Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, mimo że gram w 13 to miałem zamiar kupić sobie i od czasu do czasu zagrać online w 11, bo to była moja ulubiona część serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie można.

A co do serwerów to 11 stycznia zostaną wyłączone do Fify 11 i Ultimate Team 11.

Czyli już koniec z cieszenia się online i UT? Bo kurde tyle spędziłem na tych pucharach...

Mam do was jeszcze takie jedno pytanie. Od kogoś słyszałem, że poziom Legendarny jest łatwiejszy niż Zawodowiec. Czy to prawda? Sam bym sprawdził jednak przez tydz. nie będę miał dostępu do konsoli.

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pewien problem z Fifa 11. Otóż musiałem chyba coś nieświadomie przestawić w opcjach gry ponieważ zmieniło mi się sterowanie.

:square: oraz :triangle: podczas meczu/treningu są nieaktywne. Rolę dośrodkawania oraz podania prostopadłego przejął :x: w którym można regulować teraz siłę podania; :cicle: bez zmian - strzał, nie wiem teraz jak zrobić wślizg.

Nie wiem jak wrócić do normalnego starowania ze wszystkimi guzikami :square: :x: :triangle: :cicle: .

W opcjach gry w sterowaniu poszczególne guziki opisane są tak jak powinno być/ po za tym tam możliwości zmian nie zauważyłem.

Usunąłem ustawienia personalne dot. fify z menu ps3 - nie pomogło.

Pad jest oczywiście w pełni sprawny.

Dopiero zaczynam się bawić w ps3 więc weźcie proszę to pod uwagę bo zdaję sobie sprawę że mój problem jest banalny a nie umiem sobie z nim poradzić.

Jeśli problem był już poruszany na forum proszę nakierujcie.

Pozdr.

W opcjach sterowania to znajdziesz ;] Bodajże opcje (czy jak to się tam zwie) opcje sterowania. Tam możesz sobie to dowolnie skonfigurować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach sterowania to znajdziesz ;] Bodajże opcje (czy jak to się tam zwie) opcje sterowania. Tam możesz sobie to dowolnie skonfigurować.

dzięki. uprzedziłeś moją zmianę posta.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Mam problem z grą Fifa 2011, otóż kiedy chcę rozegrać mecz w sieci lub połączyć się z serwerami EA, wyskakuje komunikat "Serwery EA są chwilowo niedostępne. Prosimy spróbować później". Zrobiłem nowy profil w grze, przywróciłem ustawienia domyślne i dalej nic...

Problem ten trwa już z dobre 2-3 tygodnie, więc wina jest chyba z mojej strony, a nie EA.

Ktoś się już spotkał z takim problemem/ wie jak go rozwiązać?

Aha, dodam, że wcześniej grałem normalnie w sieci, bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny chłopak został wydymany przez EA... To są lamki aby wyłączać serwery 3 letniej gry... Rozumiem jakby serwery świeciły pustakami, ale w 11 jeszcze sporo ludzi grało... Teraz oczywiście pozostaje im zakup nowszej wersji eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wybaczcie mi odkop.

 

Po drugie kojarzy ktoś gdzie można było zmniejszać celność strzałów SI i te inne pierdółki? Szukałem tego ostatnio ale za nic nie mogłem znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te gre po polsku ale nie slychac komentatora, mial ktos z tym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie, czy dziwnym trafem któryś z was byłby posiadaczem instrukcji bądź okładki do Fify 11 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie, czy dziwnym trafem któryś z was byłby posiadaczem instrukcji bądź okładki do Fify 11 ?

a do czego Ci to jesli mozna wiedziec :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do czego Ci to jesli mozna wiedziec :P?

Względy kolekcjonerskie, otóż zapodziała mi się moja kopia instrukcji a biorąc pod uwagę moje postrzeganie na gry jest dla mnie czymś ważnym by ten brak uzupełnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem miec jedno i drugie, jak chcesz jeszcze to odezwij sie na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×