Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Robisz tak :

TRYBY GRY < TRYB KARIERY < KARIERA ZAWODNIKA < STWÓRZ NOWEGO ZAWODNIKA (BRAMKARZ) < JEDZIESZ R1 DO KOŃCA BODAJŻE I TAM DAJESZ WSZYSTKO NA 99 < PODPISUJESZ KONTRAKT Z BOHEMIANS FC (LIGA IRLANDZKA) < SYMULUJESZ 3 SEZONY .

W trakcie 3 sezonu powinien wpaść "Folklor" a na końcu 3 sezonu wybierasz opcję " grający menadżer " i dostajesz trofik " Mam to we Krwi ! " .

Trofeum " Zagorzały bramkarz " wpadnie po 1 sezonie :D

Jak zrobic, żeby nie grac meczu tylko zasymulować tak jak kolega wyżej napisał. Bo nigdzie nie widzę opcji do symulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w kalendarz i ustawiasz termin do symulacji. Po prostu klikasz na dany dzień i do tego momentu Ci symuluje.

Tylko Gandi z tego forum gra na manualu? :D

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Kurde nie ogarniam tej gry..zawsze co zrobie podanie to za plecy mojemu zawodnikowi i mam po pilce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie odnośnie rankingu globalnego, otóż czy jest możliwość luknięcia na jakiejś stronie swojej pozycji w tymże rankingu bez odpalanie konsoli i łączenia z netem? Da się to jakoś sprawdzić z kompa? Jest w ogóle taka stronka rankingiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w kalendarz i ustawiasz termin do symulacji. Po prostu klikasz na dany dzień i do tego momentu Ci symuluje.

Tylko Gandi z tego forum gra na manualu? :D

ja grałem na manualu, ale zero przyjemności z gry online gdyż wszyscy grają z asystami. Szlag mnie trafiał gdy pracowałem całą połowę na składną, ładną akcję a jakiś farfocel strzelał z każdej pozycji. I teraz online - asysty, kumple - manual.

Szkoda bo gra na tym dużo traci. Matchmaking powinien być usprawniony o opcję rozróżniania ludzi z różnymi ustawieniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

222 stron tematu czytac mi sie raczej nie chce by znalezc odpowiedz na moje pytanie:

czy jak nabede uzywke fify 11, to bede mogl pobrac dodatek Ultimate Team bez dodakowych oplat juz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DawidekFCB możesz dodać mnie do znajomych i jak będę na konsoli to możemy zagrać na manualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jimmyyy8 - przecież można ustawić żeby szukało tylko tych z manualem. Problem jest w tym, że baaaaardzo cięzko kogoś tam znaleźć :D

Maras - okej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

222 stron tematu czytac mi sie raczej nie chce by znalezc odpowiedz na moje pytanie:

czy jak nabede uzywke fify 11, to bede mogl pobrac dodatek Ultimate Team bez dodakowych oplat juz?

Przecież UT w jedenastce jest darmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież UT w jedenastce jest darmowy.

Dobrze, ale EA ma te swoje jakies kody jednorazowe (do jednej konsoli). Jesli zostal zuzyty juz, to bede mogl z UT skorzystac nadal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to do FIFY nie ma żadnych kodów..przynajmniej ja nie miałem.

Koledze chodzi o online pass. I na pewno też go miałeś.

Odpowiedzi nie znam, ale pytanie wydaje się być zasadne. To funkcjonalność związana z online, więc na Twoim miejscu nastawiałbym się na konieczność zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodzi o online pass. I na pewno też go miałeś.

Odpowiedzi nie znam, ale pytanie wydaje się być zasadne. To funkcjonalność związana z online, więc na Twoim miejscu nastawiałbym się na konieczność zakupu.

UT możesz sobie ściągnąć w dowolnym momencie, nawet bez posiadania fify. Do Gry online jednak będziesz potrzebował kodu.

tzn. pograsz sobie swoją drużyną przeciw konsoli, ale nie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie aktualizacji.. zaktualizowało się niedawno i tylko raz miałem nowe składy a teraz cały czas stare. Byłem u kolegi i ma nowe składy.. co zrobić żeby mieć nowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąć jeszcze raz nowe składy.

Ściągnąłem nowe składy, odpaliłem mecz i nadal są stare..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY Pytam się jak grać najlepiej w obronie bo dusze "x" i nie pomaga bo przeciwnik mnie jedzie jak dzieciaka a on mi zabiera bez problemów wiecie jak dobrze grać w tej obronie ćwicze na tym treningu niby wszystko super a potem mecz i na nic te ćwiczenia <br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie niekiedy tak, w grze rankingowej wirtualnej gwiazdy, że wszystko jest ok, wybieracie drużyne, pozycje, rozgrzewka też ok, a jak zaczyna się mecz jesteście.... zupełnie innym zawodnikiem niż wasz albo macie "opóźnienie" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zdarza sie... zwykły bug jakich w tej grze pełno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem odnosnie fify

Mimo iz gra jest realistyczna, to podawania najczesciej dochodzily normalnie. Wczoraj i dzis rano jeszcze wszystko bylo dobrze, ale godzine temu gralem z kuzynem 1 vs 1 na 2 padach, i caly mecz 0:0, co nigdy sie nie zdarzalo. Podania dochodza niedokladne, strzaly na bramke niecelne. Gdy bieglem na lewa bramke i analog mialem wychylony w lewa strone, pilkarz strzelal obok bramki, po prostu nic nie wpadalo. Nie wiem czy to wina padow (troche to by bylo dziwne), czy cos sie w ustawieniach gry pokaszanilo. Stalo sie to od ostatniej aktualizacji skladow.

Da sie to jakos naprawic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz oryginalnego pada? Bo o numerach z strzelaniem analogiem słyszałem, co do podań i strzałów , grasz prawdopodobnie na manualu. Przed rozpoczęciem meczu wejdź w "konfiguracje kontrolera" i pozmieniaj wszystko na "asysta"

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pady nie wiem czy sa do konca oryginalne. Dualshock 3 SIXAXIS. Ale sadze ze cos sie w ustawieniach pozmienialo bo oba pady same z siebie sie nie powinny rozwalic. Zrobie jak napisales i napisze czy pomoglo.

//Edit

Zrobilem jak napisales i dziala juz normalnie. Btw. jak to mozliwe ze samo sie to przestawilo ?

Plus polecial

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak gram przez internet to zalicza mi stadiony na których zagrałem do tego trofeum żeby zagrać na każdym stadionie w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

ja najczęściej też gram na ustawieniach ręcznych (te z asystą mnie nie bawią), ale dopiero rozpocząłem swoją przygodę z fifą, tak więc jestem w grze dość zielony. Mimo wszystko, gdyby ktoś chciał pograć (ewentualnie potrenować :) ) to zapraszam. - ja000rek

Wchodzisz w kalendarz i ustawiasz termin do symulacji. Po prostu klikasz na dany dzień i do tego momentu Ci symuluje.

Tylko Gandi z tego forum gra na manualu? :D

A w jaki sposób to ustawić? Ja w pojedynkach 1 na 1 nie gram w ogóle, bo zawsze mnie wrzucało do przeciwnika z asystami. Natomiast najczęściej szukam kogoś do gry w pokojach graczy (oczywiście z porównywalnym poziomem), choć i tam w rozpoczętych sesjach jest prawie niemożliwe kogoś takiego znaleźć. Tak więc sam zakładam sesję ze sterowaniem ręcznym i prędzej czy później ktoś chętny się znajduje

jimmyyy8 - przecież można ustawić żeby szukało tylko tych z manualem. Problem jest w tym, że baaaaardzo cięzko kogoś tam znaleźć :D

Maras - okej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miał niedawno miejsce i po obejrzeniu na youtube ich gry to zgadzam się z komentami, że dupy to oni nie urywali. Dosyć standardowy mecz jakich wiele po necie. No i standardzik , czyli Real vs. Chelsea. Do obejrzenia z wakacyjnych nudów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×