Skocz do zawartości
ONE

Splatterhouse

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, ale zważywszy na jej wiek i to, że "kariery" nie zrobiła taka cena to już przesada. Dla przykładu RDR(fak, że podstawkę, ale w folii) wyrwałem za stówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem szczęście i kupiłem Splatterhouse za 50zł...gierka ogólnie dobra...mimo że przeważnie sama sieka jest to i tak miło się gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem grę za grosze - 59 zł, więc małe ryzyko było. Spodziewałem się po recenzjach słabiaka, ale po dwóch godzinach gry jestem mile zaskoczony. Gierka jest naprawdę ok. Mocne 6/10. Spodziewałem się mocniejszej muzyki, ale jakoś nie wali mocno po głośnikach. W każdej recenzji jednym z zarzutów były zawsze makabrycznie długie loadingi, nie wiem o co chodzi, bo zadnej łatki nie pobierałem, ale u mnie loadingi trwają po kilka sekund max kilkanascie. Ogólnie jak ktoś lubi slashery to za 5 dyszek polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, fajna gierka, podoba mi się w niej to że klepaniem jednego guzika daleko nie zajedziemy, trzeba troszkę pokombinować. Oceny z neta jednak są w miarę ok, bo gra jest bardzo niedopracowana. Detekcja kolizji, animacje, QTE, ogólnie grafika, czasem nie ma dźwięków tam gdzie powinny być itp. 

 

@Trace

A czego się spodziewasz od slashera ? To nie gra akcji w stylu Castlevanii czy GoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×