Skocz do zawartości
ONE

Vanquish

Rekomendowane odpowiedzi

no to leci zamówienie na aledrogo za groszę można tę grę wyrwać.  Ta wersia Superior, jest bardziej rozbudowana??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to leci zamówienie na aledrogo za groszę można tę grę wyrwać.  Ta wersia Superior, jest bardziej rozbudowana??

Nie no, to tylko "nerdzenie" kolesi z Digital Foundry. Wiesz , tu słabsza tekstura, tu cień w niższej rozdzielczości itd :teehee: . Dla zwykłych śmiertelników gry są identyczne (jak zresztą 95% multiplatform na PS3/360)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem to dlc z brońmi. Całkiem fajne te pukawki. Sprawdz na YT jest tam filmik pokazujący te bronie w akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za bronie? Laser cannon, anti armor pistol i boost machine gun?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whitewolf83 ojjj nie będziesz żałował :)) :))  Zabawa z tej gry jest niesamowita :) Co do wczesniejszych postów, że gra jest wymagająca itp to hmmm zalezy od gracza :) Kompania jest dość nie tyle co łatwa,a płynna bym powiedział hehe schody sie zaczynają jak chcesz więcej i wejdziesz w świat Challenge :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za bronie? Laser cannon, anti armor pistol i boost machine gun?

Dokładnie. Z tego co pamiętam to ten pierwszy pobierał energie z kostiumu Sama więc musisz być w bezpiecznym miejscu, ten mały pistolecik ignoruje zbroje przeciwników więc to całkiem przydatna pukawka. Ten ostatni daje całkiem mocne pociski, szybkostrzelny i ma spory magazynek. Ciągle go używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vanquish zakupiony wraz z bulletstormem i jeszcze jedną grą. Mam nadzieję że nie będę się nudził. Ta gra była wcześniej w plusie?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorm był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę i hm doszedłem do bosa tego pierwszego w 3 części 1 aktu. Powiem tak dostałem po dupie, bo pies chciał iść na spacer. Gra jest mega grywalna, i intuicyjna, powolutku w ciemno zaczynam masakrować wrogów. Co do klimatu...pierwsze wrażenie, japońskie wielkie coś co próbuje być bardzo amerykańskie, ale potem myślę sobie, przecież to jawny pastiż hamburgerów!!! Do tego w sumie z przymrużeniem oka. Gra świetna, ale błędów nie wybacza. Przynajmniej na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×