Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam pytanie. Jak ustawić bramkarza bez wspomagania w meczu ?

Nie moge wbić tego trofea.biggrin.gif

Z góry dzięki za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na PS3 grafika jest gorsza w fifie 11 od tej na PC to jestem Andrzej Jarzyna ze Szczecina.

Albo masz kabel HDM do du** , twój TV jest do du** albo jedziesz z SD TV

Fifa 11 na PC ma grafikę fify 10 z PS3.

Powiedz na jakim sprzęcie grasz jak masz podpięte??

chyba Krzysztof Jarzyna :)

Witam

Zacząłem grać online. Głownie gram szybki mecz rankingowy. Czy przed rozegraniem meczu w momencie doboru drużyny przeciwnej można sprawdzić ilość pkt w rankigu, ilość rozegranych meczy, ucieczek itp. przeciwnika?

Przyłączam się do pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam problem, nie wiem czym to jest spowodowane. Zakupiłem niedawno konsole PS3 320 GB i jak gram w Fife 11 to raz na mecz przynajmniej zawiesza mi sie na 1-2 sekundy. Ktoś też tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez jeszcze raz ponawaiam prosbe o jakies rady jak grac, jaka jest wasza metoda gry aby grac skutecznie chodzi o UT, moj ostatni mecz 0:10 to juz jakies totalne nieporozumienie, moje praktycznie kazde podanie jest odcinane przez przeciwnika jakby z gory wiedzial gdzie zagrywam kazde pilke i jest ona przechwytywana przez jego zawodnika, wyglada jakbym gral z jakas sztuczna inteligencja ktora po "zczytaniu" ruchu na moim padzie odpowiednio reaguje, brak juz sil. Czy sa jakies ustawienia ktore potrafia znacznie zmienic obraz gry, jaka taktyke stosowac, ustawiam praktycznie zawsze high pressing a to i tak kompletnie nic nie daje, moi zawodnicy sa daleko od przeciwnikow i kazda jego pilka jest zagrywana jak po sznurku, podanie potrafi przejsc kolo trzech moich zawodnikow przy samych nogach a i tak idealnie w tempo trafia do celu czyli pod nogi przeciwnika. Przy podaniach moi zawodnicy stoja kompetnie bez ruchu czekajac na pilke ktora w rezultacie i tak do nich nie dociera, nie potrafie zmusic ich do wyjscia do podania. Prosze desperacko o jakies porady, gra juz przestala byc przyjemnoscia, nie chodzi tu o to zeby ciagle wygrywac ale ciekawie pograc a tu osiagnieciem jest utrzymanie sie przy pilce i oddanie chociaz jednego celnego strzalu. W grach rankingowych online F10 bylo calkiem przyjemnie, w F11 i UT to totalna porazka.

widzę ze jest wiecej takich ja ja wiec moze znajdzie sie jakas dobra duszyczka w koncu swieta ida :) i nam pomorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam problem, nie wiem czym to jest spowodowane. Zakupiłem niedawno konsole PS3 320 GB i jak gram w Fife 11 to raz na mecz przynajmniej zawiesza mi sie na 1-2 sekundy. Ktoś też tak ma?

wiele osob tak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez jeszcze raz ponawaiam prosbe o jakies rady jak grac, jaka jest wasza metoda gry aby grac skutecznie chodzi o UT, moj ostatni mecz 0:10 to juz jakies totalne nieporozumienie, moje praktycznie kazde podanie jest odcinane przez przeciwnika jakby z gory wiedzial gdzie zagrywam kazde pilke i jest ona przechwytywana przez jego zawodnika, wyglada jakbym gral z jakas sztuczna inteligencja ktora po "zczytaniu" ruchu na moim padzie odpowiednio reaguje, brak juz sil. Czy sa jakies ustawienia ktore potrafia znacznie zmienic obraz gry, jaka taktyke stosowac, ustawiam praktycznie zawsze high pressing a to i tak kompletnie nic nie daje, moi zawodnicy sa daleko od przeciwnikow i kazda jego pilka jest zagrywana jak po sznurku, podanie potrafi przejsc kolo trzech moich zawodnikow przy samych nogach a i tak idealnie w tempo trafia do celu czyli pod nogi przeciwnika. Przy podaniach moi zawodnicy stoja kompetnie bez ruchu czekajac na pilke ktora w rezultacie i tak do nich nie dociera, nie potrafie zmusic ich do wyjscia do podania. Prosze desperacko o jakies porady, gra juz przestala byc przyjemnoscia, nie chodzi tu o to zeby ciagle wygrywac ale ciekawie pograc a tu osiagnieciem jest utrzymanie sie przy pilce i oddanie chociaz jednego celnego strzalu. W grach rankingowych online F10 bylo calkiem przyjemnie, w F11 i UT to totalna porazka.

A czego oczekujesz? Nie ma żadnego złotego środka gra się tak jak na to przeciwnik pozwala.

On wie gdzie podasz bo pewnie cały czas grasz to samo bez żadnego pomysłu, jeżeli danym zawodnikiem dwa razy zachowałeś w ten sam sposób to dobry gracz to zapamiętuje i jeżeli ty zamierzasz tak samo cały czas grać to oczywiste jest, że ci bez problemu zabierze piłkę.

Jeżeli on gra na ciebie wysokim pressingiem to spróbuj ustawić sobie taktykę na ofensywną i wysoki pressing. Najlepszą obroną jest atak.

Ja też mam czasami problemy zwłaszcza kiedy gram naprzeciwko Chelsea (notabene jest nadużywana w tej fife) i nic z moich zagrywek nie wychodzi to staram się uspokoić grę w obronie, kilka podań uśpienie przeciwnika(chelsea jest bardzo defensywnie ustawiona i tylko gra z kontrataku) po jakimś czasie wreszcie próbuję mnie zaatakować, zwalnia się środek pola, kilka szybkich podań i jestem pod polem karnym przeciwnika:)

Fifa to bardzo arcadowa gra ale trzeba mieć pomysł na grę zwłaszcza gdy gramy z dobrym przeciwnikiem;)

Pamiętaj, że czasem szalony pomysł rozegrania piłki, który wydaje ci się, że w ogóle nie wyjdzie, bardzo często się sprawdza.

Lecisz lewą stroną to spróbuj beż żadnego zatrzymywania się przerzucić grę na prawą stronę...itp. itd.

W piłce wszystko jest możliwe, a w szczególności jeśli chodzi o grę.

Dla przykładu sytuacja:

http://www.ea.com/uk...os/ugc/53171297

na 10 takich sytuacji 9 razy bym pobiegł do końcowej linii i dośrodkował lub zwolni akcje i wycofał do tyłu, a tu zrobiłem szybki zwód i beż zastanowienia strzeliłem no i brama;)

P.S. Jak chcesz zagrać i masz hs'a to mogę cię trochę pouczyć w czasie meczu.

Edytowane przez ID okonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli byłby ktoś chętny do gry online, 1 na 1, albo wbicia jakiegoś trofi to moje psn millek70

z chęcią dołączę też do jakiegoś klubu wirtualną gwiazdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto trzy moje bramki:

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/41490542

http://www.ea.com/pl/football/zdjecia/ugc/49571467

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/57032440

W sumie niezłe te bramki są, ale najlepsze i tak mi się nie zapisują ( Swoją drogą, czemu zapisuje się tylko 10 akcji z meczu?) albo przeciwnik ucieka. Co myślicie o tych bramkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pytanie. Jak ustawić bramkarza bez wspomagania w meczu ?

Nie moge wbić tego trofea.biggrin.gif

  

                                Z góry dzięki za pomoc .

No wchodzisz w moja fifa 11 potem chyba w sterowanie i ustawienia kontrolera (chyba tak to lecialo) i potem na samym dole masz ustawienia asyst bramkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czego oczekujesz? Nie ma żadnego złotego środka gra się tak jak na to przeciwnik pozwala.

On wie gdzie podasz bo pewnie cały czas grasz to samo bez żadnego pomysłu, jeżeli danym zawodnikiem dwa razy zachowałeś w ten sam sposób to dobry gracz to zapamiętuje i jeżeli ty zamierzasz tak samo cały czas grać to oczywiste jest, że ci bez problemu zabierze piłkę.

dzieki wielke za wskazowki, jestes pierwszym ktory sprobowal jakos objasnic swoj sposob na gre ale pozwole sobie w tym miejscu odpowiedziec na pewne twierdzenia w twojej wypowiedzi.

Co do powielania ciagle tych samych ruchow i gry bez pomyslu to wierz mi, gdy przegrywasz 4-5 : 0 wynik juz dawno powiewa i zwiewa i probuje sie czesto i gesto ostro egzotycznych zagran a gdy dalej widzi sie ich totalna bezskutecznosc to zaczyna to irytowac. Wiem ze moj poziom to conajwyzej sredniak i nie spodziewam sie jakiegos wybujalego performance'u po mojej grze ale gdy widzisz w momencie podania ze w ktora strone bys nie zagral - lewa - centra - prawa na lini podania stoi obstawa przeciwnika to to wyglada juz troche podejrzanie, jedyne co mozesz wybrac to ktory zawodnik odbierze ci pilke.

Nie wiem bo nikt do tej pory nie dal zadnych wskazowek w tym temacie ale wydaje mi sie ze dosc mocny wplyw na jakosc gry a scislej mowiac np. jakosc podan ma chemia ktora odznacza sie druzyna, brak zrozumienia - brak efektywnego rozegrania czy jest to prawdziwy wniosek? Chemia mojej druzyny w UT to ledwie 41, czy moze to byc powodem problemow z rozegraniem?

Z innej beczki czy jest jakis alternatywny sposob (alternatywny w stosunku do ciaglego wygrywania co wiaze sie z wyzszymi przychodami) na zarobienie torche kaski aby moc sobie pozwolic na jakies srebrne postacie w swoim skladzie, wlasciwie jedyne na co w tej chwili zarabiam to mus wykupienia kontraktow dla zawodnikow w team'ie, zanim zdaze uzbierac na jakas srebrna karte musze zakupic braz aby podpisac kontrakty z podstawowymi zawodnikami.

prosze dzielcie sie swoim doswiadczeniem w imie pomocy rodakom co by dokopac innym nacjom :)

Edytowane przez Tonny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do UT i zarabiania kasy to lepiej na początku grywaj turnieje z komupterem, a jak trochę sobie skład poprawisz można próbować online bo za mecz nawet około 700 albo wiecej kaski dostaniesz jeśli dużo wygrasz. W UT nie ma chyba doboru tak jak przy normalnym meczu rankingowym według poziomu i dlatego łatwo trafić na niezłych wymiataczy, ale i często irytujących ciągłymi podaniami za plecy, jakby nie umieli grać inaczej.

A co do sposobu to nie ma, jak zostało napisane grasz jak przeciwnik pozwala, popróbuj różnych taktych i ustawień i znajdź najlepsze dla Ciebie, choć potem i tak się okazuje że ktoś gra taką taktyką przy której Twoja się nie sprawdza i trzeba coś na to zaradzić. Ja mam kilka zapisanych którymi lubię grać. 

Jak ktoś chętny do grania to niech mnie doda: ruffitarnik     moj nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wirtualną gwiazdą zagrać w reprezentacji?

Bo jakoś powołania nie dostałem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe :)Ktos moglby mi pomuc chce zeby mi platynka wiechala i nie wiem ja zdobyc trofeum ''Mam to we krwi" przejsc zawodnikiem do menadzera lub grajacego menadzera?????

i 500 meczy to trzeba zagrac ta gwiazda wirtalna czy mozna symulowac?????????Prosze o odpis Pozdrawiam i zycze wesolych i spokojnych swiat:P

biggrin.gifbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak wbić trofeum "Wszystko samodzielnie"? Proszę o dokładne wytłumaczenie ponieważ już w opcjach sterowania wyłączałem asysty itp i dalej nie wpadło :confused:

Proszę również o receptę na wbicie trofeum "Nie ma to jak w domu", jak zmienić stadion dowolnej drużyny :)

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Tonder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba domyśliłem się dlaczego moja Fifa 11 jest tak rozmyta. Mam monitor 16:10, a Fifa chyba jest zrobiona pod 16:9 (na PC mam paski na dole i na górze) natomiast konsola na siłę generuje obraz aby wypełnił moje 16:10 przez co jest strasznie rozmyte. Jest to możliwe, i czy da się jakoś wymusić na konsoli żeby generowała obraz z paskami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dziś pierwszy mój dzień z Fifa 11 na konsolke ps3 ( ale nie pierwsza styczność z fifą ;P )

więc panowie nie wiem czy gdzieś się daje tematy odnośnie klubów wirtualnych czy coś ale napisze tutaj:)

a mianowicie szukam klubu bądź ludzi którzy razem by chcieli umilić sobie dni grania i wspolnie stworzyć klub :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tez jestem za druzyna! Kto chetny ? w swieta mozna dluzej pograc a pozniej ustalimy godzine jakas i kto bedize mogl bedzie gral ;) 3 ludzi wystarczy zeby sie pobawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszce lepsza zabawa z pełną 11 ;)

Edytowane przez Rygiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak wbić trofeum "Wszystko samodzielnie"? Proszę o dokładne wytłumaczenie ponieważ już w opcjach sterowania wyłączałem asysty itp i dalej nie wpadło :confused:

Proszę również o receptę na wbicie trofeum "Nie ma to jak w domu", jak zmienić stadion dowolnej drużyny :)

Pozdrawiam :)

1. Musisz wygrac mecz, a asysty na "ręczne".

2. Nie pamiętam gdzie to dokładnie było, ale poszukaj w "MOJA FIFA 11".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dać EDIT w tamtym poście bo znalazłem i wbiłem obydwa :) Teraz pytanie do trofea "FIFA for life" jest to ukryte trofeum i bodajże trzeba grać w grę ponad 50h, jeśli tak to czy jak zostawię konsole na parę nocek z włączoną FIFĄ w menu głównym gry to czy będzie naliczać mi godziny ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dać EDIT w tamtym poście bo znalazłem i wbiłem obydwa :) Teraz pytanie do trofea "FIFA for life" jest to ukryte trofeum i bodajże trzeba grać w grę ponad 50h, jeśli tak to czy jak zostawię konsole na parę nocek z włączoną FIFĄ w menu głównym gry to czy będzie naliczać mi godziny ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Nie, liczą się godziny spędzone na boisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez z checia z kim pogram. Gram na srednim poziomie. Mój PSN Sedrrak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;] Mógłby Mi ktoś wytłumaczyć co jest grane?? Gram z gościem mecz przez neta wygrywam 3-0 po meczu do rankingu dostaje niecałe 20 pkt :o ( za wynik 3:0 do przodu, gdyby tego było mało to byłem dużo lepszy, więcej uderzeń na bramkę i w ogóle) a gość który ze mną przegrał 3:0 też dostał dodatkowe punkty a nie odjęte, gdyż miał zieloną strzałkę do góry. W następnym meczu przegrałem 1-0 ( mecz był mega wyrównany, straciłem gola w samej końcówce) patrze po meczu punkty minusowe -70!! No ku*** sobie myślę coś jest nie tak. Kiedyś normalnie dostawałem za nawet namniejsze zwycięstwo ponad 50 pkt a teraz ledwo do 20 dochodzi ;/ Mógłby Mi ktoś wyjaśnić co jest grane?? dziex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×