ze tak np. porownam do np Batelfilda, Uncharted 2 czy RDR gdzie mialem odczucie ze moja postac jest zamulona. Tutaj naprawde super czlowiek czuje postac. Narazie nie znalazlem minusow. Moze czasami az za duzo akcji ! Ale mowie wam, czlowiek czuje sie jak by byl w filmie ZOLNIERZE KOSMOSU w srodku akcji ! Nie no jestem pod wrazeniem jak dawno nie bylem. Mam nadzieje ze szybko wyjdzie kolejna czesc bo jak glosza plotki gra jest krotka wiec szybko bedziemy plakac ze sie skonczyla. Kurde w takiej grze MULTI to by byla RZEZNIA ! Nie wiem co wiecej pisac. GRA WYMIATA SWOIM UDERZENIEM AKCJI I DAJE NAM W PYSK ! Wszystkie rozwiazania i patenty jakie wystepuja w grze przemyslane,praktyczne ze gra sie REWELACJA !.Graficznie Gicior takze jak dla mnie to HICIOR ! ;> Frog Poleca ! Wezcie tylko cos do picia podczas grania zeby wam nie powysychalo od otwartej non stop paszczy hehe;) Na dzisiaj juz daje spokoj ale jutro spowrotem BACK IN ACTION !!! ;>

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolo 6ciu godzin na normalu ;) Na najtrudniejszym jest podobno palcolamacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra przyszła dzisiaj i już troszeczkę w nią pograłem. Ogólnie jest tak jak w demie ciągła akcja i jeszcze raz akcja. Poziom hard wcale nie jest taki trudny jeśli używamy spowolnienia czasu i różnego rodzaju osłon. Nie przeszedłem za wiele dzisiaj w sumie to jestem chyba w akcie 1 misja 6. I tu przyznam że zajęło mi jakieś 2,5 h by zajść do tego poziomu. Więc teraz nie wiem czy ze mnie taki kijowy gracz czy fotki z ukończenia gry w czasie 4h były zrobione po ukończeniu gry na poziomie easy z auto eimem i co najmniej 2 przejście. Bo nie ma bata by tak szybko ukończyć tą grę za pierwszym razem i w dodatku na najwyższym poziomie trudności. Gra świetna i tym co demko przypadło do gustu szczerze polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie gram na normal i jest po prostu zaje*biscie. Nie ma innego slowa, ktore mogloby wyjasnic jak swietna jest ta gra. Juz pierwszy akt jest ciekawy, a co dopiero nastepne... Poza tym, te screeny ukazujace ile w gre sie gralo? Right, one sa do pupy. Pierwszy akt gralem godzine, a sam ten licznik odlicza cutscenki, a tych bylo juz spokojnie ze 40 minut. Wiec ludzie, olewajcie amerykanskich recenzentow i bierzcie gre. Sam pisze recke, ale tutaj sie niestety nie pojawi :P

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może pojęcie jak jest z dostępnością tej gry w Polsce. Dystrybucją zajmuje się CD Projekt z tego co wiem, więc chyba nie powinno być takich kwiatków jak z Cenegę. Nie mniej wolę się upewnić. Był ktoś ostatnio w empiku/mediamarkt i widział tą grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×