Skocz do zawartości
ONE

Vanquish

Rekomendowane odpowiedzi

A ma ktoś może pojęcie jak jest z dostępnością tej gry w Polsce. Dystrybucją zajmuje się CD Projekt z tego co wiem, więc chyba nie powinno być takich kwiatków jak z Cenegę. Nie mniej wolę się upewnić. Był ktoś ostatnio w empiku/mediamarkt i widział tą grę ?

W Lubinie jest tak: Saturn- od dzisiaj jest za 209 (wariaty), Empik nie ma, SonyCenter to nie wiedzą w ogóle co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś miałem przyjemność pograć w Vanquish. Tak jak wcześniej FROG napisał siedziałem z rozdziawioną gębą.Można stwierdzić ,że 99 % tej gry to dynamiczna pełna akcji strzelanina.Grafika jest bardzo ładna chociaż nie jest tutaj najważniejsza ,sterowanie postacią jest bardzo przyjemne, wślizgi i spowolnienia są bardzo przydatne jak ktoś gra na poziomie HARD bez tego jest ciężko.Chociaż przyznam się szczerze ,że po pierwszym BOSSIE przestawiłem poziom na normal bo trochę jednak za ciężko jak dla mnie.Ogólnie gra rewelacja i polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hard to pestka. Challenges to dopiero czopek w dupe :x Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Poziom Hard nie był taki zły za to te challenge to jakaś masakra. Jak dotąd udało mi się zaliczyć 3 pierwsze i 5. Trudności mam za to z 4 i cegła stoję :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od godziny..

powiem krotko - JA PIER....

a malo gier mi ostatnio sie podoba.

Nie zaluje tych 2 stow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 8 rano, posta napisałeś o 21:06 - więc pewnie zobaczyłeś już napisy końcowe? ;) (jeśli tak, to powiedz ile zajęło Ci przejście gry i zweryfikuj czy nie żałujesz dwóch stów ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 8 rano, posta napisałeś o 21:06 - więc pewnie zobaczyłeś już napisy końcowe? ;) (jeśli tak, to powiedz ile zajęło Ci przejście gry i zweryfikuj czy nie żałujesz dwóch stów ;) )

Jeszcze nie skonczylem bo sie jebalem 3h z pierwszym bossem...

teraz utknalem na tym ultraszybkim pedale w czerwonym kombinezonie... a to dopiero akt 1....

ale ja juz stary jestem i palce nie te.... gram na hard

nie zaluje 200 zl bo i tak sprzedam te gre albo se zamienie na medala albo vegas jak Pan da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję.

Może ktoś ma do sprzedania tę grę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję.

Może ktoś ma do sprzedania tę grę??

Może być problem. Myślę, że mało kto będzie chciał się pozbyć takiej gry. Dzisiaj skończyłem na normalnym poziomie trudności. Zajęło mi to lekko ponad 6h. Ja akurat żadnej ze swoich gier nie sprzedaje. Trzymam je z sentymentu i żaden nie chce się pozbywać. Kup lepiej nową np na allegro. 140 zł to max z przesyłką, ale na prawdę warto. Takiego nawału akcji to nie ma w żadnej innej grze. Mam nadzieję, że będzie kolejna część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam, grę pożyczyłem od kolegi ale chyba zakupię samemu. Taka akcja jak się dzieje czasem to powiem, jak porządny film akcji. A walki z bossami to po prostu osobny temat. Tutaj praktycznie cały czas coś się dzieje, są tylko momenty aby odsapnąć. Ja obecnie kończę 3 akt. A gram ok. 4h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na hardzie to jest dopiero jazda,jeden porządny "strzał" i trzeba zaczynać od nowa(mi jakieś 11h zajęło przejście).

Ale czasem akcje jakie się dzieją na ekranie to Matrix+Gears of War+100km/h :thumbsup:

No i jeszcze wyzwania,tutaj spokojnie kilka godzin będzie trzeba poświęcić na ich skończenie.

Gra moim zdaniem jest świetna,szkoda że się podobno słabo sprzedała i pewnie nie mamy co liczyć na kontynuację.

BTW Vanquish mi się kojarzy ze staro-szkolnymi strzelankami 2d z Dreamcasta gdzie trzeba było mijać milion pocisków na sekundę i jeszcze atakować wrogów

brakuje mi takich "prostych" gier a nadają się idealnie na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra moim zdaniem jest świetna,szkoda że się podobno słabo sprzedała i pewnie nie mamy co liczyć na kontynuację.

Eeee no z tego co mówili twórcy to gra nawet nieźle na rynku sobie radzi i jeśli chodzi o mnie to mam szczerą nadzieję na kontynuację. Zapewne większość z was gra w gry na konsole od pierwszego PSX i na bank nigdy nie było gry takiej jak ta. Co do czasu gry ... hmmm. Może i główna rozgrywka wydaje się krótka, ale wyzwania 5 czy 6 na arenie to dopiero nawalanka. W każdym razie polecam niezdecydowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w jakimś innym temacie pisał o wyprzedaży gier w cenie 99pln-tam chyba wymieniony był też Vanquish.

Jeśli tak -kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się tutaj dzieje momentami bije matrixa na głowę. Polecam zacząć na poziomie max normalnym bo po pierwsze przyjemnie się gra na tym poziomie a po drugie wpadają trofea momentami, że nie idzie nadążyć.

Mnie szczególnie podobały się akcje strzelaniny na tym wagoniku kolejowym oraz przeprawa przez ten most który zawalał się prawie za naszymi stopami. Właśnie też mi ta gra przypomina Gearsy, tylko na takim speedzie. Tutaj akcja jest cholernie dynamiczna.

PS. Szkoda, że gra nie posiada multi. Tylko swoją drogą ciekawe czy by rozgrywkę udało się odpowiednio zbalansować ze względu na taki dynamiznm

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest z Bydgoszcz to niech buja do sklepu Saturn Planet-jest do 19tego w promocji Vanquishza 89pln!!!

Niestety nie ma wysyłki i sobie pograłem :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś ciekawi to na PlayStation Store za 7 zł są do kupienia nowe 3 bronie. Jest trailer na YouTube także każdy znajdzie.

Mogę dodać, że te bronie zdecydowanie lepiej sprawują się w akcji jak te pierwsze główne. Akurat ten laser co wygląda jak jakiś trójząb pobiera energie z kombinezonu sama także po takim dłuższym strzale od razu trzeba wiać i się chować. Ogólnie gra super i to miły dodatek, a 7zł to drobiazg a frajda niemała.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że tak mało popularny jest ten wątek, bo gra jest naprawdę super. Jedynie przesadzili z długością rozgrywki - ja rozumiem, ze akcja jest intensywna i szybka, a grę mozna spokojnie sobie przejść dla zabawy 2-3 razy, ale jednak 5 godzin to przeginka totalna. 5 godzin i to dużo razy ginąłem, za drugim razem pewnie przejdę tą grę w 3,5-4 godziny :/ Mimo to polecam wszystkim, zwłaszcza, że teraz można za niecałą stówkę tą grę dorwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupowałem grę od tego użytkownika -> http://allegro.pl/vanquish-ps3-okladka-3d-nowa-folia-3xa-od-reki-i1434039756.html

Nie, że robię mu reklamę, ale grę zamówiłem w piątek po południu, a przyszła w poniedziałek około 13.00. Mogę polecić bo wszystko się zgadza. Całość z kurierem wychodzi 140 zł, ale na prawdę frajda z grania niesamowita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś ciekawi to na PlayStation Store za 7 zł są do kupienia nowe 3 bronie. Jest trailer na YouTube także każdy znajdzie.

Mogę dodać, że te bronie zdecydowanie lepiej sprawują się w akcji jak te pierwsze główne. Akurat ten laser co wygląda jak jakiś trójząb pobiera energie z kombinezonu sama także po takim dłuższym strzale od razu trzeba wiać i się chować. Ogólnie gra super i to miły dodatek, a 7zł to drobiazg a frajda niemała.

Polecam.

A mógłbyś wrzucić link do YouTube bo coś nie mogę znaleźć :)

Gierka jest nieziemska, szkoda, że multi brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś wrzucić link do YouTube bo coś nie mogę znaleźć :)

Gierka jest nieziemska, szkoda, że multi brak.

Wpisz w wyszukiwarce YT "Vanquish Tri-Weapon Pack" bo nie pamiętam danych do konta, a w pracy siedzę. Jest tam też bodajże pistolet, który przechodzi przez osłony wroga czyli np można nim jakiś pojazd pancerny rozwalić. Generalnie teraz przechodzę na HARD i między czasie Challange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w wyszukiwarce YT "Vanquish Tri-Weapon Pack" bo nie pamiętam danych do konta, a w pracy siedzę. Jest tam też bodajże pistolet, który przechodzi przez osłony wroga czyli np można nim jakiś pojazd pancerny rozwalić. Generalnie teraz przechodzę na HARD i między czasie Challange.

Wielkie dzięki chyba się zaopatrzę i przejdę jeszcze raz :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bankowo kupię tę gre jak tylko otrzymam kasę za sprzedanie MOH :tongue: .

Mam nadzieję,że przy graniu na hard zajmie mi to trochę więcej niż 5 godzin.:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bankowo kupię tę gre jak tylko otrzymam kasę za sprzedanie MOH :tongue: .

Mam nadzieję,że przy graniu na hard zajmie mi to trochę więcej niż 5 godzin.:pardon:

Niewiele więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukonczyl ktos wszystkie tactical challenges?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×